• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Рівне - Варшава

Купити квитки на автобус Рівне - Варшава: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Варшава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Варшава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Варшава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
04:00 – 15:40 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Пт

09:45 – 19:00 РівнеВаршава

9 год. 15 хв.

Вт, Сб

09:45 – 19:00 РівнеВаршава

9 год. 15 хв.

Вт, Сб

11:15 – 22:40 РівнеВаршава

11 год. 25 хв.

Кожен день

14:05 – 22:40 РівнеВаршава

8 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

14:20 – 04:50 РівнеВаршава

14 год. 30 хв.

Кожен день

14:20 – 05:00 РівнеВаршава

14 год. 40 хв.

Кожен день

14:20 – 23:59 РівнеВаршава

9 год. 39 хв.

Кожен день

14:20 – 23:59 РівнеВаршава

9 год. 39 хв.

Кожен день

14:25 – 22:10 РівнеВаршава

7 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 02:30 РівнеВаршава

11 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 00:10 РівнеВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

15:10 – 02:50 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

15:10 – 02:00 РівнеВаршава

10 год. 50 хв.

Кожен день

15:50 – 03:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Чт, Нд

15:50 – 03:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Чт, Нд

16:20 – 02:00 РівнеВаршава

9 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

16:30 – 05:40 РівнеВаршава

13 год. 10 хв.

Кожен день

17:00 – 01:55 РівнеВаршава

8 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 01:55 РівнеВаршава

8 год. 55 хв.

Кожен день

17:00 – 06:00 РівнеВаршава

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:00 – 05:40 РівнеВаршава

12 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 06:00 РівнеВаршава

13 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 03:00 РівнеВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

17:10 – 03:00 РівнеВаршава

9 год. 50 хв.

Кожен день

17:20 – 05:00 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

17:30 – 05:10 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Кожен день

17:55 – 04:45 РівнеВаршава

10 год. 50 хв.

Ср, Нд

18:10 – 05:50 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:10 – 05:50 РівнеВаршава

11 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

18:20 – 03:30 РівнеВаршава

9 год. 10 хв.

Кожен день

18:30 – 05:35 РівнеВаршава

11 год. 5 хв.

Кожен день

18:30 – 05:00 РівнеВаршава

10 год. 30 хв.

Кожен день

18:30 – 06:30 РівнеВаршава

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 07:30 РівнеВаршава

13 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 06:20 РівнеВаршава

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

19:00 – 05:50 РівнеВаршава

10 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

19:10 – 05:40 РівнеВаршава

10 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

19:10 – 05:40 РівнеВаршава

10 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:10 – 05:40 РівнеВаршава

10 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:30 – 06:00 РівнеВаршава

10 год. 30 хв.

Кожен день

19:30 – 06:00 РівнеВаршава

10 год. 30 хв.

Кожен день

19:50 – 07:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 07:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Кожен день

19:50 – 07:00 РівнеВаршава

11 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 06:15 РівнеВаршава

10 год. 15 хв.

Кожен день

21:00 – 07:40 РівнеВаршава

10 год. 40 хв.

Кожен день

22:15 – 07:00 РівнеВаршава

8 год. 45 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Варшава в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Варшава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КАЗНА ТРАНСЗелена Гура - Житомир

Все чудово. Водії молодці.

Люкс-Рейзен БИСТернополь - Люблин

Автобус не відповідав тому, що було вказано на сайті. Зі Львову ми мали виїхати о 23:10 (приїхали на автовокзал о 22:35), але чомусь чекали на пасажира, який з’явився тільки о 00:25. Це погіршило мою думку про поїздку

Люкс-Рейзен БИСРівне - Полтава

Поїздкою задоволений, дуже зручний транспорт

Люкс-Рейзен БИСРовно - Николаев

Все добре окрім пересадки!

Люкс-Рейзен БИСЛуцьк - Краків

При купівлі квитка ніде не було вказано що маршрут буде з пересадкою і очікуванням цієї пересадки.

ТОВ КОМФОРТ-ЕКСПРЕС ЮАКельце - Луцк

Поїздка пройшла добре. Ми задоволені. Дякуємо!

КАЗНА ТРАНСЛуцьк - Легниця

Все було супер, кращого персоналу ще не зустрічав за 10 років їзди за границю. Один мінус автобус, дуже мало місця. Я би заплатив і на 500 грн більше, аби був комфортніший автобус!

КАЗНА ТРАНСКременчуг - Пирятин

Купувала квиток для мами. Залишились задоволені! Все якісно та швидко. Автобус комфортний.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя