За часом від'їзду
За ціною

Dw. MDA ul. Bosacka 18

Dw. MDA ul. Bosacka 18: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2018 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:20 – 11:00 КраківЗолочів КраківРяшівЛьвівЛьвівЗолочів

10 год. 40 хв.

Ср, Сб

00:30 – 10:00 КраківПрага КраківФрідек-МістекБрноПрага

9 год. 30 хв.

Вт, Пт

00:30 – 08:40 КраківЛюбомеж КраківКатовіцеГлівіцеВроцлавЄленя-ГураЛюбомеж

8 год. 10 хв.

Ср, Чт

00:50 – 09:30 КраківТорецьк (Донецька обл.) КраківРяшівЛьвівРівнеКиївПолтаваХарківІзюмСловянськКраматорськДружківкаКостянтинівка (Донецька обл.)Торецьк (Донецька обл.)

32 год. 40 хв.

Чт

01:00 – 02:45 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

1 год. 45 хв.

Сб

01:10 – 05:30 КраківВроцлав КраківКраків аеропортКатовіцеОполеВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 06:30 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

5 год. 20 хв.

Кожен день

01:15 – 16:00 КраківРахів КраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинРахів

14 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

01:15 – 06:15 КраківВроцлав КраківОполеВроцлав

5 год. 0 хв.

Сб

01:20 – 11:55 КраківПрага КраківКатовіцеВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрага

10 год. 35 хв.

Нд

01:20 – 13:30 КраківПльзень КраківКатовіцеВроцлавЛегницяЛіберецьМлада-БолеславПрагаПльзень

12 год. 10 хв.

Пн, Пт

01:20 – 08:00 КраківЗелена Гура КраківКатовіцеВроцлавЗелена Гура

6 год. 40 хв.

Кожен день

01:30 – 12:35 КраківІвано-Франківськ КраківЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаКалушІвано-Франківськ

11 год. 5 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:30 – 13:10 КраківЩецин КраківКатовіцеВроцлавЛешноПознаньЩецин

11 год. 40 хв.

Кожен день

01:30 – 03:15 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

1 год. 45 хв.

Нд

01:45 – 19:00 КраківМогилів-Подільський КраківЛьвівТернопільЧортківКамянець-ПодільськийМуровані КурилівціМогилів-Подільський

17 год. 15 хв.

Кожен день

02:20 – 06:40 КраківМедика КраківРяшівЯрославПеремишльМедика

4 год. 20 хв.

Кожен день

02:30 – 04:15 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

1 год. 45 хв.

Кожен день

02:40 – 10:40 КраківПрага КраківКатовіцеБрноПрага

8 год. 0 хв.

Пт

03:05 – 14:00 КраківГожув-Велькопольский КраківОполеВроцлавЗелена ГураГожув-Велькопольский

10 год. 55 хв.

Кожен день

03:20 – 07:30 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

4 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

03:20 – 07:30 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

4 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

03:25 – 13:15 КраківПльзень КраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

9 год. 50 хв.

Сб

03:25 – 13:15 КраківПльзень КраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

9 год. 50 хв.

Сб

03:30 – 11:00 КраківЄленя-Гура КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЄленя-Гура

7 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 05:15 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

1 год. 45 хв.

Кожен день

03:40 – 07:20 КраківВроцлав КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлав

3 год. 40 хв.

Кожен день

03:55 – 11:05 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 10 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

04:00 – 12:00 КраківЗелена Гура КраківКатовіцеОполеВроцлавЗелена Гура

8 год. 0 хв.

Кожен день

04:00 – 13:00 КраківПрага КраківКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

9 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

04:00 – 15:00 КраківГожув-Велькопольский КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЗелена ГураСлубіцеКостшинГожув-Велькопольский

11 год. 0 хв.

Кожен день

04:05 – 14:05 КраківПрага КраківКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

10 год. 0 хв.

Кожен день

04:05 – 11:05 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 0 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

04:15 – 07:15 КраківБельсько-Бяла КраківКатовіцеТихиПщинаБельсько-Бяла

3 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:20 – 10:05 КраківЛодзь КраківКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

5 год. 45 хв.

Кожен день

04:20 – 10:05 КраківЛодзь КраківКатовіцеЧенстоховаПйотркув-ТрибунальськийЛодзь

5 год. 45 хв.

Кожен день

04:30 – 20:50 КраківВінниця КраківЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінниця

16 год. 20 хв.

Кожен день

04:35 – 09:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

05:00 – 12:55 КраківПознань КраківКатовіцеЧенстоховаЛодзьПознань

7 год. 55 хв.

Пт

05:00 – 12:55 КраківПознань КраківКатовіцеЧенстоховаЛодзьПознань

7 год. 55 хв.

Пн

05:10 – 12:30 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:10 – 12:30 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 20 хв.

Кожен день

05:30 – 07:30 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Нд

05:30 – 09:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 20:50 КраківШешори (Івано-Франківська обл) КраківРяшівПеремишльЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияШешори (Івано-Франківська обл)

15 год. 20 хв.

Вт, Пт

05:50 – 16:10 КраківПрага КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

10 год. 20 хв.

Кожен день

05:50 – 16:10 КраківПрага КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

10 год. 20 хв.

Кожен день

05:50 – 16:10 КраківПрага КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

10 год. 20 хв.

Кожен день

05:50 – 16:10 КраківПрага КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

10 год. 20 хв.

Кожен день

06:00 – 16:10 КраківПрага КраківКатовіцеГлівіцеВроцлавГрадець КраловеПрага

10 год. 10 хв.

Пн

06:15 – 11:00 КраківВроцлав КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

06:20 – 11:10 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеОполеВроцлав

4 год. 50 хв.

Кожен день

06:30 – 11:10 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

06:50 – 10:00 КраківОстрава КраківКраків аеропортКатовіцеБогумінОстрава

3 год. 10 хв.

Кожен день

06:55 – 10:45 КраківВроцлав КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлав

3 год. 50 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 09:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав КраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 15:45 КраківПознань КраківКатовіцеВроцлавПознань

8 год. 15 хв.

Ср, Сб

07:35 – 14:00 КраківВалбжих КраківКатовіцеВроцлавСвідницяВалбжих

6 год. 25 хв.

Кожен день

07:50 – 10:01 КраківРяшів КраківРяшів

2 год. 11 хв.

Кожен день

08:00 – 10:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

08:00 – 15:45 КраківПрага КраківОломоуцБрноПрага

7 год. 45 хв.

Пн

08:00 – 19:45 КраківПіла КраківКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-ТрибунальськийЛодзьКалішКонінПознаньПіла

11 год. 45 хв.

Кожен день

08:10 – 13:30 КраківВроцлав КраківКатовіцеОполеВроцлав

5 год. 20 хв.

Кожен день

09:00 – 11:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 00:50 КраківВінниця КраківПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінниця

15 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Нд

09:45 – 17:00 КраківПознань КраківКатовіцеВроцлавПознань

7 год. 15 хв.

Кожен день

09:45 – 17:00 КраківПознань КраківКатовіцеВроцлавПознань

7 год. 15 хв.

Кожен день

09:45 – 17:00 КраківПознань КраківКатовіцеВроцлавПознань

7 год. 15 хв.

Кожен день

10:00 – 12:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Вт

10:00 – 14:25 КраківПеремишль КраківБохняБжескоТарнувТарнувПільзноДембицяРопчицеРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльПеремишль

4 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:25 – 04:20 КраківКиїв КраківТарнувРяшівЯрославПеремишльЛьвівБродиДубноРівнеЖитомирКиїв

17 год. 55 хв.

Пн, Чт, Сб

10:30 – 18:25 КраківПрага КраківКатовіцеОстраваБрноПрага

7 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

10:30 – 12:30 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

10:40 – 14:45 КраківВроцлав КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлав

4 год. 5 хв.

Кожен день

10:55 – 02:00 КраківЗбараж КраківРяшівЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЗбараж

15 год. 5 хв.

Пт

11:00 – 13:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Чт

11:00 – 18:15 КраківПознань КраківКатовіцеВроцлавЛешноПознань

7 год. 15 хв.

Нд

11:30 – 19:30 КраківЛьвів КраківТарнувРяшівЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 03:30 КраківКиїв КраківТарнувРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

16 год. 0 хв.

Пт

12:00 – 14:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Кожен день

12:20 – 16:00 КраківОдеса КраківТарнувРяшівЯнів-ЛюбельськийЗамосцьВолодимир-ВолинськийЛуцькДубноКременецьТернопільХмельницькийВінницяНемирівГайсинУманьОдеса

27 год. 40 хв.

Кожен день

12:30 – 06:00 КраківКиїв КраківРяшівЯрославЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

13:00 – 15:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

13:10 – 07:00 КраківБарселона КраківКатовіцеГлівіцеГлівіцеОполеВроцлавКлодзкоКудова-ЗдруйПрагаРегенсбургМюнхенМеммінгенЛіндауБрегенцСанкт-ГалленЦюрихБазельШамберіГренобльАвіньйонМонпельєНарбоннПерпіньянФігерасЖиронаЛьорет де МарБарселона

41 год. 50 хв.

Чт, Нд

13:20 – 15:00 КраківХожув КраківКатовіцеХожув

1 год. 40 хв.

Вт

13:20 – 16:05 КраківОстрава КраківКраків аеропортКатовіцеБогумінОстрава

2 год. 45 хв.

Кожен день

13:30 – 16:50 КраківБельсько-Бяла КраківКатовіцеХожувТихиПщинаЧеховіце-ДзедзіцеБельсько-Бяла

3 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 23:30 КраківПрага КраківКатовіцеХожувТихиПщинаЧеховіце-ДзедзіцеБельсько-БялаЦешинОстраваОломоуцБрноПрага

10 год. 0 хв.

Ср

13:45 – 06:30 КраківКиїв КраківРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

16 год. 45 хв.

Пн

14:00 – 16:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Вт, Ср, Нд

14:00 – 19:15 КраківВроцлав КраківКатовіцеГлівіцеОполеВроцлав

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:30 – 22:00 КраківБудапешт КраківБудапешт

7 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

14:30 – 10:30 КраківБонн КраківХшанувКатовіцеХожувХожувБитомЗабжеГлівіцеСтшельце-ОпольскеОполеВроцлавЛегницяОльшинаГанноверБілефельдБохумДуйсбургМоерсКрефельдБонн

20 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:35 – 21:50 КраківЛьвів КраківЛьвівЛьвів

7 год. 15 хв.

Кожен день

14:40 – 18:45 КраківВроцлав КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлав

4 год. 5 хв.

Кожен день

14:50 – 19:30 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

4 год. 40 хв.

Вт

15:00 – 17:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 05:00 КраківВінниця КраківРяшівЛьвівЛьвівТернопільВолочиськХмельницькийЛетичівВінниця

14 год. 0 хв.

Кожен день

15:00 – 03:00 КраківХмельницький КраківРяшівЛьвівЛьвівТернопільВолочиськХмельницький

12 год. 0 хв.

Кожен день

15:20 – 19:35 КраківВроцлав КраківКатовіцеВроцлав

4 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

15:30 – 14:45 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 15 хв.

Кожен день

15:30 – 15:00 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарківХарків

23 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 14:45 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 15 хв.

Кожен день

16:00 – 18:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 09:20 КраківВінниця КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

17 год. 20 хв.

Кожен день

16:00 – 07:30 КраківВерховина (Івано-Франківська обл.) КраківРяшівЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 06:30 КраківВінниця КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяВінниця

14 год. 30 хв.

Сб

16:10 – 23:55 КраківХерсон КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

31 год. 45 хв.

Вт, Сб

16:15 – 18:41 КраківРяшів КраківРяшів

2 год. 26 хв.

Кожен день

16:30 – 06:00 КраківЧернівці КраківРяшівПеремишльЛьвівЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

13 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 06:15 КраківЧернівці КраківРяшівПеремишльЛьвівІвано-ФранківськКоломияЧернівці

13 год. 45 хв.

Кожен день

16:30 – 08:00 КраківМінськ КраківВаршаваБрестМінськ

15 год. 30 хв.

Вт, Чт, Нд

16:30 – 08:30 КраківКиїв КраківРівнеЖитомирКиїв

16 год. 0 хв.

Ср, Пт, Нд

16:40 – 13:30 КраківКиїв КраківКельцеРадомПулавиЛюбомльКовельЛуцькРівнеНовоград-ВолинськийЖитомирКиїв

20 год. 50 хв.

Кожен день

16:40 – 17:10 КраківКраків аеропорт КраківКраків аеропорт

0 год. 30 хв.

Пт, Нд

16:40 – 17:10 КраківКраків аеропорт КраківКраків аеропорт

0 год. 30 хв.

Пт, Нд

17:00 – 19:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

17:00 – 20:15 КраківХерсон КраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

27 год. 15 хв.

Нд

17:00 – 19:50 КраківОстрава КраківКатовіцеБогумінОстрава

2 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 20:35 КраківХерсон КраківТарнувРяшівПеремишльЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийЛетичівВінницяВінницяНемирівГайсинУманьОдесаЮжне (Одеська обл.)КоблевеМиколаївХерсон

27 год. 25 хв.

Кожен день

17:25 – 09:40 КраківКамянець-Подільський КраківРяшівЛьвівЛьвівРогатинІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівціХотин (Чернівецька обл.)Камянець-Подільський

16 год. 15 хв.

Кожен день

17:25 – 10:55 КраківКамянець-Подільський КраківРяшівЛьвівТернопільБучачЧортківБорщівКамянець-Подільський

17 год. 30 хв.

Пн

17:25 – 06:30 КраківТернопіль КраківРяшівЛьвівТернопіль

13 год. 5 хв.

Пн

17:30 – 10:30 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

17:45 – 01:00 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 15 хв.

Кожен день

17:45 – 01:00 КраківПознань КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

7 год. 15 хв.

Кожен день

18:00 – 21:00 КраківХерсон КраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

27 год. 0 хв.

Ср

18:00 – 12:30 КраківКиїв КраківТарнувДембицяРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

18 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 13:30 КраківВінниця КраківТарнувДембицяРяшівЛаньцутПшеворскЯрославПеремишльЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

19 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 20:00 КраківКатовіце аеропорт КраківКатовіце аеропорт

2 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

18:20 – 10:30 КраківЧернівці КраківРяшівПеремишльЛьвівКалушІвано-ФранківськКоломияЧернівці

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:50 – 11:00 КраківВінниця КраківРяшівЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

16 год. 10 хв.

Пн, Нд

19:00 – 05:30 КраківЛьвів КраківРяшівЛьвівЛьвів

10 год. 30 хв.

Чт

19:00 – 11:40 КраківВінниця КраківЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінниця

16 год. 40 хв.

Кожен день

19:00 – 10:45 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

15 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 05:30 КраківЛьвів КраківРяшівЛьвівЛьвів

10 год. 30 хв.

Пн

19:15 – 09:35 КраківРівне КраківРяшівГрубешівВолодимир-ВолинськийНововолинськЧервоноградГорохівЛуцькРівне

14 год. 20 хв.

Пн, Пт

19:20 – 07:00 КраківПльзень КраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрагаПрагаПльзень

11 год. 40 хв.

Чт, Сб

19:30 – 12:55 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 25 хв.

Чт, Нд

19:30 – 22:45 КраківЧенстохова КраківКатовіцеЧенстохова

3 год. 15 хв.

Кожен день

19:30 – 06:00 КраківДрогобич КраківРяшівЛьвівСтрийДрогобич

10 год. 30 хв.

Пн

19:30 – 22:45 КраківЧенстохова КраківКатовіцеЧенстохова

3 год. 15 хв.

Кожен день

19:35 – 18:40 КраківХерсон КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)ЮжноукраїнськВознесенськМиколаївХерсон

23 год. 5 хв.

Кожен день

19:45 – 22:03 КраківРяшів КраківРяшів

2 год. 18 хв.

Кожен день

19:45 – 12:45 КраківКиїв КраківРяшівЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 0 хв.

Пн, Пт

19:45 – 14:55 КраківЧеркаси КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркаси

19 год. 10 хв.

Вт

19:45 – 11:00 КраківКиїв КраківЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

15 год. 15 хв.

Сб, Нд

19:50 – 12:15 КраківХмільник КраківРяшівПеремишльЛьвівТернопільХмельницькийВінницяХмільник

16 год. 25 хв.

Пт

19:50 – 04:10 КраківЛьвів КраківРяшівПеремишльЛьвів

8 год. 20 хв.

Чт

20:15 – 11:05 КраківКарлові Вари КраківКатовіцеГрадець КраловеПрагаПльзеньКарлові Вари

14 год. 50 хв.

Чт, Сб

20:15 – 19:00 КраківХерсон КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)МиколаївХерсон

22 год. 45 хв.

Вт

20:30 – 06:00 КраківПрага КраківКатовіцеОломоуцБрноПрага

9 год. 30 хв.

Вт

20:30 – 11:40 КраківЧернівці КраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

20:30 – 12:30 КраківКиїв КраківЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

16 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

20:30 – 11:40 КраківЧернівці КраківЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:30 – 09:40 КраківНадвірна КраківРяшівЛьвівСамбірДрогобичСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірна

13 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:30 – 06:00 КраківПрага КраківКатовіцеОломоуцБрноПрага

9 год. 30 хв.

Сб

20:40 – 00:20 КраківВроцлав КраківКраків аеропортКатовіцеВроцлав

3 год. 40 хв.

Кожен день

20:40 – 12:10 КраківКиїв КраківЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

15 год. 30 хв.

Кожен день

20:40 – 05:00 КраківЛьвів КраківЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

20:40 – 12:10 КраківКиїв КраківЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

15 год. 30 хв.

Кожен день

20:40 – 17:30 КраківКиїв КраківТарнувЛьвівТернопільХмельницькийВінницяЖитомирКиїв

20 год. 50 хв.

Ср, Сб

20:45 – 12:50 КраківКамянець-Подільський КраківЛьвівТернопільЧортківКамянець-Подільський

16 год. 5 хв.

Кожен день

20:45 – 06:30 КраківГожув-Велькопольский КраківКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознаньГожув-Велькопольский

9 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 05:30 КраківЛьвів КраківЛьвівЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 12:00 КраківРахів КраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськНадвірнаДелятинРахів

15 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

21:05 – 07:00 КраківПрага КраківКатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

9 год. 55 хв.

Кожен день

21:05 – 07:00 КраківПрага КраківКатовіцеВроцлавЄленя-ГураЛіберецьМлада-БолеславПрага

9 год. 55 хв.

Вт, Ср, Пт

21:30 – 08:00 КраківПльзень КраківОломоуцБрноПрагаПльзень

10 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

21:30 – 08:30 КраківПльзень КраківОстраваОломоуцБрноПрагаПльзеньПльзень

11 год. 0 хв.

Ср, Чт, Нд

21:30 – 23:20 КраківРяшів КраківРяшів

1 год. 50 хв.

Нд

21:30 – 08:55 КраківТеребовля КраківЛьвівЗолочівТернопільТеребовля

11 год. 25 хв.

Пт, Сб

21:30 – 09:20 КраківТрускавець КраківЛьвівДрогобичТрускавець

11 год. 50 хв.

Вт, Сб

21:50 – 13:20 КраківВінниця КраківТарнувРяшівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

15 год. 30 хв.

Кожен день

21:50 – 09:20 КраківПльзень КраківКатовіцеОломоуцБрноПрагаПльзень

11 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:50 – 13:20 КраківВінниця КраківЛьвівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяВінниця

15 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 10:40 КраківКарлові Вари КраківОломоуцБрноПрагаПльзеньКарлові Вари

12 год. 40 хв.

Пн, Чт

22:10 – 08:00 КраківПрага КраківКатовіцеГрадець КраловеПрага

9 год. 50 хв.

Вт, Сб

22:15 – 10:00 КраківБорислав КраківЛьвівЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

11 год. 45 хв.

Вт, Сб

22:30 – 16:30 КраківКиїв КраківКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКраківКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

18 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 16:30 КраківКиїв КраківКраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКраківКраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

18 год. 0 хв.

Кожен день

22:30 – 07:10 КраківЛьвів КраківЛьвівЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

22:30 – 11:30 КраківЧернівці КраківРяшівЛьвівЛьвівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиКіцманьЧернівці

13 год. 0 хв.

Кожен день

22:35 – 10:30 КраківКарлові Вари КраківКатовіцеВроцлавПрагаКарлові Вари

11 год. 55 хв.

Сб

22:40 – 09:15 КраківТурка (Львівська обл.) КраківЛьвівСамбірСтарий СамбірТурка (Львівська обл.)

10 год. 35 хв.

Пн, Чт

22:40 – 06:30 КраківВідень КраківКатовіцеОстраваБрноВідень

7 год. 50 хв.

Чт

22:40 – 01:15 КраківХерсон КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

26 год. 35 хв.

Вт, Сб, Нд

22:50 – 01:05 КраківРяшів КраківРяшів

2 год. 15 хв.

Кожен день

23:00 – 08:00 КраківПрага КраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

9 год. 0 хв.

Пт

23:00 – 16:30 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 30 хв.

Кожен день

23:00 – 16:50 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївКиїв

17 год. 50 хв.

Кожен день

23:00 – 12:00 КраківКарлові Вари КраківБрноГрадець КраловеПрагаПльзеньКарлові Вари

13 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:00 – 08:20 КраківЩецин КраківВроцлавЛешноПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

9 год. 20 хв.

Кожен день

23:00 – 13:10 КраківКосів КраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаБрошнівКалушІвано-ФранківськНадвірнаКоломияКосів

14 год. 10 хв.

Пн

23:00 – 13:10 КраківКосів КраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийБолехівДолинаБрошнівКалушІвано-ФранківськНадвірнаКоломияКосів

14 год. 10 хв.

Пн

23:10 – 12:00 КраківІвано-Франківськ КраківЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-Франківськ

12 год. 50 хв.

Кожен день

23:10 – 07:45 КраківПрага КраківБрноПрага

8 год. 35 хв.

Сб

23:20 – 16:00 КраківЧернівці КраківРяшівЛьвівЛьвівДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

23:20 – 16:00 КраківЧернівці КраківРяшівЛьвівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

16 год. 40 хв.

Чт, Сб, Нд

23:20 – 14:30 КраківВінниця КраківЛьвівТернопільХмельницькийВінниця

15 год. 10 хв.

Кожен день

23:30 – 06:45 КраківПрага КраківКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрага

7 год. 15 хв.

Пт, Сб

23:30 – 13:45 КраківКамянець-Подільський КраківЛьвівТернопільТеребовляЧортківБорщівКамянець-Подільський

14 год. 15 хв.

Ср, Пт, Нд

23:30 – 13:45 КраківКамянець-Подільський КраківЛьвівТернопільТеребовляЧортківБорщівКамянець-Подільський

14 год. 15 хв.

Ср, Пт, Нд

23:30 – 11:50 КраківСлубіце КраківКатовіцеЧенстоховаПознаньГожув-ВелькопольскийСлубіце

12 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

23:40 – 08:30 КраківПрага КраківКатовіцеБельсько-БялаОломоуцПардубицеГрадець КраловеПрага

8 год. 50 хв.

Вт

23:40 – 08:40 КраківПрага КраківКатовіцеБельсько-БялаОломоуцПардубицеГрадець КраловеПрагаПрага

9 год. 0 хв.

Пн

23:45 – 23:00 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 15 хв.

Кожен день

23:45 – 23:00 КраківХарків КраківЛьвівРівнеЖитомирКиївПолтаваХарків

23 год. 15 хв.

Кожен день

23:50 – 11:00 КраківЛіберець КраківКраків аеропортКатовіцеОстраваОломоуцБрноПрагаМлада-БолеславЛіберець

11 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

23:50 – 17:30 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

17 год. 40 хв.

Чт, Сб, Нд

23:55 – 15:30 КраківЧернівці КраківРяшівЛьвівСтрийДолинаКалушІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

15 год. 35 хв.

Сб, Нд

23:55 – 15:30 КраківКиїв КраківЛьвівРівнеЖитомирКиїв

15 год. 35 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:55 – 07:00 КраківЛьвів КраківЛьвів

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:55 – 09:20 КраківЩецин КраківКатовіцеОполеВроцлавЛегницяЛюбінНова СульЗелена ГураСвебодзінГожув-ВелькопольскийЩецин

9 год. 25 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Dw. MDA ul. Bosacka 18 в місті Краків містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Краків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information