• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Ужгород

Купити квитки на автобус Брно - Ужгород: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Ужгород. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Ужгород і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ужгород дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:30 – 00:25 БрноУжгород

10 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

14:00 – 02:30 БрноУжгород

12 год. 30 хв.

Вт, Сб

15:05 – 04:25 БрноУжгород

13 год. 20 хв.

Пн

15:10 – 01:55 БрноУжгород

10 год. 45 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

15:25 – 05:20 БрноУжгород

13 год. 55 хв.

Пн, Пт

15:30 – 04:30 БрноУжгород

13 год. 0 хв.

Нд

18:40 – 05:15 БрноУжгород

10 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

20:15 – 07:35 БрноУжгород

11 год. 20 хв.

Вт, Сб, Нд

20:50 – 07:25 БрноУжгород

10 год. 35 хв.

Кожен день

21:35 – 10:10 БрноУжгород

12 год. 35 хв.

Пн, Пт

21:35 – 10:30 БрноУжгород

12 год. 55 хв.

Пн, Пт

22:30 – 09:00 БрноУжгород

10 год. 30 хв.

Ср, Чт

22:30 – 09:00 БрноУжгород

10 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт

22:50 – 10:05 БрноУжгород

11 год. 15 хв.

Ср, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Ужгород в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Ужгород. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

TzOV UKR-BUSБрно - Ужгород

Для хлопця ростом 190 тіснувато, поспатии не вийшло через решітку кондиціонера ззаді автобуса яка дула холодним цілу ніч(для того хто їде в шортах та футболці холоднувато) але у водія є одіяла, розкладка місць в автобусі відрізняється від сайту, є usb для зарядки гаджетів біля кожного…

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Зручний автобус, приїхали на годину швидше від запланованого часу

D.M.D. GroupКраков - Стрый

Ввічливі та добродушні у спілкуванні водії. Дякуємо!

LUBJANO TRANSПрага - Ужгород

Чудовий, ввічливий персонал. Відсутній сигнал Wi-Fi

D.M.D. GroupКатовице - Калуш

Поїздка пройшла добре! Автобус чистий і зсередини і зовні. все добре! дякую

D.M.D. GroupМлада-Болеслав - Львов

Гарна поїздка

CK EUROTOURБрно - Ужгород

Поїздка комфортна в дві сторони одним і тим же бусом. Водії пунктуальні. В Брно запізнилися лише на 9 хв. На зворотній дорозі словацька таможня 2,5 години тримала колону із автобусів (субота).

CK EUROTOURУжгород - Брно

приїхав швидко, вчасно, комфортно

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя