За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Рівне - Київ

Купити квитки на автобус Рівне - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 05:00 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Кожен день

00:30 – 06:00 РівнеКиїв

5 год. 30 хв.

Сб

00:40 – 06:15 РівнеКиїв

5 год. 35 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

01:30 – 06:00 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Нд

01:30 – 06:00 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Нд

01:40 – 06:00 РівнеКиїв

4 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

01:40 – 05:45 РівнеКиїв

4 год. 5 хв.

Чт, Пт, Сб

01:50 – 05:55 РівнеКиїв

4 год. 5 хв.

Кожен день

01:50 – 07:20 РівнеКиїв

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

01:50 – 07:20 РівнеКиїв

5 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб

02:00 – 06:30 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Кожен день

02:00 – 06:00 РівнеКиїв

4 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

02:00 – 06:00 РівнеКиїв

4 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

02:10 – 07:20 РівнеКиїв

5 год. 10 хв.

Кожен день

02:30 – 07:40 РівнеКиїв

5 год. 10 хв.

Кожен день

04:20 – 09:00 РівнеКиїв

4 год. 40 хв.

Кожен день

04:25 – 10:10 РівнеКиїв

5 год. 45 хв.

Вт, Пт, Нд

06:30 – 12:35 РівнеКиїв

6 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

06:30 – 11:50 РівнеКиїв

5 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

06:30 – 12:35 РівнеКиїв

6 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

06:30 – 12:25 РівнеКиїв

5 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

06:30 – 12:35 РівнеКиїв

6 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт

08:10 – 13:50 РівнеКиїв

5 год. 40 хв.

Кожен день

10:20 – 14:45 РівнеКиїв

4 год. 25 хв.

Кожен день

12:50 – 18:45 РівнеКиїв

5 год. 55 хв.

Кожен день

14:00 – 18:30 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 21:00 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Кожен день

16:40 – 21:30 РівнеКиїв

4 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

16:40 – 22:00 РівнеКиїв

5 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

18:30 – 23:00 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 23:45 РівнеКиїв

5 год. 5 хв.

Кожен день

20:30 – 01:00 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 02:30 РівнеКиїв

4 год. 30 хв.

Кожен день

23:10 – 05:05 РівнеКиїв

5 год. 55 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Київ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Стрибко В.М.Житомир - Ивано-Франковск

дуже приємні водії.дякуємо за подорож !

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя