Вічливі водії та стюардесса зробили поїдку комфотною та легкою
Відгук цілковито позитивний. Їхала 2.06 з Києва до Харкова. Автобус чистий, комфортні умови. Відправлення та прибуття було вчасним. Водії приємні, ввічлеві чоловіки. У салоні завжди є питтєва воду у пляшках. Дякую за роботу!
Щиро дякуємо Вам за такий теплий відгук 💚
Дякуємо, що обрали нас для своєї подорожі. Нам надзвичайно приємно знати, що поїздка залишила у Вас позитивні враження. Будемо раді бачити Вас серед наших пасажирів знову🚌
Автобус, комфорт, обслуговування - все на гарному рівні. Приємний бонус у вигляді води та кави.
Щиро дякуємо за Ваш відгук 💚 Будемо раді бачити Вас серед наших пасажирів знову. Гарних подорожей 🚌✨
Дуже було приємно, коли водій запропонував взяти водичку при посадці.
Поїздка була в комфорті. Все дуже сподобалось.
Все дуже сподобалось,комфортний автобус.Персонал ввічливий,професійний.
Дякуємо,дуже задоволені поїздкою😊
"Дякуємо за високу оцінку нашої роботи 💚
Наша команда щодня працює над покращенням сервісу для того, щоб створювати комфортні, безпечні та надійні подорожі для Вас.
Гарного дня, будемо раді бачити Вас нашим пасажиром і надалі!"
Поїздка була виконана вчасно, у автобусі було тепло та комфортно, водій був уважний, про все інформував, зупинка була з можливістю відвідати безкоштовно туалет та випити безкоштовно напій за вибором
Щиро дякуємо за позитивну оцінку 💚 Будемо раді і надалі бачити Вас нашим пасажиром.
Їхали вперше, хвилювались щодо пересадки. Але перевізник все організував якнайкраще і тримав все на контролі! Всю дорогу тримав зв'язок з пасажирами через водія. Тож, автобус приїхав вчасно. Водії ввічливо відповідали на всі питання і допомогли зорієнтуватися в Полтаві на вокзалі.
Поїздкою задоволені!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи 💚
Наша команда щодня працює над покращенням сервісу для того, щоб створювати комфортні, безпечні та надійні подорожі для Вас.
Гарного вечора, будемо раді бачити Вас нашим пасажиром і надалі!
Дуже задоволений. Користуюсь постійно.
Дякуємо за позитивний відгук, ми будемо раді бачити Вас нашим пасажиром💚
Поіздка Киів -Харків ,все було чудово, комфортний автобус, приємні водіі, а окремий комплімент від компанії у вигляді безкоштовного чаю чи кави на заправці ще більше підсилює позитивні враження
Щиро дякуємо Вам за такий приємний відгук. Будемо раді бачити Вас серед наших пасажирів знову😊
Гарного дня та лише приємних подорожей 💫
Дякую водіям Євгену та Сергію помічниці Вікторії,вони були уважні,чемні,але дорога виснажлива, комплімент від компанії приємно здивував
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи 💚
Наша команда щодня працює над покращенням сервісу для того, щоб створювати комфортні, безпечні та надійні подорожі для Вас.
Гарного дня, будемо раді бачити Вас нашим пасажиром і надалі!
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Щиро дякуємо за відгук💚 До нових зустрічей у дорозі🚍