Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
ТОВ "АТП 15107" › Білгород-Дністровський - Київ
Поїздкою задоволена .
ТОВ "АТП 15107" › Умань - Одеса
Я придбала квиток в інтернеті. З Умані в Одесу. В квитку вказано відправлення 11:00. Дзвонить мені водій в 10:27 . «Ви в Одесу їдете ? Я відповідаю їду і уточнюю хто це дзвонить, бо він не представився . «підходьте, ми зараз будемо відʼїжджати» я кажу, що ще не підʼїхала , і що час відправлення вказаний 11:00. Я на цей час орієнтуюсь. У відповідь я почула, що 40 людей вже зібралось , і мене ці 40 людей чекати не будуть…. Те , що я була в шоці , нічого не сказати .. і розгубившись не одразу усвідомила , що квиток взагалі ж то в мене оплачений , ще каже « ну, я ж звоню заздалегідь попередити» я питаю « за 5 хвилин ? Що вже відʼїжджаєте . Короче спитав коли я буду , почувши , що через 15 хвилин , сказав почекає …
Тобто зробив мені виявляється послугу.
Я їхала і не мала впевненості , що мене дочекаються..
в 10:45 я була біля автобусу як і планувала в принципі, ще 7 хвилин ми чекали людей, що вишли десь .
Короче , я максимально не задоволена таким відношенням.
В автобусі було душно , і вишнею на тортик для враження про цю поїздку сталася поломка автобусу під Одесою, і добиратись прийшлось попутками до міста. Тут вже питання до транспорту, а не до водія.
Доброго дня, Маріє.
Дякуємо, що поділилися враженнями від поїздки. Нам щиро прикро, що подорож не виправдала ваших очікувань і ще до посадки викликала у вас зайві переживання.
Ситуація, коли пасажиру телефонують за пів години до вказаного в квитку часу відправлення та створюють відчуття поспіху й невпевненості, справді є неприємною. Пасажир має орієнтуватися на інформацію, зазначену у квитку, а комунікація з боку водія має бути спокійною та коректною незалежно від ситуації.
Також шкодуємо, що під час рейсу вам було некомфортно, а через несправність автобуса поїздка завершилася не так, як мала б. Такі обставини, безумовно, могли суттєво вплинути на ваше загальне враження від поїздки.
Ваш відгук буде передано перевізнику для перевірки ситуації. Зі свого боку попросимо звернути увагу на зазначені моменти, щоб подібні випадки не повторювалися в майбутньому.
Як вибачення від нашої компанії ми нарахували бонуси на вашу клієнтську карту. Ви можете використати їх як знижку під час наступних бронювань на рейси будь-якого перевізника.
Бажаємо вам надалі лише комфортних, спокійних та приємних поїздок.
ТОВ "АТП 15107" › Одеса - Київ
У автобусі було жарко, душно. Попрохали водія включити кондиціонер, але це було зроблено на мінімум, що він навіть не відчувався. Плюс зупинка була одна лише, в Умані. По часу на 40 хв пізніше приїхали зазначеного часу.
ТОВ "АТП 15107" › Київ - Умань
Все добре, якби ще були туалети, то було б добре на 5 з плюсом! Водії хороші!
ТОВ "АТП 15107" › Одеса - Умань
Дуже сподобалося топчик , і швидко час пролетів
ТОВ "АТП 15107" › Київ - Одеса
Ремені безпеки на сидіннях - фікція. Ремень є, а от карабіну немає. Пройшлась та оглянула - сидіння з ременем, що застібається у карабін, не знайшла. Коли є ремінь, пристібаєшся та не сповзаєш з крісла - добре спати та ще й безпечно, як повинно бути за ліцензійними умовами перевезення. Не розумію, чому при продажі квитків не пишуть клас комфортності, який є за документами у кожного автобуса відповідно до діючих вимог https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1320-24#n18
ТОВ "АТП 15107" › Киев - Одесса
Поїздка не здійснилась, був обстріл, гроші не повернули
Доброго дня, Анжело.
Розуміємо, що через обстріл та обставини, які склалися, ви не змогли скористатися поїздкою, і подібна ситуація дійсно є дуже неприємною.
Разом з тим бачимо, що запит на повернення квитка був оформлений за декілька годин до відправлення рейсу. Згідно з умовами повернення, встановленими перевізником, якщо до відправлення залишається менше 24 годин, квиток поверненню не підлягає.
Також до моменту відправлення рейсу до нашої служби підтримки не надходило звернень щодо можливості узгодження повернення коштів або перенесення поїздки у зв’язку з даною ситуацією. Після відправлення рейсу внести зміни або оформити повернення вже неможливо відповідно до правил перевізника.
У подібних ситуаціях рекомендуємо одразу звертатися до служби підтримки, щоб ми могли уточнити можливі варіанти вирішення питання безпосередньо з перевізником.
Дякуємо за розуміння та бажаємо вам у майбутньому лише безпечних і комфортних поїздок.
ТОВ "АТП 15107" › Київ - Одеса
Обирали для поїздки спеціально великий автобус по фото в описі перед купівлею квитків, а по факту була маршрутка типу спринтер не першої свіжості, стара. Стояли довго в Жашкові, потім в Умані не в найкращих місця для перепочинку. Водій займає перші місця в салоні, що потім набирати попутників чи ще когось, тому при посадці на вокзалі сідаєш у задню частину салону. Можливо, давно не їздили автобусами, але це ...
Ніякого сервісу та клієнтоорієнтованості. Було б чудово, якби ви це покращили
ТОВ "АТП 15107" › Київ - Одеса
Стан автобуса залишив неприємні відчуття, непрацюючі кондиціонери
ТОВ "АТП 15107" › Одеса - Київ
ВСЕ НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ!!!!!!!!!