• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Львів

Купити квитки на автобус Брно - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
11:30 – 01:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

11:30 – 02:00 БрноЛьвів

14 год. 30 хв.

Пт

11:30 – 00:30 БрноЛьвів

13 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб

11:30 – 01:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Сб

12:30 – 02:10 БрноЛьвів

13 год. 40 хв.

Нд

13:00 – 05:30 БрноЛьвів

16 год. 30 хв.

Чт

13:00 – 05:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт

13:30 – 05:25 БрноЛьвів

15 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

13:40 – 03:05 БрноЛьвів

13 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Нд

13:45 – 03:00 БрноЛьвів

13 год. 15 хв.

Чт, Нд

14:00 – 07:20 БрноЛьвів

17 год. 20 хв.

Вт, Сб

15:05 – 10:10 БрноЛьвів

19 год. 5 хв.

Пн

15:10 – 08:00 БрноЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:20 – 03:55 БрноЛьвів

12 год. 35 хв.

Кожен день

15:25 – 10:50 БрноЛьвів

19 год. 25 хв.

Пт

15:30 – 08:30 БрноЛьвів

17 год. 0 хв.

Нд

15:30 – 05:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 09:00 БрноЛьвів

17 год. 30 хв.

Нд

15:30 – 05:40 БрноЛьвів

14 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

16:20 – 06:15 БрноЛьвів

13 год. 55 хв.

Сб, Нд

16:50 – 07:20 БрноЛьвів

14 год. 30 хв.

Пт, Нд

17:15 – 07:40 БрноЛьвів

14 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

17:15 – 07:20 БрноЛьвів

14 год. 5 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

17:30 – 07:40 БрноЛьвів

14 год. 10 хв.

Нд

17:30 – 07:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Нд

18:30 – 09:30 БрноЛьвів

15 год. 0 хв.

Ср, Сб

18:30 – 09:00 БрноЛьвів

14 год. 30 хв.

Ср, Сб

18:45 – 08:00 БрноЛьвів

13 год. 15 хв.

Чт, Сб, Нд

18:45 – 08:20 БрноЛьвів

13 год. 35 хв.

Чт, Сб, Нд

20:00 – 09:00 БрноЛьвів

13 год. 0 хв.

Пн, Пт

20:15 – 13:05 БрноЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:30 – 08:00 БрноЛьвів

11 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:30 – 08:30 БрноЛьвів

12 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

20:50 – 08:00 БрноЛьвів

11 год. 10 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

20:50 – 08:30 БрноЛьвів

11 год. 40 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

21:20 – 13:20 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Нд

21:20 – 12:20 БрноЛьвів

15 год. 0 хв.

Нд

21:20 – 12:20 БрноЛьвів

15 год. 0 хв.

Нд

21:20 – 13:20 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Нд

21:30 – 10:00 БрноЛьвів

12 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:30 – 10:30 БрноЛьвів

13 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:00 – 14:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

22:00 – 11:30 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 15:30 БрноЛьвів

17 год. 0 хв.

Ср, Чт

22:30 – 15:00 БрноЛьвів

16 год. 30 хв.

Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Львів в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

D.M.D. GroupЛьвов - Млада-Болеслав

Інтернет включили тільки в Польщі, в Чехії вже майже не грузив. А так то все було чудово і в час.

TOV NasorokhЛьвов - Прага

Загалом поїздка сподобалася. До водіїв щодо перевезення претензій немає, все було на рівні професійному. Дякуємо.

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Все нормально претензій нема

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Рейс Ліберці - Рахів. Тепло, зручно, був вай фай і резетки

BalnytskyiОстрава - Залещики

Плюси: новий комфортний великий автобус, швидко їде. Заходить на автостанцію, а не примушує людей їздити по трасах щоб десь там посадитись. Чекають при потребі на пасажира. Ненабитий під зв'язку салон. Відносно недорогі білети. Мінуси: не дотримується графіка, виперереджає його, здалося б щоб водії чи диспетчери…

TOV NasorokhКраков - Львов

Автобус комфортний, водії привітні, приїхали вчасно.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Задоволений поїздкою.

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Поїздка пройшла на єдиному подиху. Водії, як завжди , обслуговувати нас на вищому рівні: кава з цукерками, фільми, поважне ставлення до кожного пасажира. Дякуємо за приємну подорож!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя