Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, ул. Piotra Skargi, 1

Автовокзал, ул. Piotra Skargi, 1: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:20 – 09:20 КатовіцеГожув-Велькопольський КатовіцеВроцлавПознаньГожув-Велькопольський

9 год. 0 хв.

Ср

02:20 – 12:00 КатовіцеПлзень КатовіцеВроцлавЛегницяЗгожелецьБогатиняЛіберецьМлада-БолеславПрагаРокицаниПлзень

9 год. 40 хв.

Чт

02:30 – 06:00 КатовіцеІзмаїл КатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаБілгород-ДністровськийТатарбунариІзмаїл

27 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

03:10 – 22:10 КатовіцеХмельницький КатовіцеКраківЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-ПодільськийДунаївціХмельницький

19 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 08:00 КатовіцеВроцлав КатовіцеОполеВроцлав

3 год. 0 хв.

Нд

05:25 – 09:30 КатовіцеВроцлав КатовіцеВроцлав

4 год. 5 хв.

Кожен день

05:40 – 14:05 КатовіцеПрага КатовіцеБратиславаГрадец-КраловеПрага

8 год. 25 хв.

Ср, Сб

06:00 – 11:30 КатовіцеЄленя-Гура КатовіцеОполеВроцлавЄленя-Гура

5 год. 30 хв.

Вт

06:30 – 12:00 КатовіцеПознань КатовіцеОполеВроцлавПознань

5 год. 30 хв.

Пт

07:30 – 15:00 КатовіцеПрага КатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

7 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

08:00 – 15:30 КатовіцеПознань КатовіцеҐлівіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьПознань

7 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб

09:25 – 19:45 КатовіцеПіла КатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньОборникиХодзежПіла

10 год. 20 хв.

Кожен день

09:25 – 19:45 КатовіцеПіла КатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньОборникиХодзежПіла

10 год. 20 хв.

Кожен день

09:25 – 19:45 КатовіцеПіла КатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньХодзежПіла

10 год. 20 хв.

Кожен день

09:25 – 19:45 КатовіцеПіла КатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньХодзежПіла

10 год. 20 хв.

Кожен день

12:50 – 23:30 КатовіцеЧервоноград КатовіцеКраківЛьвівЖовкваЧервоноград

10 год. 40 хв.

Вт

14:40 – 06:00 КатовіцеЧернівці КатовіцеКраківРяшівПеремишльЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

15 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 12:00 КатовіцеКривий Ріг КатовіцеКраківКропивницькийКривий Ріг

21 год. 0 хв.

Нд

17:00 – 17:30 КатовіцеКривий Ріг КатовіцеКраківКропивницькийКривий Ріг

24 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

18:00 – 09:40 КатовіцеНадвірна КатовіцеЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

15 год. 40 хв.

Кожен день

19:55 – 14:55 КатовіцеЧеркаси КатовіцеЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркаси

19 год. 0 хв.

Сб

21:00 – 17:00 КатовіцеКамянець-Подільський КатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияГороденкаСнятинЧернівціЧернівціКамянець-Подільський

20 год. 0 хв.

Нд

21:20 – 15:35 КатовіцеВінниця КатовіцеКраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийЛетичівВінниця

18 год. 15 хв.

Чт

21:30 – 22:45 КатовіцеЧенстохова КатовіцеЧенстохова

1 год. 15 хв.

Кожен день

21:35 – 12:10 КатовіцеІвано-Франківськ КатовіцеКраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

14 год. 35 хв.

Пн, Пт

22:35 – 07:00 КатовіцеПрага КатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

8 год. 25 хв.

Вт, Пт

23:25 – 09:20 КатовіцеПлзень КатовіцеОломоуцБрноПрагаПлзень

9 год. 55 хв.

Кожен день

23:59 – 10:00 КатовіцеПлзень КатовіцеОстраваБрноПрагаПлзень

10 год. 1 хв.

Пт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, ул. Piotra Skargi, 1 в місті Катовіце містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Катовіце

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя