Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Rivne - Krakow

Kup bilet na autobus Rivne – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rivne do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

01:20 – 13:50 RivneKrakow

12 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

05:00 – 14:30 RivneKrakow

9 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 23:00 RivneKrakow

11 godz. 0 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

12:50 – 21:30 RivneKrakow

8 godz. 40 min.

Wt

12:50 – 22:30 RivneKrakow

9 godz. 40 min.

Pn, Pt, Sb

12:50 – 23:30 RivneKrakow

10 godz. 40 min.

Nd

13:10 – 23:59 RivneKrakow

10 godz. 49 min.

Wt, Pt

13:50 – 08:00 RivneKrakow

18 godz. 10 min.

Codziennie

13:50 – 06:40 RivneKrakow

16 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

13:50 – 08:00 RivneKrakow

18 godz. 10 min.

Codziennie

13:50 – 08:40 RivneKrakow

18 godz. 50 min.

Pt

15:20 – 03:50 RivneKrakow

12 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 00:45 RivneKrakow

9 godz. 15 min.

Śr, Nd

15:50 – 01:55 RivneKrakow

10 godz. 5 min.

Codziennie

15:50 – 01:55 RivneKrakow

10 godz. 5 min.

Codziennie

16:20 – 03:20 RivneKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

16:20 – 03:20 RivneKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

17:00 – 04:20 RivneKrakow

11 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 04:20 RivneKrakow

11 godz. 20 min.

Codziennie

18:20 – 05:50 RivneKrakow

11 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 05:50 RivneKrakow

11 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 05:50 RivneKrakow

11 godz. 30 min.

Codziennie

18:20 – 05:50 RivneKrakow

11 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 07:00 RivneKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 05:50 RivneKrakow

10 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:10 – 05:30 RivneKrakow

10 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt

19:10 – 05:30 RivneKrakow

10 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:50 – 05:10 RivneKrakow

9 godz. 20 min.

Codziennie

19:50 – 05:10 RivneKrakow

9 godz. 20 min.

Codziennie

19:50 – 05:10 RivneKrakow

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:40 – 07:35 RivneKrakow

8 godz. 55 min.

Codziennie

23:55 – 13:15 RivneKrakow

13 godz. 20 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:55 – 13:30 RivneKrakow

13 godz. 35 min.

Wt, Pt, Nd

23:55 – 13:30 RivneKrakow

13 godz. 35 min.

Wt, Pt, Nd

23:55 – 13:15 RivneKrakow

13 godz. 20 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Rivne szybko dojechać do centrum Krakow w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rivne oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TzOV TOPUKRAINELviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation