Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Академика Павлова, 14/16

Автовокзал, ул. Академика Павлова, 14/16: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 01:00 МукачевоУжгород МукачевоУжгород

0 год. 30 хв.

Кожен день

01:45 – 02:45 МукачевоУжгород МукачевоУжгород

1 год. 0 хв.

Кожен день

02:45 – 19:30 МукачевоПлзень МукачевоУжгородЧопБратиславаБрноПрагаПлзень

16 год. 45 хв.

Вт, Ср, Пт

03:50 – 04:30 МукачевоУжгород МукачевоУжгород

0 год. 40 хв.

Кожен день

04:10 – 22:20 МукачевоОдеса МукачевоСтрийЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдеса

18 год. 10 хв.

Пн, Пт, Сб

06:15 – 10:00 МукачевоТячів МукачевоІршаваВиноградів (Закарпатська область)ХустТячів

3 год. 45 хв.

Вт, Сб

06:15 – 10:00 МукачевоТячів МукачевоІршаваІршаваВиноградів (Закарпатська область)ХустТячів

3 год. 45 хв.

Ср, Пт, Нд

06:50 – 09:35 МукачевоХуст МукачевоІршаваВиноградів (Закарпатська область)Хуст

2 год. 45 хв.

Пт

07:30 – 03:30 МукачевоОдеса МукачевоІршаваХустТячівРахівІвано-ФранківськТернопільХмельницькийВінницяУманьОдеса

20 год. 0 хв.

Нд

08:00 – 08:40 МукачевоУжгород МукачевоУжгород

0 год. 40 хв.

Кожен день

08:15 – 20:00 МукачевоКиїв МукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

11 год. 45 хв.

Кожен день

08:40 – 11:00 МукачевоТячів МукачевоІршаваХустТячів

2 год. 20 хв.

Кожен день

12:10 – 13:30 МукачевоТячів МукачевоХустТячів

1 год. 20 хв.

Кожен день

12:55 – 08:00 МукачевоКоблеве МукачевоСваляваСколеСтрийЛьвівЗолочівТернопільХмельницькийВінницяНемирівГайсинУманьКриве ОзероОдесаЮжне (Одеська обл.)Коблеве

19 год. 5 хв.

Кожен день

13:00 – 17:30 МукачевоЛьвів МукачевоСваляваНижні ВоротаСколеСтрийЛьвів

4 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 11:45 МукачевоСлупск МукачевоСваляваСтрийЛюблінВаршаваПлоцкВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняСлупск

22 год. 15 хв.

Кожен день

13:30 – 19:00 МукачевоЛьвів МукачевоСваляваСтрийЛьвів

5 год. 30 хв.

Кожен день

13:40 – 00:30 МукачевоБратислава МукачевоУжгородМихайлівціКошицеПряшівБанска-БистріцаЗволенНітраБратислава

10 год. 50 хв.

Пт, Нд

13:50 – 15:45 МукачевоКолобжег МукачевоСваляваНижні ВоротаСтрийЛьвівЛьвівКельцеПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКонінПознаньПілаЩецинекКошалінКолобжег

25 год. 55 хв.

Кожен день

15:00 – 16:00 МукачевоУжгород МукачевоУжгород

1 год. 0 хв.

Пн

16:15 – 14:00 МукачевоХерсон МукачевоСтрийЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаОдесаКоблевеМиколаївХерсон

21 год. 45 хв.

Сб

17:40 – 06:20 МукачевоПрага МукачевоУжгородБрноПрага

12 год. 40 хв.

Ср

18:10 – 20:00 МукачевоЧоп МукачевоУжгородЧопЧоп

1 год. 50 хв.

Кожен день

18:40 – 06:00 МукачевоКиїв МукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

11 год. 20 хв.

Кожен день

18:40 – 13:00 МукачевоЛіберець МукачевоУжгородБудапештБрноПрагаМлада-БолеславЯблонець-над-НисоюЛіберець

18 год. 20 хв.

Кожен день

18:55 – 07:45 МукачевоПрага МукачевоУжгородБрноПрага

12 год. 50 хв.

Нд

18:55 – 07:45 МукачевоПрага МукачевоУжгородБрноПрага

12 год. 50 хв.

Вт, Сб

19:05 – 06:30 МукачевоКиїв МукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

11 год. 25 хв.

Кожен день

20:05 – 06:00 МукачевоЧернівці МукачевоХустТячівРахівЯсіняЯремчеДелятинКоломияЗаболотівСнятинЧернівці

9 год. 55 хв.

Кожен день

20:30 – 23:00 МукачевоХуст МукачевоІршаваВиноградів (Закарпатська область)Хуст

26 год. 30 хв.

Пн, Сб

21:00 – 03:00 МукачевоБарі МукачевоУжгородТріестМестреПадуяФеррараРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

30 год. 0 хв.

Вт

21:00 – 21:50 МукачевоУжгород МукачевоУжгород

0 год. 50 хв.

Вт

23:15 – 11:30 МукачевоКиїв МукачевоСтрийЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиїв

12 год. 15 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Академика Павлова, 14/16 в місті Мукачево містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Мукачево

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя