Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Рівне - Краків

Купити квитки на автобус Рівне - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 09:45 РівнеКраків

9 год. 15 хв.

Кожен день

01:20 – 13:50 РівнеКраків

12 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

03:30 – 16:20 РівнеКраків

12 год. 50 хв.

Кожен день

05:10 – 16:20 РівнеКраків

11 год. 10 хв.

Кожен день

10:00 – 21:00 РівнеКраків

11 год. 0 хв.

Вт, Пт

12:00 – 23:00 РівнеКраків

11 год. 0 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

12:20 – 22:05 РівнеКраків

9 год. 45 хв.

Пн, Ср, Пт

14:20 – 01:20 РівнеКраків

11 год. 0 хв.

Кожен день

14:20 – 00:30 РівнеКраків

10 год. 10 хв.

Кожен день

14:50 – 03:10 РівнеКраків

12 год. 20 хв.

Чт, Нд

14:50 – 03:10 РівнеКраків

12 год. 20 хв.

Чт, Нд

15:10 – 01:00 РівнеКраків

9 год. 50 хв.

Пт

15:50 – 01:55 РівнеКраків

10 год. 5 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

16:50 – 04:20 РівнеКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

16:50 – 04:20 РівнеКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

16:50 – 04:20 РівнеКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

17:20 – 03:55 РівнеКраків

10 год. 35 хв.

Кожен день

17:30 – 04:00 РівнеКраків

10 год. 30 хв.

Кожен день

18:00 – 05:30 РівнеКраків

11 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

18:20 – 04:30 РівнеКраків

10 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

18:20 – 03:50 РівнеКраків

9 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 07:00 РівнеКраків

12 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:10 – 08:00 РівнеКраків

12 год. 50 хв.

Кожен день

19:20 – 03:55 РівнеКраків

8 год. 35 хв.

Кожен день

19:30 – 04:00 РівнеКраків

8 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 06:05 РівнеКраків

10 год. 35 хв.

Кожен день

19:30 – 06:05 РівнеКраків

10 год. 35 хв.

Кожен день

19:30 – 06:05 РівнеКраків

10 год. 35 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:40 – 07:35 РівнеКраків

8 год. 55 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Краків в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КАЗНА ТРАНС/AGATЖешув - Ровно

Дуже задоволений поїздкою.

КАЗНА ТРАНСХарьков - Ровно

Автобус комфортний, поїздкою задоволені, в салоні чисто, кондиціонер працював.

КАЗНА ТРАНСЛуцк - Житомир

Дуже задоволена! Зручно, комфортно! Приємні враження від поїздки!

Austrian Incentive ServiceКраків - Львів

Все було на належному рівні

КАЗНА ТРАНСКременчуг - Вроцлав

Цим перевізником їзжу не одноразово , в інтернеті пише що без пересадок так і є . Навіть був у мене випадок три дні назад : купила білет Кременчук - Вроцлав на 6.30 годину , але мені потрібно було доїхати до Кременчука так як я мешкаю…

КАЗНА ТРАНСЛуцьк - Ополе

Чудово, сервіс сподобався. Маловато було місця для ніг, а так все добре

Східно-Європейська ПодорожЛодзь - Київ

Зелена Гура-Київ Всім хто хоче реально зекономити і не "попасти" - раджу!!! сам був переляканий купою поганих відгуків про цього перевізника! Але пишу те що було зі мною. Мене несподівано звільнили з роботи і оскільки грошей обмаль було-вибирати не доводилось-685 грн зі знижкою від INFOBUS,…

КАЗНА ТРАНСЛуцк - Легница

Привітний і дуже ввічливий персонал! Все кажуть як є, є пересадка немає пересадки... Вчасно і швидко!

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя