За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Львів

Купити квитки на автобус Брно - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:00 – 02:10 БрноЛьвів

22 год. 10 хв.

Чт, Нд

04:00 – 01:40 БрноЛьвів

21 год. 40 хв.

Чт, Нд

04:00 – 01:40 БрноЛьвів

21 год. 40 хв.

Нд

04:00 – 20:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Нд

04:00 – 20:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:00 – 01:40 БрноЛьвів

21 год. 40 хв.

Нд

04:00 – 01:40 БрноЛьвів

21 год. 40 хв.

Чт, Нд

04:00 – 19:20 БрноЛьвів

15 год. 20 хв.

Чт, Нд

04:00 – 02:10 БрноЛьвів

22 год. 10 хв.

Нд

04:00 – 19:20 БрноЛьвів

15 год. 20 хв.

Чт, Нд

04:00 – 02:10 БрноЛьвів

22 год. 10 хв.

Чт, Нд

04:00 – 02:10 БрноЛьвів

22 год. 10 хв.

Нд

04:00 – 20:00 БрноЛьвів

16 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:00 – 19:20 БрноЛьвів

15 год. 20 хв.

Нд

12:00 – 01:40 БрноЛьвів

13 год. 40 хв.

Нд

12:45 – 02:45 БрноЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

13:00 – 04:30 БрноЛьвів

15 год. 30 хв.

Чт, Сб, Нд

13:00 – 04:00 БрноЛьвів

15 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

13:45 – 03:00 БрноЛьвів

13 год. 15 хв.

Пн

13:45 – 02:45 БрноЛьвів

13 год. 0 хв.

Чт, Нд

13:45 – 02:40 БрноЛьвів

12 год. 55 хв.

Пн

14:40 – 06:30 БрноЛьвів

15 год. 50 хв.

Пн

14:40 – 06:30 БрноЛьвів

15 год. 50 хв.

Чт

15:20 – 03:55 БрноЛьвів

12 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

15:20 – 06:45 БрноЛьвів

15 год. 25 хв.

Вт, Сб

15:25 – 10:50 БрноЛьвів

19 год. 25 хв.

Пн, Пт

15:30 – 05:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Вт

15:30 – 05:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 05:00 БрноЛьвів

13 год. 30 хв.

Пн, Пт

15:30 – 07:00 БрноЛьвів

15 год. 30 хв.

Вт

18:15 – 08:50 БрноЛьвів

14 год. 35 хв.

Пн, Сб, Нд

18:15 – 08:50 БрноЛьвів

14 год. 35 хв.

Сб, Нд

18:30 – 09:00 БрноЛьвів

14 год. 30 хв.

Ср, Сб

18:30 – 09:30 БрноЛьвів

15 год. 0 хв.

Ср, Сб

18:45 – 08:50 БрноЛьвів

14 год. 5 хв.

Чт, Сб, Нд

18:45 – 09:20 БрноЛьвів

14 год. 35 хв.

Чт, Сб, Нд

19:00 – 09:00 БрноЛьвів

14 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

19:00 – 08:25 БрноЛьвів

13 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

19:45 – 09:45 БрноЛьвів

14 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

20:00 – 09:00 БрноЛьвів

13 год. 0 хв.

Пн

20:30 – 07:50 БрноЛьвів

11 год. 20 хв.

Пт, Сб, Нд

20:30 – 08:30 БрноЛьвів

12 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

20:30 – 08:00 БрноЛьвів

11 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

20:55 – 11:45 БрноЛьвів

14 год. 50 хв.

Кожен день

20:55 – 11:15 БрноЛьвів

14 год. 20 хв.

Кожен день

Як з Брно швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

TOV NasorokhБрно - Львов

Ехала 15 ноября с Брно до Львова. Приятная команда, ребята профессионалы. Спасибо!

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

ООО ТуристМосква - Киев

Не нужно писать бред о напитка, вайфае и прочую лабуду, отсутствующую в автобусе изначально! А так все ок.

ООО ТуристМосква - Киев

Спасибо ООО Туристу

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information