Podle času
Podle ceny

Autobusy Rivne - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:20 – 09:25 RivneWarszawa

8 hod. 5 min.

Čt, So, Ne

01:20 – 09:25 RivneWarszawa

8 hod. 5 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

04:00 – 15:40 RivneWarszawa

11 hod. 40 min.

Út, Pá

04:00 – 15:40 RivneWarszawa

11 hod. 40 min.

04:30 – 13:55 RivneWarszawa

9 hod. 25 min.

Denně

05:20 – 17:30 RivneWarszawa

12 hod. 10 min.

St, Pá, Ne

05:20 – 17:30 RivneWarszawa

12 hod. 10 min.

St, Pá, Ne

08:30 – 17:30 RivneWarszawa

9 hod. 0 min.

Čt, Ne

09:40 – 18:40 RivneWarszawa

9 hod. 0 min.

Út, Pá, Ne

11:15 – 23:20 RivneWarszawa

12 hod. 5 min.

Denně

11:20 – 20:30 RivneWarszawa

9 hod. 10 min.

Po, Čt

12:50 – 22:30 RivneWarszawa

9 hod. 40 min.

Denně

12:50 – 22:00 RivneWarszawa

9 hod. 10 min.

Denně

12:50 – 22:40 RivneWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

12:50 – 21:40 RivneWarszawa

8 hod. 50 min.

Denně

12:50 – 21:40 RivneWarszawa

8 hod. 50 min.

Denně

13:30 – 22:10 RivneWarszawa

8 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 23:00 RivneWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 23:00 RivneWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 22:25 RivneWarszawa

8 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 22:10 RivneWarszawa

8 hod. 40 min.

Denně

13:30 – 22:15 RivneWarszawa

8 hod. 45 min.

Denně

13:30 – 22:15 RivneWarszawa

8 hod. 45 min.

Denně

13:30 – 22:25 RivneWarszawa

8 hod. 55 min.

Denně

14:20 – 00:50 RivneWarszawa

10 hod. 30 min.

Út, St, Pá, So

15:00 – 00:10 RivneWarszawa

9 hod. 10 min.

St, Ne

15:00 – 00:10 RivneWarszawa

9 hod. 10 min.

St, Ne

15:20 – 22:50 RivneWarszawa

7 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 01:00 RivneWarszawa

9 hod. 0 min.

St, Ne

16:20 – 02:00 RivneWarszawa

9 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 05:40 RivneWarszawa

13 hod. 10 min.

Denně

16:30 – 05:40 RivneWarszawa

13 hod. 10 min.

Denně

17:00 – 05:40 RivneWarszawa

12 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 05:40 RivneWarszawa

12 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 01:55 RivneWarszawa

8 hod. 55 min.

Denně

17:00 – 06:00 RivneWarszawa

13 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 01:55 RivneWarszawa

8 hod. 55 min.

Denně

17:30 – 03:30 RivneWarszawa

10 hod. 0 min.

Čt, So

18:20 – 03:30 RivneWarszawa

9 hod. 10 min.

Denně

18:30 – 07:30 RivneWarszawa

13 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

18:30 – 06:50 RivneWarszawa

12 hod. 20 min.

Ne

18:30 – 06:20 RivneWarszawa

11 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 08:00 RivneWarszawa

13 hod. 30 min.

Ne

18:30 – 06:50 RivneWarszawa

12 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá

18:30 – 07:30 RivneWarszawa

13 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

18:30 – 09:30 RivneWarszawa

15 hod. 0 min.

Ne

18:45 – 05:50 RivneWarszawa

11 hod. 5 min.

Denně

18:45 – 06:00 RivneWarszawa

11 hod. 15 min.

Denně

19:00 – 02:40 RivneWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 02:40 RivneWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 06:20 RivneWarszawa

11 hod. 20 min.

Denně

19:30 – 06:00 RivneWarszawa

10 hod. 30 min.

Denně

19:50 – 06:20 RivneWarszawa

10 hod. 30 min.

Denně

19:50 – 07:00 RivneWarszawa

11 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 07:00 RivneWarszawa

11 hod. 10 min.

Denně

19:50 – 07:00 RivneWarszawa

11 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 06:15 RivneWarszawa

10 hod. 15 min.

Denně

20:30 – 08:00 RivneWarszawa

11 hod. 30 min.

St

21:10 – 08:35 RivneWarszawa

11 hod. 25 min.

21:10 – 08:35 RivneWarszawa

11 hod. 25 min.

21:30 – 07:40 RivneWarszawa

10 hod. 10 min.

Denně

22:15 – 07:00 RivneWarszawa

8 hod. 45 min.

Denně

22:30 – 06:55 RivneWarszawa

8 hod. 25 min.

Denně

23:55 – 12:50 RivneWarszawa

12 hod. 55 min.

Čt

23:55 – 12:50 RivneWarszawa

12 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 12:50 RivneWarszawa

12 hod. 55 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Warszawa v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací