Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Sądowa, 5

Автовокзал, ул. Sądowa, 5: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:35 – 08:15 КатовіцеПлзень КатовіцеОстраваОломоуцБрноПрагаПлзень

7 год. 40 хв.

Пт

01:15 – 04:40 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

3 год. 25 хв.

Кожен день

01:20 – 08:30 КатовіцеПрага КатовіцеБельсько-БялаОломоуцПардубицеГрадец-КраловеПрага

7 год. 10 хв.

Вт, Чт

01:20 – 08:30 КатовіцеПрага КатовіцеБельсько-БялаОломоуцПардубицеГрадец-КраловеПрага

7 год. 10 хв.

Вт, Чт

01:45 – 05:15 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 30 хв.

Чт

02:30 – 09:05 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

6 год. 35 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

02:30 – 09:15 КатовіцеПознань КатовіцеОполеБжегОлаваВроцлавЛешноПознань

6 год. 45 хв.

Кожен день

02:30 – 12:20 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЛюбінПольковіцеНова СульЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

9 год. 50 хв.

Кожен день

02:40 – 07:30 КатовіцеЄленя-Гура КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЄленя-Гура

4 год. 50 хв.

Кожен день

03:25 – 05:40 КатовіцеЖивець КатовіцеТихиПщинаБельсько-БялаЖивець

2 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

03:50 – 09:15 КатовіцеЛешно КатовіцеОполеВроцлавЛешно

5 год. 25 хв.

Кожен день

04:05 – 10:25 КатовіцеВалбжих КатовіцеВроцлавЛегницяЯворСвідницяВалбжих

6 год. 20 хв.

Кожен день

04:10 – 06:40 КатовіцеВроцлав КатовіцеВроцлав

2 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

04:30 – 12:00 КатовіцеЗелена Гура КатовіцеҐлівіцеОполеВроцлавЛегницяЛюбінЗелена Гура

7 год. 30 хв.

Ср, Чт

04:40 – 12:00 КатовіцеЗелена Гура КатовіцеҐлівіцеОлаваОполеВроцлавЛегницяПольковіцеНове МястечкоНова СульЛюбінЗелена Гура

7 год. 20 хв.

Ср, Чт

04:40 – 10:10 КатовіцеЛешно КатовіцеОполеВроцлавЛешно

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:45 – 08:15 КатовіцеКельце КатовіцеЧенстоховаКельце

3 год. 30 хв.

Чт, Нд

04:45 – 11:05 КатовіцеЛодзь КатовіцеЧенстоховаКельцеПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

6 год. 20 хв.

Чт, Нд

05:15 – 17:30 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

12 год. 15 хв.

Кожен день

05:15 – 07:00 КатовіцеОстрава КатовіцеОстрава

1 год. 45 хв.

Чт, Сб

05:15 – 07:00 КатовіцеОстрава КатовіцеОстрава

1 год. 45 хв.

Чт, Сб

05:20 – 13:35 КатовіцеКостшин-над-Одрою КатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-Одрою

8 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

05:25 – 12:00 КатовіцеЗелена Гура КатовіцеВроцлавЗелена Гура

6 год. 35 хв.

Кожен день

05:30 – 17:00 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

11 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 17:00 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

11 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 17:00 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

11 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 12:00 КатовіцеЗелена Гура КатовіцеВроцлавЗелена Гура

6 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 09:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеВроцлав

4 год. 0 хв.

Кожен день

05:40 – 13:00 КатовіцеСвебодзін КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:40 – 13:00 КатовіцеСвебодзін КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:40 – 13:00 КатовіцеСвебодзін КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

7 год. 20 хв.

Кожен день

06:05 – 09:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеВроцлав

2 год. 55 хв.

Кожен день

06:30 – 09:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

2 год. 30 хв.

Кожен день

06:30 – 09:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

2 год. 30 хв.

Кожен день

06:45 – 12:30 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 45 хв.

Кожен день

06:50 – 12:30 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 12:30 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 12:30 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 15:30 КатовіцеПрага КатовіцеОполеВроцлавГрадец-КраловеПрага

8 год. 40 хв.

Кожен день

07:10 – 10:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

3 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

07:10 – 10:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

3 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:20 – 15:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

8 год. 10 хв.

Кожен день

07:20 – 14:30 КатовіцеПрага КатовіцеОполеВроцлавГрадец-КраловеПардубицеПрага

7 год. 10 хв.

Ср, Чт, Нд

07:25 – 15:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

8 год. 5 хв.

Кожен день

07:25 – 15:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

8 год. 5 хв.

Кожен день

07:25 – 15:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

8 год. 5 хв.

Кожен день

07:30 – 10:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

2 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

07:40 – 11:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

07:50 – 11:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

09:00 – 12:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

09:05 – 14:00 КатовіцеВалбжих КатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

4 год. 55 хв.

Кожен день

09:40 – 12:00 КатовіцеЧенстохова КатовіцеҐлівіцеЧенстохова

2 год. 20 хв.

Кожен день

10:50 – 07:15 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

20 год. 25 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

11:10 – 14:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеВроцлав

2 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 18:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

6 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 18:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

6 год. 0 хв.

Кожен день

12:40 – 17:00 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківРяшівЗамосцьВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

28 год. 20 хв.

Кожен день

12:45 – 01:45 КатовіцеІвано-Франківськ КатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

13 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 14:45 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

24 год. 45 хв.

Кожен день

14:10 – 07:30 КатовіцеВерховина (Івано-Франківська обл.) КатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 16:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківРяшівЛьвівБуськБродиРадивилівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 06:00 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:15 – 08:50 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівЗолочівТернопільБучачЧортківБорщівКамянець-Подільський

17 год. 35 хв.

Пн, Вт, Сб, Нд

15:20 – 20:35 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьОдесаЮжне (Одеська обл.)КоблевеМиколаївХерсон

29 год. 15 хв.

Кожен день

15:20 – 04:30 КатовіцеМаріуполь КатовіцеКраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжяМелітопольПриморськ (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

37 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 19:15 КатовіцеВроцлав КатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

3 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

15:30 – 21:30 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківРяшівВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

30 год. 0 хв.

Кожен день

15:30 – 21:20 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківРяшівЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

29 год. 50 хв.

Кожен день

15:55 – 09:40 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціКамянець-Подільський

17 год. 45 хв.

Кожен день

15:55 – 16:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківРяшівЛьвівБуськБродиРадивилівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПолтаваХарків

24 год. 5 хв.

Кожен день

16:00 – 17:10 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївМиколаївХерсон

25 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 20:05 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігСофіївка (Дніпропетровська обл.)ДніпроЗапоріжжя

28 год. 5 хв.

Кожен день

16:30 – 12:30 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківТарнувДембицяРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльЛьвівРівнеЖитомирКиїв

20 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

16:30 – 22:10 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківТарнувДембицяРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжя

29 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

16:40 – 20:00 КатовіцеКривий Ріг КатовіцеКраківРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

27 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 02:30 КатовіцеКремінна (Луганська обл.) КатовіцеКраківРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПирятинЛубниХоролПолтаваЧутовеВалкиХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецькРубіжне (Луганська обл.)Кремінна (Луганська обл.)

33 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 18:00 КатовіцеСуми КатовіцеКраківРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївРомниСуми

25 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:45 – 05:00 КатовіцеЛьвів КатовіцеКраківЛьвівЛьвів

12 год. 15 хв.

Чт

16:45 – 05:00 КатовіцеЛьвів КатовіцеКраківЛьвівЛьвів

12 год. 15 хв.

Чт

16:50 – 09:30 КатовіцеСнятин КатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятин

16 год. 40 хв.

Кожен день

16:50 – 10:30 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияЧернівці

17 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 10:10 КатовіцеВінниця КатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

17 год. 0 хв.

Пн, Чт, Нд

17:30 – 10:30 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 0 хв.

Кожен день

17:40 – 20:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

2 год. 50 хв.

Кожен день

17:55 – 07:05 КатовіцеСтебник (Львівська обл.) КатовіцеКраківСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)

13 год. 10 хв.

Сб

18:00 – 11:55 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківРяшівЗамосцьЛюбомльКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

17 год. 55 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

18:20 – 12:15 КатовіцеХмільник КатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяХмільник

17 год. 55 хв.

Пт, Сб

18:20 – 12:15 КатовіцеХмільник КатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяХмільник

17 год. 55 хв.

Пт, Сб

18:20 – 11:30 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраків аeропортКраківРяшівЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

17 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 09:50 КатовіцеВерховина (Івано-Франківська обл.) КатовіцеКраків аeропортКраківРяшівЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

15 год. 30 хв.

Кожен день

18:50 – 12:20 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

17 год. 30 хв.

Вт, Пт

19:00 – 10:00 КатовіцеВерховина (Івано-Франківська обл.) КатовіцеКраків аeропортКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

15 год. 0 хв.

Кожен день

19:05 – 09:40 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

14 год. 35 хв.

Кожен день

19:10 – 12:30 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраків аeропортКраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

17 год. 20 хв.

Кожен день

20:20 – 09:00 КатовіцеТурка (Львівська обл.) КатовіцеКраківЛьвівЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

12 год. 40 хв.

Пн, Чт

20:20 – 09:00 КатовіцеТурка (Львівська обл.) КатовіцеКраківЛьвівЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

12 год. 40 хв.

Пн, Чт

20:30 – 13:20 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківТарнувРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 13:20 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківТарнувРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 21:00 КатовіцеКривий Ріг КатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

24 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 21:00 КатовіцеКривий Ріг КатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

24 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 21:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарківХарків

24 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 21:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

24 год. 30 хв.

Кожен день

20:40 – 13:20 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 40 хв.

Пт, Сб

20:40 – 13:20 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 40 хв.

Пт, Сб

21:15 – 05:00 КатовіцеПрага КатовіцеОломоуцБрноПрага

7 год. 45 хв.

Вт

21:15 – 05:00 КатовіцеПрага КатовіцеОломоуцБрноПрага

7 год. 45 хв.

Вт

21:30 – 07:30 КатовіцеЩецин КатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

10 год. 0 хв.

Кожен день

21:30 – 07:20 КатовіцеЛьвів КатовіцеКраківЛьвівЛьвів

9 год. 50 хв.

Пт, Нд

21:50 – 14:30 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

16 год. 40 хв.

Кожен день

21:50 – 23:00 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

25 год. 10 хв.

Кожен день

21:50 – 13:00 КатовіцеХмельницький КатовіцеКраківЛьвівНетішинСлавутаШепетівкаІзяславСтарокостянтинівКрасилівХмельницький

15 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:50 – 23:25 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівЛьвівЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

25 год. 35 хв.

Кожен день

22:00 – 23:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 06:30 КатовіцеГожув-Велькопольський КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознаньГожув-Велькопольський

8 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 23:10 КатовіцеХарків КатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 10 хв.

Кожен день

22:00 – 23:10 КатовіцеХарків КатовіцеКраків аeропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 10 хв.

Кожен день

22:00 – 23:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 08:00 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознаньПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

10 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 07:00 КатовіцеМелітополь КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийОлександріяДніпроЗапоріжжяМелітополь

32 год. 50 хв.

Кожен день

22:40 – 17:30 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЯворівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

18 год. 50 хв.

Пн, Пт

22:40 – 23:50 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛітинВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

25 год. 10 хв.

Кожен день

22:40 – 19:10 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЯворівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

20 год. 30 хв.

Пн, Пт

23:50 – 08:30 КатовіцеПрага КатовіцеГрадец-КраловеПрага

8 год. 40 хв.

Вт, Сб

23:50 – 08:30 КатовіцеПрага КатовіцеГрадец-КраловеПрага

8 год. 40 хв.

Вт, Сб

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Sądowa, 5 в місті Катовіце містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Катовіце

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя