Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Brno – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Ne

10:30 – 16:00 BrnoKrakow

5 hod. 30 min.

So

11:35 – 16:30 BrnoKrakow

4 hod. 55 min.

Út, Čt, Ne

12:00 – 17:00 BrnoKrakow

5 hod. 0 min.

Ne

12:45 – 17:30 BrnoKrakow

4 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá

13:00 – 18:25 BrnoKrakow

5 hod. 25 min.

So

13:00 – 19:00 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Čt

13:00 – 19:00 BrnoKrakow

6 hod. 0 min.

Po

13:45 – 19:20 BrnoKrakow

5 hod. 35 min.

Čt, Ne

15:20 – 20:30 BrnoKrakow

5 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 20:30 BrnoKrakow

5 hod. 0 min.

Po, St, Pá

18:15 – 23:55 BrnoKrakow

5 hod. 40 min.

So, Ne

18:30 – 00:20 BrnoKrakow

5 hod. 50 min.

St, So

18:45 – 23:20 BrnoKrakow

4 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

19:00 – 23:30 BrnoKrakow

4 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

19:45 – 23:50 BrnoKrakow

4 hod. 5 min.

Čt, So, Ne

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 hod. 30 min.

Po

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 hod. 30 min.

Po

20:30 – 01:15 BrnoKrakow

4 hod. 45 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

PAT TERNOPIL-16127

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací