Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Krakow

Kup bilet na autobus Brno – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Nd

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Nd

11:35 – 16:30 BrnoKrakow

4 godz. 55 min.

Wt, Cz, Nd

12:00 – 17:00 BrnoKrakow

5 godz. 0 min.

Nd

12:45 – 17:30 BrnoKrakow

4 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:00 – 18:25 BrnoKrakow

5 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

13:45 – 19:20 BrnoKrakow

5 godz. 35 min.

Cz, Nd

14:40 – 20:40 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Pn

14:40 – 20:40 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz

15:20 – 20:30 BrnoKrakow

5 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Pn, Pt

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Wt

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

18:15 – 23:55 BrnoKrakow

5 godz. 40 min.

Nd

18:15 – 23:55 BrnoKrakow

5 godz. 40 min.

Pn, Nd

18:30 – 00:20 BrnoKrakow

5 godz. 50 min.

Śr, Sb

18:45 – 23:10 BrnoKrakow

4 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 23:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:45 – 23:50 BrnoKrakow

4 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn

20:30 – 01:15 BrnoKrakow

4 godz. 45 min.

Pt, Sb, Nd

20:30 – 03:00 BrnoKrakow

6 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

20:55 – 02:50 BrnoKrakow

5 godz. 55 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Krakow w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

TOV NasorokhБрно - Львов

Ехала 15 ноября с Брно до Львова. Приятная команда, ребята профессионалы. Спасибо!

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

ООО ТуристМосква - Киев

Не нужно писать бред о напитка, вайфае и прочую лабуду, отсутствующую в автобусе изначально! А так все ок.

ООО ТуристМосква - Киев

Спасибо ООО Туристу

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information