• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Харків

Купити квитки на автобус Київ - Харків: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Харків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Харків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Харків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:25 – 06:30 КиївХарків

6 год. 5 хв.

Нд

00:45 – 07:00 КиївХарків

6 год. 15 хв.

Кожен день

01:00 – 08:00 КиївХарків

7 год. 0 хв.

Пн

02:45 – 09:30 КиївХарків

6 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

07:20 – 15:00 КиївХарків

7 год. 40 хв.

Кожен день

10:05 – 18:00 КиївХарків

7 год. 55 хв.

Кожен день

10:35 – 18:20 КиївХарків

7 год. 45 хв.

Ср, Пт, Нд

11:15 – 18:20 КиївХарків

7 год. 5 хв.

Ср, Пт, Нд

12:35 – 19:40 КиївХарків

7 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

13:30 – 22:00 КиївХарків

8 год. 30 хв.

Кожен день

13:50 – 20:40 КиївХарків

6 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 22:05 КиївХарків

7 год. 5 хв.

Пт

17:45 – 03:00 КиївХарків

9 год. 15 хв.

Кожен день

17:45 – 02:45 КиївХарків

9 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 КиївХарків

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 02:45 КиївХарків

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:55 – 02:45 КиївХарків

7 год. 50 хв.

Кожен день

18:55 – 03:00 КиївХарків

8 год. 5 хв.

Кожен день

19:00 – 03:50 КиївХарків

8 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

20:00 – 03:50 КиївХарків

7 год. 50 хв.

Ср, Пт, Нд

22:30 – 06:30 КиївХарків

8 год. 0 хв.

Пт, Нд

22:30 – 06:30 КиївХарків

8 год. 0 хв.

Пт, Нд

23:20 – 06:30 КиївХарків

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:30 – 06:30 КиївХарків

7 год. 0 хв.

Пт, Нд

23:30 – 06:30 КиївХарків

7 год. 0 хв.

Пт, Нд

23:35 – 06:30 КиївХарків

6 год. 55 хв.

Нд

23:45 – 07:50 КиївХарків

8 год. 5 хв.

Кожен день

23:45 – 08:10 КиївХарків

8 год. 25 хв.

Кожен день

23:45 – 07:50 КиївХарків

8 год. 5 хв.

Кожен день

23:55 – 07:00 КиївХарків

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:55 – 07:00 КиївХарків

7 год. 5 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Харків в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Харків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Pass TransBukovel (Polianytsia) - Rivne

Все було доволи професійно та нормально. Дякую

Pass TransЛьвов - Буковель (Поляныця)

Обе поездки туда и назад прошли хорошо

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя