Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 419 Рейтинг: 4,1
Транспортний засіб: 4,1
Персонал: 4,3
Ціна та якість: 4,1

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 3,8
    Харків - Кишинів аеропорт

    Іхали з донькою Харків-Кишинів. З Харкова до Одеси був автобус на 20 місць, але між сидіннями було дуже мало місця і було не зручно, коли пасажир з переднього сидіння відкидав крісло назад. Майже весь час пасажири сварилися і потім водій заборонив відкидати крісла. Було не зручно. В Одесі була пересадка на інший автобус. Коли ми приїхали, практично всі місця в автобусі на Кишинів були зайняті, тому нас посадили на вільні, і доньці і мені хотілось сидіти разом, і в білеті були вказані місця. Але виявилось, що так не працює. Дякую, що хоть сиділи. В Кишинів автобус приїхав пізніше на 2 години.

    Туалет не працював. Враховуйте, якщо у вас літак.

  • 3,3
    Киев - Одесса

    Автобус, на жаль, дали у дуже поганому стані. Сидіння не відкидуються, бо зламалось. Місця між рядами, особливо, якщо сидіння попереду відкинулось, майже немає, а я сама зовсім не висока, і то мені було незручно. Але найголовніше - це кондиціонер, який воняв настільки, що закладало ніс і ставало погано, а без нього спекотно. Водії молодці, вели транспорт без різких зупинок/поворотів, плавно

  • 5,0
    Київ - Одеса

    Все було чудово і комфортно

  • 2,8
    Миколаїв - Кишинів аеропорт

    Я більше не оберу вас і не порекомендую іншим! Їхала рейсом Миколаїв-Кишенів Аеропорт (як було вказано при покупці білета через сайт саме до аеропорту бо на літак) З Миколаїва ви будете їхати не в комфортному великому автобусі як на фото з сайту, а на звичайній маршрутці з не зручними сидіннями. Я так розумію люди та водій вже їхали з Харкова та в Миколаїві нас до них підсадили (їхні не задоволені та сонні обличчя треба було бачити) потім ми стояли на найближчий заправці майже годину та щось чекали. По приїзду в місто Одесу водій дуже часто робив зупинки та зовсім не слідкував за часом (якщо в вас літак майте на увазі) В Одесі нас пересадили в автобус, він був краще ніж та маршрутка але не комфортабельний, а звичайний. І головне ми не приїхали до аеропорту, нас привезли на автовокзал Кишенів, а далі ми з валізами бігли до аеропорту пішки щоб встигнути на реєстрацію на рейс. Приїхали з запізненням, купували білет ра сайті за 1450 грн при мені жінка платила водію 1300 грн. Краще шукати інші варіанти ніж таке..шкода не зробила фото додала б щоб люди бачили що транспорт не відповідає обіцяному.

    INFOBUS Адміністратор сайту 22.06.2026

    Доброго дня, Тетяно!

    Нам щиро прикро, що ця поїздка залишила у вас негативні враження та спричинила додатковий стрес. Важливо, щоб умови перевезення відповідали інформації, зазначеній під час бронювання. Інформація про транспорт на нашому сайті надається перевізником, однак ми звернемося до нього щодо актуалізації даних та фотографій транспортних засобів, щоб уникати подібних ситуацій у майбутньому.

    Також водій має дотримуватися заявленого маршруту та всіх передбачених зупинок, особливо коли пасажири мають подальші пересадки. Інформацію з вашого відгуку передано перевізнику для детального опрацювання.

    Як вибачення за завдані незручності ми нарахували бонуси на вашу карту, які можна використати як знижку при наступних бронюваннях.

    Дякуємо, що повідомили нам про цю ситуацію. Ще раз перепрошуємо за незручності та бажаємо вам надалі лише комфортних і вдалих подорожей.

  • 5,0
    Одеса - Київ

    Зручний автобус, користувалася послугами автолайн вперше, як їхала в Одесу пару тижнів тому, сподобалося, так як дорога довга і мінімум зупинок, важливо і зручно мати змогу користуватися туалетом! Тому на зворотній шлях також обрала цю автолінію. Дякую за комфорт!

  • 5,0
    Одеса - Київ

    Хороший водій, класний автобус, є всі зручності

    Автолайн Одеса17.06.2026

    Доброго дня!

    Щиро дякуємо за ваш відгук!

    Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені поїздкою, відзначили професіоналізм водія, комфортний автобус та наявність усіх необхідних зручностей.

    Будемо раді бачити вас серед наших пасажирів знову. Бажаємо вам приємних та комфортних подорожей!

  • 4,0
    Одесса - Киев

    Все норм : швидко, безпечно, гарні водії. Але ... відсутність туалету (точніше непрацюючий туалет) трохи зіпсувала загальне враження. Розумію, що автобус вже трошечки втомлений, але ж, вважаю, туалет в міжміських автобусах - це вже must have для будь якого Перевізника.

    Автолайн Одеса17.06.2026

    Доброго дня

    Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи!

    Нам дуже приємно, що ви відзначили швидкість, безпеку поїздки та професіоналізм водіїв.

    Водночас дякуємо за зауваження щодо туалету. Ми розуміємо, наскільки важливою є його наявність та справність під час міжміських і міжнародних перевезень. На жаль, іноді через технічні несправності обладнання може бути тимчасово недоступним. Ваш відгук обов’язково буде передано відповідальному підрозділу для врахування в подальшій роботі.

    Сподіваємося, що наступна поїздка залишить у вас лише позитивні враження. Дякуємо, що обираєте нас!

  • 4,8
    Одеса - Бершадь

    Дуже приємний, ввічливий водій . Поїздка була комфортною.

    Автолайн Одеса19.06.2026

    Доброго дня!

    Щиро дякуємо за Ваш відгук! 😊

    Нам дуже приємно, що Ви високо оцінили роботу водія та комфорт під час поїздки. Ваші слова подяки обов’язково передамо екіпажу.

    Будемо раді бачити Вас серед наших пасажирів знову! 🚌

  • 1,0
    Миколаїв - Кишинів аеропорт

    Доброго дня! 18.05.26Замовила майже за місяці до поїздки, квитки були з місцями, була з малою дитиною пʼять років, водій не давав мені мої місця, даже не гляну що є дитини сказав сідайте на вільні , тож моя дитина мала сидіти в 2 ночі з невідомою людиною! Сказав просіть хай хтось вам уступе! Я незрозуміла, чому я повинна просити ??? Бажаю щоб його жінка і дитина їхали, як я! По факту їхали в трьох на двох місцях, і це дякую молодому чоловіку який місцем поступився!Не рекомендую! Маршрут Харків- Одеса!!!!

    INFOBUS Адміністратор сайту 12.06.2026

    Доброго дня, Ірино.

    Нам прикро, що під час поїздки у вас виникла така ситуація. Купуючи квитки із зазначеними місцями, пасажири розраховують, що зможуть зайняти їх під час посадки. Розуміємо, наскільки неприємно було вночі самостійно шукати можливість сісти поруч із дитиною.

    Ми передамо ваш відгук перевізнику, щоб він перевірив обставини поїздки, звернув увагу на організацію посадки та спілкування водія з пасажирами.

    Зі свого боку як вибачення за створені незручності ми нарахували на вашу клієнтську карту бонуси. Їх можна використати як знижку під час купівлі квитків на нашому сайті.

    Бажаємо, щоб надалі ваші поїздки проходили комфортно і спокійно.

    Автолайн Одеса17.06.2026

    Доброго дня!

    Щиро перепрошуємо за ситуацію, з якою вам довелося зіткнутися під час поїздки. Ми розуміємо ваше обурення, адже подорож із маленькою дитиною повинна бути комфортною та відповідати умовам, зазначеним у квитку.

    Нам прикро, що питання із заброньованими місцями не було вирішено належним чином, а також що ви не отримали необхідної допомоги та підтримки з боку персоналу. Така ситуація є неприпустимою, особливо коли йдеться про пасажирів з дітьми.

    Дякуємо, що повідомили нам про цей випадок. Ваш відгук буде передано керівництву для детального розгляду та проведення перевірки обставин рейсу.

    Ще раз просимо вибачення за завдані незручності та сподіваємося, що матимемо можливість змінити ваше враження про наш сервіс на краще.

  • 5,0
    Бухарест аеропорт Отопені - Одеса

    Автобус приємний, водії також, максимально допомагали на кордонах, єдине - довелося шукати автобус на парковці в Отопені, а він запізнювався, що є допустимим, але сповіщень не було від менеджерів і ми самостійно дзвонили їм в паніці) водичка, туалет працював вибірково, вайфай відсутні, враховуйте в поїздці

    Поїздкою залишилася більш, ніж задоволена, вдячна 🙌🏻

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.