• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Ужгород

Купити квитки на автобус Прага - Ужгород: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Ужгород. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Ужгород і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ужгород дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
11:45 – 04:25 ПрагаУжгород

16 год. 40 хв.

Пн

12:00 – 05:20 ПрагаУжгород

17 год. 20 хв.

Пн, Пт

12:15 – 04:25 ПрагаУжгород

16 год. 10 хв.

Пн

12:30 – 04:30 ПрагаУжгород

16 год. 0 хв.

Нд

15:30 – 05:15 ПрагаУжгород

13 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

17:30 – 10:50 ПрагаУжгород

17 год. 20 хв.

Вт, Сб, Нд

18:00 – 07:25 ПрагаУжгород

13 год. 25 хв.

Кожен день

18:00 – 07:30 ПрагаУжгород

13 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

18:45 – 10:30 ПрагаУжгород

15 год. 45 хв.

Пн, Пт

18:45 – 10:10 ПрагаУжгород

15 год. 25 хв.

Пн, Пт

20:00 – 09:00 ПрагаУжгород

13 год. 0 хв.

Ср, Чт

20:00 – 10:05 ПрагаУжгород

14 год. 5 хв.

Нд

20:00 – 09:00 ПрагаУжгород

13 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Ужгород в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Ужгород. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

CK EUROTOURБрно - Ужгород

Поїздка комфортна в дві сторони одним і тим же бусом. Водії пунктуальні. В Брно запізнилися лише на 9 хв. На зворотній дорозі словацька таможня 2,5 години тримала колону із автобусів (субота).

CK EUROTOURУжгород - Брно

приїхав швидко, вчасно, комфортно

CK EUROTOURУжгород - Брно

Реальність не відповідала тому, що було оголошено на сайті: відсутність інтернет, відсутність розеток. Проте - швидко та зручно.

CK EUROTOURУжгород - Михаловце

Зручний автобус)Хороший водій.Швидко доїхали.Рекомендую всім!

CK EUROTOURУжгород - Брно

Удобно і швидко. Вайфай не був доступний, і зарядити телефон теж не знайшов ніде. А так усе нормально

CK EUROTOURУжгород - Прага

Прошло все супер. Автобус удобний

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя