За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Краків

Купити квитки на автобус Брно - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Нд

04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт, Нд

04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Нд

04:00 – 10:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт, Нд

11:35 – 16:30 БрноКраків

4 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

12:00 – 17:00 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Нд

12:45 – 17:30 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

13:00 – 18:25 БрноКраків

5 год. 25 хв.

Чт, Сб, Нд

13:45 – 19:20 БрноКраків

5 год. 35 хв.

Чт, Нд

14:40 – 20:40 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт

14:40 – 20:40 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Пн

15:20 – 20:30 БрноКраків

5 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Вт

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Пт

18:15 – 23:55 БрноКраків

5 год. 40 хв.

Пн, Нд

18:15 – 23:55 БрноКраків

5 год. 40 хв.

Нд

18:30 – 00:20 БрноКраків

5 год. 50 хв.

Ср, Сб

18:45 – 23:10 БрноКраків

4 год. 25 хв.

Чт, Сб, Нд

19:00 – 23:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

19:45 – 23:50 БрноКраків

4 год. 5 хв.

Чт, Сб, Нд

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:30 – 01:15 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

20:30 – 03:00 БрноКраків

6 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

20:55 – 02:50 БрноКраків

5 год. 55 хв.

Кожен день

Як з Брно швидко доїхати до центру Краків в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

TOV NasorokhБрно - Львов

Ехала 15 ноября с Брно до Львова. Приятная команда, ребята профессионалы. Спасибо!

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

ООО ТуристМосква - Киев

Не нужно писать бред о напитка, вайфае и прочую лабуду, отсутствующую в автобусе изначально! А так все ок.

ООО ТуристМосква - Киев

Спасибо ООО Туристу

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information