• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Uzhgorod

Koupit jízdenky na autobus Praha – Uzhgorod: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Uzhgorod. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Uzhgorod a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Uzhgorod levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 01:00 PrahaUzhgorod

15 hod. 0 min.

So

10:30 – 00:25 PrahaUzhgorod

13 hod. 55 min.

Po, St, So

12:00 – 02:55 PrahaUzhgorod

14 hod. 55 min.

Po, St, Pá

15:30 – 05:15 PrahaUzhgorod

13 hod. 45 min.

St, Pá

15:30 – 05:15 PrahaUzhgorod

13 hod. 45 min.

Út, So

16:00 – 05:50 PrahaUzhgorod

13 hod. 50 min.

16:00 – 05:50 PrahaUzhgorod

13 hod. 50 min.

Po, Čt

17:30 – 04:20 PrahaUzhgorod

10 hod. 50 min.

Po, St, Pá

18:00 – 07:25 PrahaUzhgorod

13 hod. 25 min.

Út, Čt, So, Ne

19:00 – 08:30 PrahaUzhgorod

13 hod. 30 min.

Po, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Uzhgorod v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Uzhgorod. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

CK EUROTOURUzhgorod - Michalovce

Pohodlný autobus, cesta ubehla rýchlo. Škoda, že nešlo wi-fi.

CK EUROTOUROlomouc - Uzhgorod

Jízda bez problému, pohodlný autobus

CK EUROTOUR

Výborný dopravce, dobrá komunikace, pohodlný autobus

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací