• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Rivne - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 11:10 RivneKatowice

10 hod. 40 min.

Denně

01:20 – 15:20 RivneKatowice

14 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

03:30 – 17:40 RivneKatowice

14 hod. 10 min.

Denně

05:10 – 17:40 RivneKatowice

12 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 22:35 RivneKatowice

12 hod. 35 min.

Út, Pá

12:20 – 23:10 RivneKatowice

10 hod. 50 min.

Po, St, Pá

12:40 – 00:05 RivneKatowice

11 hod. 25 min.

Denně

13:10 – 01:30 RivneKatowice

12 hod. 20 min.

Út

14:20 – 02:30 RivneKatowice

12 hod. 10 min.

Denně

14:20 – 01:20 RivneKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

14:50 – 04:45 RivneKatowice

13 hod. 55 min.

Čt, Ne

14:50 – 04:45 RivneKatowice

13 hod. 55 min.

Čt, Ne

15:00 – 02:20 RivneKatowice

11 hod. 20 min.

Čt

15:10 – 00:50 RivneKatowice

9 hod. 40 min.

15:10 – 02:10 RivneKatowice

11 hod. 0 min.

15:50 – 04:20 RivneKatowice

12 hod. 30 min.

Út, St, Čt, So, Ne

16:50 – 05:40 RivneKatowice

12 hod. 50 min.

Denně

16:50 – 05:40 RivneKatowice

12 hod. 50 min.

Denně

16:50 – 05:40 RivneKatowice

12 hod. 50 min.

Denně

17:20 – 05:25 RivneKatowice

12 hod. 5 min.

Denně

17:30 – 05:30 RivneKatowice

12 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 07:10 RivneKatowice

13 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

18:20 – 05:30 RivneKatowice

11 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

19:00 – 09:00 RivneKatowice

14 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

19:10 – 09:40 RivneKatowice

14 hod. 30 min.

Denně

19:20 – 05:25 RivneKatowice

10 hod. 5 min.

Denně

19:30 – 07:25 RivneKatowice

11 hod. 55 min.

Denně

19:30 – 05:30 RivneKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

19:30 – 07:20 RivneKatowice

11 hod. 50 min.

Denně

19:30 – 07:25 RivneKatowice

11 hod. 55 min.

Denně

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 06:45 RivneKatowice

10 hod. 55 min.

Denně

22:40 – 09:05 RivneKatowice

10 hod. 25 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Katowice v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Efremeniuk A.L.Brno - Ternopil

Vše bylo naprosto v pořádku .

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací