Приємний водій, тз - чистий, новенький, крісла зручні
Дякую за поїздку!
Все чітко,по графіку.
Водій уважний.
Тому рекомендую!
Щиро дякуємо за відгук!
Це найкраща поїздка!!!
Тепер тільки з Рівного до Києва з вами.
Диспетчер надавала всю інформацію,бус комфортний та чистий,водій Дмитро уважний та приємний,і ціна хороша.
Чому я раніше вас не знала!?
До зустрічі!
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Будемо раді бачити Вас знову серед наших пасажирів!
Дякую!!!
Все чудово доїхали без пригод та подій!!!)
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Дуже вдячна перевізнику! Чемні, вічливі професійні водії. Так тримати! Особлива подяка дівчаткам що відповідають на телеіонні дзвінки !
Щиро дякуємо Вам за такі приємні слова!
Будемо раді бачити Вас серед наших пасажирів знову!?
+: дотримання графіку, чемний водій
- :сусідство колін біля вух, бо дуже вузький простір між сидіннями
Поїздка перевізником дуже комфортна, вчасно. Гарний мікроавтобус, ввічливий та професійний водій.
Щиро дякуємо Вам за відгук!
Не пропустіть акції, знижки та спеціальні пропозиції INFOBUS. Підпишіться на розсилку та подорожуйте з нами дешевше!
Щиро дякуємо Вам за відгук!