Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Brno – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 02:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

22 hod. 10 min.

Linka

Po, Čt, So

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Po, So

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

21 hod. 40 min.

Linka

Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

21 hod. 40 min.

Linka

Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 02:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

22 hod. 10 min.

Linka

Po, So

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

21 hod. 40 min.

Linka

Po, Čt, So

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Příjezd v 02:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

22 hod. 10 min.

Linka

Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

21 hod. 40 min.

Linka

Po, So

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt, So

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum' Příjezd v 02:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

22 hod. 10 min.

Linka

Ne

12:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 40 min.

Linka

Ne

12:15 – 02:25 BrnoLviv Odjezd v 12:15 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 10 min.

Linka

Út, Pá

12:45 – 02:45 BrnoLviv Odjezd v 12:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 0 min.

Linka

Po, St, Pá

12:45 – 02:45 BrnoLviv Odjezd v 12:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 0 min.

Linka

Po, St, Pá

13:00 – 04:30 BrnoLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 04:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 30 min.

Linka

Čt, So, Ne

13:00 – 04:00 BrnoLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 04:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

13:45 – 03:00 BrnoLviv Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 03:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

13 hod. 15 min.

Linka

Po

13:45 – 02:45 BrnoLviv Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 0 min.

Linka

Čt, Ne

13:45 – 02:40 BrnoLviv Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:40 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 55 min.

Linka

Po

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjezd v 14:40 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 50 min.

Linka

Čt

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjezd v 14:40 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 50 min.

Linka

Po

15:20 – 06:45 BrnoLviv Odjezd v 15:20 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

15 hod. 25 min.

Linka

Út, So

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjezd v 15:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

16:00 – 07:00 BrnoLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 0 min.

Linka

Út

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

13 hod. 0 min.

Linka

So

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 0 min.

Linka

Út

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

13 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

18:15 – 08:50 BrnoLviv Odjezd v 18:15 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 35 min.

Linka

Ne

18:30 – 09:00 BrnoLviv Odjezd v 18:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 30 min.

Linka

St, So

18:30 – 09:30 BrnoLviv Odjezd v 18:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 0 min.

Linka

St, So

18:45 – 09:20 BrnoLviv Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 35 min.

Linka

Čt, So, Ne

18:45 – 08:50 BrnoLviv Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 5 min.

Linka

Čt, So, Ne

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

14 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

14 hod. 0 min.

Linka

Čt, Ne

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

13 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

13 hod. 25 min.

Linka

Čt, Ne

19:40 – 10:50 BrnoLviv Odjezd v 19:40 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 10 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

20:00 – 09:00 BrnoLviv Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 0 min.

Linka

Po

20:30 – 08:00 BrnoLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

20:30 – 08:30 BrnoLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

20:30 – 07:50 BrnoLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 20 min.

Linka

Pá, So, Ne

20:45 – 10:45 BrnoLviv Odjezd v 20:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 10:45 do: Prospekt Čornovola 105, Benzinová stanice"WOG"

14 hod. 0 min.

Linka

Čt

20:55 – 11:45 BrnoLviv Odjezd v 20:55 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 50 min.

Linka

Denně

20:55 – 11:15 BrnoLviv Odjezd v 20:55 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка мз Киева в Москву была очень удачной! Удобный автобус,приятный персонал,приехали даже немного раньше обещанного времени! Будем ездить еще

ООО ТуристБухарест - Одесса

Удобный автобус, туалет не работал, но остановок было достаточно. Очень хорошие водители, которые подождали опаздывающего из-за пробок в городе пассажира. Спасибо, буду ездить с вами еще)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací