За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Краків

Купити квитки на автобус Брно - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Нд

10:30 – 16:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Сб

11:35 – 16:30 БрноКраків

4 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

12:00 – 17:00 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Нд

12:45 – 17:30 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

13:00 – 19:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 19:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Пн

13:00 – 18:25 БрноКраків

5 год. 25 хв.

Чт, Сб, Нд

13:45 – 19:20 БрноКраків

5 год. 35 хв.

Чт, Нд

15:20 – 20:30 БрноКраків

5 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Вт

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Пт

18:15 – 23:55 БрноКраків

5 год. 40 хв.

Сб, Нд

18:30 – 00:20 БрноКраків

5 год. 50 хв.

Ср, Сб

18:45 – 01:00 БрноКраків

6 год. 15 хв.

Чт, Сб, Нд

19:00 – 23:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

19:45 – 23:50 БрноКраків

4 год. 5 хв.

Чт, Сб, Нд

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:30 – 01:15 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhПрага - Львов

Ездила 16.05 Прага - Львов. Поездка прошла замечательно, вежливые водители, чистый автобус, интернет работал всю дорогу, показывали видеофильмы, утренний кофе был вкусным)))) рекомендую!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

TOV NasorokhКраков - Львов

Все супер, автобус удобный, водитель предварительно связался чтобы уточнить место встречи, приятно)

TOV NasorokhПрага - Львов

Все було добре і професійно. Єдиний момент, що був старий автобус

Denysivka-PlusLviv - Krakow

Good, fast, comfortable and even helped us with our ticket problem. Has charger, wifi, tv and free snacks. 5/5

TOV NasorokhЛьвов - Прага

З перевізником TOV Nasorokh їхала удруге: Львів - Прага - 26.04.2018. Екіпаж був інший, но такий же професійний, доброзичливий. З водіями цієї компанії відчуваю себе спокійно, надійно. Вартість квитків теж влаштовує. На жаль, довше добираюсь з Луганської області до Львова...

TOV NasorokhЛьвов - Пльзень

Поездка просто супер!!! Водители опрятны, вежливы, отзывчивы. Часто останавливались чтобы размять ноги и в туалет, предложили ночью плед. Поездка прошла комфортно. Спасибо водителям и организаторам.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information