• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Brno - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Brno – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:45 – 22:00 BrnoLviv

12 hod. 15 min.

Ne

12:50 – 06:10 BrnoLviv

17 hod. 20 min.

So

13:00 – 05:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt

13:00 – 04:15 BrnoLviv

15 hod. 15 min.

Čt

13:00 – 04:30 BrnoLviv

15 hod. 30 min.

Čt

13:00 – 05:00 BrnoLviv

16 hod. 0 min.

Čt

13:30 – 05:25 BrnoLviv

15 hod. 55 min.

Po, St, So

13:40 – 03:05 BrnoLviv

13 hod. 25 min.

Po, Čt, Ne

14:45 – 03:55 BrnoLviv

13 hod. 10 min.

Denně

15:10 – 08:00 BrnoLviv

16 hod. 50 min.

Po, St, Pá

17:30 – 07:40 BrnoLviv

14 hod. 10 min.

Ne

19:50 – 08:50 BrnoLviv

13 hod. 0 min.

Po, St, Pá

21:30 – 14:00 BrnoLviv

16 hod. 30 min.

Po, St, Pá

21:50 – 12:20 BrnoLviv

14 hod. 30 min.

Po, St, Pá

21:50 – 11:30 BrnoLviv

13 hod. 40 min.

Po, St, Pá

22:00 – 12:45 BrnoLviv

14 hod. 45 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Lviv v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací