• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1

Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2021 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 09:20 KatowiceGorzów Wielkopolski KatowiceWroclawPoznanGorzów Wielkopolski

9 hod. 0 min.

St

02:20 – 12:00 KatowicePlzen KatowiceWroclawLegnicaZgorzelecBogatyniaLiberecMlada BoleslavPrahaRokycanyPlzen

9 hod. 40 min.

Čt

02:25 – 09:00 KatowiceJelenia Gora KatowiceGliwiceWroclawJelenia Gora

6 hod. 35 min.

St, Ne

03:10 – 22:10 KatowiceKhmelnytskyi KatowiceKrakowLvivStryiBolekhivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-PodilskiyDunaivtsiKhmelnytskyi

19 hod. 0 min.

Denně

05:00 – 08:00 KatowiceWroclaw KatowiceOpoleWroclaw

3 hod. 0 min.

Ne

05:25 – 09:30 KatowiceWroclaw KatowiceWroclaw

4 hod. 5 min.

Denně

06:00 – 11:30 KatowiceJelenia Gora KatowiceOpoleWroclawJelenia Gora

5 hod. 30 min.

Út

06:30 – 12:00 KatowicePoznan KatowiceOpoleWroclawPoznan

5 hod. 30 min.

Po, St, Pá

08:00 – 15:30 KatowicePoznan KatowiceGliwiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzPoznan

7 hod. 30 min.

Po, St, Pá

12:50 – 23:30 KatowiceChervonohrad KatowiceKrakowLvivZhovkvaChervonohrad

10 hod. 40 min.

Út

14:40 – 06:00 KatowiceChernivtsi KatowiceKrakowRzeszowPrzemyslLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

15 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 12:00 KatowiceKryvyi Rih KatowiceKrakowKropyvnytskyiKryvyi Rih

21 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

17:00 – 17:30 KatowiceKryvyi Rih KatowiceKrakowKropyvnytskyiKryvyi Rih

24 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

19:55 – 14:55 KatowiceCherkasy KatowiceLvivRivneZhytomyrKyivCherkasy

19 hod. 0 min.

Út, So

20:05 – 09:00 KatowiceTerebovlya KatowiceKrakowLvivZolochivTernopilTerebovlya

12 hod. 55 min.

Út, Pá

21:20 – 15:35 KatowiceVinnytsia KatowiceKrakowLvivLvivTernopilKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

18 hod. 15 min.

Čt

21:30 – 22:45 KatowiceCzestochowa KatowiceCzestochowa

1 hod. 15 min.

Denně

22:35 – 07:00 KatowicePraha KatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

8 hod. 25 min.

Út, Pá

Attention! The bus timetable for Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1 in the city of Katowice contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Katowice

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací