Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Brno – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Čt, Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Čt, Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Čt, Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Čt, Ne

12:00 – 01:40 BrnoLviv

13 hod. 40 min.

Ne

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

13:00 – 04:00 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

13:45 – 02:40 BrnoLviv

12 hod. 55 min.

Po

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 hod. 15 min.

Po

13:45 – 02:45 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Čt, Ne

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 hod. 50 min.

Čt

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 hod. 50 min.

Po

15:20 – 06:45 BrnoLviv

15 hod. 25 min.

Út, So

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

15:25 – 10:50 BrnoLviv

19 hod. 25 min.

Po, Pá

15:30 – 07:00 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Út

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Út

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Pá

16:00 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

So

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Ne

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Ne

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 30 min.

St, So

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

St, So

18:45 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 5 min.

Čt, So, Ne

18:45 – 09:20 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 08:25 BrnoLviv

13 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:45 – 09:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Po

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 07:50 BrnoLviv

11 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

20:45 – 10:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Ne

20:55 – 11:15 BrnoLviv

14 hod. 20 min.

Denně

20:55 – 11:45 BrnoLviv

14 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

ООО ТуристКиев - Москва

Всю дорогу не давав спати серіал, ввімкнений на повну гучність. При чому, заборонений для показу в Україні. Водії хамили від самої посадки

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací