• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Рівне - Катовіце

Купити квитки на автобус Рівне - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

01:20 – 15:20 РівнеКатовіце

14 год. 0 хв.

Ср, Сб

10:00 – 22:35 РівнеКатовіце

12 год. 35 хв.

Вт, Пт

11:00 – 20:25 РівнеКатовіце

9 год. 25 хв.

Чт, Сб

12:50 – 23:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Пн, Пт

12:50 – 01:10 РівнеКатовіце

12 год. 20 хв.

Чт, Нд

13:00 – 23:50 РівнеКатовіце

10 год. 50 хв.

Чт

13:10 – 01:30 РівнеКатовіце

12 год. 20 хв.

Вт, Пт

13:50 – 09:25 РівнеКатовіце

19 год. 35 хв.

Кожен день

14:20 – 01:20 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

14:20 – 01:20 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

14:50 – 04:45 РівнеКатовіце

13 год. 55 хв.

Чт, Нд

14:50 – 04:45 РівнеКатовіце

13 год. 55 хв.

Чт, Нд

15:00 – 02:20 РівнеКатовіце

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

15:30 – 02:30 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

15:50 – 04:20 РівнеКатовіце

12 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

15:50 – 04:20 РівнеКатовіце

12 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

16:20 – 05:00 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Чт, Сб

17:00 – 05:40 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 05:40 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Кожен день

17:20 – 05:25 РівнеКатовіце

12 год. 5 хв.

Кожен день

17:30 – 05:30 РівнеКатовіце

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 07:25 РівнеКатовіце

13 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 07:25 РівнеКатовіце

13 год. 5 хв.

Кожен день

18:30 – 05:30 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

18:30 – 09:00 РівнеКатовіце

14 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

19:10 – 07:30 РівнеКатовіце

12 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:10 – 09:40 РівнеКатовіце

14 год. 30 хв.

Кожен день

19:10 – 07:10 РівнеКатовіце

12 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

19:10 – 07:10 РівнеКатовіце

12 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

19:20 – 05:25 РівнеКатовіце

10 год. 5 хв.

Кожен день

19:30 – 05:30 РівнеКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 06:45 РівнеКатовіце

10 год. 55 хв.

Кожен день

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 07:25 РівнеКатовіце

11 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 07:25 РівнеКатовіце

11 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 07:25 РівнеКатовіце

11 год. 25 хв.

Кожен день

20:00 – 09:25 РівнеКатовіце

13 год. 25 хв.

Кожен день

22:40 – 09:05 РівнеКатовіце

10 год. 25 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Катовіце в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Східно-Європейська ПодорожКраків - Київ

Їхали з Кракова до Києва, запізнився на 2.5 год до Кракова, самостійно перетинали пішохідний кордон, як було і написано в квиткові, на українській стороні чекав автобус, все добре всіх пасажирів забрали, але одне зауваження: водії не здвонилися між собою і не перепитали скільки людей всього…

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

TOPUKRAINE TzOVRivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Киев

Свою поїздку можу оцінити на відмінно! Вчасно відправилися з міста призначення, гарний автобус, працював кондиціонер, туалет, Wi-Fi, а найбільше порадували водії, дуже ввічливі та привітні

VilartransЛиберец - Киев

Очень хороший автобус, поездкой довольна. Плохо что один раз в неделю.

Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Киев

Соотношение цена-качество устроило

VilartransЛьвов - Либерец

Гарний приємний персонал, дякую за надані послуги

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя