• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142

Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 06:00 KyivKropyvnytskyi KyivCherkasyKropyvnytskyi

5 hod. 30 min.

Ne

06:45 – 13:30 KyivDüsseldorf KyivZhytomyrRivneLvivDresdenLeipzigMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldDortmundEssenDuisburgDüsseldorf

30 hod. 45 min.

Po, St, Pá

06:45 – 13:00 KyivStuttgart airport KyivZhytomyrRivneLvivLvivDresdenChemnitzNurnbergIngolstadtMünchenUlmStuttgart airport

30 hod. 15 min.

Po, Pá

07:00 – 14:30 KyivDortmund KyivZhytomyrRivneLvivBerlinSchwerinHamburgBremenOsnabruckMunsterDortmund

31 hod. 30 min.

Út, So

07:00 – 15:30 KyivDüsseldorf KyivZhytomyrRivneLvivBerlinHamburgBremenOsnabruckMunsterDortmundEssenDüsseldorf

32 hod. 30 min.

Ne

08:30 – 22:05 KyivZagreb KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivUzhgorodBudapestWienBratislavaZagreb

37 hod. 35 min.

St, So

08:30 – 21:00 KyivUzhgorod KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLvivUzhgorod

12 hod. 30 min.

St, So

09:00 – 02:00 KyivSalerno KyivZhytomyrRivneLvivTriesteUdineMestrePadovaFerraraBolognaFirenzeRomaNapoliSalerno

41 hod. 0 min.

Ne

09:30 – 20:00 KyivStuttgart KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskKovelDresdenLeipzigJenaErfurtEisenachGiessenFrankfurt am MainMannheimKarlsruheStuttgart

34 hod. 30 min.

Čt, So

09:30 – 20:00 KyivKöln KyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskBerlinMagdeburgBraunschweigHannoverBielefeldUnnaDortmundEssenDuisburgDüsseldorfKöln

34 hod. 30 min.

Út, Pá

13:00 – 01:30 KyivZaporizhia KyivLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

12 hod. 30 min.

Út, Čt, So

13:00 – 01:30 KyivZaporizhia KyivLubnyPoltavaKharkivDniproZaporizhia

12 hod. 30 min.

Út, So

15:45 – 14:35 KyivWroclaw KyivZhytomyrRivneLutskLublinWarszawaLodzWroclaw

22 hod. 50 min.

16:05 – 00:35 KyivKharkiv KyivPoltavaKharkiv

8 hod. 30 min.

Ne

17:15 – 04:15 KyivRoma KyivZhytomyrRivneLvivMestreCesenaPerugiaFolignoTerniRoma

35 hod. 0 min.

Čt

Attention! The bus timetable for Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142 in the city of Kyiv contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kyiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací