Według czasu
Według ceny

Dw. MDA ul. Bosacka 18

Dw. MDA ul. Bosacka 18: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2018 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy i przyjazdy Trasa W podróży Wyjazdy
00:20 – 11:00 KrakowZolochiv KrakowRzeszowLvivLvivZolochiv

10 godz. 40 min.

Śr, Sb

00:30 – 10:00 KrakowPraha KrakowFrydek-MistekBrnoPraha

9 godz. 30 min.

Wt, Pt

00:30 – 08:40 KrakowLyubomezh KrakowKatowiceGliwiceWroclawJelenia GoraLyubomezh

8 godz. 10 min.

Śr, Cz

00:45 – 05:50 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

5 godz. 5 min.

Wt, Cz, Sb

01:10 – 05:30 KrakowWroclaw KrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclaw

4 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

01:10 – 06:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

5 godz. 20 min.

Codziennie

01:10 – 05:30 KrakowWroclaw KrakowKrakow airportKatowiceOpoleWroclaw

4 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

01:15 – 16:00 KrakowRachiv KrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

14 godz. 45 min.

Pt, Sb, Nd

01:20 – 06:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

5 godz. 10 min.

Codziennie

01:20 – 08:00 KrakowZielona Gora KrakowKatowiceWroclawZielona Gora

6 godz. 40 min.

Codziennie

01:25 – 12:35 KrakowIvano-Frankivsk KrakowLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-Frankivsk

11 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 12:35 KrakowIvano-Frankivsk KrakowLvivStryiBolechivDolynaKalushIvano-Frankivsk

11 godz. 5 min.

Codziennie

01:30 – 13:10 KrakowSzczecin KrakowKatowiceWroclawLesznoPoznanSzczecin

11 godz. 40 min.

Codziennie

01:30 – 03:15 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

1 godz. 45 min.

Nd

01:30 – 17:00 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

01:45 – 19:00 KrakowMohyliv-Podilskyi KrakowLvivTernopilChortkivKamianets-PodilskiyMurovani KurylivtsiMohyliv-Podilskyi

17 godz. 15 min.

Codziennie

02:20 – 06:40 KrakowMedyka KrakowRzeszowJaroslawPrzemyslMedyka

4 godz. 20 min.

Codziennie

02:30 – 04:15 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

1 godz. 45 min.

Codziennie

02:30 – 10:40 KrakowPraha KrakowKatowiceBrnoPraha

8 godz. 10 min.

Pt

03:20 – 07:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

03:20 – 07:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

03:25 – 13:15 KrakowPlzeň KrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

9 godz. 50 min.

Wt, Pt, Sb

03:25 – 13:15 KrakowPlzeň KrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

9 godz. 50 min.

Sb

03:30 – 11:00 KrakowJelenia Gora KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaJelenia Gora

7 godz. 30 min.

Codziennie

03:30 – 05:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Codziennie

03:40 – 07:20 KrakowWroclaw KrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

3 godz. 40 min.

Codziennie

03:40 – 08:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 godz. 20 min.

Nd

03:55 – 11:05 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 godz. 10 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

04:00 – 12:00 KrakowZielona Gora KrakowKatowiceOpoleWroclawZielona Gora

8 godz. 0 min.

Codziennie

04:00 – 13:00 KrakowPraha KrakowKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

04:00 – 15:00 KrakowGorzow Wielkopolski KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSlubiceKostrzynGorzow Wielkopolski

11 godz. 0 min.

Codziennie

04:00 – 15:00 KrakowGorzow Wielkopolski KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaZielona GoraSlubiceKostrzynGorzow Wielkopolski

11 godz. 0 min.

Codziennie

04:05 – 14:05 KrakowPraha KrakowKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

10 godz. 0 min.

Codziennie

04:05 – 11:05 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 godz. 0 min.

Codziennie

04:15 – 07:15 KrakowBielsko-Biala KrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-Biala

3 godz. 0 min.

Cz

04:15 – 07:15 KrakowBielsko-Biala KrakowKatowiceTychyPszczynaBielsko-Biala

3 godz. 0 min.

Nd

04:20 – 10:05 KrakowLodz KrakowKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodz

5 godz. 45 min.

Codziennie

04:20 – 10:05 KrakowLodz KrakowKatowiceCzestochowaPiotrkow TrybunalskiLodz

5 godz. 45 min.

Codziennie

04:20 – 16:00 KrakowPlzeň KrakowKatowiceOlomoucHradec KrálovéPrahaPrahaPlzeň

11 godz. 40 min.

Śr, Sb, Nd

04:30 – 20:50 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

16 godz. 20 min.

Codziennie

04:35 – 09:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 godz. 25 min.

Codziennie

05:00 – 10:00 KrakowLodz KrakowKatowiceCzestochowaLodz

5 godz. 0 min.

Pt

05:00 – 10:00 KrakowLodz KrakowKatowiceCzestochowaLodz

5 godz. 0 min.

Pn

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 godz. 20 min.

Codziennie

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 godz. 20 min.

Codziennie

05:10 – 12:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 godz. 20 min.

Codziennie

05:30 – 07:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

05:30 – 09:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

3 godz. 30 min.

Codziennie

05:30 – 07:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Wt

05:30 – 10:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

05:45 – 16:00 KrakowPraha KrakowKatowiceGliwiceWroclawHradec KrálovéPraha

10 godz. 15 min.

Pn

05:50 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

9 godz. 40 min.

Codziennie

05:50 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

9 godz. 40 min.

Codziennie

05:50 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

9 godz. 40 min.

Codziennie

05:50 – 15:30 KrakowPraha KrakowKrakow airportKatowiceWroclawHradec KrálovéPraha

9 godz. 40 min.

Codziennie

06:15 – 11:00 KrakowWroclaw KrakowWroclaw

4 godz. 45 min.

Codziennie

06:20 – 11:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleOpoleWroclaw

4 godz. 50 min.

Codziennie

06:30 – 11:10 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

4 godz. 40 min.

Codziennie

06:50 – 10:00 KrakowOstrava KrakowKrakow airportKatowiceBohumínOstrava

3 godz. 10 min.

Codziennie

06:55 – 10:45 KrakowWroclaw KrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

3 godz. 50 min.

Codziennie

07:00 – 12:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 godz. 0 min.

Codziennie

07:00 – 09:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

07:00 – 12:00 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 godz. 0 min.

Codziennie

07:30 – 15:45 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

8 godz. 15 min.

Śr, Sb

07:35 – 14:00 KrakowWalbrzych KrakowKatowiceWroclawSwidnicaWalbrzych

6 godz. 25 min.

Codziennie

07:50 – 10:01 KrakowRzeszow KrakowRzeszow

2 godz. 11 min.

Codziennie

08:00 – 10:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

08:00 – 15:45 KrakowPraha KrakowOlomoucBrnoPraha

7 godz. 45 min.

Pn

08:00 – 19:45 KrakowPila KrakowKatowiceCzestochowaRadomskoPiotrkow TrybunalskiLodzKaliszKoninPoznanPila

11 godz. 45 min.

Codziennie

08:10 – 13:30 KrakowWroclaw KrakowKatowiceOpoleWroclaw

5 godz. 20 min.

Codziennie

09:00 – 11:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Codziennie

09:30 – 23:45 KrakowVinnytsia KrakowRzeszowPrzemyslLvivZolochivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsia

14 godz. 15 min.

Cz

09:45 – 17:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 godz. 15 min.

Codziennie

09:45 – 17:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 godz. 15 min.

Codziennie

09:45 – 17:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 godz. 15 min.

Codziennie

09:45 – 17:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 godz. 15 min.

Codziennie

10:00 – 12:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Wt

10:00 – 14:25 KrakowPrzemysl KrakowBochniaBrzeskoTarnowTarnowPilznoDebicaRopczyceRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslPrzemysl

4 godz. 25 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

10:30 – 18:25 KrakowPraha KrakowKatowiceOstravaBrnoPraha

7 godz. 55 min.

Wt, Pt, Nd

10:30 – 12:30 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

10:40 – 14:45 KrakowWroclaw KrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

4 godz. 5 min.

Codziennie

11:00 – 13:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Cz

11:30 – 19:30 KrakowLviv KrakowTarnowRzeszowLviv

8 godz. 0 min.

Codziennie

11:30 – 03:30 KrakowKiev KrakowTarnowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

16 godz. 0 min.

Pt

12:00 – 14:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Codziennie

12:20 – 16:00 KrakowOdessa KrakowTarnowRzeszowJanow LubelskiZamoscVolodymyr-VolynskyiLutskDubnoKremenetsTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessa

27 godz. 40 min.

Codziennie

12:20 – 06:05 KrakowKiev KrakowRzeszowJaroslawPrzemyslLvivLvivBrodyDubnoRivneZhytomyrKiev

17 godz. 45 min.

Pn, Cz, Sb

12:30 – 06:00 KrakowKiev KrakowRzeszowJaroslawLvivRivneZhytomyrKiev

17 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

13:00 – 15:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

13:20 – 16:05 KrakowOstrava KrakowKrakow airportKatowiceBohumínOstrava

2 godz. 45 min.

Codziennie

13:30 – 16:50 KrakowBielsko-Biala KrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-Biala

3 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 23:30 KrakowPraha KrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-BialaCieszynOstravaOlomoucBrnoPraha

10 godz. 0 min.

Śr

13:30 – 16:50 KrakowBielsko-Biala KrakowKatowiceChorzowTychyPszczynaCzechowice-DziedziceBielsko-Biala

3 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 16:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Wt, Śr, Nd

14:00 – 19:15 KrakowWroclaw KrakowKatowiceGliwiceOpoleWroclaw

5 godz. 15 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

14:05 – 21:30 KrakowPoznan KrakowKatowiceWroclawPoznan

7 godz. 25 min.

Codziennie

14:30 – 10:30 KrakowBonn KrakowChrzanowKatowiceChorzowBytomZabrzeGliwiceStrzelce OpolskieOpoleWroclawLegnicaOlszynaHannoverBielefeldBochumDuisburgMoersKrefeldKöln airportBonn

20 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

14:35 – 21:50 KrakowLviv KrakowLvivLviv

7 godz. 15 min.

Codziennie

14:40 – 18:45 KrakowWroclaw KrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

4 godz. 5 min.

Codziennie

15:00 – 17:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 14:40 KrakowKherson KrakowRzeszowLvivTernopilVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaOdessaKobleveMykolaivKherson

23 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 19:35 KrakowWroclaw KrakowKatowiceWroclaw

4 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

15:30 – 14:45 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 godz. 15 min.

Codziennie

15:30 – 15:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkivKharkiv

23 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 14:45 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 godz. 15 min.

Codziennie

15:30 – 15:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkivKharkiv

23 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 18:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 09:20 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

17 godz. 20 min.

Codziennie

16:00 – 07:30 KrakowVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) KrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaKosivVerkhovyna (Ivano-Frankivska obl.)

15 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 06:30 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

14 godz. 30 min.

Sb

16:15 – 18:41 KrakowRzeszow KrakowRzeszow

2 godz. 26 min.

Codziennie

16:30 – 06:00 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowPrzemyslLvivLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

13 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 06:15 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowPrzemyslLvivIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

13 godz. 45 min.

Codziennie

16:30 – 08:00 KrakowMinsk KrakowWarszawaBrestMinsk

15 godz. 30 min.

Wt, Cz, Nd

16:30 – 08:30 KrakowKiev KrakowRivneZhytomyrKiev

16 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

16:40 – 13:30 KrakowKiev KrakowKielceRadomPulawyLiubomlKovelLutskRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKiev

20 godz. 50 min.

Codziennie

16:40 – 17:10 KrakowKrakow airport KrakowKrakow airport

0 godz. 30 min.

Pt, Nd

16:40 – 17:10 KrakowKrakow airport KrakowKrakow airport

0 godz. 30 min.

Pt, Nd

17:00 – 19:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

17:00 – 20:15 KrakowKherson KrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

27 godz. 15 min.

Nd

17:10 – 20:35 KrakowKherson KrakowTarnowRzeszowPrzemyslLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiLetychivVinnytsiaVinnytsiaNemyrivGaisynUmanOdessaYuzhne (Odeska obl.)KobleveMykolaivKherson

27 godz. 25 min.

Codziennie

17:25 – 09:40 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowRzeszowLvivLvivRohatinIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsiKhotyn (Chernivetska obl.)Kamianets-Podilskiy

16 godz. 15 min.

Codziennie

17:30 – 10:30 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

17:45 – 01:00 KrakowPoznan KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznan

7 godz. 15 min.

Codziennie

18:00 – 21:00 KrakowKherson KrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

27 godz. 0 min.

Śr

18:00 – 12:30 KrakowKiev KrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivRivneZhytomyrKievKiev

18 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 13:30 KrakowVinnytsia KrakowTarnowDebicaRzeszowLancutPrzeworskJaroslawPrzemyslLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

19 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 20:00 KrakowKatowice airport KrakowKatowice airport

2 godz. 0 min.

Wt, Cz, Nd

18:15 – 19:55 KrakowKherson KrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

25 godz. 40 min.

Codziennie

18:20 – 10:30 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowPrzemyslLvivKalushIvano-FrankivskKolomyyaChernivtsi

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 16:40 KrakowKropyvnytskyi KrakowRzeszowLvivBrodyDubnoRivneNovohrad-VolynskyiZhytomyrKievKievCherkasyKropyvnytskyi

22 godz. 20 min.

Pn, Cz, Sb

18:40 – 20:20 KrakowKatowice KrakowKatowice

1 godz. 40 min.

Cz

18:50 – 11:00 KrakowVinnytsia KrakowRzeszowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

16 godz. 10 min.

Pn, Nd

19:00 – 05:30 KrakowLviv KrakowLvivLviv

10 godz. 30 min.

Cz

19:00 – 11:40 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsia

16 godz. 40 min.

Codziennie

19:00 – 10:45 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKiev

15 godz. 45 min.

Codziennie

19:15 – 09:35 KrakowRivne KrakowRzeszowHrubieszowVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradGorokhivLutskRivne

14 godz. 20 min.

Pn

19:15 – 09:35 KrakowRivne KrakowRzeszowHrubieszowVolodymyr-VolynskyiNovovolynskChervonohradGorokhivLutskRivne

14 godz. 20 min.

Pt

19:30 – 12:55 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 godz. 25 min.

Cz, Nd

19:30 – 22:45 KrakowCzestochowa KrakowKatowiceCzestochowa

3 godz. 15 min.

Codziennie

19:30 – 06:00 KrakowDrohobych KrakowRzeszowLvivStryiDrohobych

10 godz. 30 min.

Pn

19:30 – 22:45 KrakowCzestochowa KrakowKatowiceCzestochowa

3 godz. 15 min.

Codziennie

19:30 – 05:00 KrakowLviv KrakowRzeszowLvivLviv

9 godz. 30 min.

Pt

19:35 – 18:40 KrakowKherson KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)YuzhnoukrainskVoznesenskMykolaivKherson

23 godz. 5 min.

Codziennie

19:45 – 22:03 KrakowRzeszow KrakowRzeszow

2 godz. 18 min.

Codziennie

19:45 – 12:45 KrakowKiev KrakowRzeszowLvivRivneZhytomyrKiev

17 godz. 0 min.

Pn, Pt

19:50 – 12:15 KrakowKhmilnyk KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaKhmilnyk

16 godz. 25 min.

Pt

19:50 – 04:10 KrakowLviv KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Cz

20:15 – 11:05 KrakowKarlovy Vary KrakowKatowiceHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

14 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

20:15 – 19:00 KrakowKherson KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanPervomaisk (Mykolaivska obl.)MykolaivKherson

22 godz. 45 min.

Wt

20:15 – 08:10 KrakowIvano-Frankivsk KrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

11 godz. 55 min.

Pn, Cz, Sb

20:30 – 06:00 KrakowPraha KrakowKatowiceOlomoucBrnoPraha

9 godz. 30 min.

Wt

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi KrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 11:40 KrakowChernivtsi KrakowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:30 – 09:40 KrakowNadvirna KrakowRzeszowLvivSambirDrohobychStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirna

13 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:40 – 00:20 KrakowWroclaw KrakowKrakow airportKatowiceWroclaw

3 godz. 40 min.

Codziennie

20:40 – 12:10 KrakowKiev KrakowLvivDubnoRivneZhytomyrKiev

15 godz. 30 min.

Codziennie

20:40 – 05:00 KrakowLviv KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

20:40 – 12:10 KrakowKiev KrakowLvivDubnoRivneZhytomyrKiev

15 godz. 30 min.

Codziennie

20:40 – 17:30 KrakowKiev KrakowTarnowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaZhytomyrKiev

20 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:45 – 12:50 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowLvivTernopilChortkivKamianets-Podilskiy

16 godz. 5 min.

Codziennie

20:45 – 06:30 KrakowGorzow Wielkopolski KrakowKatowiceOpoleWroclawLesznoPoznanGorzow Wielkopolski

9 godz. 45 min.

Codziennie

20:50 – 05:30 KrakowLviv KrakowLvivLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

21:00 – 12:00 KrakowRachiv KrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskNadvirnaDelatynRachiv

15 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:05 – 07:00 KrakowPraha KrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

9 godz. 55 min.

Codziennie

21:05 – 07:00 KrakowPraha KrakowKatowiceWroclawJelenia GoraLiberecMlada BoleslavPraha

9 godz. 55 min.

Wt, Pt

21:30 – 08:00 KrakowPlzeň KrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeň

10 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

21:30 – 23:20 KrakowRzeszow KrakowRzeszow

1 godz. 50 min.

Nd

21:30 – 08:55 KrakowTerebovlya KrakowLvivZolochivTernopilTerebovlya

11 godz. 25 min.

Pt, Sb

21:30 – 23:55 KrakowBielsko-Biala KrakowKatowiceTychyBielsko-Biala

2 godz. 25 min.

Pn

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia KrakowTarnowRzeszowTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

15 godz. 30 min.

Codziennie

21:50 – 09:20 KrakowPlzeň KrakowKatowiceOlomoucBrnoPrahaPlzeň

11 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:50 – 13:20 KrakowVinnytsia KrakowRzeszowLvivTernopilPidvolochiskVolochyskKhmelnytskyiVinnytsiaVinnytsia

15 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 10:40 KrakowKarlovy Vary KrakowOlomoucBrnoPrahaPlzeňKarlovy Vary

12 godz. 40 min.

Pn, Cz

22:10 – 08:00 KrakowPraha KrakowKatowiceHradec KrálovéPraha

9 godz. 50 min.

Wt, Sb

22:15 – 10:00 KrakowBoryslav KrakowLvivLvivStryiDrohobychTruskavecStebnyk (Lvivska obl.)Boryslav

11 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

22:20 – 09:30 KrakowChervonohrad KrakowRzeszowJaroslawYavorivLvivLvivZhovkvaChervonohrad

11 godz. 10 min.

Wt

22:30 – 14:35 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 14:35 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKiev

16 godz. 5 min.

Codziennie

22:30 – 11:30 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivLvivTernopilTerebovlyaChortkivZalischykyKitsmanChernivtsi

13 godz. 0 min.

Codziennie

22:30 – 15:00 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKievKiev

16 godz. 30 min.

Codziennie

22:35 – 10:30 KrakowKarlovy Vary KrakowKatowiceWroclawPrahaKarlovy Vary

11 godz. 55 min.

Sb

22:40 – 09:15 KrakowTurka (Lvivska obl.) KrakowLvivSambirStaryi SambirTurka (Lvivska obl.)

10 godz. 35 min.

Pn, Cz

22:40 – 06:30 KrakowWien KrakowKatowiceOstravaBrnoWien

7 godz. 50 min.

Cz

22:40 – 01:15 KrakowKherson KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsiaUmanOdessaMykolaivKherson

26 godz. 35 min.

Wt, Sb, Nd

22:50 – 01:05 KrakowRzeszow KrakowRzeszow

2 godz. 15 min.

Codziennie

23:00 – 08:00 KrakowPraha KrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

9 godz. 0 min.

Pt

23:00 – 12:00 KrakowKarlovy Vary KrakowHradec KrálovéPrahaPlzeňKarlovy Vary

13 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

23:00 – 08:20 KrakowSzczecin KrakowWroclawLesznoPoznanGorzow WielkopolskiSzczecin

9 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 13:10 KrakowKosiv KrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskKolomyyaKosiv

14 godz. 10 min.

Pn, Cz, Nd

23:00 – 13:10 KrakowKosiv KrakowRzeszowLvivLvivStryiBolechivDolynaBroshnivKalushIvano-FrankivskNadvirnaKolomyyaKosiv

14 godz. 10 min.

Pn

23:00 – 13:30 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivLvivTernopilTerebovlyaChortkivChernivtsi

14 godz. 30 min.

Codziennie

23:10 – 12:00 KrakowIvano-Frankivsk KrakowLvivStryiDolynaKalushIvano-Frankivsk

12 godz. 50 min.

Codziennie

23:10 – 07:45 KrakowPraha KrakowBrnoPraha

8 godz. 35 min.

Sb

23:20 – 16:00 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivLvivDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Pt

23:20 – 16:00 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

16 godz. 40 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

23:20 – 14:30 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:20 – 14:30 KrakowVinnytsia KrakowLvivTernopilKhmelnytskyiVinnytsia

15 godz. 10 min.

Codziennie

23:30 – 06:45 KrakowPraha KrakowKatowiceOstravaOlomoucBrnoPraha

7 godz. 15 min.

Pt, Sb

23:30 – 13:45 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowLvivTernopilTerebovlyaChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

14 godz. 15 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

23:30 – 13:45 KrakowKamianets-Podilskiy KrakowLvivTernopilTerebovlyaChortkivBorschivKamianets-Podilskiy

14 godz. 15 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

23:40 – 08:30 KrakowPraha KrakowKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KrálovéPraha

8 godz. 50 min.

Wt

23:40 – 08:40 KrakowPraha KrakowKatowiceBielsko-BialaOlomoucPardubiceHradec KrálovéPrahaPraha

9 godz. 0 min.

Pn

23:45 – 23:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 godz. 15 min.

Codziennie

23:45 – 23:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 godz. 15 min.

Codziennie

23:45 – 23:00 KrakowKharkiv KrakowLvivRivneZhytomyrKievPoltavaKharkiv

23 godz. 15 min.

Codziennie

23:50 – 11:00 KrakowLiberec KrakowKrakow airportKatowiceOstravaOlomoucBrnoPrahaMlada BoleslavLiberec

11 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

23:50 – 17:30 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKiev

17 godz. 40 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 15:30 KrakowChernivtsi KrakowRzeszowLvivStryiDolynaKalushIvano-FrankivskKolomyyaSniatynChernivtsi

15 godz. 35 min.

Nd

23:55 – 15:30 KrakowKiev KrakowLvivRivneZhytomyrKiev

15 godz. 35 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 09:20 KrakowSzczecin KrakowKatowiceOpoleWroclawLegnicaLubinNowa SolZielona GoraSwiebodzinGorzow WielkopolskiSzczecin

9 godz. 25 min.

Codziennie

23:55 – 07:00 KrakowLviv KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Codziennie

Attention! The bus timetable for Dw. MDA ul. Bosacka 18 in the city of Krakow contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Lokalizacja na mapie

Inne dworce w Krakow

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information