• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Одеса - Київ

Купити квитки на автобус Одеса - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Одеса в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:40 – 16:40 ОдесаКиїв

9 год. 0 хв.

Сб

08:10 – 16:40 ОдесаКиїв

8 год. 30 хв.

Сб

11:00 – 18:00 ОдесаКиїв

7 год. 0 хв.

Кожен день

11:30 – 18:40 ОдесаКиїв

7 год. 10 хв.

Вт

13:00 – 19:00 ОдесаКиїв

6 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 19:45 ОдесаКиїв

5 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:00 – 20:05 ОдесаКиїв

6 год. 5 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

14:00 – 19:30 ОдесаКиїв

5 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 22:30 ОдесаКиїв

6 год. 0 хв.

Пт, Нд

16:30 – 23:30 ОдесаКиїв

7 год. 0 хв.

Пт, Нд

16:30 – 22:30 ОдесаКиїв

6 год. 0 хв.

Пн, Пт, Нд

16:30 – 23:30 ОдесаКиїв

7 год. 0 хв.

Пн, Пт, Нд

20:30 – 07:20 ОдесаКиїв

10 год. 50 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

20:40 – 04:00 ОдесаКиїв

7 год. 20 хв.

Кожен день

23:30 – 06:00 ОдесаКиїв

6 год. 30 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Одеса швидко доїхати до центру Київ в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Одеса і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя