Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Krakow

Kup bilet na autobus Brno – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Nd

10:30 – 16:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Sb

11:35 – 16:30 BrnoKrakow

4 godz. 55 min.

Wt, Cz, Nd

12:00 – 17:00 BrnoKrakow

5 godz. 0 min.

Nd

12:45 – 17:30 BrnoKrakow

4 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:00 – 19:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Pn

13:00 – 19:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz

13:00 – 18:25 BrnoKrakow

5 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

13:45 – 19:20 BrnoKrakow

5 godz. 35 min.

Cz, Nd

15:20 – 20:30 BrnoKrakow

5 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Wt

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Pn, Pt

18:15 – 23:55 BrnoKrakow

5 godz. 40 min.

Sb, Nd

18:30 – 00:20 BrnoKrakow

5 godz. 50 min.

Śr, Sb

18:45 – 01:00 BrnoKrakow

6 godz. 15 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 23:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:45 – 23:50 BrnoKrakow

4 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn

20:30 – 01:15 BrnoKrakow

4 godz. 45 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhПрага - Львов

Ездила 16.05 Прага - Львов. Поездка прошла замечательно, вежливые водители, чистый автобус, интернет работал всю дорогу, показывали видеофильмы, утренний кофе был вкусным)))) рекомендую!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

TOV NasorokhКраков - Львов

Все супер, автобус удобный, водитель предварительно связался чтобы уточнить место встречи, приятно)

TOV NasorokhПрага - Львов

Все було добре і професійно. Єдиний момент, що був старий автобус

Denysivka-PlusLviv - Krakow

Good, fast, comfortable and even helped us with our ticket problem. Has charger, wifi, tv and free snacks. 5/5

TOV NasorokhЛьвов - Прага

З перевізником TOV Nasorokh їхала удруге: Львів - Прага - 26.04.2018. Екіпаж був інший, но такий же професійний, доброзичливий. З водіями цієї компанії відчуваю себе спокійно, надійно. Вартість квитків теж влаштовує. На жаль, довше добираюсь з Луганської області до Львова...

TOV NasorokhЛьвов - Пльзень

Поездка просто супер!!! Водители опрятны, вежливы, отзывчивы. Часто останавливались чтобы размять ноги и в туалет, предложили ночью плед. Поездка прошла комфортно. Спасибо водителям и организаторам.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information