• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул.Киевская 93

Автовокзал, ул.Киевская 93: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 15:15 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 45 хв.

Нд

00:35 – 06:40 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 5 хв.

Пт

00:50 – 13:00 ЖитомирСалерно ЖитомирРівнеЛуцькЛьвівУдінеПадуяБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

36 год. 10 хв.

Чт

00:50 – 06:45 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛуцькЛьвів

5 год. 55 хв.

Чт

01:30 – 03:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Пт

01:30 – 17:00 ЖитомирПариж ЖитомирРівнеЛуцькПариж

39 год. 30 хв.

Ср

01:40 – 17:50 ЖитомирГлівіце ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЗамосцьРяшівКраківКатовіцеБитомГлівіце

16 год. 10 хв.

Кожен день

01:40 – 07:50 ЖитомирВолодимир-Волинський ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-Волинський

6 год. 10 хв.

Кожен день

01:40 – 14:40 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКиїв аеропорт БориспільЛубниПолтаваДніпроЗапоріжжя

13 год. 0 хв.

Вт, Пт

01:40 – 06:30 ЖитомирЧернігів ЖитомирКиївЧернігів

4 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

01:45 – 08:45 ЖитомирЛьвів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвів

7 год. 0 хв.

Пт, Нд

01:50 – 03:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 55 хв.

Нд

02:05 – 22:30 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

20 год. 25 хв.

Ср, Пт, Нд

02:05 – 22:30 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

20 год. 25 хв.

Ср, Пт, Нд

02:30 – 05:05 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 35 хв.

Кожен день

02:30 – 05:05 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 06:50 ЖитомирКиїв ЖитомирЧернігівКиїв

2 год. 50 хв.

Пн

04:15 – 10:25 ЖитомирЧеркаси ЖитомирКиївЧеркасиЧеркаси

6 год. 10 хв.

Кожен день

04:20 – 18:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

14 год. 10 хв.

Кожен день

04:40 – 06:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Нд

04:55 – 07:20 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 25 хв.

Кожен день

04:55 – 07:20 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

05:00 – 07:15 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

05:00 – 14:45 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 45 хв.

Кожен день

05:00 – 14:45 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 45 хв.

Кожен день

05:00 – 15:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 15:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

10 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 15:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

10 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 15:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 0 хв.

Кожен день

05:20 – 16:30 ЖитомирПавлоград ЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроПавлоград

11 год. 10 хв.

Кожен день

05:20 – 07:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

05:20 – 18:50 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

13 год. 30 хв.

Кожен день

05:20 – 18:50 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

13 год. 30 хв.

Кожен день

06:10 – 13:00 ЖитомирМадрид ЖитомирРівнеЛьвівСтрийМукачевеУжгородЖиронаБарселонаВаленсіяКуенкаМадрид

54 год. 50 хв.

Чт

06:35 – 15:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 0 хв.

Кожен день

06:35 – 15:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

9 год. 0 хв.

Кожен день

06:35 – 15:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 0 хв.

Кожен день

06:50 – 09:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Кожен день

07:00 – 09:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

07:15 – 09:40 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьце

26 год. 25 хв.

Кожен день

07:40 – 21:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

13 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

07:40 – 21:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

13 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

07:45 – 14:00 ЖитомирХайльбронн ЖитомирРівнеЛьвівДрезденХемніцХофНюрнбергКрайльсхаймЕрінгенХайльбронн

30 год. 15 хв.

Вт, Сб

07:45 – 14:35 ЖитомирПолтава ЖитомирКиївЛубниПолтава

6 год. 50 хв.

Кожен день

07:45 – 14:00 ЖитомирХайльбронн ЖитомирРівнеЛьвівДрезденХемніцХофНюрнбергКрайльсхаймЕрінгенХайльбронн

30 год. 15 хв.

Вт, Сб

08:00 – 13:30 ЖитомирДюссельдорф ЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

29 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

08:00 – 14:00 ЖитомирКарлсруе ЖитомирРівнеЛьвівЛьвівДрезденХемніцНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропортКарлсруе

30 год. 0 хв.

Пн, Пт

08:00 – 11:30 ЖитомирБориспіль ЖитомирКиївБориспіль

3 год. 30 хв.

Кожен день

08:10 – 18:30 ЖитомирКосів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьТернопільБучачМонастириськаІвано-ФранківськКоломияКосів

10 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

08:15 – 22:20 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПирятинКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

14 год. 5 хв.

Кожен день

08:15 – 22:20 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПирятинКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

14 год. 5 хв.

Кожен день

08:15 – 10:05 ЖитомирВінниця ЖитомирВінниця

1 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

08:15 – 22:20 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПирятинКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

14 год. 5 хв.

Кожен день

08:25 – 10:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 15 хв.

Кожен день

08:25 – 11:30 ЖитомирБориспіль ЖитомирКиївБориспіль

3 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

08:25 – 05:30 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураГожув-ВелькопольскийЩецин

21 год. 5 хв.

Чт, Нд

08:25 – 05:30 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураГожув-ВелькопольскийЩецин

21 год. 5 хв.

Чт, Нд

08:25 – 14:15 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

5 год. 50 хв.

Ср, Сб

08:30 – 17:15 ЖитомирКельн аеропорт ЖитомирРівнеЛьвівДрезденМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДюссельдорфКельн аеропорт

32 год. 45 хв.

Пт

08:30 – 15:30 ЖитомирДюссельдорф ЖитомирРівнеЛьвівБерлінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДюссельдорф

31 год. 0 хв.

Нд

08:30 – 10:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 15 хв.

Кожен день

08:35 – 01:45 ЖитомирСєвєродонецьк ЖитомирКиївКиївПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

17 год. 10 хв.

Вт, Сб

08:45 – 15:35 ЖитомирПолтава ЖитомирКиївЛубниПолтава

6 год. 50 хв.

Кожен день

08:45 – 20:00 ЖитомирДніпро ЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

11 год. 15 хв.

Кожен день

08:45 – 20:20 ЖитомирДніпро ЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

11 год. 35 хв.

Кожен день

08:45 – 20:00 ЖитомирДніпро ЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

11 год. 15 хв.

Кожен день

08:55 – 14:55 ЖитомирЧеркаси ЖитомирКиївЧеркаси

6 год. 0 хв.

Вт, Нд

09:00 – 14:30 ЖитомирДортмунд ЖитомирРівнеЛьвівБерлінШверінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмунд

29 год. 30 хв.

Вт, Сб

09:00 – 11:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 21:00 ЖитомирМалага ЖитомирВінницяХмельницькийТернопільЛьвівСтрийМукачевеУжгородЖиронаБарселонаТаррагонаКастельон-де-ла-ПланаВаленсіяАлікантеМурсіяКартахенаАльмеріяМалага

60 год. 0 хв.

Ср

09:00 – 14:15 ЖитомирЧернігів ЖитомирКиївЧернігів

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт

09:05 – 01:25 ЖитомирСєвєродонецьк ЖитомирКиївКиївПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

16 год. 20 хв.

Вт, Сб

09:10 – 11:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Кожен день

09:10 – 11:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:20 – 12:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

3 год. 15 хв.

Вт, Чт, Нд

09:20 – 12:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

3 год. 15 хв.

Вт, Чт, Нд

09:20 – 05:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївКиїв аеропорт БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

09:20 – 16:40 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

09:20 – 11:25 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 5 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

09:20 – 05:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївКиїв аеропорт БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

09:20 – 05:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївКиїв аеропорт БориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріуполь

19 год. 40 хв.

Кожен день

09:20 – 03:25 ЖитомирСєвєродонецьк ЖитомирКиївКиїв аеропорт БориспільПирятинЛубниПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

18 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

09:20 – 01:25 ЖитомирСєвєродонецьк ЖитомирКиївПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

16 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

09:25 – 22:10 ЖитомирВаршава ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

12 год. 45 хв.

Кожен день

09:25 – 01:45 ЖитомирСєвєродонецьк ЖитомирКиївКиївПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

16 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

09:25 – 17:00 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиСмілаКропивницький

7 год. 35 хв.

Вт, Сб

09:25 – 18:00 ЖитомирСуми ЖитомирКиївКиївРомниСуми

8 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

09:25 – 18:00 ЖитомирСуми ЖитомирКиївКиївРомниСуми

8 год. 35 хв.

Вт, Сб

09:25 – 18:00 ЖитомирСуми ЖитомирКиївКиївРомниСуми

8 год. 35 хв.

Вт, Сб

09:30 – 14:30 ЖитомирКельн аеропорт ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

29 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

09:30 – 16:20 ЖитомирШтутгарт аеропорт ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівДрезденХемніцЦвікауХофБайройтНюрнбергІнгольштадтМюнхенАугсбургУльмШтутгарт аеропорт

30 год. 50 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

09:30 – 23:00 ЖитомирКраків ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівКраків

13 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

09:30 – 17:30 ЖитомирРосток ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівДрезденЛейпцигГаллеДессауБерлінРосток

32 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

09:30 – 15:00 ЖитомирЛьвів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвів

5 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

09:30 – 16:00 ЖитомирКарлсруе ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівДрезденХемніцЦвікауХофБайройтНюрнбергВюрцбургАшаффенбургФранкфурт-на-МайніДармштадтГайдельбергМаннгеймКарлсруе

30 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

09:30 – 15:00 ЖитомирЛьвів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвів

5 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

09:35 – 17:00 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиСмілаКропивницький

7 год. 25 хв.

Вт, Сб

09:40 – 12:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Пн, Пт

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінЛодзьВлоцлавекБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 21:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївКиїв аеропорт БориспільПирятинЛубниХоролРешетилівкаПолтаваХарківХарків

11 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 21:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївКиїв аеропорт БориспільПирятинЛубниХоролРешетилівкаПолтаваХарківХарків

11 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 21:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївКиїв аеропорт БориспільПирятинЛубниХоролРешетилівкаПолтаваХарківХарків

11 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 21:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївКиїв аеропорт БориспільПирятинЛубниХоролРешетилівкаПолтаваХарківХарків

11 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінЛодзьВлоцлавекБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 08:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівСтрийМукачевеУжгородБратіславаБрноПрага

22 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

10:00 – 22:05 ЖитомирЗагреб ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівУжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

36 год. 5 хв.

Ср, Сб

10:00 – 21:00 ЖитомирУжгород ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівУжгород

11 год. 0 хв.

Ср, Сб

10:15 – 12:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 15 хв.

Чт, Нд

10:30 – 09:10 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеБрноПрага

22 год. 40 хв.

Вт, Пт

10:30 – 12:15 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 45 хв.

Кожен день

10:30 – 12:15 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 45 хв.

Кожен день

10:35 – 18:10 ЖитомирЧернівці ЖитомирБердичівВінницяКельменціЧернівці

7 год. 35 хв.

Кожен день

10:35 – 15:35 ЖитомирЧернігів ЖитомирКиївБровариЧернігів

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:35 – 18:30 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 55 хв.

Кожен день

10:35 – 18:30 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 55 хв.

Кожен день

10:35 – 19:15 ЖитомирЧернівці ЖитомирБердичівВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийХотин (Чернівецька обл.)Чернівці

8 год. 40 хв.

Кожен день

10:40 – 07:20 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеСтшельце-ОпольскеОполеВроцлав

20 год. 40 хв.

Вт, Чт, Нд

11:00 – 14:25 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

3 год. 25 хв.

Кожен день

11:00 – 01:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 01:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 30 хв.

Вт, Сб

11:00 – 22:05 ЖитомирЗагреб ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівУжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

35 год. 5 хв.

Сб

11:00 – 01:45 ЖитомирБарі ЖитомирРівнеЛьвівСтрийМукачевеУжгородТрієстУдінеПадуяФеррараБолоньяРімініАнконаПескараТермоліСан-СевероФоджаАндріяБарі

38 год. 45 хв.

Чт

11:00 – 02:00 ЖитомирСалерно ЖитомирРівнеЛьвівТрієстУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

39 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 14:25 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

3 год. 25 хв.

Кожен день

11:00 – 10:05 ЖитомирСлубіце ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеГлівіцеОполеБжегОлаваЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураСлубіце

23 год. 5 хв.

Кожен день

11:00 – 13:30 ЖитомирСлупск ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиЛьвівВаршаваКутноВлоцлавекТоруньГрудзьондзТчевГданськГдиняЛемборкСлупск

26 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 13:00 ЖитомирЩецин ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиЛьвівВроцлавЛешноПознаньСвебодзінМендзижечГожув-ВелькопольскийЩецин

26 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 13:55 ЖитомирКолобжег ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиЛьвівЧенстоховаЛодзьЗгежКолоКонінІновроцлавБидгощСемпульно-КраєнськеХойніцеКошалінКолобжег

26 год. 55 хв.

Кожен день

11:10 – 13:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Пн, Пт

11:15 – 13:25 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиняЛемборкСлупскКошалін

26 год. 10 хв.

Вт, Сб

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 13:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 0 хв.

Вт, Сб

11:35 – 06:15 ЖитомирМосква ЖитомирКиївЧернігівМосква

18 год. 40 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

11:45 – 20:00 ЖитомирКельн ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн

32 год. 15 хв.

Вт, Пт

11:45 – 09:30 ЖитомирЄленя-Гура ЖитомирРівнеЛуцькВаршаваЛодзьПознаньВроцлавЛегницяЄленя-Гура

21 год. 45 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 20:00 ЖитомирШтутгарт ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельДрезденЛейпцигЄнаЕрфуртАйзенахГіссенФранкфурт-на-МайніМаннгеймКарлсруеШтутгарт

32 год. 0 хв.

Чт, Сб

12:00 – 14:45 ЖитомирВінниця ЖитомирБердичівВінницяВінниця

2 год. 45 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

12:00 – 04:00 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

16 год. 0 хв.

Вт, Сб

12:00 – 04:00 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

16 год. 0 хв.

Вт, Сб

12:00 – 11:00 ЖитомирГоленюв ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінРадомВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленюв

23 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 04:00 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

16 год. 0 хв.

Вт, Сб

12:10 – 07:00 ЖитомирГданськ ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданськ

18 год. 50 хв.

Кожен день

12:10 – 07:00 ЖитомирГданськ ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданськ

18 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

12:25 – 11:55 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКатовіцеВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

23 год. 30 хв.

Пт, Нд

12:30 – 14:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 40 хв.

Сб

12:30 – 14:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 40 хв.

Сб

12:30 – 14:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:30 – 08:50 ЖитомирВроцлав ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінРадомКельцеКраківКатовіцеОполеВроцлав

20 год. 20 хв.

Кожен день

12:35 – 14:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:35 – 14:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:35 – 14:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:35 – 15:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 25 хв.

Кожен день

13:00 – 15:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Ср, Сб

13:00 – 06:30 ЖитомирЖивець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьРяшівКраківКатовіцеТихиПщинаБельсько-БялаЖивець

17 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 07:50 ЖитомирПйотркув-Трибунальський ЖитомирРівнеДубноЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-Трибунальський

18 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 07:50 ЖитомирПйотркув-Трибунальський ЖитомирРівнеДубноЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-Трибунальський

18 год. 50 хв.

Кожен день

13:00 – 15:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

13:10 – 07:40 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

18 год. 30 хв.

Кожен день

13:15 – 20:05 ЖитомирНововолинськ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

6 год. 50 хв.

Кожен день

13:20 – 15:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Кожен день

13:20 – 15:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Кожен день

13:20 – 15:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 0 хв.

Ср

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 19:00 ЖитомирЧеркаси ЖитомирКиївЧеркаси

5 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

13:40 – 15:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 55 хв.

Пн, Пт

13:50 – 00:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 45 хв.

Нд

13:50 – 14:20 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

24 год. 30 хв.

Кожен день

13:50 – 14:20 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

24 год. 30 хв.

Кожен день

13:50 – 18:30 ЖитомирЛуцьк ЖитомирРівнеЛуцьк

4 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Сб, Нд

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

14:00 – 20:00 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвівЛьвів

6 год. 0 хв.

Пн, Чт, Сб

14:10 – 13:00 ЖитомирСвебодзін ЖитомирРівнеЛуцькРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

22 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 13:00 ЖитомирСвебодзін ЖитомирРівнеЛуцькКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

22 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 18:40 ЖитомирЛуцьк ЖитомирРівнеЛуцьк

4 год. 30 хв.

Кожен день

14:15 – 14:00 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиня

23 год. 45 хв.

Кожен день

14:15 – 14:00 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиня

23 год. 45 хв.

Кожен день

14:20 – 08:00 ЖитомирЧенстохова ЖитомирРівнеЛьвівРяшівКельцеЧенстохова

17 год. 40 хв.

Кожен день

14:20 – 08:00 ЖитомирЧенстохова ЖитомирРівнеЛьвівРяшівКельцеЧенстохова

17 год. 40 хв.

Кожен день

14:20 – 08:00 ЖитомирЧенстохова ЖитомирРівнеЛьвівКельцеЧенстохова

17 год. 40 хв.

Кожен день

14:45 – 00:45 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

10 год. 0 хв.

Сб

14:50 – 20:45 ЖитомирЗвенигородка ЖитомирКиївБіла ЦеркваЗвенигородка

5 год. 55 хв.

Вт, Пт

15:20 – 17:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

1 год. 40 хв.

Вт, Сб

15:20 – 18:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 40 хв.

Чт, Нд

15:20 – 08:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьПознань

17 год. 10 хв.

Пн

15:40 – 13:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків АеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

21 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків АеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 13:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраків АеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

21 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків АеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 21:40 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 0 хв.

Кожен день

15:50 – 15:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин

23 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 12:00 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівРяшівДембицяТарнувКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 17:05 ЖитомирЗелена Гура ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршава аеропорт ШопенаВаршаваЛодзьКонінПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

25 год. 5 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршава

15 год. 30 хв.

Чт

16:00 – 07:30 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваВаршава

15 год. 30 хв.

Чт

16:00 – 12:00 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівРяшівДембицяТарнувКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 17:05 ЖитомирЗелена Гура ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршава аеропорт ШопенаВаршаваЛодзьКонінПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

25 год. 5 хв.

Кожен день

16:00 – 08:00 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршава

16 год. 0 хв.

Нд

16:00 – 09:30 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршава

17 год. 30 хв.

Нд

16:00 – 12:00 ЖитомирСлупск ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощГданськГдиняСлупск

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 12:00 ЖитомирСлупск ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьБидгощГданськГдиняСлупск

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 08:00 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлав

16 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

16:10 – 16:30 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

24 год. 20 хв.

Ср, Нд

16:15 – 18:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКоростишівКиїв

2 год. 30 хв.

Пт, Нд

16:20 – 19:00 ЖитомирКраснодар ЖитомирКиївКиївПолтаваХарківБєлгородРостов-на-ДонуКраснодар

26 год. 40 хв.

Ср, Пт, Нд

16:30 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 10:10 ЖитомирВроцлав ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

17 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

16:30 – 10:10 ЖитомирВроцлав ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

17 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

16:30 – 15:15 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеБродиЛьвівКраківЧенстоховаБидгощГданськГдиня

22 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

16:30 – 22:40 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеБродиЛьвів

6 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

16:30 – 14:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛьвівВаршаваПознаньЩецин

21 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

16:30 – 14:00 ЖитомирЩецин ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівВаршаваПознаньЩецин

21 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

16:30 – 15:35 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівКраківЧенстоховаБидгощГданськГдиня

23 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

16:30 – 10:30 ЖитомирВроцлав ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

18 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

16:30 – 15:35 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівКраківЧенстоховаБидгощГданськГдиня

23 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

16:30 – 14:00 ЖитомирЩецин ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівВаршаваПознаньЩецин

21 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

16:35 – 13:35 ЖитомирМосква ЖитомирКиївЧернігівБрянськКалугаМосква

21 год. 0 хв.

Кожен день

16:35 – 13:35 ЖитомирМосква ЖитомирКиївЧернігівМенаНовгород-СіверськийБрянськКалугаМоскваМосква

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 15:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин

22 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 17:00 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 17:00 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 17:00 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 11:00 ЖитомирМосква ЖитомирКиївМосква

18 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 17:00 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:55 – 14:35 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

20 год. 40 хв.

Пт

18:30 – 02:40 ЖитомирЧернівці ЖитомирВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийЧернівці

8 год. 10 хв.

Ср, Пт, Нд

18:30 – 13:30 ЖитомирПознань ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршаваКонінПознань

19 год. 0 хв.

Кожен день

19:10 – 23:30 ЖитомирБіла Церква ЖитомирКиївБіла Церква

4 год. 20 хв.

Кожен день

19:15 – 04:15 ЖитомирРим ЖитомирРівнеЛьвівМестреЧезенаПеруджаФолиньоТерніРим

33 год. 0 хв.

Чт

19:20 – 12:15 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеВаршаваЛодзьПознань

16 год. 55 хв.

Кожен день

19:30 – 11:30 ЖитомирМосква ЖитомирКиївМосква

16 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

19:30 – 14:40 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданськГдиня

19 год. 10 хв.

Кожен день

19:30 – 14:35 ЖитомирЗелена Гура ЖитомирПознаньЗелена Гура

19 год. 5 хв.

Кожен день

19:30 – 22:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

19:40 – 14:00 ЖитомирВалбжих ЖитомирРівнеКраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

18 год. 20 хв.

Кожен день

20:00 – 22:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Сб

21:10 – 02:30 ЖитомирНововолинськ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельВолодимир-ВолинськийНововолинськ

5 год. 20 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 06:35 ЖитомирЗамосць ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосць

9 год. 25 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 00:45 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

27 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:10 – 00:45 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

27 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:10 – 03:55 ЖитомирКовель ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

6 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

21:20 – 07:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 07:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 08:10 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 50 хв.

Кожен день

21:20 – 07:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 07:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 23:50 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Сб

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 04:15 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 5 хв.

Кожен день

22:15 – 06:30 ЖитомирЧернівці ЖитомирВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийЧернівці

8 год. 15 хв.

Кожен день

22:20 – 17:40 ЖитомирПрага ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівКатовіцеВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

19 год. 20 хв.

Чт

22:20 – 17:40 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКатовіцеВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

19 год. 20 хв.

Чт

22:30 – 19:15 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

20 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:30 – 13:30 ЖитомирКаліш ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінРадомВаршаваТурекКаліш

15 год. 0 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

22:30 – 06:00 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 30 хв.

Нд

22:40 – 00:50 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Нд

23:00 – 01:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Чт

23:00 – 13:15 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 15 хв.

Пн

23:20 – 07:30 ЖитомирСтрий ЖитомирРівнеЛьвівСтрий

8 год. 10 хв.

Кожен день

23:25 – 08:05 ЖитомирТрускавець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:25 – 08:05 ЖитомирТрускавець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:25 – 08:05 ЖитомирТрускавець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:25 – 08:05 ЖитомирТрускавець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:50 – 06:40 ЖитомирНововолинськ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

6 год. 50 хв.

Пт, Нд

23:50 – 10:15 ЖитомирЛьвів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЧервоноградВеликі МостиЛьвів

10 год. 25 хв.

Пт, Нд

23:55 – 23:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівРяшівТарнувКраківКатовіцеХожувТихиПщинаЧеховіце-ДзедзіцеБельсько-БялаЦешинОстраваОломоуцБрноПрага

23 год. 35 хв.

Ср

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Киевская 93 в місті Житомир містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Житомир

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя