За часом від'їзду
За ціною

Автовокзал, ул.Киевская 93

Автовокзал, ул.Киевская 93: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:05 – 02:30 ЖитомирСлубіце ЖитомирРівнеЛьвівТарнувКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінСлубіце

26 год. 25 хв.

Ср

00:05 – 15:00 ЖитомирАнтверпен ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛьвівАрнемУтрехтАмстердамГаагаРоттердамАнтверпен

38 год. 55 хв.

Ср

01:00 – 23:30 ЖитомирГданськ ЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськ

22 год. 30 хв.

Вт, Пт

01:30 – 05:35 ЖитомирЗлоценець ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецинСтаргард-ЩецинськийЗлоценець

28 год. 5 хв.

Сб

01:30 – 03:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Пт

01:30 – 19:35 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеДубноБродиЛьвівЛьвівПеремишльЯрославРяшівКраківКатовіцеВроцлав

18 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

02:05 – 22:30 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

20 год. 25 хв.

Ср, Пт, Нд

02:05 – 22:30 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

20 год. 25 хв.

Ср, Пт, Нд

02:30 – 05:05 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 35 хв.

Кожен день

03:00 – 14:40 ЖитомирХерсон ЖитомирКиївПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

11 год. 40 хв.

Ср, Сб

03:45 – 06:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

04:00 – 05:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Нд

04:00 – 05:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 30 хв.

Нд

04:00 – 06:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Чт

04:00 – 06:05 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 5 хв.

Пн, Чт, Сб

04:15 – 10:25 ЖитомирЧеркаси ЖитомирКиївЧеркасиЧеркаси

6 год. 10 хв.

Кожен день

04:30 – 06:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

04:55 – 07:20 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

04:55 – 07:20 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

05:00 – 07:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Нд

05:00 – 14:45 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 45 хв.

Кожен день

05:00 – 15:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

10 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 14:45 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 45 хв.

Кожен день

05:00 – 15:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

10 год. 0 хв.

Кожен день

05:15 – 14:45 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

05:15 – 14:45 ЖитомирХарків ЖитомирКиївКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

05:20 – 16:30 ЖитомирПавлоград ЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроПавлоград

11 год. 10 хв.

Кожен день

05:20 – 16:30 ЖитомирПавлоград ЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроПавлоград

11 год. 10 хв.

Кожен день

05:20 – 07:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

05:20 – 07:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

06:30 – 08:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Сб

06:30 – 08:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

06:30 – 19:30 ЖитомирДніпро ЖитомирКиївБориспільПирятинПолтаваХарківДніпро

13 год. 0 хв.

Нд

06:30 – 19:30 ЖитомирДніпро ЖитомирКиївБориспільПирятинПолтаваХарківДніпро

13 год. 0 хв.

Сб

06:50 – 09:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Кожен день

07:05 – 15:15 ЖитомирКременчук ЖитомирКиївЧеркасиКременчук

8 год. 10 хв.

Кожен день

07:05 – 15:15 ЖитомирКременчук ЖитомирКиївЧеркасиКременчук

8 год. 10 хв.

Кожен день

07:05 – 15:15 ЖитомирКременчук ЖитомирКиївЧеркасиКременчук

8 год. 10 хв.

Кожен день

07:15 – 09:40 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьце

26 год. 25 хв.

Кожен день

07:40 – 21:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

13 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

07:40 – 21:35 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

13 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

08:00 – 17:15 ЖитомирФранкфурт-на-Майні ЖитомирРівнеЛьвівДрезденХемніцНюрнбергРегенсбургМюнхенУльмШтутгарт аеропортФранкфурт-на-Майні

33 год. 15 хв.

Вт, Пт

08:00 – 13:30 ЖитомирДюссельдорф ЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорф

29 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

08:00 – 15:00 ЖитомирХайльбронн ЖитомирРівнеЛьвівЛьвівХемніцГераНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропортХайльбронн

31 год. 0 хв.

Пн, Пт

08:00 – 07:00 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

23 год. 0 хв.

Вт, Пт

08:10 – 18:30 ЖитомирКосів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноКременецьТернопільБучачМонастириськаІвано-ФранківськКоломияКосів

10 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

08:25 – 10:40 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 15 хв.

Вт, Пт, Сб

08:25 – 11:30 ЖитомирБориспіль ЖитомирКиївБориспіль

3 год. 5 хв.

Вт, Пт

08:30 – 10:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 15 хв.

Кожен день

08:45 – 15:35 ЖитомирПолтава ЖитомирКиївЛубниПолтава

6 год. 50 хв.

Кожен день

08:45 – 15:35 ЖитомирПолтава ЖитомирКиївЛубниПолтава

6 год. 50 хв.

Кожен день

08:45 – 20:00 ЖитомирДніпро ЖитомирКиївЛубниПолтаваКрасноградДніпро

11 год. 15 хв.

Кожен день

08:55 – 14:55 ЖитомирЧеркаси ЖитомирКиївЧеркаси

6 год. 0 хв.

Вт

08:55 – 11:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 5 хв.

Сб, Нд

09:00 – 14:30 ЖитомирДортмунд ЖитомирРівнеЛьвівКотбусБерлінШверінГамбургБременОснабрюкМюнстерДортмунд

29 год. 30 хв.

Вт, Сб

09:00 – 15:30 ЖитомирКельн аеропорт ЖитомирРівнеЛьвівДрезденЕрфуртКассельДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

30 год. 30 хв.

Пт

09:00 – 11:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 20:30 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршава

11 год. 30 хв.

Пн, Чт

09:10 – 11:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Кожен день

09:15 – 08:30 ЖитомирПльзень ЖитомирРівнеДубноЛьвівОстраваОломоуцБрноПрагаПльзеньПльзень

23 год. 15 хв.

Ср

09:20 – 12:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

3 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

09:20 – 03:25 ЖитомирСєвєродонецьк ЖитомирКиївБориспільПирятинЛубниПолтаваХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

18 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

09:20 – 05:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріуполь

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

09:20 – 12:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

3 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

09:20 – 00:30 ЖитомирМарганець ЖитомирКиївБіла ЦеркваКорсунь-ШевченківськийГородище (Черкаська обл.)ЧеркасиСмілаКропивницькийКривий РігНікопольМарганець

15 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

09:20 – 05:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

09:20 – 05:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

19 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

09:20 – 16:40 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

09:20 – 16:40 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 20 хв.

Сб

09:20 – 05:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївБориспільПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиКременчукВерхньодніпровськДніпродзержинськДніпроЗапоріжжяМелітопольБердянськМаріупольМаріуполь

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

09:25 – 22:10 ЖитомирВаршава ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

12 год. 45 хв.

Кожен день

09:30 – 14:30 ЖитомирКельн аеропорт ЖитомирРівнеЛьвівБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

29 год. 0 хв.

Ср, Сб

09:30 – 16:20 ЖитомирШтутгарт аеропорт ЖитомирРівнеЛьвівДрезденХемніцЦвікауХофБайройтНюрнбергІнгольштадтМюнхенАугсбургУльмШтутгарт аеропорт

30 год. 50 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

09:30 – 23:00 ЖитомирКраків ЖитомирРівнеЛьвівКраків

13 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

09:30 – 17:30 ЖитомирРосток ЖитомирРівнеЛьвівДрезденЛейпцигГаллеДессауБерлінРосток

32 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

09:30 – 15:00 ЖитомирЛьвів ЖитомирРівнеЛьвів

5 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

09:30 – 16:00 ЖитомирКарлсруе ЖитомирРівнеЛьвівДрезденХемніцЦвікауХофБайройтНюрнбергВюрцбургАшаффенбургФранкфурт-на-МайніДармштадтГайдельбергМаннгеймКарлсруе

30 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

09:40 – 12:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Пн, Пт

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 09:50 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькПознаньПілаГожув-ВелькопольскийЩецин

23 год. 50 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 07:00 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінЛодзьВлоцлавекБидгощГданськГдиня

21 год. 0 хв.

Кожен день

10:00 – 10:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

24 год. 0 хв.

Кожен день

10:05 – 01:00 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

14 год. 55 хв.

Кожен день

10:05 – 01:00 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

-9 год. -5 хв.

Кожен день

10:10 – 12:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

10:15 – 12:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 55 хв.

Кожен день

10:15 – 12:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 55 хв.

Кожен день

10:15 – 13:05 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 50 хв.

Пн, Сб

10:20 – 06:30 ЖитомирБидгощ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

20 год. 10 хв.

Кожен день

10:20 – 06:30 ЖитомирБидгощ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

20 год. 10 хв.

Кожен день

10:25 – 02:00 ЖитомирМаріуполь ЖитомирКиївПолтаваКрасноградНовомосковськДніпроЗапоріжжяБердянськМаріуполь

15 год. 35 хв.

Сб, Нд

10:30 – 10:00 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківФрідек-МістекБрноПрага

23 год. 30 хв.

Вт, Пт

10:30 – 12:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

10:30 – 18:00 ЖитомирДюссельдорф ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛейпцигБілефельдДортмундЕссенДуйсбургКрефельдДюссельдорф

31 год. 30 хв.

Сб

10:35 – 18:30 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 55 хв.

Кожен день

10:35 – 20:00 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

9 год. 25 хв.

Кожен день

10:35 – 15:35 ЖитомирЧернігів ЖитомирКиївБровариЧернігів

5 год. 0 хв.

Кожен день

10:35 – 20:00 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

9 год. 25 хв.

Кожен день

10:35 – 18:30 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 55 хв.

Кожен день

10:35 – 18:30 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 55 хв.

Кожен день

10:40 – 18:30 ЖитомирМілан ЖитомирРівнеЛьвівТрієстМонфальконеУдінеМестреПадуяВіченцаВеронаБрешіяБергамоМілан

31 год. 50 хв.

Вт

10:45 – 12:55 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 10 хв.

Чт, Нд

10:45 – 12:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Пн, Пт

10:45 – 07:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьПознань

20 год. 15 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

11:00 – 01:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 13:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 01:30 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

14 год. 30 хв.

Вт, Сб

11:00 – 22:05 ЖитомирЗагреб ЖитомирРівнеЛьвівУжгородБудапештВіденьБратіславаЗагреб

35 год. 5 хв.

Чт, Сб

11:00 – 02:00 ЖитомирСалерно ЖитомирРівнеЛьвівУдінеМестреПадуяФеррараБолоньяФлоренціяРимНеапольСалерно

39 год. 0 хв.

Нд

11:00 – 14:25 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

3 год. 25 хв.

Кожен день

11:00 – 21:30 ЖитомирУжгород ЖитомирРівнеЛьвівУжгород

10 год. 30 хв.

Чт, Сб

11:00 – 06:10 ЖитомирПльзень ЖитомирРівнеДубноЛьвівОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

19 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

11:10 – 13:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Пн, Пт

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:20 – 20:40 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 13:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 0 хв.

Вт, Сб

11:30 – 13:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Нд

11:40 – 10:00 ЖитомирЛодзь ЖитомирВінницяХмельницькийТернопільЛьвівТарнувКраківКатовіцеЧенстоховаЛодзь

22 год. 20 хв.

Пт

11:45 – 20:00 ЖитомирКельн аеропорт ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельБерлінМагдебургБрауншвейгГанноверБілефельдУннаДортмундЕссенДуйсбургДюссельдорфКельн аеропорт

32 год. 15 хв.

Вт, Пт

12:00 – 20:00 ЖитомирШтутгарт аеропорт ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельДрезденЛейпцигЄнаЕрфуртАйзенахГіссенМаннгеймКарлсруеШтутгарт аеропорт

32 год. 0 хв.

Чт, Сб

12:00 – 10:00 ЖитомирРига ЖитомирРівнеЛуцькКовельМаріямполеКаунасШяуляйЄлгаваРига

22 год. 0 хв.

Нд

12:00 – 14:40 ЖитомирЗлоценець ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеСтшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛешноЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецинСтаргард-ЩецинськийЗлоценець

26 год. 40 хв.

Нд

12:10 – 07:00 ЖитомирГданськ ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданськ

18 год. 50 хв.

Ср, Нд

12:10 – 07:00 ЖитомирГданськ ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваОльштинОструдаЕльблонгГданськ

18 год. 50 хв.

Ср, Нд

12:25 – 11:55 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

23 год. 30 хв.

Нд

12:35 – 14:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:35 – 14:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:35 – 14:35 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:35 – 15:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 25 хв.

Кожен день

12:50 – 14:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 55 хв.

Пт

13:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Вт, Сб

13:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

13:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

13:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Вт, Сб, Нд

13:00 – 15:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

13:10 – 07:40 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

18 год. 30 хв.

Кожен день

13:15 – 20:05 ЖитомирНововолинськ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

6 год. 50 хв.

Кожен день

13:20 – 16:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 40 хв.

Кожен день

13:20 – 16:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 23:00 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Кожен день

13:40 – 16:10 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Пн, Сб

13:50 – 00:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 45 хв.

Нд

13:50 – 00:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 45 хв.

Нд

13:50 – 14:20 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

24 год. 30 хв.

Кожен день

13:50 – 14:20 ЖитомирКошалін ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецинСвіноуйсьцеКолобжегКошалін

24 год. 30 хв.

Кожен день

13:50 – 18:30 ЖитомирЛуцьк ЖитомирРівнеЛуцьк

4 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 10:05 ЖитомирЛодзь ЖитомирРівнеДубноЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

20 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 10:05 ЖитомирЛодзь ЖитомирРівнеДубноЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

20 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 23:30 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

9 год. 30 хв.

Сб

14:10 – 10:50 ЖитомирЛегниця ЖитомирРівнеЛуцькЗамосцьТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегниця

20 год. 40 хв.

Кожен день

14:10 – 10:50 ЖитомирЛегниця ЖитомирРівнеЛуцькЗамосцьТарнувКраківКатовіцеОполеВроцлавЛегниця

20 год. 40 хв.

Кожен день

14:10 – 18:40 ЖитомирЛуцьк ЖитомирРівнеЛуцьк

4 год. 30 хв.

Кожен день

14:15 – 14:00 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиня

23 год. 45 хв.

Кожен день

14:15 – 14:00 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГданськГдиня

23 год. 45 хв.

Кожен день

14:15 – 14:00 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськГдиня

23 год. 45 хв.

Кожен день

14:20 – 07:00 ЖитомирКраків ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельЛюбомльПулавиРадомКельцеКраків

16 год. 40 хв.

Кожен день

14:20 – 13:30 ЖитомирЛегниця ЖитомирРівнеЛьвівКельцеЧенстоховаОполеВроцлавЛегниця

23 год. 10 хв.

Кожен день

14:20 – 13:30 ЖитомирЛегниця ЖитомирРівнеЛьвівКельцеЧенстоховаОполеВроцлавЛегниця

23 год. 10 хв.

Кожен день

14:35 – 16:55 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 20 хв.

Вт, Сб

14:50 – 10:50 ЖитомирГданськ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельЛюблінВаршаваЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзГданськ

20 год. 0 хв.

Чт, Сб

15:00 – 17:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Ср

15:00 – 17:30 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 30 хв.

Ср

15:00 – 09:00 ЖитомирМосква ЖитомирКиївМосква

18 год. 0 хв.

Кожен день

15:20 – 17:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

1 год. 40 хв.

Вт, Сб

15:20 – 18:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиївКиїв

2 год. 40 хв.

Чт, Нд

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 12:00 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівПеремишльЯрославПшеворскЛаньцутРяшівДембицяТарнувКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 17:05 ЖитомирЗелена Гура ЖитомирРівнеЛьвівЛюблінВаршава аеропорт ШопенаВаршаваЛодзьКонінПознаньПознань аеропортГродзиськ-ВеликопольськийВольштинСулехувЗелена Гура

25 год. 5 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршава

15 год. 30 хв.

Чт

16:00 – 07:30 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваВаршава

15 год. 30 хв.

Чт

16:00 – 08:00 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршава

16 год. 0 хв.

Нд

16:00 – 09:30 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршава

17 год. 30 хв.

Нд

16:10 – 18:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

1 год. 50 хв.

Пт

16:10 – 11:05 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваПознаньЩецин

18 год. 55 хв.

Кожен день

16:10 – 14:15 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

22 год. 5 хв.

Кожен день

16:15 – 18:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКоростишівКиїв

2 год. 30 хв.

Кожен день

16:15 – 18:45 ЖитомирКиїв ЖитомирКоростишівКиїв

2 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваЛодзьКонінПознань

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 10:10 ЖитомирВроцлав ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

17 год. 40 хв.

Вт, Чт

16:30 – 10:10 ЖитомирВроцлав ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноБродиЛьвівРяшівКраківКатовіцеОполеВроцлав

17 год. 40 хв.

Сб

17:00 – 15:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЛюблінВаршаваПознаньЩецин

22 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 15:00 ЖитомирЩецин ЖитомирРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийХелмЛюблінВаршаваПознаньЩецин

22 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 17:00 ЖитомирСвіноуйсьце ЖитомирРівнеЛуцькХелмЛюблінВаршаваПознаньГожув-ВелькопольскийЩецинГоленювСвіноуйсьце

24 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 12:30 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

19 год. 20 хв.

Кожен день

17:55 – 14:35 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

20 год. 40 хв.

Пт

17:55 – 14:35 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьВроцлав

20 год. 40 хв.

Пт

18:00 – 08:00 ЖитомирВаршава ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінРадомВаршава

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Нд

18:15 – 15:45 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлавПознань

21 год. 30 хв.

Ср, Сб

18:15 – 07:00 ЖитомирЗапоріжжя ЖитомирКиївПолтаваДніпроЗапоріжжя

12 год. 45 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

18:55 – 07:40 ЖитомирВаршава ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькКовельХелмЛюблінВаршава

12 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 14:40 ЖитомирГдиня ЖитомирРівнеЛуцькЛюблінВаршаваЛодзьТоруньБидгощГданськГдиня

19 год. 40 хв.

Кожен день

19:00 – 14:35 ЖитомирЗелена Гура ЖитомирПознаньЗелена Гура

19 год. 35 хв.

Кожен день

19:10 – 23:30 ЖитомирБіла Церква ЖитомирКиївБіла Церква

4 год. 20 хв.

Кожен день

19:15 – 06:00 ЖитомирМиколаїв ЖитомирКиївУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаїв

10 год. 45 хв.

Сб

19:15 – 04:15 ЖитомирРим ЖитомирРівнеЛьвівМестреЧезенаПеруджаФолиньоТерніРим

33 год. 0 хв.

Чт

19:20 – 12:15 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеВаршаваЛодзьПознань

16 год. 55 хв.

Кожен день

19:30 – 11:30 ЖитомирМосква ЖитомирКиївМосква

16 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

19:45 – 14:00 ЖитомирВалбжих ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

18 год. 15 хв.

Кожен день

21:10 – 06:35 ЖитомирЗамосць ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосць

9 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

21:10 – 03:55 ЖитомирКовель ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

6 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 03:55 ЖитомирКовель ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

6 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 06:35 ЖитомирЗамосць ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосць

9 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

21:10 – 03:55 ЖитомирКовель ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськКовель

6 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 00:45 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

27 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:10 – 02:30 ЖитомирНововолинськ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

5 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:10 – 00:45 ЖитомирГдиня ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськЗамосцьЛюблінПулавиВаршаваЛодзьКонінВжесьняПознаньГнєзноБидгощГрудзьондзТчевГданськГдиня

27 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:20 – 07:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 08:35 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

11 год. 15 хв.

Кожен день

21:20 – 07:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївХарків

10 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 07:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарків

10 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 08:10 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

10 год. 50 хв.

Кожен день

21:20 – 07:50 ЖитомирХарків ЖитомирКиївХарків

10 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 08:10 ЖитомирХарків ЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

10 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:10 – 17:00 ЖитомирПознань ЖитомирРівнеЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПознань

18 год. 50 хв.

Кожен день

22:30 – 19:15 ЖитомирВроцлав ЖитомирРівнеЛьвівЯрославРяшівКраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

20 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:30 – 13:30 ЖитомирКаліш ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛюблінРадомВаршаваЛодзьТурекКаліш

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 13:30 ЖитомирКаліш ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛюблінРадомВаршаваЛодзьТурекКаліш

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 06:00 ЖитомирКропивницький ЖитомирКиївЧеркасиКропивницький

7 год. 30 хв.

Нд

23:00 – 01:00 ЖитомирКиїв ЖитомирКиїв

2 год. 0 хв.

Чт

23:30 – 08:05 ЖитомирТрускавець ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеДубноЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

8 год. 35 хв.

Кожен день

23:50 – 06:40 ЖитомирНововолинськ ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийНововолинськ

6 год. 50 хв.

Кожен день

23:50 – 10:15 ЖитомирЛьвів ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькВолодимир-ВолинськийЧервоноградВеликі МостиЛьвів

10 год. 25 хв.

Кожен день

23:50 – 09:00 ЖитомирУстилуг ЖитомирНовоград-ВолинськийРівнеЛуцькУстилуг

9 год. 10 хв.

Кожен день

23:55 – 23:30 ЖитомирПрага ЖитомирРівнеЛьвівРяшівТарнувКраківКатовіцеХожувТихиПщинаЧеховіце-ДзедзіцеБельсько-БялаЦешинОстраваОломоуцБрноПрага

23 год. 35 хв.

Ср

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул.Киевская 93 в місті Житомир містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Житомир

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя