Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Brno – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Po, Čt, So

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Čt, Ne

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Po, Čt, So

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Po, Čt, So

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Čt, Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Po, Čt, So

04:00 – 02:10 BrnoLviv

22 hod. 10 min.

Po, Čt, So

04:00 – 19:20 BrnoLviv

15 hod. 20 min.

Čt, Ne

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Po, Čt, So

04:00 – 01:40 BrnoLviv

21 hod. 40 min.

Čt, Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt, Ne

04:00 – 20:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Po, Čt, So

12:00 – 01:40 BrnoLviv

13 hod. 40 min.

Ne

12:15 – 02:25 BrnoLviv

14 hod. 10 min.

Út

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

St, Pá

12:45 – 02:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

13:00 – 04:00 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 hod. 15 min.

Po

13:45 – 02:45 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Čt, Ne

13:45 – 02:40 BrnoLviv

12 hod. 55 min.

Po

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 hod. 50 min.

Čt

14:40 – 06:30 BrnoLviv

15 hod. 50 min.

Po

15:20 – 06:45 BrnoLviv

15 hod. 25 min.

Út, So

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Pá

15:30 – 07:00 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Út

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Út

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

16:00 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

So

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Ne

18:15 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Ne

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

St, So

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 30 min.

St, So

18:45 – 09:20 BrnoLviv

14 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

18:45 – 08:50 BrnoLviv

14 hod. 5 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 08:25 BrnoLviv

13 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:45 – 09:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Po

20:30 – 07:50 BrnoLviv

11 hod. 20 min.

Pá, So, Ne

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:45 – 10:45 BrnoLviv

14 hod. 0 min.

Ne

20:55 – 11:45 BrnoLviv

14 hod. 50 min.

Denně

20:55 – 11:15 BrnoLviv

14 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupЛьвов - Краков аэропорт

Просто ужас!!Водії хами,добирались до Коаоква 14 годин зі Львова.Не рекомендую нікому цього перевізника.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

Ужас опоздали на 7 часов в Москву с Киева

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

ООО ТуристБухарест - Одесса

Маршрут Бухарест - Одесса. В целом все ок, автобус большой и комфортный, хоть и не первой свежести. Автобус был полупустой. Никакие претензий к компании или водителям нет. Автобус опаздал на 1.5 часа. Самое неприятное из всей поездки - практически полное отсутствие асфальта на дороге на…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací