Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Lviv

Kup bilet na autobus Brno – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Pn, Cz, Sb

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Pn, Cz, Sb

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Pn, Cz, Sb

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Cz, Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Cz, Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Pn, Cz, Sb

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Cz, Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 godz. 40 min.

Pn, Cz, Sb

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Pn, Cz, Sb

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Cz, Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Pn, Cz, Sb

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 godz. 10 min.

Cz, Nd

12:00 – 01:40 BrnoLviv

13 godz. 40 min.

Nd

12:15 – 02:25 BrnoLviv

14 godz. 10 min.

Wt

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Śr, Pt

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

13:00 – 04:00 BrnoLviv

15 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 godz. 15 min.

Pn

13:45 – 02:40 BrnoLviv

12 godz. 55 min.

Pn

13:45 – 02:45 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Cz, Nd

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 godz. 50 min.

Cz

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 godz. 50 min.

Pn

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

15:20 – 06:45 BrnoLviv

15 godz. 25 min.

Wt, Sb

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Pn, Pt

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 07:00 BrnoLviv

15 godz. 30 min.

Wt

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Wt

16:00 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Sb

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Nd

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Nd

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 godz. 30 min.

Śr, Sb

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 godz. 0 min.

Śr, Sb

18:45 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

18:45 – 09:20 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv

13 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:45 – 09:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Pn

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

20:30 – 07:50 BrnoLviv

11 godz. 20 min.

Pt, Sb, Nd

20:45 – 10:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Nd

20:55 – 11:45 BrnoLviv

14 godz. 50 min.

Codziennie

20:55 – 11:15 BrnoLviv

14 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Brno oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

D.M.D. GroupЛьвов - Краков аэропорт

Просто ужас!!Водії хами,добирались до Коаоква 14 годин зі Львова.Не рекомендую нікому цього перевізника.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

Ужас опоздали на 7 часов в Москву с Киева

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

ООО ТуристБухарест - Одесса

Маршрут Бухарест - Одесса. В целом все ок, автобус большой и комфортный, хоть и не первой свежести. Автобус был полупустой. Никакие претензий к компании или водителям нет. Автобус опаздал на 1.5 часа. Самое неприятное из всей поездки - практически полное отсутствие асфальта на дороге на…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information