Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал "Розтылы", ul. Tomíčkova, 2144/1

Автовокзал "Розтылы", ul. Tomíčkova, 2144/1: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
06:00 – 10:40 ПрагаКарлові-Вари ПрагаПлзеньКарлові-Вари

4 год. 40 хв.

Пн

07:10 – 11:05 ПрагаКарлові-Вари ПрагаПлзеньКарлові-Вари

3 год. 55 хв.

Чт, Сб

08:50 – 10:35 ПрагаПлзень ПрагаПлзень

1 год. 45 хв.

Кожен день

09:00 – 12:15 ПрагаХмільник ПрагаГрадец-КраловеПардубицеОломоуцБельсько-БялаКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяХмільник

27 год. 15 хв.

Пт, Сб

09:00 – 04:00 ПрагаЛьвів ПрагаГрадец-КраловеПардубицеОломоуцБельсько-БялаЛьвів

19 год. 0 хв.

Чт

09:00 – 12:15 ПрагаХмільник ПрагаГрадец-КраловеПардубицеОломоуцБельсько-БялаКатовіцеЛьвівТернопільХмельницькийВінницяХмільник

27 год. 15 хв.

Вт, Пт, Сб

12:30 – 10:00 ПрагаБорислав ПрагаГрадец-КраловеКатовіцеЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

21 год. 30 хв.

Вт, Сб

13:00 – 09:00 ПрагаТурка (Львівська обл.) ПрагаГрадец-КраловеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

20 год. 0 хв.

Пн, Чт

13:00 – 10:05 ПрагаКоломия ПрагаГрадец-КраловеЛьвівІвано-ФранківськКоломия

21 год. 5 хв.

Кожен день

13:00 – 09:00 ПрагаТурка (Львівська обл.) ПрагаГрадец-КраловеКатовіцеКраківЛьвівЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

20 год. 0 хв.

Пн, Чт

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал "Розтылы", ul. Tomíčkova, 2144/1 в місті Прага містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Прага

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя