Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Brno – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 02:50 BrnoLviv

22 hod. 50 min.

Ne

04:00 – 02:50 BrnoLviv

22 hod. 50 min.

Čt, Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Čt, Ne

04:00 – 02:50 BrnoLviv

22 hod. 50 min.

Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Čt, Ne

04:00 – 02:50 BrnoLviv

22 hod. 50 min.

Čt, Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Ne

12:00 – 01:40 BrnoLviv

13 hod. 40 min.

Ne

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

13:00 – 05:30 BrnoLviv

16 hod. 30 min.

Čt

13:00 – 04:00 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

13:00 – 05:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt

13:00 – 04:50 BrnoLviv

15 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

13:45 – 02:40 BrnoLviv

12 hod. 55 min.

Po

13:45 – 02:45 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Čt, Ne

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 hod. 15 min.

Po

15:20 – 06:45 BrnoLviv

15 hod. 25 min.

Út, So

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

15:25 – 10:50 BrnoLviv

19 hod. 25 min.

Po, Pá

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Pá

15:30 – 07:00 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Út

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Út

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

So, Ne

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

St, So

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 30 min.

St, So

18:45 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 5 min.

Čt, So, Ne

18:45 – 09:20 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 08:25 BrnoLviv

13 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:45 – 09:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Po

20:30 – 07:50 BrnoLviv

11 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

TOV NasorokhБрно - Львов

Вежливые, приятные водители) чистый салон, хорошо работает вай-фай) время прибытия - без опозданий) предлагали кофе с конфетами) ехала зимой, в автобусе было тепло) Единственный минус: не было розетки возле сиденья. Но в общем поездкой осталась довольна)

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Прибув до Варшави згідно розкладу. Всу чудово.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací