Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Lviv

Kup bilet na autobus Brno – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Cz, Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Cz, Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Nd

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Nd

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Cz, Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Cz, Nd

12:00 – 01:40 BrnoLviv

13 godz. 40 min.

Nd

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pt

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

13:00 – 04:00 BrnoLviv

15 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

13:45 – 02:40 BrnoLviv

12 godz. 55 min.

Pn

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 godz. 15 min.

Pn

13:45 – 02:45 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Cz, Nd

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 godz. 50 min.

Pn

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 godz. 50 min.

Cz

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

15:20 – 06:45 BrnoLviv

15 godz. 25 min.

Wt, Sb

15:25 – 10:50 BrnoLviv

19 godz. 25 min.

Pn, Pt

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Wt

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Pn, Pt

15:30 – 07:00 BrnoLviv

15 godz. 30 min.

Wt

16:00 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Sb

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Nd

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Nd

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 godz. 30 min.

Śr, Sb

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 godz. 0 min.

Śr, Sb

18:45 – 09:20 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

18:45 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv

13 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:45 – 09:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Pn

20:30 – 07:50 BrnoLviv

11 godz. 20 min.

Pt, Sb, Nd

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

20:45 – 10:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Nd

20:55 – 11:45 BrnoLviv

14 godz. 50 min.

Codziennie

20:55 – 11:15 BrnoLviv

14 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

ООО ТуристОдесса - Москва

Водители молодцы ,Доехали по расписанию.Автобус желает лучшего.Мало места.Нет розеток .

КийПасТранс, ATП-5Краков - Ровно

Взагалі поїздка пройшла добре,але при загрузці та вигрузці багажа мені зламали замок в чемодані,потрібно бережніше ставитись і до чужого майна.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Автобус оказался небольшим Мерседесом, мест на 40. Соответсвенно удобство сиденей оставляло желать лучшего, к тому же у моего сиденья не работал подлокотник. Места для ног тоже не очень много. Ви-фи не было, водитель сказал, что роутер поломан. Уже на территории Украины наш автобус поломался, нас…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information