Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Львів

Купити квитки на автобус Брно - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:45 – 22:00 БрноЛьвів

12 год. 15 хв.

Чт, Нд

09:45 – 22:00 БрноЛьвів

12 год. 15 хв.

Нд

10:30 – 23:00 БрноЛьвів

12 год. 30 хв.

Нд

13:00 – 04:15 БрноЛьвів

15 год. 15 хв.

Чт

13:00 – 05:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 05:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 04:30 БрноЛьвів

15 год. 30 хв.

Чт

13:30 – 05:25 БрноЛьвів

15 год. 55 хв.

Пн, Ср, Сб

13:40 – 03:05 БрноЛьвів

13 год. 25 хв.

Пн, Чт, Нд

13:45 – 03:00 БрноЛьвів

13 год. 15 хв.

Чт

14:45 – 03:55 БрноЛьвів

13 год. 10 хв.

Кожен день

15:10 – 08:00 БрноЛьвів

16 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

17:30 – 07:40 БрноЛьвів

14 год. 10 хв.

Нд

18:30 – 09:30 БрноЛьвів

15 год. 0 хв.

Ср

18:30 – 09:00 БрноЛьвів

14 год. 30 хв.

Ср

19:50 – 08:50 БрноЛьвів

13 год. 0 хв.

Пн, Пт

20:00 – 13:00 БрноЛьвів

17 год. 0 хв.

Пн, Пт

21:30 – 14:00 БрноЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

21:50 – 12:20 БрноЛьвів

14 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

21:50 – 11:30 БрноЛьвів

13 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

22:00 – 12:45 БрноЛьвів

14 год. 45 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Львів в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Гречанюк ВікторПознань - Вінниця

Поїздка без проблем. Водії ввічливі. Супер.

Гречанюк ВикторВинница - Краков

Поїздом краще

Гречанюк ВікторСтрий - Прага

Поїздка пройшла добре,водії приємні і відповідальні )

Гречанюк ВікторЛодзь - Хмельницький

Все відмінно!!!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Вроцлав - Борщів

Приємні шофера, комфортний автобус, поїздка супер

Grechanyuk ViktorВинница - Острава

Дякую, хлопці.

Гречанюк ВікторХмельницький - Познань

Все було добре, дуже швидко і надійно

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Лешно - Львів

Поїздкою задоволений.Рекомендую.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя