Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Lviv

Kup bilet na autobus Brno – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Czechy do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Brno do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

16 godz. 0 min.

Trasa

Nd

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Przyjazd do 02:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

22 godz. 10 min.

Trasa

Nd

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjazd z 04:00 od: Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

21 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

11:15 – 02:25 BrnoLviv Odjazd z 11:15 od: Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Cz

12:10 – 03:50 BrnoLviv Odjazd z 12:10 od: Przyjazd do 03:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 40 min.

Trasa

Cz

12:45 – 02:45 BrnoLviv Odjazd z 12:45 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt

13:00 – 04:30 BrnoLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 04:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

13:00 – 04:00 BrnoLviv Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 04:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

13:20 – 03:45 BrnoLviv Odjazd z 13:20 od: Przyjazd do 03:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 25 min.

Trasa

Nd

13:45 – 02:45 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Nd

13:45 – 02:40 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 02:40 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

12 godz. 55 min.

Trasa

Pn

13:45 – 03:00 BrnoLviv Odjazd z 13:45 od: Przyjazd do 03:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

13 godz. 15 min.

Trasa

Pn

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjazd z 14:40 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 50 min.

Trasa

Cz

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjazd z 14:40 od: Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 50 min.

Trasa

Pn

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 15:30 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 05:00 do:

13 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

16:00 – 07:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 0 min.

Trasa

Wt

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 05:00 do:

13 godz. 0 min.

Trasa

Sb

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Wt

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 05:00 do:

13 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

18:15 – 08:50 BrnoLviv Odjazd z 18:15 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 35 min.

Trasa

Nd

18:30 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 18:30 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Sb

18:30 – 09:30 BrnoLviv Odjazd z 18:30 od: Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

15 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

18:45 – 08:50 BrnoLviv Odjazd z 18:45 od: Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 5 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

18:45 – 09:20 BrnoLviv Odjazd z 18:45 od: Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 35 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

13 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 19:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

14 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

20:00 – 09:00 BrnoLviv Odjazd z 20:00 od: Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

13 godz. 0 min.

Trasa

Pn

20:30 – 08:30 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 08:30 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

12 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

20:30 – 07:50 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 20 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

20:30 – 08:00 BrnoLviv Odjazd z 20:30 od: Przyjazd do 08:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

11 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

20:55 – 11:45 BrnoLviv Odjazd z 20:55 od: Przyjazd do 11:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

20:55 – 11:15 BrnoLviv Odjazd z 20:55 od: Przyjazd do 11:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

14 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Brno oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży z Czechy do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information