За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Краків

Купити квитки на автобус Брно - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:30 – 16:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Сб

11:35 – 16:30 БрноКраків

4 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

12:00 – 17:00 БрноКраків

5 год. 0 хв.

Нд

13:00 – 19:00 БрноКраків

6 год. 0 хв.

Чт

13:00 – 18:25 БрноКраків

5 год. 25 хв.

Сб

13:45 – 19:20 БрноКраків

5 год. 35 хв.

Чт, Нд

15:20 – 20:30 БрноКраків

5 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 21:00 БрноКраків

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

17:15 – 23:00 БрноКраків

5 год. 45 хв.

Пн

18:30 – 00:20 БрноКраків

5 год. 50 хв.

Ср, Сб

18:45 – 23:20 БрноКраків

4 год. 35 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:00 – 00:30 БрноКраків

4 год. 30 хв.

Пн

20:30 – 01:15 БрноКраків

4 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

TOV NasorokhПльзень - Львов

Перевозчик хороший)

TOV NasorokhЛьвов - Карловы Вары

Скористався поїздкою в дві сторони. Автобуси чисті, хоча і не нові . Однак гарячу каву запропонували тільки один раз , як їхали в Чехію. Водії коректні і професійні.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Катовице - Тернополь

Хоть сам автобус не дуже, водії все скрасили)) Чудове ставлення і поїздка пройшла чудово.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

TOV NasorokhБрно - Львов

Все добре, але бажано, щоб був туалет

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса - Бухарест

TOV NasorokhОломоуц - Львов

Якщо ще раз прийдеться їхати цим маршрутом то виберемо тільки цього перевізника!!!! Приємні і уважні водії, кава з солоденьким , чистота в автобусі і WI-FI всю дорогу. Все просто Супер!!! Рекомендуємо!!!!!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Дуже задоволена поїздкою, до Львова приїхали вчасно навіть на 1хв.раніше), до місця призначення (аеропорт Кракова) приїхали на 30хв.раніше! Молодці

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя