Według czasu
Według ceny

Autobusy Brno - Krakow

Kup bilet na autobus Brno – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Brno do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz, Nd

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Nd

04:00 – 10:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Nd

11:35 – 16:30 BrnoKrakow

4 godz. 55 min.

Wt, Cz, Nd

12:00 – 17:00 BrnoKrakow

5 godz. 0 min.

Nd

12:45 – 17:30 BrnoKrakow

4 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

13:00 – 18:50 BrnoKrakow

5 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

13:00 – 18:25 BrnoKrakow

5 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

13:00 – 19:00 BrnoKrakow

6 godz. 0 min.

Cz

13:45 – 19:20 BrnoKrakow

5 godz. 35 min.

Cz, Nd

15:20 – 20:30 BrnoKrakow

5 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Pn, Pt

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

15:30 – 21:00 BrnoKrakow

5 godz. 30 min.

Wt

18:15 – 23:55 BrnoKrakow

5 godz. 40 min.

Sb, Nd

18:30 – 00:20 BrnoKrakow

5 godz. 50 min.

Śr, Sb

18:45 – 23:10 BrnoKrakow

4 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

19:00 – 23:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

19:45 – 23:50 BrnoKrakow

4 godz. 5 min.

Cz, Sb, Nd

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn

20:00 – 00:30 BrnoKrakow

4 godz. 30 min.

Pn

20:30 – 01:15 BrnoKrakow

4 godz. 45 min.

Pt, Sb, Nd

20:30 – 03:00 BrnoKrakow

6 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Brno szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Brno oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

TOV NasorokhБрно - Львов

Вежливые, приятные водители) чистый салон, хорошо работает вай-фай) время прибытия - без опозданий) предлагали кофе с конфетами) ехала зимой, в автобусе было тепло) Единственный минус: не было розетки возле сиденья. Но в общем поездкой осталась довольна)

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Прибув до Варшави згідно розкладу. Всу чудово.

TOV NasorokhКраков - Золочев

Водії дуже дуже дуже чудові. навіть мене вночі вкрили ковдрою )))) автобус чистий, комфортний. приїхав вчасно. в автобусі була кава з цукерками :) Єдиний мінус - НЕ ПРАЦЮЄ ТУАЛЕТ ТА НЕМА РОЗЕТОК ПІД КРІСЛАМИ (хоча в описі вказано про їх наявність). загалом дуже задоволена поїздкою.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information