Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Ужгород

Купити квитки на автобус Брно - Ужгород: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Ужгород. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Ужгород і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ужгород дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
12:50 – 01:00 БрноУжгород

12 год. 10 хв.

Сб

13:30 – 00:25 БрноУжгород

10 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

14:30 – 02:30 БрноУжгород

12 год. 0 хв.

Сб

15:10 – 02:55 БрноУжгород

11 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

18:30 – 05:15 БрноУжгород

10 год. 45 хв.

Вт, Сб

18:40 – 05:15 БрноУжгород

10 год. 35 хв.

Ср, Пт

19:10 – 05:50 БрноУжгород

10 год. 40 хв.

Пт

19:10 – 05:50 БрноУжгород

10 год. 40 хв.

Пн, Чт

19:50 – 04:20 БрноУжгород

8 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

20:50 – 07:25 БрноУжгород

10 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

21:30 – 08:30 БрноУжгород

11 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Ужгород в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Ужгород. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

FOP Symchera M. I.Виноградів - Брно

Дуже хороший сервіс. Всім рекомендую

FOP Symchera M. I.Прага - Ужгород

Швидко і без затримок. Вай-фай лише по Чехії, але дуже якісний.

FOP Symchera M. I.Praha - Ťačiv

Всім доброго дня, наша поїздка була суперовою .Водії були дуже ввічливі та приємні .Жодного разу нам не було так приємно та комфортно .Дуже дякуємо за хороше відношення до людей.

LUBJANO TRANSПрага - Иршава

Дякуємо! Доїхали швидко. Правда інші пасажири жалілися, що мало було зупинок, але на таможні, коли через 30 хв. виникла черга у 8 автобусів, зрозуміли в чому річ, нікому нехочеться додому стояти вчерзі 5 годин. Водії приємні, ввічливи, організовані. Все вчасно попереджають, пояснюють. Рекомендую перевізника.

LUBJANO TRANSПрага - Ужгород

Водії досвідчені і привітлеві, 12балів! Транспорт, бажає кращого...! Загалом все добре

FOP Symchera M. I.Ужгород - Прага

Автобус дуже комфортний. Прибув на автовокзал за розкладом. Поїхав теж у відповідний час. Водії чемні, ввічливі. Проте моя поїздка закінчилася на угорському кордоні. Мене зняв з автобуса поліцейський. Я їхав у службових справах, у Прагу, проте дозволили їхати тільки тим, хто мав дозвіл на перебування,…

LUBJANO TRANSПрага - Иршава

Поїздкка пройшла швидко і все по розкладу. Фільми нові, зупинки кожні три години. Кавою частували, ми приїхали 8-го березня і всіх пасажирок привітали та подарили рози. Автобус німецького виробницва.

FOP Symchera M. I.Виноградов - Прага

Комфортний автобус, відправились і прибули згідно графіку

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя