Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Brno – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt, So

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 02:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

22 hod. 10 min.

Linka

Čt, Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Čt, Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 02:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

22 hod. 10 min.

Linka

Po, Čt, So

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 02:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

22 hod. 10 min.

Linka

Čt, Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Po, Čt, So

04:00 – 02:10 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 02:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

22 hod. 10 min.

Linka

Po, Čt, So

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

21 hod. 40 min.

Linka

Čt, Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

16 hod. 0 min.

Linka

Čt, Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

21 hod. 40 min.

Linka

Po, Čt, So

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

21 hod. 40 min.

Linka

Čt, Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 04:00 z: Bus Station, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

21 hod. 40 min.

Linka

Po, Čt, So

12:00 – 01:40 BrnoLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 40 min.

Linka

Ne

12:15 – 02:25 BrnoLviv Odjezd v 12:15 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 10 min.

Linka

Út

12:45 – 02:45 BrnoLviv Odjezd v 12:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 0 min.

Linka

Po, St, Pá

13:00 – 04:30 BrnoLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 04:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 30 min.

Linka

Čt, So, Ne

13:00 – 04:00 BrnoLviv Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 04:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

13:45 – 02:45 BrnoLviv Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 0 min.

Linka

Čt, Ne

13:45 – 02:45 BrnoLviv Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 0 min.

Linka

Čt, Ne

13:45 – 02:40 BrnoLviv Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 02:40 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 55 min.

Linka

Po

13:45 – 03:00 BrnoLviv Odjezd v 13:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 03:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

13 hod. 15 min.

Linka

Po

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjezd v 14:40 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 50 min.

Linka

Čt

14:40 – 06:30 BrnoLviv Odjezd v 14:40 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 50 min.

Linka

Po

15:20 – 06:45 BrnoLviv Odjezd v 15:20 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

15 hod. 25 min.

Linka

Út, So

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjezd v 15:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 30 min.

Linka

Út

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjezd v 15:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 05:00 BrnoLviv Odjezd v 15:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

13 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

15:30 – 07:00 BrnoLviv Odjezd v 15:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 30 min.

Linka

Út

16:00 – 05:00 BrnoLviv Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

13 hod. 0 min.

Linka

So

18:15 – 08:50 BrnoLviv Odjezd v 18:15 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 35 min.

Linka

Ne

18:15 – 08:50 BrnoLviv Odjezd v 18:15 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 35 min.

Linka

Ne

18:30 – 09:00 BrnoLviv Odjezd v 18:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 30 min.

Linka

St, So

18:30 – 09:30 BrnoLviv Odjezd v 18:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 0 min.

Linka

St, So

18:45 – 08:50 BrnoLviv Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 5 min.

Linka

Čt, So, Ne

18:45 – 09:20 BrnoLviv Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 35 min.

Linka

Čt, So, Ne

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

13 hod. 25 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 08:25 BrnoLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:25 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

13 hod. 25 min.

Linka

Ne

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

14 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 09:00 BrnoLviv Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

14 hod. 0 min.

Linka

Ne

19:40 – 10:50 BrnoLviv Odjezd v 19:40 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 10 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

19:40 – 10:50 BrnoLviv Odjezd v 19:40 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

15 hod. 10 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

20:00 – 09:00 BrnoLviv Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 09:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

13 hod. 0 min.

Linka

Po

20:30 – 08:30 BrnoLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

20:30 – 07:50 BrnoLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 20 min.

Linka

Pá, So, Ne

20:30 – 08:00 BrnoLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 08:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

20:45 – 10:45 BrnoLviv Odjezd v 20:45 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 10:45 do: Prospekt Čornovola 105, Benzinová stanice"WOG"

14 hod. 0 min.

Linka

Čt, Ne

20:55 – 11:45 BrnoLviv Odjezd v 20:55 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 50 min.

Linka

Denně

20:55 – 11:15 BrnoLviv Odjezd v 20:55 z: Aut. Nádr. "Zvonařka" Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

14 hod. 20 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристМосква - Одесса

минусы - не работал wi-fi. телевизор работал в салоне, за поездку посмотрел 3 сезона сериала "пёс". а я этого не хотел. нет стюарда, только 2 водителя. на остановках можно было купить только беляш с капустой. плюсы - доехали итог - пользуйтесь ecolines

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

OOO TuristMoskva - Kiev

Ужасно... Водители очень грубые, хамы. Автобус грязный и плохо пахнить. Больше никогда не буду пользоваться этой фирмой!!!

TOV NasorokhKrakow - Praha

Udogodnienia w autokarze nie są zgodne z opisem, tj. nie było czynnej toalety (ale średnio co 2h mieliśmy postój, więc spoko :) ), nie było gniazdek elektrycznych, trochę stary autokar (wyczuwać można było podobny zapach do plackart w ukraińskich kolejach), ale przejazd w sumie OK,…

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Комфортний автобус, ввічливі водії, які з розумінням ставляться до в сього, навіть коли виникають якісь труднощі то з усмішкою допомагають. На кордоні коли забрали паспорти і всі скучали пригостили запашною кавою а також включили цікавий скріалчиі і доречі не дуже голосно, щоб не заважджати іншим…

SVD TransLviv - Praha

Мне не очень понравилась поездка,этим автобусом Трускавец-Львов-Прага ехала первый и последний раз.Посадка производилась в хаосе,места у купленых через интернет билетов были заняты пасажирами,которые купили билеты у водителей.Сесть на своё место нереально.Чемоданы кидают как мешки с картошкой.Климатизация не работала . Чай,кофе отсутствовали.Зарядка на телефон одна на…

OOO TuristBucuresti - Odessa

It wasn't clear where the bus station in Bucharest is. It was hot in a bus. No toilet. No wifi in Romania. Charging the phone was unconvenient.

OOO TuristMoskva - Kiev

It was awful! They didnt recognize purchases by internet! Too much trouble and problems! Never i will travel again with this company

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací