За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Львів

Купити квитки на автобус Брно - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:00 – 02:50 БрноЛьвів

22 год. 50 хв.

Нд

04:00 – 02:50 БрноЛьвів

22 год. 50 хв.

Чт, Нд

04:00 – 19:20 БрноЛьвів

15 год. 20 хв.

Чт, Нд

04:00 – 20:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Нд

04:00 – 02:50 БрноЛьвів

22 год. 50 хв.

Нд

04:00 – 20:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:00 – 19:20 БрноЛьвів

15 год. 20 хв.

Чт, Нд

04:00 – 20:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:00 – 02:50 БрноЛьвів

22 год. 50 хв.

Чт, Нд

04:00 – 19:20 БрноЛьвів

15 год. 20 хв.

Нд

04:00 – 20:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Нд

10:30 – 00:10 БрноЛьвів

13 год. 40 хв.

Сб

12:00 – 01:40 БрноЛьвів

13 год. 40 хв.

Нд

12:45 – 02:45 БрноЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

13:00 – 05:30 БрноЛьвів

16 год. 30 хв.

Чт

13:00 – 04:00 БрноЛьвів

15 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

13:00 – 05:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Пн

13:00 – 04:30 БрноЛьвів

15 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

13:00 – 05:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 05:30 БрноЛьвів

16 год. 30 хв.

Пн

13:45 – 02:40 БрноЛьвів

12 год. 55 хв.

Пн

13:45 – 03:00 БрноЛьвів

13 год. 15 хв.

Пн

13:45 – 02:45 БрноЛьвів

13 год. 0 хв.

Чт, Нд

15:20 – 06:45 БрноЛьвів

15 год. 25 хв.

Вт, Сб

15:20 – 03:55 БрноЛьвів

12 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:25 – 10:50 БрноЛьвів

19 год. 25 хв.

Пн, Пт

15:30 – 05:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Пн, Пт

15:30 – 07:00 БрноЛьвів

15 год. 30 хв.

Вт

15:30 – 05:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 05:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Вт

18:15 – 08:50 БрноЛьвів

14 год. 35 хв.

Сб, Нд

18:30 – 09:00 БрноЛьвів

14 год. 30 хв.

Ср, Сб

18:30 – 09:30 БрноЛьвів

15 год. 0 хв.

Ср, Сб

18:45 – 08:50 БрноЛьвів

14 год. 5 хв.

Чт, Сб, Нд

18:45 – 09:20 БрноЛьвів

14 год. 35 хв.

Чт, Сб, Нд

19:00 – 09:00 БрноЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

19:00 – 08:25 БрноЛьвів

13 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

19:45 – 09:45 БрноЛьвів

14 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

20:00 – 09:00 БрноЛьвів

13 год. 0 хв.

Пн

20:30 – 07:50 БрноЛьвів

11 год. 20 хв.

Пт, Сб, Нд

20:30 – 08:00 БрноЛьвів

11 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

20:30 – 08:30 БрноЛьвів

12 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Львів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhБрно - Львов

Приятная поездка. Спасибо экипажу.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса-Бухарест доехали вовремя, все по расписанию, есть Wi-Fi и зарядка телефонов.

TOV NasorokhЛьвов - Прага

Oчень приятный экипаж, спасибо за приятную поездку.

ООО ТуристКиев - Москва

Очпонрпонравилась поездка. Автобус хороший и сотрудники вежливые!

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Загальне враження не погане. Перш за все служба підтримки надала повну інформацію про рейс - платформа, номер автобуса, номер водія. Розмова відбувалася по вайберу. Дякую за інформаційну підтримку! По автобусу - прибув на станцію навіть на кілька хвилин швидше запланованого часу. Водії привітні. Сидіння зручні…

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Комфортно, очень приятный экипаж, спасибо за приятную поездку.

TOV NasorokhЛьвов - Прага

Поездка со Львова до Праги была замечательной. Автобус МАN хоть и старенький, но очень комфортабельный. Водители просто супер, море информации. Кофе, WiFi. Часто останавливались для разминки.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information