Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Krakow

Kup bilet na autobus Brno – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:30 – 16:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Sb

11:35 – 16:30 BrnoKrakow

4 godz. 55 min.

Wt, Cz, Nd

12:00 – 17:00 BrnoKrakow

5 godz. 0 min.

Nd

12:45 – 17:30 BrnoKrakow

4 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:00 – 19:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz

13:00 – 18:25 BrnoKrakow

5 godz. 25 min.

Sb

13:45 – 19:20 BrnoKrakow

5 godz. 35 min.

Cz, Nd

15:20 – 20:30 BrnoKrakow

5 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 20:30 BrnoKrakow

5 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

17:15 – 23:00 BrnoKrakow

5 godz. 45 min.

Pn

18:30 – 00:20 BrnoKrakow

5 godz. 50 min.

Śr, Sb

18:45 – 23:20 BrnoKrakow

4 godz. 35 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

19:00 – 23:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:45 – 23:50 BrnoKrakow

4 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn

20:30 – 01:15 BrnoKrakow

4 godz. 45 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information