Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Lviv

Kup bilet na autobus Brno – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Sb

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Sb

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Sb

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Nd

12:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 40 min.

Trasa

Nd

12:15 – 02:25 BrnoLviv Odjazd z 12:15 od: Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Pt

12:45 – 02:45 BrnoLviv Odjazd z 12:45 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

12:45 – 02:45 BrnoLviv Odjazd z 12:45 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

13:00 – 04:00 BrnoLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 04:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

13:00 – 04:30 BrnoLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 04:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

13:45 – 03:00 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 03:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

13 godz. 15 min.

Trasa

Pn

13:45 – 02:45 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

13:45 – 02:40 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 02:40 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

12 godz. 55 min.

Trasa

Pn

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjazd z 14:40 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 50 min.

Trasa

Pn

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjazd z 14:40 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 50 min.

Trasa

Cz

15:20 – 06:45 BrnoLviv Odjazd z 15:20 od: Przyjazd do 06:45 do:

15 godz. 25 min.

Trasa

Wt, Sb

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 15:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

16:00 – 07:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 0 min.

Trasa

Wt

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 05:00 do:

13 godz. 0 min.

Trasa

Sb

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Wt

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 05:00 do:

13 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

18:15 – 08:50 BrnoLviv Odjazd z 18:15 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 35 min.

Trasa

Nd

18:30 – 09:30 BrnoLviv Odjazd z 18:30 od: Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

18:30 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 18:30 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb

18:45 – 09:20 BrnoLviv Odjazd z 18:45 od: Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 35 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

18:45 – 08:50 BrnoLviv Odjazd z 18:45 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 5 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

13 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

14 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

13 godz. 25 min.

Trasa

Cz, Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:40 – 10:50 BrnoLviv Odjazd z 19:40 od: Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

20:00 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 20:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Pn

20:30 – 08:30 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

20:30 – 07:50 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 20 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

20:30 – 08:00 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

20:45 – 10:45 BrnoLviv Odjazd z 20:45 od: Przyjazd do 10:45 do: aleja Czornowola 105, stacja benzynowa "WOG"

14 godz. 0 min.

Trasa

Cz

20:55 – 11:45 BrnoLviv Odjazd z 20:55 od: Przyjazd do 11:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

20:55 – 11:15 BrnoLviv Odjazd z 20:55 od: Przyjazd do 11:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Brno oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка мз Киева в Москву была очень удачной! Удобный автобус,приятный персонал,приехали даже немного раньше обещанного времени! Будем ездить еще

ООО ТуристБухарест - Одесса

Удобный автобус, туалет не работал, но остановок было достаточно. Очень хорошие водители, которые подождали опаздывающего из-за пробок в городе пассажира. Спасибо, буду ездить с вами еще)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information