Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Lviv

Kup bilet na autobus Brno – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Cz, Nd

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Nd

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Cz, Nd

12:00 – 01:40 BrnoLviv

13 godz. 40 min.

Nd

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

13:00 – 04:50 BrnoLviv

15 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

13:00 – 04:00 BrnoLviv

15 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

13:45 – 02:40 BrnoLviv

12 godz. 55 min.

Pn

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 godz. 15 min.

Pn

13:45 – 02:45 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Cz, Nd

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 godz. 50 min.

Pn

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 godz. 50 min.

Cz

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

15:20 – 06:45 BrnoLviv

15 godz. 25 min.

Wt, Sb

15:25 – 10:50 BrnoLviv

19 godz. 25 min.

Pn, Pt

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Wt

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Pn, Pt

15:30 – 07:00 BrnoLviv

15 godz. 30 min.

Wt

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Pn, Sb, Nd

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Pn, Sb

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Sb, Nd

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 godz. 30 min.

Śr, Sb

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 godz. 0 min.

Śr, Sb

18:45 – 09:20 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

18:45 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv

13 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:45 – 09:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Pn

20:30 – 07:50 BrnoLviv

11 godz. 20 min.

Pt, Sb, Nd

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information