• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Краків

Купити квитки на автобус Брно - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:30 – 16:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Сб

11:35 – 17:20 БрноКраків

5 год. 45 хв.

Вт, Чт, Нд

12:30 – 17:30 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Нд

13:00 – 19:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт

13:20 – 20:00 БрноКраків

6 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

13:45 – 18:45 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Чт, Нд

15:20 – 20:30 БрноКраків

5 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

18:30 – 23:30 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Ср, Сб

18:45 – 23:20 БрноКраків

4 год. 35 хв.

Чт, Сб, Нд

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн, Пт

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн, Пт

20:30 – 01:15 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

22:00 – 05:00 БрноКраків

7 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Краків в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Поїздка з Праги до Києва була цілком задовільна. Приїхали навіть на 2 години раніше графіка (23 години у дорозі). Зупинок робили достатньо, доїхали без інцидентів. На борту пригощали кавою й чаєм. Автобус відповідав вартості квитка (1500 грн), тому претензій нема. Але деяким пасажирам не пощастило,…

TOV NasorokhЛьвов - Карловы Вары

Дякую! За безпечний, комфортний переїзд. Привітні, професійні, уважні водії, котрі зробили все для того, щоб переїзд для пасажирів був максимально зручним і комфортним! Наступного разу, однозначно скористаюсь послугами даного перевізника! (Їхала зі Львова до Карлових—Вар 13.06.19р.)

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Подорож прошла на вищому рівні.Автобус знаходиться в хорошому стані, крісла зручні. Окрема подяка водіям: Ігореві та Петру, які показали себе справжніми професіоналами. P. S. Кава та цукерки дуже смачні.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Їхав з Праги до Львова рейсом Прага — Тернопіль. Автобус у задовільному стані, водії ввічливі і тактовні. WI-FI був протягом всього маршруту. Випереджали графік руху на кілька годин. Прикордонний контроль пройшли швидко. До Львова прибули о 7 ранку, незважаючи на те, що за графіком час…

TOV NasorokhLviv - Praha

Автобус ок. На відміну від багатьох нових жлобських моделей у цьому є досить місця для ніг. Нічо не калатало і не відвалювалося. Водії привітні, їхали швидко, без незрозумілого кружляння по заправкам навколо кожного міста. Інтернет є. По телевізору крутили російське гівно, як майже у всіх…

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Тернополь

Все чудово,шофера супер,доставка надом

TOV NasorokhКраков - Львов

Все окей і навіть більше- пригощали смачною кавою

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Пунктуальні та привітні водії, чистий автобус. Приїхав вчасно. Попередньо телефонують чи пасажири на місці - дуже зручно. Рекомендую.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя