• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Uzhgorod

Koupit jízdenky na autobus Praha – Uzhgorod: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Uzhgorod. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Uzhgorod a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Uzhgorod levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
11:45 – 04:25 PrahaUzhgorod

16 hod. 40 min.

Po

12:00 – 05:20 PrahaUzhgorod

17 hod. 20 min.

Po, Pá

12:15 – 04:25 PrahaUzhgorod

16 hod. 10 min.

Po

12:30 – 04:30 PrahaUzhgorod

16 hod. 0 min.

Ne

15:30 – 05:15 PrahaUzhgorod

13 hod. 45 min.

Út, Čt, So

17:30 – 10:50 PrahaUzhgorod

17 hod. 20 min.

Út, So, Ne

18:00 – 07:25 PrahaUzhgorod

13 hod. 25 min.

Denně

18:00 – 07:30 PrahaUzhgorod

13 hod. 30 min.

Po, St, Pá

18:45 – 10:30 PrahaUzhgorod

15 hod. 45 min.

Po, Pá

18:45 – 10:10 PrahaUzhgorod

15 hod. 25 min.

Po, Pá

20:00 – 09:00 PrahaUzhgorod

13 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

20:00 – 10:05 PrahaUzhgorod

14 hod. 5 min.

Ne

20:00 – 09:00 PrahaUzhgorod

13 hod. 0 min.

St, Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Uzhgorod v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Uzhgorod. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

CK EUROTOURUzhgorod - Michalovce

Pohodlný autobus, cesta ubehla rýchlo. Škoda, že nešlo wi-fi.

CK EUROTOUROlomouc - Uzhgorod

Jízda bez problému, pohodlný autobus

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

CK EUROTOUR

Výborný dopravce, dobrá komunikace, pohodlný autobus

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací