Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Lviv

Kup bilet na autobus Brno – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 02:50 BrnoLviv

22 godz. 50 min.

Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Cz, Nd

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 02:50 BrnoLviv

22 godz. 50 min.

Cz, Nd

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Nd

04:00 – 02:50 BrnoLviv

22 godz. 50 min.

Nd

04:00 – 02:50 BrnoLviv

22 godz. 50 min.

Cz, Nd

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 godz. 20 min.

Cz, Nd

12:00 – 01:40 BrnoLviv

13 godz. 40 min.

Nd

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

13:00 – 05:00 BrnoLviv

16 godz. 0 min.

Cz

13:00 – 04:50 BrnoLviv

15 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

13:00 – 05:30 BrnoLviv

16 godz. 30 min.

Cz

13:00 – 04:00 BrnoLviv

15 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

13:45 – 02:40 BrnoLviv

12 godz. 55 min.

Pn

13:45 – 02:45 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Cz, Nd

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 godz. 15 min.

Pn

15:20 – 06:45 BrnoLviv

15 godz. 25 min.

Wt, Sb

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:25 – 10:50 BrnoLviv

19 godz. 25 min.

Pn, Pt

15:30 – 07:00 BrnoLviv

15 godz. 30 min.

Wt

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Wt

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 godz. 30 min.

Pn, Pt

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Sb, Nd

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 godz. 30 min.

Śr, Sb

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 godz. 0 min.

Śr, Sb

18:45 – 08:50 BrnoLviv

14 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

18:45 – 09:20 BrnoLviv

14 godz. 35 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 08:25 BrnoLviv

13 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:00 – 09:00 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:45 – 09:45 BrnoLviv

14 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 godz. 0 min.

Pn

20:30 – 07:50 BrnoLviv

11 godz. 20 min.

Pt, Sb, Nd

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Не первый раз едем Вашей фирмой и очень приятно, с комфортом и уютом) Доехали быстро, с вай-фаем и в тепле) не раз останавливались) Водители отличные! Спасибо Вам)

ООО ТуристОдесса - Москва

Благодарю за поездку. Ехала Москва-Одесса рейс. Автобус комфортабельный, водители часто делали остановки. За сутки,в любом случае, устаеешь в положении сидя, и тем не менее, отрицательных эмоций не возникло. Спасибо!

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information