Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18

Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2021 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:15 – 05:15 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеВроцлав

5 год. 0 хв.

Чт

00:15 – 07:00 КраківМелітополь КраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийОлександріяДніпроЗапоріжжяМелітополь

30 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

00:55 – 09:05 КраківПознань КраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

8 год. 10 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

01:00 – 08:30 КраківВідень КраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноВідень

7 год. 30 хв.

Вт

01:10 – 09:15 КраківПознань КраківКраків аeропортКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлавЛешноПознань

8 год. 5 хв.

Кожен день

01:20 – 12:20 КраківЩецин КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЛюбінПольковіцеНова СульЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

11 год. 0 хв.

Кожен день

01:30 – 07:30 КраківЄленя-Гура КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЄленя-Гура

6 год. 0 хв.

Кожен день

02:10 – 06:40 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

02:10 – 05:40 КраківЖивець КраківКатовіцеТихиПщинаБельсько-БялаЖивець

3 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

02:20 – 09:15 КраківЛешно КраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешно

6 год. 55 хв.

Кожен день

02:30 – 04:30 КраківКатовіце аeропорт КраківКатовіце аeропорт

2 год. 0 хв.

Кожен день

02:50 – 10:25 КраківВалбжих КраківКатовіцеВроцлавЛегницяЯворСвідницяВалбжих

7 год. 35 хв.

Кожен день

03:00 – 12:00 КраківЗелена Гура КраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлавЛегницяЛюбінЗелена Гура

9 год. 0 хв.

Ср, Чт

03:10 – 12:00 КраківЗелена Гура КраківКатовіцеҐлівіцеОлаваОполеВроцлавЛегницяПольковіцеНове МястечкоНова СульЛюбінЗелена Гура

8 год. 50 хв.

Ср, Чт

03:10 – 10:10 КраківЛешно КраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешно

7 год. 0 хв.

Кожен день

03:30 – 05:30 КраківКатовіце аeропорт КраківКатовіце аeропорт

2 год. 0 хв.

Ср, Нд

03:50 – 13:35 КраківКостшин-над-Одрою КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-Одрою

9 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

03:55 – 12:00 КраківЗелена Гура КраківКатовіцеВроцлавЗелена Гура

8 год. 5 хв.

Кожен день

03:55 – 09:30 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 17:30 КраківЩецин КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

13 год. 30 хв.

Кожен день

04:00 – 17:00 КраківЩецин КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

13 год. 0 хв.

Кожен день

04:00 – 17:00 КраківЩецин КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

13 год. 0 хв.

Кожен день

04:00 – 06:00 КраківІзмаїл КраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаБілгород-ДністровськийТатарбунариІзмаїл

26 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

04:00 – 17:00 КраківЩецин КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяНова СульЗелена ГураСлубіцеКостшин-над-ОдроюГожув-ВелькопольськийЩецин

13 год. 0 хв.

Кожен день

04:00 – 12:00 КраківЗелена Гура КраківКатовіцеВроцлавЗелена Гура

8 год. 0 хв.

Кожен день

04:00 – 09:30 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:05 – 14:05 КраківПрага КраківКатовіцеБратиславаГрадец-КраловеПрага

10 год. 0 хв.

Ср, Сб

04:20 – 13:00 КраківСвебодзін КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

8 год. 40 хв.

Кожен день

04:20 – 13:00 КраківСвебодзін КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

8 год. 40 хв.

Кожен день

04:20 – 13:00 КраківСвебодзін КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзін

8 год. 40 хв.

Кожен день

04:30 – 11:30 КраківЄленя-Гура КраківКатовіцеОполеВроцлавЄленя-Гура

7 год. 0 хв.

Вт

04:35 – 09:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

04:35 – 07:00 КраківОстрава КраківКатовіцеОстрава

2 год. 25 хв.

Чт, Сб

04:35 – 07:00 КраківОстрава КраківКатовіцеОстрава

2 год. 25 хв.

Чт, Сб

05:00 – 07:00 КраківКатовіце аeропорт КраківКатовіце аeропорт

2 год. 0 хв.

Нд

05:00 – 22:10 КраківХмельницький КраківЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-ПодільськийДунаївціХмельницький

17 год. 10 хв.

Кожен день

05:00 – 12:00 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавПознань

7 год. 0 хв.

Пт

05:10 – 12:30 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:10 – 12:30 КраківПознань КраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:10 – 12:30 КраківПознань КраківКраків аeропортКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:10 – 12:30 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:10 – 15:30 КраківПрага КраківКатовіцеОполеВроцлавГрадец-КраловеПрага

10 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 09:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 10:10 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

05:30 – 10:10 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

4 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

05:30 – 09:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

05:50 – 10:10 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

4 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

05:50 – 15:30 КраківПрага КраківКраків аeропортКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

9 год. 40 хв.

Кожен день

06:05 – 15:30 КраківПрага КраківКраків аeропортКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

9 год. 25 хв.

Кожен день

06:05 – 15:30 КраківПрага КраківКраків аeропортКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

9 год. 25 хв.

Кожен день

06:05 – 15:30 КраківПрага КраківКраків аeропортКатовіцеВроцлавГрадец-КраловеПрага

9 год. 25 хв.

Кожен день

06:10 – 15:00 КраківПрага КраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

8 год. 50 хв.

Пн, Ср, Сб

06:20 – 11:10 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеВроцлав

4 год. 50 хв.

Кожен день

06:30 – 11:10 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

5 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

07:00 – 09:00 КраківКатовіце аeропорт КраківКатовіце аeропорт

2 год. 0 хв.

Пт

07:00 – 12:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

5 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

07:00 – 15:30 КраківПознань КраківКатовіцеҐлівіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьПознань

8 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб

07:35 – 14:00 КраківВалбжих КраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

6 год. 25 хв.

Кожен день

08:00 – 12:00 КраківЧенстохова КраківКатовіцеҐлівіцеЧенстохова

4 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 19:45 КраківПіла КраківОлькушКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньОборникиХодзежПіла

11 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 19:45 КраківПіла КраківОлькушКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньОборникиХодзежПіла

11 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 19:45 КраківПіла КраківОлькушКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньХодзежПіла

11 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 19:45 КраківПіла КраківОлькушКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінВжесьняПознаньХодзежПіла

11 год. 45 хв.

Кожен день

09:45 – 14:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

10:00 – 12:00 КраківКатовіце аeропорт КраківКатовіце аeропорт

2 год. 0 хв.

Нд

10:35 – 18:00 КраківПознань КраківКатовіцеВроцлавПознань

7 год. 25 хв.

Кожен день

10:35 – 18:00 КраківПознань КраківКатовіцеВроцлавПознань

7 год. 25 хв.

Кожен день

12:30 – 07:15 КраківКиїв КраківРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

18 год. 45 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

14:00 – 19:15 КраківВроцлав КраківКатовіцеҐлівіцеОполеВроцлав

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:00 – 01:45 КраківІвано-Франківськ КраківРяшівЛьвівЛьвівРогатинІвано-Франківськ

11 год. 45 хв.

Кожен день

14:40 – 17:00 КраківЗапоріжжя КраківРяшівЗамосцьВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

26 год. 20 хв.

Кожен день

15:30 – 14:45 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 15 хв.

Кожен день

16:00 – 06:00 КраківВінниця КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

14 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 КраківВерховина (Івано-Франківська обл.) КраківРяшівЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 16:00 КраківХарків КраківРяшівЛьвівБуськБродиРадивилівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПолтаваХарків

24 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 12:00 КраківКривий Ріг КраківКропивницькийКривий Ріг

20 год. 0 хв.

Нд

16:10 – 23:20 КраківЗапоріжжя КраківКельцеРадомЛюблінХелмКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївКременчукДніпроЗапоріжжя

31 год. 10 хв.

Кожен день

16:15 – 08:00 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

15 год. 45 хв.

Нд

16:20 – 20:30 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеВроцлав

4 год. 10 хв.

Кожен день

16:30 – 06:00 КраківЧернівці КраківРяшівПеремишльЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

13 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 08:50 КраківКамянець-Подільський КраківЛьвівЗолочівТернопільБучачЧортківБорщівКамянець-Подільський

15 год. 50 хв.

Пн, Вт, Сб, Нд

17:10 – 21:30 КраківЗапоріжжя КраківРяшівВолодимир-ВолинськийЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

28 год. 20 хв.

Кожен день

17:10 – 21:20 КраківЗапоріжжя КраківРяшівЛуцькРівнеЖитомирКиївПирятинКременчукКам’янське (Дніпродзержинськ)ДніпроЗапоріжжя

28 год. 10 хв.

Кожен день

17:10 – 20:35 КраківХерсон КраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьОдесаЮжне (Одеська обл.)КоблевеМиколаївХерсон

27 год. 25 хв.

Кожен день

17:10 – 04:30 КраківМаріуполь КраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжяМелітопольПриморськ (Запорізька обл.)БердянськМаріуполь

35 год. 20 хв.

Кожен день

17:20 – 16:00 КраківХарків КраківРяшівЛьвівБуськБродиРадивилівДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПолтаваХарків

22 год. 40 хв.

Кожен день

17:25 – 09:40 КраківКамянець-Подільський КраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціКамянець-Подільський

16 год. 15 хв.

Кожен день

17:40 – 17:10 КраківХерсон КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївМиколаївХерсон

23 год. 30 хв.

Кожен день

17:40 – 20:05 КраківЗапоріжжя КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігСофіївка (Дніпропетровська обл.)ДніпроЗапоріжжя

26 год. 25 хв.

Кожен день

18:00 – 12:30 КраківКиїв КраківТарнувДембицяРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльЛьвівРівнеЖитомирКиїв

18 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

18:00 – 22:10 КраківЗапоріжжя КраківТарнувДембицяРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьКропивницькийКривий РігДніпроЗапоріжжя

28 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

18:00 – 17:30 КраківКривий Ріг КраківКропивницькийКривий Ріг

23 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

18:20 – 09:30 КраківСнятин КраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятин

15 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 20:00 КраківКривий Ріг КраківРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

25 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

18:20 – 02:30 КраківКремінна (Луганська обл.) КраківРяшівЛьвівБродиДубноРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиївБориспільПирятинЛубниХоролПолтаваЧутовеВалкиХарківЧугуївІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Бахмут (Донецька обл.)ЛисичанськСєвєродонецькРубіжне (Луганська обл.)Кремінна (Луганська обл.)

32 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

18:20 – 10:30 КраківЧернівці КраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияЧернівці

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 05:00 КраківЛьвів КраківЛьвівЛьвів

10 год. 30 хв.

Чт

18:30 – 05:00 КраківЛьвів КраківЛьвівЛьвів

10 год. 30 хв.

Чт

19:00 – 10:30 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

15 год. 30 хв.

Кожен день

19:15 – 05:30 КраківЩецин КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураГожув-ВелькопольськийЩецин

10 год. 15 хв.

Чт, Сб

19:30 – 22:45 КраківЧенстохова КраківКатовіцеЧенстохова

3 год. 15 хв.

Кожен день

19:45 – 05:00 КраківПрага КраківКатовіцеОломоуцБрноПрага

9 год. 15 хв.

Вт

19:45 – 07:05 КраківСтебник (Львівська обл.) КраківСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)

11 год. 20 хв.

Сб

19:45 – 05:00 КраківПрага КраківКатовіцеОломоуцБрноПрага

9 год. 15 хв.

Вт

19:45 – 11:55 КраківКиїв КраківРяшівЗамосцьЛюбомльКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

16 год. 10 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

20:00 – 11:30 КраківКамянець-Подільський КраківРяшівЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

15 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 09:50 КраківВерховина (Івано-Франківська обл.) КраківРяшівЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

13 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 07:30 КраківЩецин КраківКатовіцеВроцлавЛегницяЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольськийЩецин

11 год. 0 хв.

Кожен день

20:30 – 12:30 КраківКамянець-Подільський КраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

16 год. 0 хв.

Кожен день

20:30 – 09:40 КраківВінниця КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

13 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 10:00 КраківВерховина (Івано-Франківська обл.) КраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

13 год. 30 хв.

Кожен день

20:45 – 06:30 КраківГожув-Велькопольський КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознаньГожув-Велькопольський

9 год. 45 хв.

Кожен день

20:45 – 08:00 КраківЩецин КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознаньПознаньГожув-ВелькопольськийЩецин

11 год. 15 хв.

Кожен день

21:00 – 07:00 КраківПрага КраківКатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

10 год. 0 хв.

Вт, Пт

21:35 – 12:25 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

14 год. 50 хв.

Пн, Сб

21:40 – 21:00 КраківКривий Ріг КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

23 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 21:00 КраківКривий Ріг КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПереяслав-ХмельницькийЗолотоношаЧеркасиСмілаКропивницькийКривий Ріг

23 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 21:00 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарківХарків

23 год. 20 хв.

Кожен день

21:40 – 21:00 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

23 год. 20 хв.

Кожен день

21:50 – 13:20 КраківВінниця КраківТарнувРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

15 год. 30 хв.

Кожен день

21:50 – 13:20 КраківВінниця КраківТарнувРяшівЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

15 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 13:20 КраківЧернівці КраківРяшівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 20 хв.

Пт, Сб

22:00 – 13:20 КраківЧернівці КраківРяшівЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 20 хв.

Пт, Сб

22:10 – 08:30 КраківПрага КраківКатовіцеГрадец-КраловеПрага

10 год. 20 хв.

Вт, Сб

22:10 – 08:30 КраківПрага КраківКатовіцеГрадец-КраловеПрага

10 год. 20 хв.

Вт, Сб

22:15 – 09:00 КраківТурка (Львівська обл.) КраківЛьвівЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

10 год. 45 хв.

Пн, Чт

22:15 – 09:00 КраківТурка (Львівська обл.) КраківЛьвівЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

10 год. 45 хв.

Пн, Чт

22:40 – 15:35 КраківВінниця КраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийЛетичівВінниця

16 год. 55 хв.

Чт

22:50 – 08:30 КраківТернопіль КраківЛьвівЗолочівТернопіль

9 год. 40 хв.

Пт

23:10 – 12:10 КраківІвано-Франківськ КраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

13 год. 0 хв.

Пн, Пт

23:10 – 09:20 КраківГожув-Велькопольський КраківКатовіцеВроцлавПознаньГожув-Велькопольський

10 год. 10 хв.

Ср

23:10 – 07:20 КраківЛьвів КраківЛьвівЛьвів

8 год. 10 хв.

Пт, Нд

23:20 – 14:30 КраківВінниця КраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

15 год. 10 хв.

Кожен день

23:20 – 23:00 КраківХерсон КраківЛьвівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

23 год. 40 хв.

Кожен день

23:20 – 13:00 КраківХмельницький КраківЛьвівНетішинСлавутаШепетівкаІзяславСтарокостянтинівКрасилівХмельницький

13 год. 40 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:20 – 23:25 КраківХарків КраківЛьвівЛьвівЛуцькРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

24 год. 5 хв.

Кожен день

23:30 – 08:15 КраківПлзень КраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрагаПлзень

8 год. 45 хв.

Пт

23:45 – 23:00 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 23:10 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 25 хв.

Кожен день

23:45 – 23:10 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 25 хв.

Кожен день

23:45 – 23:00 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинПолтаваХарків

23 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 04:40 КраківВроцлав КраківКраків аeропортКатовіцеОполеБжегОлаваВроцлав

4 год. 55 хв.

Кожен день

23:55 – 23:50 КраківХерсон КраківЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛітинВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

23 год. 55 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18 в місті Краків містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Краків

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя