За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Рівне - Катовіце

Купити квитки на автобус Рівне - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

01:15 – 15:20 РівнеКатовіце

14 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

03:30 – 17:00 РівнеКатовіце

13 год. 30 хв.

Ср

03:50 – 16:40 РівнеКатовіце

12 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

04:00 – 18:30 РівнеКатовіце

14 год. 30 хв.

Сб

10:00 – 22:40 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Вт, Пт

13:50 – 09:25 РівнеКатовіце

19 год. 35 хв.

Кожен день

14:30 – 02:00 РівнеКатовіце

11 год. 30 хв.

Нд

15:00 – 05:35 РівнеКатовіце

14 год. 35 хв.

Чт

15:00 – 05:35 РівнеКатовіце

14 год. 35 хв.

Нд

15:15 – 02:30 РівнеКатовіце

11 год. 15 хв.

Пн, Пт

17:20 – 06:00 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Кожен день

17:20 – 06:00 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 07:25 РівнеКатовіце

13 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 07:25 РівнеКатовіце

13 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 07:25 РівнеКатовіце

13 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 07:30 РівнеКатовіце

13 год. 10 хв.

Кожен день

19:00 – 09:00 РівнеКатовіце

14 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 05:20 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

19:10 – 07:10 РівнеКатовіце

12 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 09:00 РівнеКатовіце

12 год. 0 хв.

Ср, Сб

22:40 – 09:05 РівнеКатовіце

10 год. 25 хв.

Кожен день

23:55 – 15:10 РівнеКатовіце

15 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 15:10 РівнеКатовіце

15 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Катовіце в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП ЛевицькаКатовице - Ровно

Поїздка пройшла добре.Водії молодці.Зайвих зупинок не було. Вай фаю взагалі не було.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Спасибо. Все понравилось

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Все отлично, с комфортом)

ФОП ЛевицькаВроцлав - Киев

Поездка прошла успешно! Все хорошо. Приехали раньше времени)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусСвидница - Киев

Все хорошо, рекомендую.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусВроцлав - Житомир

Все било отлично!!

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Житомир

Поездка прошла неплохо вцелом. Кондиционирование плоховато в автобусе.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information