Podle času
Podle ceny

Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1

Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 08:00 KatowicePraha KatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

7 hod. 30 min.

00:35 – 06:45 KatowicePraha KatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

6 hod. 10 min.

St, Pá, So

01:45 – 08:40 KatowiceLyubomezh KatowiceGliwiceWroclawJelenia GoraLyubomezh

6 hod. 55 min.

St, Čt, Ne

02:00 – 14:40 KatowiceZlocieniec KatowiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLesznoZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecinStargard SzczecinskiZlocieniec

12 hod. 40 min.

Ne

02:10 – 05:50 KatowiceWroclaw KatowiceOpoleWroclaw

3 hod. 40 min.

Út, Čt, So

02:30 – 08:00 KatowiceZielona Gora KatowiceWroclawZielona Gora

5 hod. 30 min.

Denně

05:20 – 13:00 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

7 hod. 40 min.

Po, St, Pá

05:25 – 12:00 KatowiceZielona Gora KatowiceWroclawZielona Gora

6 hod. 35 min.

Denně

05:25 – 11:05 KatowicePoznan KatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

5 hod. 40 min.

Denně

05:30 – 11:05 KatowicePoznan KatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

5 hod. 35 min.

Denně

05:30 – 15:00 KatowiceGorzow Wielkopolski KatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSlubiceKostrzynGorzow Wielkopolski

9 hod. 30 min.

Denně

05:30 – 15:00 KatowiceGorzow Wielkopolski KatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSlubiceKostrzynGorzow Wielkopolski

9 hod. 30 min.

Denně

05:35 – 07:15 KatowiceBielsko-Biala KatowiceTychyPszczynaBielsko-Biala

1 hod. 40 min.

Denně

05:40 – 14:05 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

06:05 – 09:00 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Denně

06:30 – 09:00 KatowiceWroclaw KatowiceOpoleWroclaw

2 hod. 30 min.

Denně

06:50 – 12:30 KatowicePoznan KatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

5 hod. 40 min.

Denně

06:50 – 12:30 KatowicePoznan KatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

5 hod. 40 min.

Denně

06:50 – 12:30 KatowicePoznan KatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

5 hod. 40 min.

Denně

07:00 – 10:00 KatowiceLodz KatowiceCzestochowaLodz

3 hod. 0 min.

07:10 – 08:50 KatowiceOstrava KatowiceBohumínOstrava

1 hod. 40 min.

Denně

07:25 – 15:30 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 hod. 5 min.

Denně

07:25 – 15:30 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 hod. 5 min.

Denně

07:25 – 15:30 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 hod. 5 min.

Denně

07:30 – 15:30 KatowicePraha KatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

8 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 12:00 KatowiceWroclaw KatowiceGliwiceOpoleWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 12:00 KatowiceWroclaw KatowiceGliwiceOpoleWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 15:45 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

6 hod. 45 min.

St, Čt, So, Ne

09:00 – 15:30 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

6 hod. 30 min.

St, So

09:05 – 14:00 KatowiceWalbrzych KatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

4 hod. 55 min.

Denně

09:30 – 19:30 KatowiceLviv KatowiceKrakowTarnowRzeszowLviv

10 hod. 0 min.

Denně

09:30 – 03:30 KatowiceKiev KatowiceKrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

18 hod. 0 min.

10:50 – 06:00 KatowiceKiev KatowiceKrakowRzeszowJaroslawLvivRivneZhytomyrKiev

19 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

10:50 – 06:05 KatowiceKiev KatowiceKrakowRzeszowJaroslawPrzemyslLvivLvivBrodyDubnoRivneZhytomyrKiev

19 hod. 15 min.

Po, Čt, So

11:10 – 17:00 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

5 hod. 50 min.

Denně

11:10 – 17:00 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

5 hod. 50 min.

Denně

11:10 – 17:00 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

5 hod. 50 min.

Denně

11:10 – 17:00 KatowicePoznan KatowiceWroclawPoznan

5 hod. 50 min.

Denně

11:45 – 08:45 KatowiceKiev KatowiceKrakowKielceRadomLublinLutskRivneZhytomyrKiev

21 hod. 0 min.

St, Ne

11:50 – 18:25 KatowicePraha KatowiceOstravaBrnoPraha

6 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

12:40 – 18:50 KatowiceZaporizhia KatowiceKrakowRzeszowZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKremenchukDniprodzerzhynskDniproZaporizhia

30 hod. 10 min.

Denně

13:25 – 22:10 KatowiceLviv KatowiceKrakow airportKrakowLvivLviv

8 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 14:45 KatowiceKharkiv KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

24 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 14:45 KatowiceKharkiv KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

24 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 15:00 KatowiceKharkiv KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkivKharkiv

25 hod. 0 min.

Denně

14:10 – 07:30 KatowiceVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KatowiceKrakowRzeszowLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

17 hod. 20 min.

Denně

14:20 – 15:50 KatowiceOstrava KatowiceBohumínOstrava

1 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 06:00 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

15 hod. 20 min.

Denně

14:40 – 06:15 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

15 hod. 35 min.

Denně

14:50 – 09:00 KatowiceMinsk KatowiceKrakowWarszawaBrestMinsk

18 hod. 10 min.

Út, Čt, Ne

15:10 – 08:30 KatowiceKiev KatowiceKrakowRivneZhytomyrKiev

17 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

15:15 – 16:50 KatowiceBielsko-Biala KatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-Biala

1 hod. 35 min.

Denně

15:15 – 23:30 KatowicePraha KatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-BialaCieszynOstravaOlomoucBrnoPraha

8 hod. 15 min.

St

15:15 – 16:50 KatowiceBielsko-Biala KatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-Biala

1 hod. 35 min.

Denně

15:30 – 10:30 KatowiceBonn KatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaOlszynaHannoverBielefeldBochumDuisburgMoersKrefeldKöln airportBonn

19 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So

15:30 – 19:15 KatowiceWroclaw KatowiceGliwiceOpoleWroclaw

3 hod. 45 min.

Po, St, Pá, So

15:50 – 20:15 KatowiceKherson KatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

28 hod. 25 min.

Ne

15:55 – 09:40 KatowiceKamianets-Podilskiy KatowiceKrakowRzeszowLvivIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKamianets-Podilskiy

17 hod. 45 min.

Denně

16:30 – 12:30 KatowiceKiev KatowiceKrakow airportKrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawLvivRivneZhytomyrKievKiev

20 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 13:30 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakow airportKrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

21 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 17:50 KatowiceGliwice KatowiceBytomGliwice

1 hod. 20 min.

Denně

16:40 – 19:35 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So

16:40 – 16:40 KatowiceKropyvnytskyi KatowiceKrakowRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

24 hod. 0 min.

Po, Čt

16:40 – 16:40 KatowiceKropyvnytskyi KatowiceKrakowRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

24 hod. 0 min.

So

16:40 – 19:35 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

St

16:50 – 10:30 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivKalushIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

17 hod. 40 min.

Denně

17:25 – 09:35 KatowiceRivne KatowiceKrakowRzeszowVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradGorokhivLutskRivne

16 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

17:25 – 09:35 KatowiceRivne KatowiceKrakowRzeszowVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradGorokhivLutskRivne

16 hod. 10 min.

So

17:30 – 11:00 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

17 hod. 30 min.

Po, Ne

17:30 – 10:45 KatowiceKiev KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 hod. 15 min.

Denně

17:30 – 10:45 KatowiceKiev KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 hod. 15 min.

St

17:55 – 14:55 KatowiceCherkasy KatowiceLvivRivneZhytomyrKievCherkasy

21 hod. 0 min.

Út

18:00 – 12:45 KatowiceKiev KatowiceKrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

18 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So

18:00 – 11:15 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

17 hod. 15 min.

Po, Pá

18:20 – 04:10 KatowiceLviv KatowiceKrakowLviv

9 hod. 50 min.

Čt

18:45 – 08:10 KatowiceIvano-Frankivsk KatowiceKrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

13 hod. 25 min.

Po, Čt, So

18:50 – 19:00 KatowiceKherson KatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

24 hod. 10 min.

Út

19:10 – 12:00 KatowiceOstrog KatowiceKrakowTarnowRzeszowPrzemyslGorodokLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

16 hod. 50 min.

Denně

19:10 – 12:00 KatowiceOstrog KatowiceKrakowTarnowRzeszowPrzemyslGorodokLvivZolochivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiKrasylivStarokostiantynivIziaslavShepetivkaSlavutaNetishynOstrog

16 hod. 50 min.

Denně

19:15 – 12:50 KatowiceKamianets-Podilskiy KatowiceKrakowLvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

17 hod. 35 min.

Denně

19:20 – 05:50 KatowiceLviv KatowiceKrakow airportKrakowLvivLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 14:45 KatowiceKiev KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

18 hod. 45 min.

20:05 – 08:55 KatowiceTerebovlya KatowiceKrakowLvivZolochivTernopilTerebovlya

12 hod. 50 min.

Út, Pá, So

20:35 – 10:00 KatowiceBoryslav KatowiceKrakowLvivLvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

13 hod. 25 min.

Út, Čt, So

20:50 – 14:35 KatowiceKiev KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 14:35 KatowiceKiev KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 14:35 KatowiceKiev KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 15:00 KatowiceKiev KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKievKiev

18 hod. 10 min.

Denně

20:55 – 09:15 KatowiceTurka (Lvivska obl.) KatowiceKrakowLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

12 hod. 20 min.

Po, Čt

21:30 – 22:45 KatowiceCzestochowa KatowiceCzestochowa

1 hod. 15 min.

Denně

21:30 – 07:00 KatowiceMelitopol KatowiceKrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanKropyvnytskyiOleksandriiaDniproZaporizhiaMelitopol

33 hod. 30 min.

Út, Pá, So

21:30 – 07:30 KatowiceSzczecin KatowiceWroclawLegnicaZielona GoraKrosno OdrzańskieSwieckoGorzow WielkopolskiSzczecin

10 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

21:30 – 22:45 KatowiceCzestochowa KatowiceCzestochowa

1 hod. 15 min.

Denně

21:35 – 12:00 KatowiceIvano-Frankivsk KatowiceKrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

14 hod. 25 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

21:45 – 11:05 KatowiceKarlovy Vary KatowiceHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

13 hod. 20 min.

Út, Čt, So

21:50 – 14:30 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

16 hod. 40 min.

Denně

21:50 – 14:30 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

16 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 23:00 KatowiceKharkiv KatowiceKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

25 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 23:00 KatowiceKharkiv KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

25 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 23:00 KatowiceKharkiv KatowiceKrakow airportKrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

25 hod. 0 min.

Denně

22:25 – 15:30 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

17 hod. 5 min.

Ne

22:40 – 07:00 KatowicePraha KatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

8 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 07:00 KatowicePraha KatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

8 hod. 20 min.

Út, Pá

22:40 – 11:20 KatowiceTernopil KatowiceKrakowLvivTernopil

12 hod. 40 min.

Denně

23:50 – 08:00 KatowicePraha KatowiceHradec KrálovéPraha

8 hod. 10 min.

Út, So

23:55 – 10:30 KatowiceKarlovy Vary KatowiceWroclawPrahaKarlovy Vary

10 hod. 35 min.

So

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1 in the city of Katowice contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací