Według czasu
Według ceny

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1

Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:30 – 08:00 KatowicePraha KatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

7 godz. 30 min.

Cz, Pt, Sb

00:30 – 08:00 KatowicePraha KatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

7 godz. 30 min.

Cz

00:35 – 06:45 KatowicePraha KatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

6 godz. 10 min.

Pt, Sb

01:00 – 04:30 KatowiceRzeszow KatowiceKrakow airportKrakowRzeszow

3 godz. 30 min.

Codziennie

01:10 – 11:45 KatowiceLviv KatowiceKrakow airportKrakowLvivLviv

10 godz. 35 min.

Codziennie

01:20 – 11:00 KatowiceLiberec KatowiceOstravaOlomoucBrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

01:45 – 08:40 KatowiceLyubomezh KatowiceGliwiceOpoleWroclawJelenia GoraLyubomezh

6 godz. 55 min.

Śr

01:55 – 05:00 KatowiceWroclaw KatowiceOpoleWroclaw

3 godz. 5 min.

Codziennie

02:00 – 17:00 KatowiceUman KatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUman

15 godz. 0 min.

Wt, Sb

02:00 – 14:40 KatowiceZlocieniec KatowiceOpoleWroclawLesznoZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

12 godz. 40 min.

Nd

02:30 – 08:00 KatowiceZielona Gora KatowiceWroclawZielona Gora

5 godz. 30 min.

Codziennie

02:40 – 13:00 KatowiceGdansk KatowiceCzestochowaLodzTorunBydgoszczGdansk

10 godz. 20 min.

Codziennie

03:05 – 11:55 KatowicePraha KatowiceWroclawLegnicaLiberecMlada BoleslavPraha

8 godz. 50 min.

Nd

03:15 – 06:40 KatowiceWroclaw KatowiceOpoleWroclaw

3 godz. 25 min.

Sb

04:10 – 07:20 KatowiceWroclaw KatowiceOpoleWroclaw

3 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

05:00 – 07:20 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 godz. 20 min.

Codziennie

05:20 – 08:20 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

3 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

05:25 – 11:05 KatowicePoznan KatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

5 godz. 40 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

05:30 – 12:00 KatowiceZielona Gora KatowiceOpoleWroclawZielona Gora

6 godz. 30 min.

Codziennie

05:30 – 11:05 KatowicePoznan KatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

5 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

05:30 – 17:00 KatowiceSzczecin KatowiceOpoleWroclawLegnicaChojnowSzprotawaZielona GoraSlubiceKostrzynGorzow WielkopolskiSzczecin

11 godz. 30 min.

Codziennie

05:40 – 14:05 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 godz. 25 min.

Codziennie

06:05 – 09:00 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 godz. 55 min.

Codziennie

06:10 – 10:01 KatowiceRzeszow KatowiceKrakow airportKrakowRzeszow

3 godz. 51 min.

Codziennie

07:00 – 15:30 KatowiceRzeszow KatowiceOpoleWroclawKrakowRzeszow

8 godz. 30 min.

Pt

07:00 – 13:00 KatowicePoznan KatowiceCzestochowaLodzPoznan

6 godz. 0 min.

Pn, Pt

07:30 – 16:10 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 godz. 40 min.

Codziennie

07:30 – 16:10 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 godz. 40 min.

Codziennie

07:30 – 16:10 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 godz. 40 min.

Codziennie

08:00 – 11:00 KatowiceWroclaw KatowiceOpoleWroclaw

3 godz. 0 min.

Codziennie

08:20 – 15:30 KatowiceWien airport KatowiceBohumínOstravaOlomoucBrnoWienWien airport

7 godz. 10 min.

Codziennie

08:30 – 10:45 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 godz. 15 min.

Codziennie

08:30 – 13:50 KatowiceJelenia Gora KatowiceWroclawJelenia Gora

5 godz. 20 min.

Codziennie

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Cz, Nd

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Cz, Nd

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Cz, Nd

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Cz, Nd

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Cz, Nd

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Pn, Cz

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Pn, Cz

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Nd

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Nd

08:45 – 15:10 KatowiceKharkiv KatowiceJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinChelmKovelSarny (Rivnenska obl.)KorostenKievPoltavaKharkiv

30 godz. 25 min.

Cz, Nd

09:00 – 12:00 KatowiceWroclaw KatowiceGliwiceOpoleWroclaw

3 godz. 0 min.

Codziennie

09:00 – 12:00 KatowiceWroclaw KatowiceGliwiceOpoleWroclaw

3 godz. 0 min.

Codziennie

09:00 – 15:45 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

6 godz. 45 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

09:05 – 14:00 KatowiceWalbrzych KatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

4 godz. 55 min.

Codziennie

09:05 – 15:05 KatowiceWarszawa KatowiceLodzWarszawa

6 godz. 0 min.

Cz

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiLublinBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecTarnobrzegSandomierzStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscKolbuszowaNowa SarzynaLezajskMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Codziennie

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Pn, Śr, Sb

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Śr, Pt, Nd

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Codziennie

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Codziennie

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Codziennie

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiLublinBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecTarnobrzegSandomierzStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscKolbuszowaNowa SarzynaLezajskMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Codziennie

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

10:20 – 17:15 KatowiceSanok KatowiceKrakowOswiecimKetyAndrychowWadowiceSucha BeskidzkaRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaTarnowskie GoryZawiercieSzczekocinyJedrzejowKielceSkarzysko-KamiennaRadomPulawyLublinStarachowiceOstrowiec SwietokrzyskiSandomierzTarnobrzegStalowa WolaNiskoJanow LubelskiZamoscBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecKolbuszowaLezajskNowa SarzynaMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

6 godz. 55 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

10:50 – 06:00 KatowiceKiev KatowiceKrakowRzeszowJaroslawLvivRivneZhytomyrKiev

19 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:00 – 16:30 KatowiceWarszawa KatowiceCzestochowaLodzWarszawa

5 godz. 30 min.

Cz

11:10 – 17:00 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

5 godz. 50 min.

Codziennie

11:10 – 17:00 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

5 godz. 50 min.

Codziennie

11:10 – 17:00 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

5 godz. 50 min.

Codziennie

11:20 – 11:50 KatowiceRoma KatowiceBrnoWienGrazKlagenfurtMestreVeneziaPadovaBolognaFirenzeRoma

24 godz. 30 min.

Cz

11:50 – 18:25 KatowicePraha KatowiceOstravaBrnoPraha

6 godz. 35 min.

Wt, Pt, Nd

12:10 – 06:25 KatowiceBreda KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaRadomskoCzestochowaOlesnoKluczborkKepnoOstrow WielkopolskiKrotoszynLesznoGlogowNowa SolZielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceArnhemUtrechtAmsterdamDen HaagRotterdamTilburgBreda

18 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

12:10 – 08:00 KatowiceMadrid KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaRadomskoCzestochowaOlesnoKluczborkKepnoOstrow WielkopolskiKrotoszynLesznoGlogowNowa SolZielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceMulhouseBesanconChalon sur SaoneLyonBolleneMarseilleNimesMontpellierNarbonneToulouseBordeauxPerpignanGeronaBarcelonaTarragonaCastellón de la PlanaValenciaMadrid

43 godz. 50 min.

Pn, Śr, Sb

12:10 – 07:30 KatowiceGent KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaRadomskoCzestochowaOlesnoKluczborkKepnoOstrow WielkopolskiKrotoszynLesznoGlogowNowa SolZielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceVenloEindhovenAntwerpenBrusselGent

19 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

12:10 – 18:30 KatowiceNantes KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaRadomskoCzestochowaOlesnoKluczborkKepnoOstrow WielkopolskiKrotoszynLesznoGlogowNowa SolZielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceLilleLensParisLe MansRennesNantes

30 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

12:10 – 23:55 KatowiceLecce KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaRadomskoCzestochowaOlesnoKluczborkKepnoOstrow WielkopolskiKrotoszynLesznoGlogowNowa SolZielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceBolzanoTrentoVeronaModenaBolognaFirenzeArezzoRomaFrosinoneCassinoCaianelloCasertaNapoliPompeiSalernoBattipagliaBresciaBergamoMilanoAlessandriaGenovaSavonaTaggiaSanremoMonacoNiceCannesCesenaRiminiAnconaCivitanova MarchePorto San GiorgioSan Benedetto del TrontoGiulianovaPescaraLancianoTermoliSan SeveroFoggiaCerignolaBariTarantoBrindisiLecce

35 godz. 45 min.

Pn, Śr, Sb

12:10 – 16:30 KatowiceBournemouth KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaRadomskoCzestochowaOlesnoKluczborkKepnoOstrow WielkopolskiKrotoszynLesznoGlogowNowa SolZielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceDoverMaidstoneLondonLutonNorthamptonWellingboroughKetteringPeterboroughBostonLincolnScunthorpeHullOxfordBirminghamWolverhamptonStoke-on-TrentManchesterPrestonLancasterCarlisleGlasgowEdinburghPerthDundeeAberdeenCoventryLeicesterNottinghamSheffieldDoncasterLeedsBradfordSloughReadingSwindonGloucesterBristolNewportCardiffSwanseaLlanelliExeterTorquayPlymouthBrightonPortsmouthSouthamptonBournemouth

28 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

12:10 – 15:00 KatowiceOslo KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaRadomskoCzestochowaOlesnoKluczborkKepnoOstrow WielkopolskiKrotoszynLesznoGlogowNowa SolZielona GoraStalowa WolaTarnobrzegSandomierzOstrowiec SwietokrzyskiStarachowiceSkarzysko-KamiennaKielcePiotrkow TrybunalskiZdunska WolaSieradzKaliszHrubieszowBilgorajJanow LubelskiKrasnikTomaszow LubelskiZamoscKrasnystawChelmLublinPulawyRadomBiala PodlaskaSiedlceWarszawaLowiczLodzKoloKoninPoznanSwiebodzinBialystokLomzaOstrolekaCiechanowPlockWloclawekTorunInowroclawGnieznoSuwalkiAugustow (podlaskie)ElkGizyckoKetrzynMragowoBiskupiecOlsztynOstrodaIlawaGrudziadzSwiecieBydgoszczNaklo nad NoteciaPilaWalczGorzow WielkopolskiElblagMalborkTczewGdanskGdyniaWejherowoLeborkSlupskSlawnoKoszalinNowogardSzczecinSlubiceRodbyKobenhavnMalmoHelsingborgHalmstadGöteborgUddevallaSarpsborgMossOslo

26 godz. 50 min.

Śr, Sb

12:20 – 13:30 KatowiceKrakow KatowiceKrakow

1 godz. 10 min.

Pn, Pt, Sb

12:20 – 14:45 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 godz. 25 min.

Codziennie

14:00 – 14:45 KatowiceKharkiv KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

24 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 14:45 KatowiceKharkiv KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

24 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 20:00 KatowicePraha KatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

6 godz. 0 min.

Codziennie

14:10 – 07:30 KatowiceVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KatowiceKrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

17 godz. 20 min.

Codziennie

14:15 – 21:50 KatowiceMariupol KatowiceKrakowTarnowRzeszowTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaKryvyi RihDniproZaporizhiaBerdyanskMariupol

31 godz. 35 min.

Codziennie

14:30 – 23:00 KatowiceAtheny KatowiceThessalonikiKateriniLarissaLamiaAtheny

32 godz. 30 min.

Śr

14:40 – 18:41 KatowiceRzeszow KatowiceKrakow airportKrakowRzeszow

4 godz. 1 min.

Codziennie

14:40 – 06:00 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

15 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 06:15 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

15 godz. 35 min.

Codziennie

14:40 – 13:00 KatowiceSofia KatowiceOstravaBrnoWienBudapestSofia

22 godz. 20 min.

Sb

14:50 – 09:00 KatowiceMinsk KatowiceKrakowWarszawaBrestMinsk

18 godz. 10 min.

Wt, Cz, Nd

15:00 – 13:30 KatowiceSofia KatowiceKrakowBanska BystricaBudapestSofia

22 godz. 30 min.

Sb

15:10 – 08:30 KatowiceKiev KatowiceKrakowKiev

17 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

15:10 – 08:30 KatowiceKiev KatowiceKrakowKiev

17 godz. 20 min.

Pt

15:15 – 20:15 KatowiceKherson KatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

29 godz. 0 min.

Nd

15:20 – 20:50 KatowiceSanok KatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 30 min.

Pn, Śr, Sb

15:20 – 20:50 KatowiceSanok KatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:20 – 20:50 KatowiceSanok KatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:20 – 20:50 KatowiceSanok KatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 30 min.

Pn, Śr, Sb

15:20 – 20:50 KatowiceSanok KatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:20 – 20:50 KatowiceSanok KatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:20 – 20:50 KatowiceSanok KatowiceKrakowRybnikZoryPszczynaBielsko-BialaBochniaBrzeskoTarnowDebicaRopczyceRzeszowPrzeworskJaroslawPrzemyslMielecMysleniceMszana DolnaLimanowaNowy SaczGrybowGorliceBieczJasloKrosnoSanok

5 godz. 30 min.

Pn, Pt

15:25 – 08:45 KatowiceAachen KatowiceBytomGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaZgorzelecBonnKölnDüsseldorfAachen

17 godz. 20 min.

Nd

15:25 – 06:00 KatowiceKarlsruhe KatowiceBytomGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaZgorzelecFrankfurt am MainMannheimKarlsruhe

14 godz. 35 min.

Nd

15:30 – 08:40 KatowiceVilnius KatowiceKrakowCzestochowaLodzWarszawaLomzaGrajewoAugustow (podlaskie)SuwalkiMarijampolėKaunasVilnius

17 godz. 10 min.

Nd

15:30 – 21:00 KatowiceLecce KatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynMariborCeljeLjubljanaGoriziaPadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraTermoliFoggiaBariTarantoBrindisiLecce

29 godz. 30 min.

Wt, Pt

15:30 – 14:45 KatowiceTorino KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaBoleslawiecJędrzychowiceNurnbergMünchenInnsbruckBolzanoTrentoVeronaBresciaBergamoMilanoTorino

23 godz. 15 min.

Wt, Pt

15:30 – 00:45 KatowiceCatania KatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynBrnoWienVillachUdinePadovaFerraraBolognaFirenzeArezzoRomaCasertaNapoliSalernoCosenzaLamezia TermeVibo ValentiaReggio di CalabriaVilla San GiovanniMessinaCatania

33 godz. 15 min.

Wt, Pt

15:30 – 10:30 KatowiceBonn KatowiceChorzowChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaOlszynaHannoverBielefeldBochumDuisburgMoersKrefeldBonn

19 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 09:00 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

17 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 21:00 KatowiceLecce KatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynMariborCeljeLjubljanaGoriziaPadovaFerraraBolognaRavennaCesenaRiminiAnconaCivitanova MarcheSan Benedetto del TrontoPescaraTermoliFoggiaBariTarantoBrindisiLecce

29 godz. 30 min.

Wt, Pt

15:30 – 14:45 KatowiceTorino KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaBoleslawiecJędrzychowiceNurnbergMünchenInnsbruckBolzanoTrentoVeronaBresciaBergamoMilanoTorino

23 godz. 15 min.

Wt, Pt

15:30 – 00:45 KatowiceCatania KatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynBrnoWienVillachUdinePadovaFerraraBolognaFirenzeArezzoRomaCasertaNapoliSalernoCosenzaLamezia TermeVibo ValentiaReggio di CalabriaVilla San GiovanniMessinaCatania

33 godz. 15 min.

Wt, Pt

15:30 – 14:30 KatowiceGenéve KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaBoleslawiecJędrzychowiceGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheFreiburg im BreisgauBaselZürichBernFribourgLausanneGenéve

23 godz. 0 min.

Wt, Sb

15:30 – 14:30 KatowiceGenéve KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaBoleslawiecJędrzychowiceGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheFreiburg im BreisgauBaselZürichBernFribourgLausanneGenéve

23 godz. 0 min.

Wt, Sb

15:30 – 15:15 KatowiceMilano KatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynBrnoSankt PöltenLinzSalzburgMünchenMemmingenLindauBregenzSankt GallenWinterthurZürichLuzernBellinzonaLuganoComoMilano

23 godz. 45 min.

Pt

15:30 – 15:15 KatowiceMilano KatowiceChorzowTychyPszczynaBielsko-BialaCieszynBrnoSankt PöltenLinzSalzburgMünchenMemmingenLindauBregenzSankt GallenWinterthurZürichLuzernBellinzonaLuganoComoMilano

23 godz. 45 min.

Pt

15:30 – 19:15 KatowiceWroclaw KatowiceGliwiceOpoleWroclaw

3 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:55 – 09:40 KatowiceKamianets-Podilskiy KatowiceKrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

17 godz. 45 min.

Codziennie

16:25 – 18:45 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 godz. 20 min.

Codziennie

16:30 – 12:30 KatowiceKiev KatowiceKrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivRivneZhytomyrKievKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 13:30 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

21 godz. 0 min.

Codziennie

16:50 – 10:30 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivKalushIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

17 godz. 40 min.

Codziennie

17:15 – 11:15 KatowiceRecklinghausen KatowiceChorzowBytomZabrzeSucha BeskidzkaWadowiceAndrychowKetyOswiecimPszczynaBielsko-BialaSkoczowZoryRybnikPiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowaLubliniecDobrodzienOzimekZdunska WolaZloczewWielunPraszkaGorzow SlaskiOlesnoKluczborkKrapkowicePrzyworyCieszynJastrzebie-ZdrojWodzislaw SlaskiPszowRydultowyRaciborzKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaGrodkowWarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecGottingenKasselPaderbornBielefeldOsnabruckMunsterRecklinghausen

18 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:15 – 23:55 KatowiceLecce KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceWodzislaw SlaskiBrnoWienCeljeLjubljanaVeneziaMestreVicenzaVeronaModenaBolognaFirenzeArezzoRomaFrosinoneCassinoCaianelloCasertaNapoliPompeiSalernoBattipagliaBresciaBergamoMilanoAlessandriaGenovaSavonaTaggiaSanremoMonacoNiceCannesCesenaRiminiAnconaCivitanova MarchePorto San GiorgioSan Benedetto del TrontoGiulianovaPescaraLancianoTermoliSan SeveroFoggiaCerignolaBariTarantoBrindisiLecce

30 godz. 40 min.

Pn, Śr, Sb

17:15 – 12:15 KatowiceNorddeich KatowiceChorzowBytomSucha BeskidzkaWadowiceAndrychowKetyOswiecimZabrzePiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowaLubliniecDobrodzienOzimekZdunska WolaZloczewWielunPraszkaGorzow SlaskiOlesnoKluczborkKrapkowicePrzyworyBielsko-BialaPszczynaZoryRybnikCieszynSkoczowJastrzebie-ZdrojWodzislaw SlaskiPszowRydultowyRaciborzKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaGrodkowWarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaWolfsburgSalzgitterHildesheimHannoverBremenDelmenhorstOldenburgWilhelmshavenWittmundAurichEmdenNordenNorddeich

19 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

17:15 – 10:30 KatowiceMonchengladbach KatowiceChorzowBytomSucha BeskidzkaWadowiceAndrychowKetyOswiecimZabrzePiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowaLubliniecDobrodzienOzimekZdunska WolaZloczewWielunPraszkaGorzow SlaskiOlesnoKluczborkKrapkowicePrzyworyBielsko-BialaPszczynaZoryRybnikCieszynSkoczowJastrzebie-ZdrojWodzislaw SlaskiPszowRydultowyRaciborzKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaGrodkowWarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaBraunschweigHannoverHammUnnaDortmundHagenWuppertalLeverkusenKölnBonnBruhlEssenDuisburgKrefeldDüsseldorfNeussAachenLiegeHerneBochumGelsenkirchenMulheim an der RuhrMonchengladbach

17 godz. 15 min.

Codziennie

17:15 – 12:00 KatowiceSaarlouis KatowiceChorzowBytomSucha BeskidzkaWadowiceAndrychowKetyOswiecimZabrzePiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowaLubliniecDobrodzienOzimekZdunska WolaZloczewWielunPraszkaGorzow SlaskiOlesnoKluczborkKrapkowicePrzyworyBielsko-BialaPszczynaZoryRybnikCieszynSkoczowJastrzebie-ZdrojWodzislaw SlaskiPszowRydultowyRaciborzKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaGrodkowWarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecEisenachGiessenFrankfurt am MainDarmstadtMannheimHeidelbergKarlsruheRastattStrasbourgOffenburgFreiburg im BreisgauBambergWurzburgHeilbronnStuttgartPforzheimTubingenSchwenningenSingenKonstanzFuldaWiesbadenMainzKoblenzWittlichTrierLuxemburgKaiserslauternHomburgSaarbruckenSaarlouis

18 godz. 45 min.

Codziennie

17:15 – 10:00 KatowiceGroningen KatowiceChorzowBytomZabrzeSucha BeskidzkaWadowiceAndrychowKetyOswiecimPszczynaBielsko-BialaSkoczowZoryRybnikPiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowaLubliniecDobrodzienOzimekZdunska WolaZloczewWielunPraszkaGorzow SlaskiOlesnoKluczborkKrapkowicePrzyworyCieszynJastrzebie-ZdrojWodzislaw SlaskiPszowRydultowyRaciborzKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaGrodkowWarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaJelenia GoraBoleslawiecOlszynaBerlinHamburgLubeckNeumunsterKielSchleswigFlensburgTostedtBremenBremerhavenCloppenburgOldenburgLeerGroningen

16 godz. 45 min.

Codziennie

17:15 – 13:25 KatowiceSankt Gallen KatowiceChorzowBytomSucha BeskidzkaWadowiceAndrychowKetyOswiecimZabrzePiotrkow TrybunalskiRadomskoCzestochowaLubliniecDobrodzienOzimekZdunska WolaZloczewWielunPraszkaGorzow SlaskiOlesnoKluczborkKrapkowicePrzyworyBielsko-BialaPszczynaZoryRybnikCieszynSkoczowJastrzebie-ZdrojWodzislaw SlaskiPszowRydultowyRaciborzKedzierzyn-KozleGlogowekPrudnikNysaGrodkowWarszawaLodzSieradzKaliszOstrow WielkopolskiOstrzeszowKepnoSycowOlesnicaPaczkowZloty StokKlodzkoZabkowice SlaskieDzierzoniowSwidnicaWalbrzychStrzegomJaworLesznoWschowaGlogowPolkowiceLubinZielona GoraNowa SolSzprotawaGliwicePyskowiceToszekStrzelce OpolskieIzbickoOpoleBrzegOlawaWroclawLegnicaBoleslawiecJelenia GoraZgorzelecWeiden in der OberpfalzRegensburgLandshutBayreuthNurnbergIngolstadtMünchenAugsburgUlmBiberach an der RißRavensburgFriedrichshafenInnsbruckRosenheimMemmingenLindauBregenzSankt Gallen

20 godz. 10 min.

Codziennie

17:15 – 19:45 KatowiceBattipaglia KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceUdineVeneziaMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeArezzoRomaFrosinoneCassinoCaianelloCasertaNapoliPompeiSalernoBattipaglia

26 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

17:30 – 11:00 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

17 godz. 30 min.

Pn, Nd

17:30 – 10:45 KatowiceKiev KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 godz. 15 min.

Codziennie

17:50 – 09:55 KatowiceKamianets-Podilskiy KatowiceKrakowRzeszowLvivLvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

16 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:55 – 14:55 KatowiceCherkasy KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievCherkasy

21 godz. 0 min.

Wt, Pt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLviv

11 godz. 0 min.

Cz

18:00 – 12:45 KatowiceKiev KatowiceKrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

18 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:05 – 10:00 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 55 min.

Codziennie

18:15 – 22:03 KatowiceRzeszow KatowiceKrakow airportKrakowRzeszow

3 godz. 48 min.

Codziennie

18:20 – 19:30 KatowiceBohumín KatowiceBohumín

1 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 19:30 KatowiceBohumín KatowiceBohumín

1 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 12:00 KatowiceRachiv KatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:40 – 09:20 KatowiceTruskavec KatowiceKrakowLvivDrohobychTruskavec

13 godz. 40 min.

Wt, Sb

20:00 – 21:20 KatowiceKharkiv KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievBoryspilPyriatynPoltavaKharkiv

25 godz. 20 min.

Pt

20:05 – 08:55 KatowiceTerebovlya KatowiceKrakowRzeszowLvivZolochivTernopilTerebovlya

12 godz. 50 min.

Pt

20:35 – 10:00 KatowiceBoryslav KatowiceKrakowLvivLvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

13 godz. 25 min.

Wt, Sb

20:50 – 16:30 KatowiceKiev KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 16:50 KatowiceKiev KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKievKiev

20 godz. 0 min.

Codziennie

20:50 – 16:30 KatowiceKiev KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

19 godz. 40 min.

Codziennie

20:55 – 09:15 KatowiceTurka (Lvivska obl.) KatowiceKrakowLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

12 godz. 20 min.

Pn, Cz

21:10 – 07:20 KatowiceLviv KatowiceKrakowRzeszowLvivLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

21:10 – 07:00 KatowicePlzeň KatowiceOstravaOlomoucBrnoPrahaPrahaPlzeň

9 godz. 50 min.

Cz, Sb

21:20 – 01:05 KatowiceRzeszow KatowiceKrakow airportKrakowRzeszow

3 godz. 45 min.

Codziennie

21:30 – 22:45 KatowiceCzestochowa KatowiceCzestochowa

1 godz. 15 min.

Codziennie

21:30 – 22:45 KatowiceCzestochowa KatowiceCzestochowa

1 godz. 15 min.

Codziennie

21:30 – 23:55 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 godz. 25 min.

Pn, Pt

21:30 – 00:10 KatowiceMelitopol KatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

26 godz. 40 min.

Pt

21:30 – 07:30 KatowiceSzczecin KatowiceWroclawLegnicaZielona GoraKrosno OdrzańskieSwieckoGorzow WielkopolskiSzczecin

10 godz. 0 min.

Wt

21:35 – 12:00 KatowiceIvano-Frankivsk KatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

14 godz. 25 min.

Codziennie

21:40 – 16:50 KatowiceKiev KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

19 godz. 10 min.

Codziennie

21:45 – 11:05 KatowiceKarlovy Vary KatowiceHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

13 godz. 20 min.

Cz, Sb

21:50 – 14:30 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

16 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 00:20 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 godz. 20 min.

Codziennie

22:25 – 15:30 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

17 godz. 5 min.

Pn, Nd

22:25 – 15:30 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

17 godz. 5 min.

Nd

22:40 – 07:40 KatowicePraha KatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

9 godz. 0 min.

Śr

22:40 – 07:00 KatowiceLviv KatowiceKrakowLviv

8 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

22:40 – 07:00 KatowicePraha KatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

8 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv KatowiceKrakowLviv

8 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

23:10 – 15:20 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

16 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

23:50 – 08:00 KatowicePraha KatowiceHradec KrálovéPraha

8 godz. 10 min.

Wt, Sb

23:55 – 16:00 KatowiceRachiv KatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

16 godz. 5 min.

Pt, Sb, Nd

Attention! The bus timetable for Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1 in the city of Katowice contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Katowice

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information