Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Brno – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Ne

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Čt, Ne

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Ne

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Čt, Ne

11:35 – 16:30 BrnoKrakow

4 hod. 55 min.

Út, Čt, Ne

12:00 – 17:00 BrnoKrakow

5 hod. 0 min.

Ne

12:45 – 17:30 BrnoKrakow

4 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

13:00 – 18:25 BrnoKrakow

5 hod. 25 min.

Čt, So, Ne

13:45 – 19:20 BrnoKrakow

5 hod. 35 min.

Čt, Ne

14:40 – 20:40 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Po

14:40 – 20:40 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Čt

15:20 – 20:30 BrnoKrakow

5 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 hod. 30 min.

Po, Pá

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 hod. 30 min.

Út

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

18:15 – 23:55 BrnoKrakow

5 hod. 40 min.

Po, Ne

18:15 – 23:55 BrnoKrakow

5 hod. 40 min.

Ne

18:30 – 00:20 BrnoKrakow

5 hod. 50 min.

St, So

18:45 – 23:10 BrnoKrakow

4 hod. 25 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 23:30 BrnoKrakow

4 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:45 – 23:50 BrnoKrakow

4 hod. 5 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 hod. 30 min.

Po

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 hod. 30 min.

Po

20:30 – 01:15 BrnoKrakow

4 hod. 45 min.

Pá, So, Ne

20:30 – 03:00 BrnoKrakow

6 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

20:55 – 02:50 BrnoKrakow

5 hod. 55 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

TOV NasorokhБрно - Львов

Ехала 15 ноября с Брно до Львова. Приятная команда, ребята профессионалы. Спасибо!

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

ООО ТуристМосква - Киев

Не нужно писать бред о напитка, вайфае и прочую лабуду, отсутствующую в автобусе изначально! А так все ок.

ООО ТуристМосква - Киев

Спасибо ООО Туристу

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací