• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Brno - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Brno – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
11:30 – 01:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

So

11:30 – 01:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

11:30 – 02:00 BrnoLviv

14 hod. 30 min.

11:30 – 00:30 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

St, Čt, So

12:30 – 02:10 BrnoLviv

13 hod. 40 min.

Ne

13:00 – 05:30 BrnoLviv

16 hod. 30 min.

Čt

13:00 – 05:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt

13:30 – 05:25 BrnoLviv

15 hod. 55 min.

Po, St, So

13:40 – 03:05 BrnoLviv

13 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

13:45 – 03:00 BrnoLviv

13 hod. 15 min.

Čt, Ne

14:00 – 07:20 BrnoLviv

17 hod. 20 min.

Út, So

15:05 – 10:10 BrnoLviv

19 hod. 5 min.

Po

15:10 – 08:00 BrnoLviv

16 hod. 50 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

15:20 – 03:55 BrnoLviv

12 hod. 35 min.

Denně

15:30 – 08:30 BrnoLviv

17 hod. 0 min.

Ne

15:30 – 05:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 09:00 BrnoLviv

17 hod. 30 min.

Ne

15:30 – 05:40 BrnoLviv

14 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

16:20 – 06:15 BrnoLviv

13 hod. 55 min.

So, Ne

16:50 – 07:20 BrnoLviv

14 hod. 30 min.

Pá, Ne

17:15 – 07:40 BrnoLviv

14 hod. 25 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

17:15 – 07:20 BrnoLviv

14 hod. 5 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

17:30 – 07:00 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Ne

17:30 – 07:40 BrnoLviv

14 hod. 10 min.

Ne

18:30 – 09:30 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

St, So

18:30 – 09:00 BrnoLviv

14 hod. 30 min.

St, So

18:45 – 08:00 BrnoLviv

13 hod. 15 min.

Čt, So, Ne

18:45 – 08:20 BrnoLviv

13 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 09:00 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Po, Pá

20:15 – 13:05 BrnoLviv

16 hod. 50 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

20:30 – 08:00 BrnoLviv

11 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:30 – 08:30 BrnoLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

20:50 – 08:00 BrnoLviv

11 hod. 10 min.

Po, Pá, So, Ne

20:50 – 08:30 BrnoLviv

11 hod. 40 min.

Po, Pá, So, Ne

21:20 – 12:20 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

Ne

21:20 – 13:20 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Ne

21:20 – 13:20 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Ne

21:20 – 12:20 BrnoLviv

15 hod. 0 min.

Ne

21:30 – 10:00 BrnoLviv

12 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

21:30 – 10:30 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

22:00 – 14:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

22:00 – 11:30 BrnoLviv

13 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

22:30 – 15:30 BrnoLviv

17 hod. 0 min.

St, Čt

22:30 – 15:00 BrnoLviv

16 hod. 30 min.

St, Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Lviv v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupOstrava - Yasinia

Vstřícní řidiči. Funkční klimatizace kontra toalety mimo provoz v buse.

TOV NasorokhПрага - Львов

That's all right! Vše dobře. Děkujeme řidiče za čaj a káva.

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací