• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Piotra Skargi, 1

Автовокзал, ул. Piotra Skargi, 1: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 08:00 КатовіцеПрага КатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

7 год. 30 хв.

Пт

00:30 – 11:10 КатовіцеЩецин КатовіцеВроцлавПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

10 год. 40 хв.

Ср

00:35 – 08:15 КатовіцеПльзень КатовіцеОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

7 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

01:10 – 10:30 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураГожув-ВелькопольскийЩецин

9 год. 20 хв.

Кожен день

01:20 – 08:40 КатовіцеПрага КатовіцеБельсько-БялаОломоуцПардубицеГрадець КраловеПрагаПрага

7 год. 20 хв.

Пн

01:30 – 09:10 КатовіцеПрага КатовіцеБрноПрага

7 год. 40 хв.

Вт, Пт

01:40 – 15:00 КатовіцеСвіноуйсьце КатовіцеВроцлавЗелена ГураГожув-ВелькопольскийЩецинСвіноуйсьце

13 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

01:45 – 05:15 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 30 хв.

Чт, Нд

02:10 – 09:00 КатовіцеПознань КатовіцеГлівіцеОполеВроцлавЛешноПознань

6 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

02:25 – 09:00 КатовіцеЄленя-Гура КатовіцеГлівіцеВроцлавЄленя-Гура

6 год. 35 хв.

Ср, Нд

02:25 – 10:05 КатовіцеСлубіце КатовіцеГлівіцеОполеБжегОлаваЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураСлубіце

7 год. 40 хв.

Кожен день

02:25 – 10:05 КатовіцеСлубіце КатовіцеГлівіцеОполеБжегОлаваВроцлавЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураСлубіце

7 год. 40 хв.

Кожен день

02:30 – 05:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Кожен день

02:30 – 08:00 КатовіцеЗелена Гура КатовіцеВроцлавЗелена Гура

5 год. 30 хв.

Кожен день

02:30 – 07:00 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківЛьвівЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

28 год. 30 хв.

Кожен день

02:30 – 05:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Кожен день

02:30 – 05:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Кожен день

02:40 – 06:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеВроцлав

3 год. 50 хв.

Кожен день

02:40 – 08:20 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

03:10 – 07:20 КатовіцеВроцлав КатовіцеСтшельце-ОпольскеОполеВроцлав

4 год. 10 хв.

Вт, Чт, Нд

04:05 – 08:40 КатовіцеВалбжих КатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

4 год. 35 хв.

Кожен день

04:20 – 06:30 КатовіцеЖивець КатовіцеТихиПщинаБельсько-БялаЖивець

2 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:20 – 06:30 КатовіцеЖивець КатовіцеТихиПщинаБельсько-БялаЖивець

2 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:35 – 13:15 КатовіцеПльзень КатовіцеОломоуцБрноПрагаРокицаниПльзень

8 год. 40 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:50 – 07:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеВроцлав

2 год. 40 хв.

Вт, Сб

04:50 – 08:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 10 хв.

Пн, Ср, Сб

05:00 – 11:00 КатовіцеЄленя-Гура КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЄленя-Гура

6 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 08:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Нд

05:00 – 07:50 КатовіцеПйотркув-Трибунальський КатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-Трибунальський

2 год. 50 хв.

Кожен день

05:00 – 07:50 КатовіцеПйотркув-Трибунальський КатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-Трибунальський

2 год. 50 хв.

Кожен день

05:15 – 17:30 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшинГожув-ВелькопольскийЩецин

12 год. 15 хв.

Кожен день

05:15 – 17:30 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшинГожув-ВелькопольскийЩецин

12 год. 15 хв.

Кожен день

05:15 – 08:50 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 35 хв.

Кожен день

05:20 – 16:00 КатовіцеПльзень КатовіцеОломоуцГрадець КраловеПрагаПрагаПльзень

10 год. 40 хв.

Ср, Сб, Нд

05:25 – 12:00 КатовіцеЗелена Гура КатовіцеВроцлавЗелена Гура

6 год. 35 хв.

Кожен день

05:30 – 17:00 КатовіцеЩецин КатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшинГожув-ВелькопольскийЩецин

11 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 11:05 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 35 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

05:30 – 11:05 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 35 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

05:40 – 14:05 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

8 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

05:40 – 13:00 КатовіцеСвебодзін КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:40 – 13:00 КатовіцеСвебодзін КатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:50 – 21:00 КатовіцеНадвірна КатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

15 год. 10 хв.

Пт

06:05 – 09:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеВроцлав

2 год. 55 хв.

Кожен день

06:30 – 09:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

2 год. 30 хв.

Кожен день

06:50 – 12:30 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 12:30 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 12:30 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 12:30 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

5 год. 40 хв.

Кожен день

07:10 – 10:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

07:10 – 10:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

07:25 – 13:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

6 год. 5 хв.

Кожен день

07:25 – 15:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

8 год. 5 хв.

Кожен день

07:25 – 15:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

8 год. 5 хв.

Кожен день

07:30 – 16:00 КатовіцеПрага КатовіцеГлівіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

8 год. 30 хв.

Пн

07:30 – 13:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

6 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 10:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

07:40 – 11:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеОполеВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

07:50 – 14:50 КатовіцеПрага КатовіцеБрноПрага

7 год. 0 хв.

Пт

07:50 – 11:10 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 12:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Кожен день

09:05 – 14:00 КатовіцеВалбжих КатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

4 год. 55 хв.

Кожен день

09:25 – 19:45 КатовіцеПіла КатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінПознаньХодзежПіла

10 год. 20 хв.

Кожен день

09:30 – 03:30 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківТарнувРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

18 год. 0 хв.

Пт

09:40 – 20:10 КатовіцеПльзень КатовіцеТихиБельсько-БялаЦешинФрідек-МістекОстраваОломоуцБрноПрагаРокицаниПльзень

10 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:50 – 07:15 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

20 год. 25 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

10:50 – 06:30 КатовіцеЧернігів КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївЧернігів

19 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

11:10 – 17:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 17:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 17:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 17:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 17:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:10 – 17:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

5 год. 50 хв.

Кожен день

11:50 – 18:25 КатовіцеПрага КатовіцеОстраваБрноПрага

6 год. 35 хв.

Вт, Пт, Нд

12:00 – 18:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавПознань

6 год. 0 хв.

Кожен день

12:40 – 18:50 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківРяшівЗамосцьВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

30 год. 10 хв.

Кожен день

12:50 – 23:30 КатовіцеЧервоноград КатовіцеКраківЛьвівЖовкваЧервоноград

34 год. 40 хв.

Вт

13:40 – 19:00 КатовіцеДніпро КатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпро

29 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

13:45 – 17:20 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяНемирівГайсинУманьОдесаОдесаМиколаївХерсон

27 год. 35 хв.

Кожен день

13:45 – 17:20 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаОдесаМиколаївХерсон

27 год. 35 хв.

Кожен день

13:45 – 17:20 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийЛетичівЛітинВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

27 год. 35 хв.

Кожен день

13:45 – 17:20 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаОдесаМиколаївХерсон

27 год. 35 хв.

Кожен день

14:00 – 14:45 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

24 год. 45 хв.

Кожен день

14:00 – 14:45 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

24 год. 45 хв.

Кожен день

14:00 – 15:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 15:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 15:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

14:10 – 07:30 КатовіцеВерховина (Івано-Франківська обл.) КатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

17 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 09:30 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

19 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

14:40 – 06:00 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівПеремишльЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

15 год. 20 хв.

Кожен день

14:40 – 06:15 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівПеремишльЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

15 год. 35 хв.

Кожен день

14:40 – 11:40 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківКельцеРадомЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

21 год. 0 хв.

Кожен день

14:50 – 09:55 КатовіцеМінськ КатовіцеКраківБрестМінськ

19 год. 5 хв.

Вт, Чт, Нд

15:15 – 23:30 КатовіцеПрага КатовіцеХожувТихиПщинаЧеховіце-ДзедзіцеБельсько-БялаЦешинОстраваОломоуцБрноПрага

8 год. 15 хв.

Ср

15:30 – 19:15 КатовіцеВроцлав КатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

3 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

15:30 – 22:20 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківРяшівЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

30 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 22:20 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукДніпродзержинськДніпроЗапоріжжя

30 год. 50 хв.

Кожен день

15:55 – 09:40 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціКамянець-Подільський

17 год. 45 хв.

Кожен день

16:00 – 17:10 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївМиколаївХерсон

25 год. 10 хв.

Кожен день

16:20 – 21:00 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

28 год. 40 хв.

Нд

16:30 – 14:25 КатовіцеКиїв КатовіцеКраків АеропортКраківТарнувДембицяРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

21 год. 55 хв.

Кожен день

16:30 – 13:30 КатовіцеВінниця КатовіцеКраків АеропортКраківТарнувДембицяРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

21 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 17:50 КатовіцеГлівіце КатовіцеБитомГлівіце

1 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 12:30 КатовіцеКиїв КатовіцеКраків АеропортКраківТарнувДембицяРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

20 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 13:30 КатовіцеВінниця КатовіцеКраків АеропортКраківТарнувДембицяРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

21 год. 0 хв.

Кожен день

16:40 – 16:40 КатовіцеКропивницький КатовіцеКраківЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївЧеркасиКропивницький

24 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 01:25 КатовіцеСєвєродонецьк КатовіцеКраківЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПолтаваХарківЧугуївІзюмСлов'янськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецьк

32 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

16:40 – 18:00 КатовіцеСуми КатовіцеКраківЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївРомниСуми

25 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:50 – 10:30 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівПеремишльЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

17 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 21:00 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

28 год. 0 хв.

Ср

17:25 – 11:25 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківРяшівНововолинськВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

18 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:25 – 07:30 КатовіцеБроди КатовіцеКраківРяшівЧервоноградРадехів (Львівська обл‎.)Броди

14 год. 5 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:30 – 12:30 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

19 год. 0 хв.

Чт, Нд

17:30 – 10:10 КатовіцеВінниця КатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

17:30 – 10:45 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

17 год. 15 хв.

Кожен день

17:30 – 10:45 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

17 год. 15 хв.

Кожен день

17:55 – 14:55 КатовіцеЧеркаси КатовіцеЛьвівРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївЧеркаси

21 год. 0 хв.

Вт, Нд

17:55 – 07:05 КатовіцеСтебник (Львівська обл.) КатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)

13 год. 10 хв.

Вт, Сб

18:05 – 18:40 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

24 год. 35 хв.

Кожен день

18:05 – 21:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківРяшівЛьвівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївКиїв аеропорт БориспільПирятинЛубниХоролРешетилівкаПолтаваХарківХарків

26 год. 55 хв.

Кожен день

18:05 – 22:40 КатовіцеЗапоріжжя КатовіцеКраківРяшівКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжя

28 год. 35 хв.

Кожен день

18:10 – 12:15 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

18 год. 5 хв.

Кожен день

18:10 – 12:15 КатовіцеКиїв КатовіцеКраківЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

18 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 04:10 КатовіцеЛьвів КатовіцеКраківЛьвів

9 год. 50 хв.

Чт

18:20 – 09:40 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраків АеропортКраківРяшівЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 20 хв.

Кожен день

18:50 – 19:00 КатовіцеХерсон КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)МиколаївХерсон

24 год. 10 хв.

Вт

18:55 – 09:40 КатовіцеНадвірна КатовіцеЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

14 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 11:40 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:00 – 11:40 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 40 хв.

Ср, Нд

19:00 – 01:00 КатовіцеПознань КатовіцеВроцлавЛешноПознань

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 01:00 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 01:00 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 01:00 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

6 год. 0 хв.

Кожен день

19:05 – 10:15 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

15 год. 10 хв.

Кожен день

19:15 – 12:50 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраківЛьвівТернопільЧортківКамянець-Подільський

17 год. 35 хв.

Кожен день

20:05 – 09:00 КатовіцеТеребовля КатовіцеКраківЛьвівЗолочівТернопільТеребовля

12 год. 55 хв.

Вт, Пт

20:10 – 11:30 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівЛьвівЛьвівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиЧернівці

15 год. 20 хв.

Кожен день

20:20 – 09:00 КатовіцеТурка (Львівська обл.) КатовіцеКраківЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

12 год. 40 хв.

Пн, Чт

20:30 – 13:20 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківТарнувРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 13:20 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

16 год. 50 хв.

Кожен день

20:35 – 10:00 КатовіцеБорислав КатовіцеЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

13 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

20:40 – 09:30 КатовіцеТрускавець КатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавець

12 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:50 – 14:35 КатовіцеКиїв КатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 14:35 КатовіцеКиїв КатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 14:35 КатовіцеКиїв КатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 15:00 КатовіцеКиїв КатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

18 год. 10 хв.

Кожен день

21:00 – 17:00 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияГороденкаСнятинЧернівціЧернівціКамянець-Подільський

20 год. 0 хв.

Нд

21:30 – 22:45 КатовіцеЧенстохова КатовіцеЧенстохова

1 год. 15 хв.

Кожен день

21:30 – 22:45 КатовіцеЧенстохова КатовіцеЧенстохова

1 год. 15 хв.

Кожен день

21:30 – 07:30 КатовіцеЩецин КатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

10 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

21:35 – 12:00 КатовіцеІвано-Франківськ КатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

14 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

21:35 – 13:10 КатовіцеКосів КатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосів

15 год. 35 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

21:40 – 06:40 КатовіцеЛьвів КатовіцеКраківЯворівЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:45 – 11:05 КатовіцеКарлові Вари КатовіцеГрадець КраловеПрагаПльзеньКарлові Вари

13 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

21:50 – 14:50 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

17 год. 0 хв.

Кожен день

21:50 – 14:30 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

16 год. 40 хв.

Кожен день

21:50 – 13:10 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

15 год. 20 хв.

Кожен день

22:00 – 13:45 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраківЛьвівТернопільТеребовляЧортківБорщівКамянець-Подільський

15 год. 45 хв.

Ср, Нд

22:00 – 23:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 23:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 23:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 23:00 КатовіцеХарків КатовіцеКраків АеропортКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 07:00 КатовіцеМелітополь КатовіцеКраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийОлександріяДніпроЗапоріжжяМелітополь

32 год. 50 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

22:25 – 15:30 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

17 год. 5 хв.

Нд

22:40 – 07:00 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

8 год. 20 хв.

Кожен день

22:40 – 12:10 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

13 год. 30 хв.

Кожен день

23:25 – 09:20 КатовіцеПльзень КатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

9 год. 55 хв.

Кожен день

23:50 – 08:30 КатовіцеПрага КатовіцеГрадець КраловеПрага

8 год. 40 хв.

Вт, Сб

23:50 – 12:35 КатовіцеІвано-Франківськ КатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-Франківськ

12 год. 45 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

23:50 – 12:35 КатовіцеІвано-Франківськ КатовіцеКраківЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-Франківськ

12 год. 45 хв.

Пн, Чт, Пт, Нд

23:55 – 08:30 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавПрага

8 год. 35 хв.

Сб

23:59 – 17:00 КатовіцеЧернівці КатовіцеЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

17 год. 1 хв.

Пн, Вт, Пт

23:59 – 07:50 КатовіцеПрага КатовіцеОстраваБрноПрага

7 год. 51 хв.

Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Piotra Skargi, 1 в місті Катовіце містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Катовіце

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя