Увага! Запроваджено нові правила відвідування Чехії

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Ужгород

Купити квитки на автобус Прага - Ужгород: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Ужгород. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Ужгород і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ужгород дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:30 – 00:25 ПрагаУжгород

13 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

12:00 – 02:55 ПрагаУжгород

14 год. 55 хв.

Пн, Ср, Пт

12:00 – 05:20 ПрагаУжгород

17 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

15:30 – 05:15 ПрагаУжгород

13 год. 45 хв.

Ср, Пт

15:30 – 05:15 ПрагаУжгород

13 год. 45 хв.

Вт, Сб

16:00 – 05:50 ПрагаУжгород

13 год. 50 хв.

Пн, Чт

18:00 – 07:25 ПрагаУжгород

13 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

18:45 – 10:30 ПрагаУжгород

15 год. 45 хв.

Пн

18:45 – 10:10 ПрагаУжгород

15 год. 25 хв.

Пн

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Ужгород в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Ужгород. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

D.M.D. GroupЛьвів - Прага

Більш-менш. В автобусі не працював туалет, але було багато зупинок, та не було Wi-Fi, що трохи створило незручності, бо автобус запізнювався на 6 годин (кордон) і не мали можливості сповістити про це зустрічаючих, та підкоректувати свої подальші дії. Загалом, нормально, бо бувало і гірше. Якби…

D.M.D. GroupПрага - Иршава

На даний час було все добре. Кодні дві години робили паузи на 15 хв., даже коли із-за пробки невстигали до чергової станції то зупинялися на дешевій заправці.4 зірки, бо інтернет лише на території Чехії. Гарно спрацювали на таможні, щоби нас швидше перепустили.

D.M.D. GroupТячів - Прага

Поїздка пройшла добре! Хороший сервіс, комфортний автобус, професіонали водії)

LUBJANO TRANSПрага - Иршава

Поїздкка пройшла швидко і все по розкладу. Фільми нові, зупинки кожні три години. Кавою частували, ми приїхали 8-го березня і всіх пасажирок привітали та подарили рози. Автобус німецького виробницва.

D.M.D. GroupЛьвов - Млада-Болеслав

Інтернет включили тільки в Польщі, в Чехії вже майже не грузив. А так то все було чудово і в час.

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Все нормально претензій нема

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Рейс Ліберці - Рахів. Тепло, зручно, був вай фай і резетки

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Зручний автобус, приїхали на годину швидше від запланованого часу

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя