• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Рівне - Краків

Купити квитки на автобус Рівне - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 09:45 РівнеКраків

8 год. 55 хв.

Кожен день

00:50 – 09:45 РівнеКраків

8 год. 55 хв.

Кожен день

01:20 – 13:50 РівнеКраків

12 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:00 – 21:00 РівнеКраків

11 год. 0 хв.

Вт, Пт

11:00 – 19:15 РівнеКраків

8 год. 15 хв.

Чт, Сб

12:00 – 23:00 РівнеКраків

11 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб, Нд

12:50 – 23:30 РівнеКраків

10 год. 40 хв.

Нд

12:50 – 22:30 РівнеКраків

9 год. 40 хв.

Пн, Пт

13:50 – 08:00 РівнеКраків

18 год. 10 хв.

Кожен день

14:50 – 03:10 РівнеКраків

12 год. 20 хв.

Чт, Нд

15:10 – 01:00 РівнеКраків

9 год. 50 хв.

Нд

15:20 – 03:50 РівнеКраків

12 год. 30 хв.

Кожен день

15:30 – 00:45 РівнеКраків

9 год. 15 хв.

Кожен день

15:50 – 01:55 РівнеКраків

10 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

15:50 – 01:55 РівнеКраків

10 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

17:00 – 04:20 РівнеКраків

11 год. 20 хв.

Кожен день

17:00 – 04:20 РівнеКраків

11 год. 20 хв.

Кожен день

18:20 – 05:50 РівнеКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

18:20 – 05:50 РівнеКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 07:00 РівнеКраків

12 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

18:30 – 04:00 РівнеКраків

9 год. 30 хв.

Кожен день

19:10 – 05:50 РівнеКраків

10 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:10 – 05:30 РівнеКраків

10 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

19:10 – 05:30 РівнеКраків

10 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

19:50 – 05:10 РівнеКраків

9 год. 20 хв.

Кожен день

20:00 – 06:05 РівнеКраків

10 год. 5 хв.

Кожен день

20:00 – 06:05 РівнеКраків

10 год. 5 хв.

Кожен день

20:00 – 06:05 РівнеКраків

10 год. 5 хв.

Кожен день

20:00 – 06:05 РівнеКраків

10 год. 5 хв.

Кожен день

20:00 – 06:05 РівнеКраків

10 год. 5 хв.

Кожен день

22:40 – 07:35 РівнеКраків

8 год. 55 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Краків в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Східно-Європейська ПодорожКраків - Київ

Їхали з Кракова до Києва, запізнився на 2.5 год до Кракова, самостійно перетинали пішохідний кордон, як було і написано в квиткові, на українській стороні чекав автобус, все добре всіх пасажирів забрали, але одне зауваження: водії не здвонилися між собою і не перепитали скільки людей всього…

TOPUKRAINE TzOVRivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя