• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Івано-Франківськ - Краків

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Івано-Франківськ в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:00 – 21:50 Івано-ФранківськКраків

12 год. 50 хв.

Кожен день

10:00 – 21:30 Івано-ФранківськКраків

11 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

10:50 – 19:30 Івано-ФранківськКраків

8 год. 40 хв.

Кожен день

10:50 – 19:30 Івано-ФранківськКраків

8 год. 40 хв.

Кожен день

12:00 – 22:30 Івано-ФранківськКраків

10 год. 30 хв.

Пт

12:25 – 23:00 Івано-ФранківськКраків

10 год. 35 хв.

Пт

12:30 – 23:10 Івано-ФранківськКраків

10 год. 40 хв.

Ср

13:00 – 23:50 Івано-ФранківськКраків

10 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 01:10 Івано-ФранківськКраків

10 год. 40 хв.

Кожен день

16:30 – 03:25 Івано-ФранківськКраків

10 год. 55 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:05 – 04:05 Івано-ФранківськКраків

11 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:40 – 04:05 Івано-ФранківськКраків

10 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:40 – 04:05 Івано-ФранківськКраків

10 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:00 – 01:30 Івано-ФранківськКраків

7 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 04:20 Івано-ФранківськКраків

10 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

18:30 – 03:55 Івано-ФранківськКраків

9 год. 25 хв.

Кожен день

19:20 – 04:00 Івано-ФранківськКраків

8 год. 40 хв.

Кожен день

19:30 – 05:30 Івано-ФранківськКраків

10 год. 0 хв.

Кожен день

20:20 – 04:35 Івано-ФранківськКраків

8 год. 15 хв.

Кожен день

21:35 – 13:30 Івано-ФранківськКраків

15 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 13:30 Івано-ФранківськКраків

15 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Івано-Франківськ швидко доїхати до центру Краків в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Івано-Франківськ і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

МодультрансКраков Аэропорт - Львов

Їхали з Аеропорту, новий автобус, усе зручно та вчасно)

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

МодультрансЛьвов - Краков Аэропорт

Поїздкою задоволена на всі 90 відсотків) 10 відсотків знімаю за те, що було трішки холоднувато в автобусі. Але, що мене дуже потішило, це те що коли ми приїхали на один кордон там була трохи черга з автобусів, і водії прийняли рішення їхати на кордон в…

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

Яцив ФОПЛьвов - Нитра

Я останньою поїздкою дуже задоволена. Вже два роки їжджу з цим перевозчиком. Поки що завжди автобус на багато годин запізнювався через ситуацію на кордоні. Особливо мене дратувало, що навіть в такій ситуації пасажири завжди вимагали, щоб водій частіше зупинявся, бо їм хотілося покурити, хоча багато…

МодультрансКраков аэропорт - Львов

Дуже зручно,Краків -Львів.

Vital euro transПрага - Катовице

Автобус прибув вчасно, водії привітні, надають допомогу по всім питанням. В автобусі все зручно та комфортно. Буду й надалі користуватися послугами.

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Все нормально, все сподобалось, гарна поїздка.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя