• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Киевская, 93

Автовокзал, ул. Киевская, 93: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
01:00 – 23:30 ЖитомирҐданськ ЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськ

22 год. 30 хв.

Пт

01:00 – 06:30 ЖитомирКовель ЖитомирРівнеЛуцькКовель

5 год. 30 хв.

Пт

01:20 – 14:25 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпроЗапоріжжя

13 год. 5 хв.

Вт, Пт, Нд

01:30 – 14:00 ЖитомирПариж ЖитомирРівнеЛуцькПариж

36 год. 30 хв.

Ср

02:25 – 05:05 ЖитомирКиїв ЖитомирКоростишівКалинівка (Бучанський р-н)Стоянка (Київська обл.)Київ

2 год. 40 хв.

Кожен день

02:30 – 05:05 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 10:00 ЖитомирМадрид ЖитомирРівнеЛьвівСтрийМукачевоУжгородЖеронаБарселонаТаррагонаКастельйон-де-ла-ПланаВаленсіяКуенкаМадрид

54 год. 0 хв.

Чт

04:15 – 10:25 ЖитомирЧеркаси ЖитомирКиївЧеркасиЧеркаси

6 год. 10 хв.

Вт, Нд

04:20 – 18:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

14 год. 10 хв.

Кожен день

05:00 – 07:15 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

05:00 – 14:45 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 45 хв.

Кожен день

05:00 – 15:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 14:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 50 хв.

Кожен день

05:00 – 15:25 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївМіжнародний аеропорт БориспільПирятинЛубниМиргородПолтаваХарків

10 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

05:05 – 18:20 ЖитомирПавлоград ЖитомирКиївКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроПавлоград

13 год. 15 хв.

Кожен день

05:30 – 17:00 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

11 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 17:00 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

11 год. 30 хв.

Кожен день

05:55 – 16:25 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївМіжнародний аеропорт БориспільПирятинЛубниМиргородПолтаваХарків

10 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

06:00 – 18:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

12 год. 35 хв.

Кожен день

06:00 – 18:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

12 год. 35 хв.

Кожен день

06:00 – 14:15 ЖитомирКременчук ЖитомирКиївКиївЧеркасиКременчук

8 год. 15 хв.

Ср, Сб, Нд

06:00 – 08:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Нд

06:00 – 18:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

12 год. 35 хв.

Кожен день

06:00 – 18:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

12 год. 35 хв.

Кожен день

06:35 – 15:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

9 год. 0 хв.

Кожен день

06:35 – 15:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 0 хв.

Кожен день

06:50 – 11:40 ЖитомирЧернігів ЖитомирКиївЧернігів

4 год. 50 хв.

Кожен день

07:10 – 16:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

8 год. 50 хв.

Кожен день

07:10 – 16:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

8 год. 50 хв.

Кожен день

07:15 – 21:20 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

14 год. 5 хв.

Кожен день

08:00 – 13:30 ЖитомирДюссельдорф ЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДуйсбурґДюссельдорф

29 год. 30 хв.

Пн

08:00 – 13:00 ЖитомирШтутґарт аeропорт ЖитомирРівнеЛьвівДрезденХемніцНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутґарт аeропорт

29 год. 0 хв.

Пн

08:00 – 07:00 ЖитомирПрага ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

23 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:00 – 11:30 ЖитомирБориспіль ЖитомирКиївБориспіль

3 год. 30 хв.

Кожен день

08:15 – 21:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

13 год. 15 хв.

Кожен день

08:25 – 10:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

08:25 – 05:30 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураГожув-ВелькопольськийЩецин

21 год. 5 хв.

Чт, Сб

08:25 – 13:50 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

5 год. 25 хв.

Чт, Сб

08:30 – 14:30 ЖитомирДортмунд ЖитомирРівнеЛьвівБерлінШверінГамбурґБременОснабрюкМюнстерДортмунд

30 год. 0 хв.

Вт

08:30 – 18:15 ЖитомирКельн аеропорт ЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДуйсбурґКрефельдДюссельдорфКельн аеропорт

33 год. 45 хв.

Пт

08:30 – 15:30 ЖитомирДюссельдорф ЖитомирРівнеЛьвівКотбусБерлінШверінГамбурґБременОснабрюкМюнстерДортмундЕссенДюссельдорф

31 год. 0 хв.

Нд

08:30 – 01:55 ЖитомирРубіжне (Луганська обл.) ЖитомирКиївКиївБориспільПолтаваХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецькРубіжне (Луганська обл.)

17 год. 25 хв.

Вт, Ср, Пт, Нд

08:30 – 10:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

08:35 – 02:30 ЖитомирКремінна (Луганська обл.) ЖитомирКиївКиївБориспільПирятинЛубниХоролПолтаваЧутовеВалкиХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецькРубіжне (Луганська обл.)Кремінна (Луганська обл.)

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

08:40 – 16:30 ЖитомирПолтава ЖитомирКиївЛубниПолтава

7 год. 50 хв.

Кожен день

08:40 – 16:30 ЖитомирПолтава ЖитомирКиївЛубниПолтава

7 год. 50 хв.

Кожен день

08:45 – 15:35 ЖитомирПолтава ЖитомирКиївЛубниПолтава

6 год. 50 хв.

Кожен день

08:45 – 20:20 ЖитомирДніпро ЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

11 год. 35 хв.

Кожен день

08:45 – 20:20 ЖитомирДніпро ЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

11 год. 35 хв.

Кожен день

08:45 – 19:00 ЖитомирВаршава ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршава

10 год. 15 хв.

Вт, Сб

08:45 – 19:00 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршава

10 год. 15 хв.

Ср, Нд

08:45 – 19:00 ЖитомирВаршава ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршава

10 год. 15 хв.

Ср, Нд

08:50 – 00:15 ЖитомирСкадовськ ЖитомирБердичівВінницяУманьОдесаОдесаЮжне (Одеська обл.)МиколаївХерсонХерсонГола ПристаньСкадовськ

15 год. 25 хв.

Вт, Сб

08:55 – 14:55 ЖитомирЧеркаси ЖитомирКиївЧеркаси

6 год. 0 хв.

Сб

09:00 – 15:40 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 40 хв.

Нд

09:10 – 21:20 ЖитомирМиколаїв ЖитомирКиївУманьОдесаОдесаМиколаїв

12 год. 10 хв.

Чт, Пт, Сб

09:20 – 20:00 ЖитомирКривий Ріг ЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

10 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

09:30 – 14:30 ЖитомирКельн ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівБерлінМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдДортмундЕссенДуйсбурґДюссельдорфКельн

29 год. 0 хв.

Вт, Пт

09:30 – 16:20 ЖитомирШтутґарт ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівДрезденХемніцЦвікауХофБайройтНюрнбергІнгольштадтМюнхенАугсбургУльмШтутґарт

30 год. 50 хв.

Вт, Пт

09:30 – 23:00 ЖитомирКраків ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівКраків

13 год. 30 хв.

Ср, Сб

09:30 – 17:30 ЖитомирРосток ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівДрезденЛейпцигГаллеДессауБерлінРосток

32 год. 0 хв.

Ср, Сб

09:30 – 20:00 ЖитомирКосів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьТернопільБучачМонастириськаІвано-ФранківськКоломияКосів

10 год. 30 хв.

Вт, Сб

09:30 – 16:00 ЖитомирКарлсруе ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівДрезденХемніцЦвікауХофБайройтНюрнбергВюрцбургАшаффенбургФранкфуртДармштадтГайдельбергМаннгеймКарлсруе

30 год. 30 хв.

Вт, Пт

09:30 – 16:30 ЖитомирШегині ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівШегині

7 год. 0 хв.

Ср, Сб

09:30 – 05:00 ЖитомирҐдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваОструдаЕльблонґҐданськҐдиня

19 год. 30 хв.

Чт, Сб

09:30 – 20:00 ЖитомирКосів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьТернопільБучачМонастириськаІвано-ФранківськКоломияКосів

10 год. 30 хв.

Ср, Нд

09:30 – 15:00 ЖитомирЛьвів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвів

5 год. 30 хв.

Ср, Сб

09:30 – 06:50 ЖитомирҐдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиня

21 год. 20 хв.

Кожен день

09:30 – 15:30 ЖитомирЯгодин ЖитомирРівнеЛуцькКовельЯгодин

6 год. 0 хв.

Кожен день

09:35 – 06:30 ЖитомирПознань ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівДембицяТарнувКраківКатовіцеҐлівіцеСтшельце-ОпольскеОполеБжегОлаваВроцлавСвідницяЯворЛегницяЛешноПознань

20 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт

09:40 – 18:25 ЖитомирХарків ЖитомирКиївБориспільПолтаваХарків

8 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

10:00 – 08:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівСтрийМукачевоУжгородБратиславаБрноПрага

22 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

10:05 – 07:30 ЖитомирБидгощ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівНиськоСтальова ВоляСандом’єжОпатувКельцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощ

21 год. 25 хв.

Пн, Ср, Пт

10:10 – 23:59 ЖитомирНеаполь ЖитомирРівнеЛьвівСтрийУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяФлоренціяРимНеаполь

37 год. 49 хв.

Вт

10:20 – 12:25 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 5 хв.

Пн, Сб

10:20 – 12:25 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 5 хв.

Вт, Нд

10:25 – 02:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївПолтаваНовомосковськДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

15 год. 35 хв.

Нд

10:25 – 02:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирПолтаваДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

15 год. 35 хв.

Пн

10:30 – 12:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

10:30 – 12:00 ЖитомирПлзень ЖитомирРівнеЛьвівЛьвівСтрийМукачевоУжгородБрноПрагаПлзень

25 год. 30 хв.

Чт

10:35 – 18:10 ЖитомирЧернівці ЖитомирБердичівВінницяМуровані КурилівціНоводністровськКельменціЧернівці

7 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт

10:35 – 18:50 ЖитомирЧернівці ЖитомирБердичівВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийХотин (Чернівецька обл.)Чернівці

8 год. 15 хв.

Чт, Нд

10:50 – 23:00 ЖитомирОдеса ЖитомирКиївОдеса

12 год. 10 хв.

Пн, Пт

10:50 – 12:20 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Сб

10:50 – 13:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКоростишівКиївКиїв

2 год. 50 хв.

Пн, Пт, Нд

11:00 – 01:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 30 хв.

Сб

11:00 – 01:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 30 хв.

Сб

11:00 – 02:00 ЖитомирСалерно ЖитомирРівнеЛьвівТріестУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

39 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 12:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 03:00 ЖитомирБарі ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівСтрийМукачевоРозівка (Закарпатська область)ТріестУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяРавеннаЧезенаРімініПезароАнконаЧивітанова-МаркеСан-Бенедетто-дель-ТронтоПескараВастоФоджаБарі

40 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 17:00 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 01:30 ЖитомирЧернівці ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьЗбаражТернопільБережаниРогатинБурштинГаличІвано-ФранківськНадвірна КоломияКосівВижницяЧернівці

14 год. 30 хв.

Сб

11:15 – 13:30 ЖитомирКолобжег ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняЛемборкСлупскКошалінКолобжег

26 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

11:20 – 00:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

13 год. 15 хв.

Кожен день

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:20 – 00:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

13 год. 15 хв.

Кожен день

11:20 – 00:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПирятинКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

13 год. 15 хв.

Кожен день

11:30 – 13:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 0 хв.

Сб

11:30 – 19:45 ЖитомирЛьвів ЖитомирВінницяХмельницькийТернопільЛьвів

8 год. 15 хв.

Ср, Пт

11:45 – 20:00 ЖитомирШтутґарт ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельДрезденЄнаЕрфуртАйзенахГіссенФранкфуртМаннгеймШтутґарт

32 год. 15 хв.

Чт

11:45 – 21:25 ЖитомирКельн ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькБерлінМаґдебурґБрауншва鴥ановерБілефельдУннаДортмундЕссенДуйсбурґДюссельдорфКельн

33 год. 40 хв.

Пт

11:50 – 10:40 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

22 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 08:15 ЖитомирКельце ЖитомирРівнеЛьвівЯворівКраківКатовіцеЧенстоховаКельце

20 год. 15 хв.

Чт, Нд

12:00 – 05:30 ЖитомирЛодзь ЖитомирРівнеЛьвівЯворівПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

17 год. 30 хв.

Чт, Нд

12:00 – 11:00 ЖитомирГоленюв ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінРадомВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленюв

23 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 05:30 ЖитомирЛодзь ЖитомирРівнеЛьвівЯворівПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

17 год. 30 хв.

Чт, Нд

12:00 – 11:05 ЖитомирЛодзь ЖитомирРівнеЛьвівЯворівКраківКатовіцеЧенстоховаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

23 год. 5 хв.

Чт, Нд

12:00 – 19:40 ЖитомирЧернівці ЖитомирБердичівВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийХотин (Чернівецька обл.)Чернівці

7 год. 40 хв.

Вт

12:10 – 07:00 ЖитомирҐданськ ЖитомирРівнеЛуцькЯгодинЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонґҐданськ

18 год. 50 хв.

Вт, Пт, Нд

12:25 – 12:00 ЖитомирПлзень ЖитомирРівнеЛьвівКатовіцеВроцлавЛегницяЗгожелецьБогатиняЛіберецьМлада-БолеславПрагаРокицаниПлзень

23 год. 35 хв.

Чт

12:30 – 14:50 ЖитомирБратислава ЖитомирРівнеЛьвівСтрийМукачевоУжгородБудапештВіденьБратислава

26 год. 20 хв.

Вт, Пт

12:30 – 22:30 ЖитомирУжгород ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівУжгород

10 год. 0 хв.

Ср, Сб

12:30 – 14:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Кожен день

12:30 – 08:30 ЖитомирВідень ЖитомирРівнеЛьвівКатовіцеОстраваОломоуцБрноВідень

20 год. 0 хв.

Вт

12:35 – 21:00 ЖитомирКривий Ріг ЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

8 год. 25 хв.

Кожен день

12:35 – 21:00 ЖитомирКривий Ріг ЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

8 год. 25 хв.

Кожен день

12:35 – 21:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПирятинПолтаваХарківХарків

8 год. 25 хв.

Кожен день

12:35 – 21:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

8 год. 25 хв.

Кожен день

12:40 – 14:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Сб

12:45 – 21:30 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

8 год. 45 хв.

Сб

13:00 – 06:30 ЖитомирЖивець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельЛюбомльРяшівКраківКатовіцеТихиПщинаБельсько-БялаЖивець

17 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

13:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

13:10 – 19:40 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 30 хв.

Вт

13:10 – 07:40 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

18 год. 30 хв.

Пт, Нд

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 0 хв.

Чт

13:30 – 23:10 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 23:10 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 16:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

3 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

13:30 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Ср, Сб, Нд

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 16:00 ЖитомирВінниця ЖитомирВінниця

2 год. 30 хв.

Вт, Сб

13:30 – 15:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 14:10 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювКолобжегКошалін

24 год. 20 хв.

Кожен день

13:50 – 14:10 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювКолобжегКошалін

24 год. 20 хв.

Кожен день

13:50 – 18:10 ЖитомирЛуцьк ЖитомирРівнеЛуцьк

4 год. 20 хв.

Кожен день

13:50 – 19:30 ЖитомирВолодимир-Волинський ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-Волинський

5 год. 40 хв.

Кожен день

13:50 – 14:10 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювКолобжегКошалін

24 год. 20 хв.

Кожен день

13:50 – 14:10 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювКолобжегКошалін

24 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 06:00 ЖитомирОдеса ЖитомирКиївОдеса

16 год. 0 хв.

Вт, Ср, Сб

14:00 – 06:00 ЖитомирОдеса ЖитомирКиївОдеса

16 год. 0 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Сб, Нд

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Сб, Нд

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

14:00 – 13:00 ЖитомирСвебодзін ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

23 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 13:00 ЖитомирСвебодзін ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

23 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 18:00 ЖитомирЧернігів ЖитомирКиївЧернігів

4 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 18:00 ЖитомирЧернігів ЖитомирКиївЧернігів

4 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 13:00 ЖитомирСвебодзін ЖитомирРівнеЛуцькРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

23 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Вт, Сб

14:05 – 23:25 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

14:50 – 17:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 55 хв.

Нд

15:00 – 09:30 ЖитомирПознань ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиБуськЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознань

18 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 12:00 ЖитомирЗелена Гура ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиБуськЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавЗелена Гура

21 год. 0 хв.

Кожен день

15:10 – 06:20 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївМіжнародний аеропорт БориспільПирятинЛубниПолтаваХарківХарківХарківДніпроЗапоріжжя

15 год. 10 хв.

Вт, Сб

15:15 – 09:35 ЖитомирМосква ЖитомирКиївМосква

18 год. 20 хв.

Ср, Пт

15:20 – 18:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 40 хв.

Сб

15:20 – 17:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Пн, Пт

15:20 – 17:20 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Пн, Пт

15:40 – 13:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівГрадец-КраловеПрага

21 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аeропортКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:50 – 23:10 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

7 год. 20 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 12:00 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівПеремишльЯрославПшеворскЛаньцутРяшівДембицяТарнувКраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

20 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

16:00 – 17:25 ЖитомирЗелена Гура ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваВаршава Аеропорт імені Фридерика ШопенаЛодзьЛодзьКонінПознаньГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

25 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

16:00 – 10:10 ЖитомирВроцлав ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

18 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

16:00 – 14:00 ЖитомирСлупск ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьБидгощҐданськҐдиняСлупск

22 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 14:00 ЖитомирРига ЖитомирРівнеЛьвівМаріямполеКаунасВільнюсШяуляйРига

22 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 21:30 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеБродиЛьвів

5 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:00 – 14:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛьвівЗамосцьЛюблінВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

22 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:00 – 12:30 ЖитомирКлайпеда ЖитомирРівнеЛьвівМаріямполеКаунасВільнюсКлайпеда

20 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 18:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

26 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 17:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

25 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 22:20 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 20 хв.

Кожен день

16:00 – 22:00 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

16:20 – 10:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

18 год. 10 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

16:20 – 19:00 ЖитомирКраснодар ЖитомирКиївКиївПолтаваХарківБєлґородРостов-на-ДонуКраснодар

26 год. 40 хв.

Сб

16:30 – 12:00 ЖитомирЧенстохова ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЗамосцьРяшівКраківКатовіцеҐлівіцеЧенстохова

19 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 21:30 ЖитомирВолодимир-Волинський ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-Волинський

5 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 15:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

22 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 15:50 ЖитомирСлупск ЖитомирРівнеЛуцькРадомГруєцьПлоцкВлоцлавекТоруньБидгощҐданськҐдиняВейхеровоСлупск

23 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 12:00 ЖитомирПознань ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

19 год. 30 хв.

Кожен день

16:40 – 08:00 ЖитомирСанкт-Петербург ЖитомирКиївБрянськКалуґаМоскваСанкт-Петербург

39 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

16:40 – 08:00 ЖитомирСанкт-Петербург ЖитомирКиївБрянськКалуґаМоскваСанкт-Петербург

39 год. 20 хв.

Чт, Нд

16:40 – 19:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Пн, Пт

16:50 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аeропортКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

22 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 14:30 ЖитомирВейхерово ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхерово

21 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 14:30 ЖитомирВейхерово ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхерово

21 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аeропортКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

22 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 22:30 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

5 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аeропортКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

22 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 14:30 ЖитомирВейхерово ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхерово

21 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 14:30 ЖитомирВейхерово ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхерово

21 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 15:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецин

22 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 17:00 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 17:00 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 09:30 ЖитомирВроцлав ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноРадивилівБродиБуськЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлав

16 год. 30 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 19:45 ЖитомирПіла ЖитомирРівнеЛьвівПеремишльРяшівТарнувКраківОлькушКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньХодзежПіла

26 год. 35 хв.

Кожен день

17:10 – 19:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеДубноЛьвівРяшівДембицяТарнувБжеськоҐлівіцеСтшельце-ОпольскеОполеБжегОлаваВроцлавЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

25 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 15:20 ЖитомирҐдиня ЖитомирРівнеЛьвівЗамосцьЛюблінВаршаваПлонськМлаваОльштинекОльштинОструдаЕльблонґҐданськҐдиня

22 год. 10 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 20:20 ЖитомирКолобжег ЖитомирРівнеЛьвівНиськоСтальова ВоляСандом’єжОпатувКельцеРадомГруєцьСохачевЛовичКутноВлоцлавекТоруньБидгощХойніцеБілий БірБоболіцеКошалінКолобжег

27 год. 10 хв.

Кожен день

17:10 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавГрадец-КраловеПрага

22 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 18:10 ЖитомирПлзень ЖитомирРівнеЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгородБрноПрагаРокицаниПлзень

25 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 18:10 ЖитомирПлзень ЖитомирРівнеЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгородБрноПрагаРокицаниПлзень

25 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 23:40 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 30 хв.

Кожен день

17:10 – 04:00 ЖитомирУжгород ЖитомирРівнеЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгород

10 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 04:00 ЖитомирУжгород ЖитомирРівнеЛьвівСтрийСваляваМукачевоУжгород

10 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 20:45 ЖитомирДубно ЖитомирРівнеДубно

3 год. 35 хв.

Кожен день

17:10 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівГрадец-КраловеПрага

22 год. 20 хв.

Кожен день

17:30 – 19:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Сб

17:55 – 23:35 ЖитомирВолочиськ ЖитомирБердичівУланівХмільникЛетичівХмельницькийВійтівці (Хмельницька обл.)Волочиськ

5 год. 40 хв.

Пн, Пт, Нд

18:00 – 21:45 ЖитомирБіла Церква ЖитомирКиївБіла Церква

3 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 20:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Сб

18:30 – 02:40 ЖитомирЧернівці ЖитомирВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийЧернівці

8 год. 10 хв.

Сб

18:30 – 13:30 ЖитомирПознань ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршаваПознань

19 год. 0 хв.

Кожен день

18:55 – 06:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПирятинПолтаваХарківХарків

11 год. 5 хв.

Кожен день

18:55 – 06:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПирятинПолтаваХарківХарків

11 год. 5 хв.

Кожен день

19:00 – 10:00 ЖитомирОдеса ЖитомирКиївОдеса

15 год. 0 хв.

Сб

19:10 – 08:00 ЖитомирСанкт-Петербург ЖитомирКиївБрянськКалуґаМоскваСанкт-Петербург

36 год. 50 хв.

Сб

19:10 – 08:00 ЖитомирСанкт-Петербург ЖитомирКиївБрянськКалуґаМоскваСанкт-Петербург

36 год. 50 хв.

Вт

19:15 – 05:00 ЖитомирРим ЖитомирРівнеЛьвівМестреБолоньяФлоренціяПеруджаФолиньоТерніРим

33 год. 45 хв.

Чт

19:20 – 14:50 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеВаршаваЛодзьСерадзКалішОструв-ВелькопольскийЯроцинПознань

19 год. 30 хв.

Кожен день

19:40 – 14:00 ЖитомирВалбжих ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

18 год. 20 хв.

Кожен день

20:00 – 06:00 ЖитомирМалага ЖитомирВінницяХмельницькийТернопільЛьвівСтрийМукачевоУжгородЖеронаБарселонаТаррагонаКастельйон-де-ла-ПланаВаленсіяАлікантеМурсіяКартахенаАльмеріяМалага

58 год. 0 хв.

Вт

20:10 – 22:20 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Вт, Сб

20:20 – 11:30 ЖитомирМосква ЖитомирКиївБориспільМосква

15 год. 10 хв.

Вт, Сб

20:20 – 23:30 ЖитомирБориспіль ЖитомирКиївБориспіль

3 год. 10 хв.

Вт, Сб

20:20 – 22:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 25 хв.

Вт, Сб

20:20 – 22:20 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Вт, Сб

20:40 – 10:30 ЖитомирЛодзь ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзь

13 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт

21:20 – 23:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Пт

21:20 – 08:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарківХарків

11 год. 15 хв.

Кожен день

21:20 – 08:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарківХарків

11 год. 15 хв.

Кожен день

21:30 – 14:00 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлав

16 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 14:00 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлав

16 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 04:15 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

6 год. 45 хв.

Кожен день

22:00 – 23:50 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Сб

22:00 – 01:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

3 год. 0 хв.

Чт

22:10 – 20:45 ЖитомирВільнюс ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваБілостокКаунасВільнюс

22 год. 35 хв.

Вт, Сб

22:15 – 06:30 ЖитомирЧернівці ЖитомирВінницяХмельницькийКамянець-ПодільськийЧернівці

8 год. 15 хв.

Кожен день

22:30 – 19:15 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

20 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:40 – 00:50 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Нд

23:00 – 01:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Чт

23:00 – 13:15 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 15 хв.

Нд

23:15 – 06:15 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 0 хв.

Нд

23:20 – 08:05 ЖитомирТрускавець ЖитомирНовоград-ВолинськийКорецьГощаБабин (Рівненська обл.)РівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

8 год. 45 хв.

Кожен день

23:25 – 08:05 ЖитомирТрускавець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:25 – 08:05 ЖитомирТрускавець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

8 год. 40 хв.

Кожен день

23:50 – 13:00 ЖитомирСалерно ЖитомирРівнеЛуцькЛьвівУдінеПадуяБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

37 год. 10 хв.

Чт

23:50 – 06:00 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛуцькЛьвів

6 год. 10 хв.

Чт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Киевская, 93 в місті Житомир містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Житомир

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя