ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, Al. Włókniarzy 227

Автовокзал, Al. Włókniarzy 227: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:50 – 13:30 ЛодзьКолобжег ЛодзьТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняЛемборкСлупскКошалінКолобжег

12 год. 40 хв.

Вт, Сб

01:00 – 09:00 ЛодзьҐдиня ЛодзьТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиня

8 год. 0 хв.

Ср, Пт

03:50 – 05:20 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

25 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

05:00 – 12:00 ЛодзьСлупск ЛодзьБидгощҐданськҐдиняСлупск

7 год. 0 хв.

Кожен день

06:10 – 15:40 ЛодзьСлупск ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощҐданськҐдиняВейхеровоЛемборкСлупск

9 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

06:10 – 15:40 ЛодзьСлупск ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощҐданськҐдиняВейхеровоЛемборкСлупск

9 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

07:20 – 14:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньЩецин

6 год. 40 хв.

Ср, Пт

07:20 – 14:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньЩецин

6 год. 40 хв.

Чт, Сб

07:20 – 14:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньЩецин

6 год. 40 хв.

Чт, Сб

08:00 – 14:25 ЛодзьЗапоріжжя ЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпроЗапоріжжя

30 год. 25 хв.

Вт, Пт

09:00 – 18:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

9 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 18:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

9 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 18:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

9 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 16:30 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

7 год. 30 хв.

Ср, Сб

09:10 – 14:35 ЛодзьЗелена Гура ЛодзьПознаньЗелена Гура

5 год. 25 хв.

Кожен день

09:15 – 14:40 ЛодзьҐдиня ЛодзьТоруньБидгощҐданськҐдиня

5 год. 25 хв.

Кожен день

11:00 – 02:30 ЛодзьРівне ЛодзьВаршаваПулавиЛюблінКовельЛуцькРівне

15 год. 30 хв.

Пн, Сб

13:25 – 19:45 ЛодзьПіла ЛодзьКалішКонінПознаньХодзежПіла

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 15:10 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

25 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 15:10 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

25 год. 40 хв.

Кожен день

13:30 – 15:10 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарків

25 год. 40 хв.

Кожен день

15:20 – 11:30 ЛодзьКиїв ЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиїв

20 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 16:35 ЛодзьОдеса ЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеХмельницькийВінницяУманьОдесаОдеса

25 год. 5 хв.

Кожен день

17:00 – 15:35 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

22 год. 35 хв.

Кожен день

17:00 – 13:30 ЛодзьВінниця ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

20 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 14:00 ЛодзьЧернівці ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 23:00 ЛодзьХерсон ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

30 год. 0 хв.

Кожен день

18:25 – 20:25 ЛодзьХерсон ЛодзьВаршаваЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

26 год. 0 хв.

Пн, Сб

19:45 – 22:00 ЛодзьДніпро ЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївЛубниПолтаваДніпро

26 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:45 – 06:55 ЛодзьЧервоноград ЛодзьВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийНововолинськЧервоноград

11 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:50 – 20:45 ЛодзьЗвенигородка ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівРівнеЖитомирКиївБіла ЦеркваЗвенигородка

24 год. 55 хв.

Пн, Пт

21:40 – 05:00 ЛодзьВейхерово ЛодзьБидгощҐданськҐдиняВейхерово

7 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт

22:05 – 07:00 ЛодзьХерсон ЛодзьПйотркув-ТрибунальськийРадомськоЧенстоховаКатовіцеКраківПеремишльЛьвівЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяНемирівГайсинУманьОдесаКоблевеМиколаївХерсон

32 год. 55 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, Al. Włókniarzy 227 в місті Лодзь містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Лодзь

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя