• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Рівне - Варшава

Купити квитки на автобус Рівне - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:00 – 15:40 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Пт

05:30 – 15:00 РівнеВаршава

9 год. 30 хв.

Ср, Пт, Нд

08:00 – 20:15 РівнеВаршава

12 год. 15 хв.

Кожен день

11:15 – 19:00 РівнеВаршава

7 год. 45 хв.

Вт, Сб

11:15 – 19:00 РівнеВаршава

7 год. 45 хв.

Ср, Нд

11:15 – 19:00 РівнеВаршава

7 год. 45 хв.

Ср, Нд

12:00 – 22:00 РівнеВаршава

10 год. 0 хв.

Чт, Сб

12:10 – 20:40 РівнеВаршава

8 год. 30 хв.

Кожен день

12:10 – 23:15 РівнеВаршава

11 год. 5 хв.

Кожен день

14:05 – 22:40 РівнеВаршава

8 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

14:20 – 06:10 РівнеВаршава

15 год. 50 хв.

Кожен день

14:20 – 23:59 РівнеВаршава

9 год. 39 хв.

Кожен день

14:20 – 23:59 РівнеВаршава

9 год. 39 хв.

Кожен день

14:20 – 04:50 РівнеВаршава

14 год. 30 хв.

Кожен день

14:45 – 23:40 РівнеВаршава

8 год. 55 хв.

Кожен день

15:00 – 00:10 РівнеВаршава

9 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

15:00 – 02:30 РівнеВаршава

11 год. 30 хв.

Кожен день

15:10 – 02:00 РівнеВаршава

10 год. 50 хв.

Кожен день

15:10 – 02:50 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

15:30 – 01:20 РівнеВаршава

9 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

15:50 – 03:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Чт, Нд

15:50 – 03:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Чт, Нд

16:20 – 02:00 РівнеВаршава

9 год. 40 хв.

Пт, Нд

16:30 – 05:40 РівнеВаршава

13 год. 10 хв.

Вт, Пт, Нд

16:40 – 02:55 РівнеВаршава

10 год. 15 хв.

Кожен день

16:40 – 02:55 РівнеВаршава

10 год. 15 хв.

Кожен день

16:40 – 02:20 РівнеВаршава

9 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 05:40 РівнеВаршава

12 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

17:20 – 05:00 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 05:10 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

18:00 – 05:40 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

18:15 – 05:10 РівнеВаршава

10 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:15 – 05:10 РівнеВаршава

10 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:20 – 03:30 РівнеВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 05:35 РівнеВаршава

11 год. 5 хв.

Кожен день

18:30 – 07:30 РівнеВаршава

13 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 05:00 РівнеВаршава

10 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 06:30 РівнеВаршава

12 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 05:50 РівнеВаршава

10 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

19:00 – 06:20 РівнеВаршава

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

19:10 – 06:10 РівнеВаршава

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:25 – 05:20 РівнеВаршава

9 год. 55 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб

19:30 – 06:00 РівнеВаршава

10 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 05:10 РівнеВаршава

9 год. 40 хв.

Кожен день

19:30 – 05:00 РівнеВаршава

9 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 05:10 РівнеВаршава

9 год. 40 хв.

Кожен день

19:30 – 05:10 РівнеВаршава

9 год. 40 хв.

Кожен день

19:50 – 07:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 07:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 07:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 06:15 РівнеВаршава

10 год. 15 хв.

Кожен день

21:00 – 07:40 РівнеВаршава

10 год. 40 хв.

Кожен день

22:15 – 07:00 РівнеВаршава

8 год. 45 хв.

Кожен день

23:50 – 08:30 РівнеВаршава

8 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Варшава в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Мельник О.М.Сарны (Ровненская обл.) - Киев

Замовляв квиток онлайн так же і робив оплату без допомоги оператора. Просив тільки щоб надали час по прибуттяна місце за призначенням для посатки

ФОП ПавловскийКиев - Владимир-Волынский

Поїздка була комфортна, зручний автобус, чуйні водії, гарна підтримка диспечирів. Дякую!

ФОП ПавловскийҐлівіце - Житомир

По Польщі все було супер по графіку. По Україні є свої невеликі нюанси. Але надалі буду користуватись цим перевізником

Пержило Ю. Т.Варшава - Львів

Приємні водії і нунктуальні і приємні люди)

KAS-TRANS/AgatЧервоноград - Варшава

При потребі скористаюся послугами повторно. Друзям та знайомим сервіс порекомендую.

Lider Trans/АгатЛодзь - Черкассы

Загалом все сподобалось, але хотілось більш зручні крісла, на такі далекі поїздки , а так в салоні тепло , водії привітні

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАКельце - Луцк

Поїздка пройшла добре. Ми задоволені. Дякуємо!

ФОП МельникКовель - Варшава

Хороші та приємні водії. На всі прохання пасажирів відповідали взаємністю. Поїздка хоча була довгою, але це не вина шоферів, затримка була на границі.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя