• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227

Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:45 – 05:00 ЛодзьБидгощ ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

4 год. 15 хв.

Чт, Нд

00:45 – 05:00 ЛодзьБидгощ ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощ

4 год. 15 хв.

Чт, Нд

01:00 – 09:00 ЛодзьҐдиня ЛодзьТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиня

8 год. 0 хв.

Кожен день

02:35 – 07:30 ЛодзьБидгощ ЛодзьКутноВлоцлавекТоруньБидгощ

4 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт

03:35 – 06:10 ЛодзьЧенстохова ЛодзьПйотркув-ТрибунальськийЧенстохова

2 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

04:10 – 08:00 ЛодзьПознань ЛодзьКонінВжесьняПознань

3 год. 50 хв.

Кожен день

04:45 – 10:40 ЛодзьХерсон ЛодзьВаршаваГруєцьРадомПулавиЛюблінЗамосцьРава РуськаЛьвівЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівЛітинВінницяНемирівГайсинУманьОдесаМиколаївХерсон

29 год. 55 хв.

Кожен день

04:45 – 00:30 ЛодзьЖитомир ЛодзьВаршаваГруєцьРадомПулавиЛюблінЗамосцьЛьвівБуськБродиРадивилівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомир

19 год. 45 хв.

Кожен день

05:30 – 08:35 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарківХарків

27 год. 5 хв.

Кожен день

06:00 – 14:00 ЛодзьМендзиздроє ЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецинГоленювСвіноуйсьцеМендзиздроє

8 год. 0 хв.

Кожен день

06:40 – 14:30 ЛодзьВейхерово ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхерово

7 год. 50 хв.

Кожен день

06:50 – 14:30 ЛодзьВейхерово ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхерово

7 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 14:30 ЛодзьВейхерово ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхерово

7 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 14:30 ЛодзьВейхерово ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиняВейхерово

7 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 15:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

8 год. 0 хв.

Кожен день

07:20 – 14:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

6 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:20 – 14:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

6 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

07:30 – 14:30 ЛодзьСлупск ЛодзьБидгощҐданськҐдиняСлупск

7 год. 0 хв.

Кожен день

07:45 – 18:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

10 год. 15 хв.

Кожен день

08:10 – 10:00 ЛодзьПознань ЛодзьКонінПознань

1 год. 50 хв.

Кожен день

08:10 – 10:00 ЛодзьПознань ЛодзьКонінПознань

1 год. 50 хв.

Кожен день

08:30 – 12:00 ЛодзьПознань ЛодзьКонінПознань

3 год. 30 хв.

Кожен день

09:00 – 18:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

9 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 18:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

9 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 18:00 ЛодзьЩецин ЛодзьПознаньСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

9 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 16:00 ЛодзьСлупск ЛодзьБидгощҐданськҐдиняСлупск

7 год. 0 хв.

Кожен день

12:10 – 03:55 ЛодзьСтарий Самбір ЛодзьВаршаваРадомЛьвівЛьвівДрогобичСамбірСтарий Самбір

15 год. 45 хв.

Вт, Сб

12:35 – 16:25 ЛодзьХарків ЛодзьПйотркув-ТрибунальськийРадомськоЧенстоховаКельцеОпатувСандом’єжСтальова ВоляНиськоЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКиївМіжнародний аеропорт БориспільПирятинЛубниМиргородПолтаваХарків

27 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

13:25 – 19:45 ЛодзьПіла ЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньОборникиХодзежПіла

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:25 – 19:45 ЛодзьПіла ЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньОборникиХодзежПіла

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:25 – 19:45 ЛодзьПіла ЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньХодзежПіла

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:25 – 19:45 ЛодзьПіла ЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньХодзежПіла

6 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 14:00 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарківХарків

24 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 19:35 ЛодзьСєвєродонецьк ЛодзьВаршаваЛюблінСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПолтаваХарківКупянськКремінна (Луганська обл.)Рубіжне (Луганська обл.)Сєвєродонецьк

30 год. 5 хв.

Кожен день

13:30 – 14:00 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївКиївПирятинПолтаваХарківХарків

24 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 14:00 ЛодзьХарків ЛодзьВаршаваЛюблінКовельСарни (Рівненська обл.)КоростеньКиївПирятинПолтаваХарківХарків

24 год. 30 хв.

Кожен день

13:40 – 18:20 ЛодзьПавлоград ЛодзьВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроПавлоград

28 год. 40 хв.

Кожен день

14:15 – 18:35 ЛодзьЗапоріжжя ЛодзьВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

28 год. 20 хв.

Кожен день

14:15 – 18:35 ЛодзьЗапоріжжя ЛодзьВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

28 год. 20 хв.

Кожен день

14:15 – 18:35 ЛодзьЗапоріжжя ЛодзьВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

28 год. 20 хв.

Кожен день

14:15 – 18:35 ЛодзьЗапоріжжя ЛодзьВаршаваЛюблінВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаКременчукКамянське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

28 год. 20 хв.

Кожен день

16:55 – 21:20 ЛодзьМиколаїв ЛодзьВаршаваЛюблінХелмВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївУманьОдесаОдесаМиколаїв

28 год. 25 хв.

Чт, Пт, Сб

17:00 – 13:30 ЛодзьВінниця ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

20 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 14:00 ЛодзьЧернівці ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

21 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 23:00 ЛодзьХерсон ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

30 год. 0 хв.

Кожен день

17:25 – 09:15 ЛодзьТернопіль ЛодзьЛовичСохачевБлонеВаршаваЛюблінЛюбомльВолодимир-ВолинськийНововолинськЧервоноградРадехів (Львівська обл‎.)БродиТернопіль

15 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

17:30 – 01:40 ЛодзьХерсон ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівТернопільХмельницькийВінницяГайсинУманьЮжноукраїнськМиколаївХерсон

32 год. 10 хв.

Кожен день

17:50 – 09:35 ЛодзьВерховина (Івано-Франківська обл.) ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

15 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 13:40 ЛодзьКамянець-Подільський ЛодзьВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

19 год. 40 хв.

Кожен день

18:00 – 13:40 ЛодзьКамянець-Подільський ЛодзьВаршаваЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

19 год. 40 хв.

Кожен день

18:10 – 23:50 ЛодзьХерсон ЛодзьВаршаваРадомКельцеЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛітинВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

29 год. 40 хв.

Кожен день

18:10 – 13:30 ЛодзьТячів ЛодзьВаршаваРадомКельцеЛьвівЛьвівСтрийСваляваМукачевоХустТячів

19 год. 20 хв.

Кожен день

18:10 – 14:00 ЛодзьКиїв ЛодзьВаршаваРадомКельцеДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

19 год. 50 хв.

Кожен день

18:25 – 20:25 ЛодзьХерсон ЛодзьВаршаваЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

26 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 11:50 ЛодзьНадвірна ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

17 год. 20 хв.

Пт

20:00 – 13:30 ЛодзьЧернівці ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

17 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 13:30 ЛодзьЧернівці ЛодзьВаршаваЛюблінЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

17 год. 30 хв.

Кожен день

22:35 – 01:30 ЛодзьПознань ЛодзьКонінВжесьняПознань

2 год. 55 хв.

Кожен день

22:35 – 01:30 ЛодзьПознань ЛодзьКонінВжесьняПознань

2 год. 55 хв.

Кожен день

22:50 – 06:50 ЛодзьҐдиня ЛодзьВлоцлавекТоруньБидгощГрудзьондзҐданськҐдиня

8 год. 0 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227 в місті Лодзь містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Лодзь

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя