Według czasu
Według ceny

Autobusy Rivne - Kiev

Kup bilet na autobus Rivne – Kiev: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kiev. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rivne do Kiev i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kiev najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 05:00 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Codziennie

00:30 – 06:00 RivneKiev

5 godz. 30 min.

Sb

00:40 – 06:15 RivneKiev

5 godz. 35 min.

Pn, Cz, Pt, Sb, Nd

01:30 – 06:00 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Nd

01:30 – 06:00 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Nd

01:40 – 06:00 RivneKiev

4 godz. 20 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

01:40 – 05:45 RivneKiev

4 godz. 5 min.

Cz

01:50 – 05:55 RivneKiev

4 godz. 5 min.

Codziennie

01:50 – 07:20 RivneKiev

5 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

01:50 – 07:20 RivneKiev

5 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb

02:00 – 06:30 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Codziennie

02:00 – 06:00 RivneKiev

4 godz. 0 min.

Pt, Sb, Nd

02:00 – 06:00 RivneKiev

4 godz. 0 min.

Pt, Sb, Nd

02:10 – 07:20 RivneKiev

5 godz. 10 min.

Codziennie

02:30 – 07:40 RivneKiev

5 godz. 10 min.

Codziennie

04:20 – 09:00 RivneKiev

4 godz. 40 min.

Codziennie

04:25 – 10:10 RivneKiev

5 godz. 45 min.

Wt, Pt, Nd

06:30 – 12:35 RivneKiev

6 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt

06:30 – 11:50 RivneKiev

5 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt

06:30 – 12:35 RivneKiev

6 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt

06:30 – 12:25 RivneKiev

5 godz. 55 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

06:30 – 12:35 RivneKiev

6 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt

08:10 – 13:50 RivneKiev

5 godz. 40 min.

Codziennie

10:20 – 14:45 RivneKiev

4 godz. 25 min.

Codziennie

12:50 – 18:45 RivneKiev

5 godz. 55 min.

Codziennie

14:00 – 18:30 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 21:00 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Codziennie

16:40 – 21:30 RivneKiev

4 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

16:40 – 22:00 RivneKiev

5 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

18:30 – 23:00 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Codziennie

18:40 – 23:45 RivneKiev

5 godz. 5 min.

Codziennie

20:30 – 01:00 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 02:30 RivneKiev

4 godz. 30 min.

Codziennie

23:10 – 05:05 RivneKiev

5 godz. 55 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Rivne szybko dojechać do centrum Kiev w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rivne oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kiev. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation