Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Brno – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Čt, Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Čt, Ne

12:00 – 01:40 BrnoLviv

13 hod. 40 min.

Ne

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

13:00 – 04:00 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

13:00 – 04:50 BrnoLviv

15 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

13:45 – 02:40 BrnoLviv

12 hod. 55 min.

Po

13:45 – 02:45 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Čt, Ne

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 hod. 15 min.

Po

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 hod. 50 min.

Po

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 hod. 50 min.

Čt

15:20 – 06:45 BrnoLviv

15 hod. 25 min.

Út, So

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

15:25 – 10:50 BrnoLviv

19 hod. 25 min.

Po, Pá

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 07:00 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Út

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Út

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Pá

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Po, So

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Po, So, Ne

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

So, Ne

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

St, So

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 30 min.

St, So

18:45 – 09:20 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

18:45 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 5 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 08:25 BrnoLviv

13 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:45 – 09:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Po

20:30 – 07:50 BrnoLviv

11 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací