• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ul.Vaňurova 885/5

Автовокзал, ul.Vaňurova 885/5: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
05:00 – 07:00 ЛіберецьПрага ЛіберецьМлада-БолеславПрага

2 год. 0 хв.

Кожен день

09:30 – 10:30 ЛіберецьІвано-Франківськ ЛіберецьМлада-БолеславПрагаБрноБратіславаБудапештУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

25 год. 0 хв.

Нд

09:30 – 12:00 ЛіберецьРахів ЛіберецьМлада-БолеславПрагаБрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

26 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

09:55 – 11:55 ЛіберецьПрага ЛіберецьМлада-БолеславПрага

2 год. 0 хв.

Пт, Нд

11:00 – 14:55 ЛіберецьЧеркаси ЛіберецьЛегницяВроцлавКатовіцеЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївЧеркаси

27 год. 55 хв.

Вт, Нд

11:05 – 12:50 ЛіберецьКамянець-Подільський ЛіберецьЄленя-ГураВроцлавКатовіцеКраківЛьвівТернопільЧортківКамянець-Подільський

25 год. 45 хв.

Кожен день

15:30 – 15:30 ЛіберецьРахів ЛіберецьМлада-БолеславПрагаБрноОстраваКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинЯремчеЯсіняРахів

24 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

15:50 – 17:40 ЛіберецьПрага ЛіберецьМлада-БолеславПрага

1 год. 50 хв.

Чт

15:50 – 17:40 ЛіберецьПрага ЛіберецьМлада-БолеславПрага

1 год. 50 хв.

Чт

17:00 – 14:10 ЛіберецьКиїв ЛіберецьЛегницяВроцлавКатовіцеЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

21 год. 10 хв.

Сб

17:00 – 14:10 ЛіберецьКиїв ЛіберецьЛегницяВроцлавКатовіцеЛьвівРівнеЖитомирКиїв

21 год. 10 хв.

Сб

17:30 – 15:00 ЛіберецьІвано-Франківськ ЛіберецьМлада-БолеславПрагаБрноБратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеСтрийЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

21 год. 30 хв.

Ср, Чт

17:30 – 00:00 ЛіберецьЯсіня ЛіберецьМлада-БолеславПрагаБрноБратіславаЖилінаПопрадПряшівКошицеМихайлівціУжгородМукачевеІршаваХустТячівВеликий БичківРахівЯсіня

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ul.Vaňurova 885/5 в місті Ліберець містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Ліберець

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя