За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Краків

Купити квитки на автобус Брно - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:30 – 16:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Сб

11:35 – 16:30 БрноКраків

4 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

12:00 – 17:00 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Нд

12:45 – 17:30 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

13:00 – 18:25 БрноКраків

5 год. 25 хв.

Сб

13:00 – 19:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт

13:45 – 19:20 БрноКраків

5 год. 35 хв.

Чт, Нд

15:20 – 20:30 БрноКраків

5 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 20:30 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

17:15 – 23:00 БрноКраків

5 год. 45 хв.

Пн

18:30 – 00:20 БрноКраків

5 год. 50 хв.

Ср, Сб

18:45 – 23:20 БрноКраків

4 год. 35 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

19:00 – 23:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

19:45 – 23:50 БрноКраків

4 год. 5 хв.

Чт, Сб, Нд

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:30 – 01:15 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Катовице - Тернополь

Хоть сам автобус не дуже, водії все скрасили)) Чудове ставлення і поїздка пройшла чудово.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

TOV NasorokhБрно - Львов

Все добре, але бажано, щоб був туалет

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса - Бухарест

TOV NasorokhОломоуц - Львов

Якщо ще раз прийдеться їхати цим маршрутом то виберемо тільки цього перевізника!!!! Приємні і уважні водії, кава з солоденьким , чистота в автобусі і WI-FI всю дорогу. Все просто Супер!!! Рекомендуємо!!!!!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Дуже задоволена поїздкою, до Львова приїхали вчасно навіть на 1хв.раніше), до місця призначення (аеропорт Кракова) приїхали на 30хв.раніше! Молодці

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information