Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Lviv

Kup bilet na autobus Brno – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Cz, Nd

12:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 12:00 od: Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 40 min.

Trasa

Nd

12:15 – 02:25 BrnoLviv Odjazd z 12:15 od: Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 10 min.

Trasa

Wt

12:45 – 02:45 BrnoLviv Odjazd z 12:45 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

13:00 – 04:00 BrnoLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 04:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

13:00 – 04:30 BrnoLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 04:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

13:45 – 03:00 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 03:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

13 godz. 15 min.

Trasa

Pn

13:45 – 02:45 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

13:45 – 02:45 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

13:45 – 02:40 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 02:40 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

12 godz. 55 min.

Trasa

Pn

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjazd z 14:40 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 50 min.

Trasa

Pn

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjazd z 14:40 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 50 min.

Trasa

Cz

15:20 – 06:45 BrnoLviv Odjazd z 15:20 od: Przyjazd do 06:45 do:

15 godz. 25 min.

Trasa

Wt, Sb

15:30 – 07:00 BrnoLviv Odjazd z 15:30 od: Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 30 min.

Trasa

Wt

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 15:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 30 min.

Trasa

Wt

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 15:30 od: Przyjazd do 05:00 do:

13 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 15:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 05:00 do:

13 godz. 0 min.

Trasa

Sb

18:15 – 08:50 BrnoLviv Odjazd z 18:15 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 35 min.

Trasa

Nd

18:15 – 08:50 BrnoLviv Odjazd z 18:15 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 35 min.

Trasa

Nd

18:30 – 09:30 BrnoLviv Odjazd z 18:30 od: Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

18:30 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 18:30 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb

18:45 – 09:20 BrnoLviv Odjazd z 18:45 od: Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 35 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

18:45 – 08:50 BrnoLviv Odjazd z 18:45 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 5 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

14 godz. 0 min.

Trasa

Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

13 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

13 godz. 25 min.

Trasa

Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:40 – 10:50 BrnoLviv Odjazd z 19:40 od: Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

19:40 – 10:50 BrnoLviv Odjazd z 19:40 od: Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

20:00 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 20:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Pn

20:30 – 08:30 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

20:30 – 07:50 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 20 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

20:30 – 08:00 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

20:45 – 10:45 BrnoLviv Odjazd z 20:45 od: Przyjazd do 10:45 do: aleja Czornowola 105, stacja benzynowa "WOG"

14 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

20:55 – 11:45 BrnoLviv Odjazd z 20:55 od: Przyjazd do 11:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

20:55 – 11:15 BrnoLviv Odjazd z 20:55 od: Przyjazd do 11:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Brno oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

OOO TuristBucuresti - Odessa

We nearly missed the bus as it wasn't clear where the station is in Bucharest. The bus was not the standard expected. No wifi. It took 2.5 hours to cross the 4 passport controls and every time we had to sit waiting in a hot…

ООО ТуристМосква - Одесса

минусы - не работал wi-fi. телевизор работал в салоне, за поездку посмотрел 3 сезона сериала "пёс". а я этого не хотел. нет стюарда, только 2 водителя. на остановках можно было купить только беляш с капустой. плюсы - доехали итог - пользуйтесь ecolines

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

OOO TuristMoskva - Kiev

Ужасно... Водители очень грубые, хамы. Автобус грязный и плохо пахнить. Больше никогда не буду пользоваться этой фирмой!!!

TOV NasorokhKrakow - Praha

Udogodnienia w autokarze nie są zgodne z opisem, tj. nie było czynnej toalety (ale średnio co 2h mieliśmy postój, więc spoko :) ), nie było gniazdek elektrycznych, trochę stary autokar (wyczuwać można było podobny zapach do plackart w ukraińskich kolejach), ale przejazd w sumie OK,…

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Комфортний автобус, ввічливі водії, які з розумінням ставляться до в сього, навіть коли виникають якісь труднощі то з усмішкою допомагають. На кордоні коли забрали паспорти і всі скучали пригостили запашною кавою а також включили цікавий скріалчиі і доречі не дуже голосно, щоб не заважджати іншим…

SVD TransLviv - Praha

Мне не очень понравилась поездка,этим автобусом Трускавец-Львов-Прага ехала первый и последний раз.Посадка производилась в хаосе,места у купленых через интернет билетов были заняты пасажирами,которые купили билеты у водителей.Сесть на своё место нереально.Чемоданы кидают как мешки с картошкой.Климатизация не работала . Чай,кофе отсутствовали.Зарядка на телефон одна на…

OOO TuristBucuresti - Odessa

It wasn't clear where the bus station in Bucharest is. It was hot in a bus. No toilet. No wifi in Romania. Charging the phone was unconvenient.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information