За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Краків

Купити квитки на автобус Брно - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Нд

04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Нд

11:35 – 16:30 БрноКраків

4 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

12:00 – 17:00 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Нд

12:45 – 17:30 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

13:00 – 18:50 БрноКраків

5 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:00 – 18:25 БрноКраків

5 год. 25 хв.

Чт, Сб, Нд

13:00 – 19:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт

13:45 – 19:20 БрноКраків

5 год. 35 хв.

Чт, Нд

15:20 – 20:30 БрноКраків

5 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Пт

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Вт

18:15 – 23:55 БрноКраків

5 год. 40 хв.

Сб, Нд

18:30 – 00:20 БрноКраків

5 год. 50 хв.

Ср, Сб

18:45 – 23:10 БрноКраків

4 год. 25 хв.

Чт, Сб, Нд

19:00 – 23:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

19:45 – 23:50 БрноКраків

4 год. 5 хв.

Чт, Сб, Нд

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:30 – 01:15 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

20:30 – 03:00 БрноКраків

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

TOV NasorokhБрно - Львов

Вежливые, приятные водители) чистый салон, хорошо работает вай-фай) время прибытия - без опозданий) предлагали кофе с конфетами) ехала зимой, в автобусе было тепло) Единственный минус: не было розетки возле сиденья. Но в общем поездкой осталась довольна)

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Прибув до Варшави згідно розкладу. Всу чудово.

TOV NasorokhКраков - Золочев

Водії дуже дуже дуже чудові. навіть мене вночі вкрили ковдрою )))) автобус чистий, комфортний. приїхав вчасно. в автобусі була кава з цукерками :) Єдиний мінус - НЕ ПРАЦЮЄ ТУАЛЕТ ТА НЕМА РОЗЕТОК ПІД КРІСЛАМИ (хоча в описі вказано про їх наявність). загалом дуже задоволена поїздкою.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information