Podle času
Podle ceny

Autobusy Rivne - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

01:15 – 15:20 RivneKatowice

14 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So

03:30 – 17:00 RivneKatowice

13 hod. 30 min.

St

03:50 – 16:40 RivneKatowice

12 hod. 50 min.

Út, Čt, So

04:00 – 18:30 RivneKatowice

14 hod. 30 min.

So

10:00 – 22:40 RivneKatowice

12 hod. 40 min.

Út, Pá

13:50 – 09:25 RivneKatowice

19 hod. 35 min.

Denně

14:30 – 02:00 RivneKatowice

11 hod. 30 min.

Ne

15:00 – 05:35 RivneKatowice

14 hod. 35 min.

Čt

15:00 – 05:35 RivneKatowice

14 hod. 35 min.

Ne

15:15 – 02:30 RivneKatowice

11 hod. 15 min.

Po, Pá

17:20 – 06:00 RivneKatowice

12 hod. 40 min.

Denně

17:20 – 06:00 RivneKatowice

12 hod. 40 min.

Denně

18:20 – 07:30 RivneKatowice

13 hod. 10 min.

Denně

18:20 – 07:25 RivneKatowice

13 hod. 5 min.

Denně

18:20 – 07:25 RivneKatowice

13 hod. 5 min.

Denně

18:20 – 07:25 RivneKatowice

13 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 09:00 RivneKatowice

14 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 05:20 RivneKatowice

10 hod. 20 min.

Po, St, Pá

19:10 – 07:10 RivneKatowice

12 hod. 0 min.

Út, Čt, So

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 09:00 RivneKatowice

12 hod. 0 min.

St, So

22:40 – 09:05 RivneKatowice

10 hod. 25 min.

Denně

23:55 – 15:10 RivneKatowice

15 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 15:10 RivneKatowice

15 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Katowice v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací