За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Рівне - Катовіце

Купити квитки на автобус Рівне - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

00:50 – 11:10 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

01:15 – 15:20 РівнеКатовіце

14 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

03:30 – 17:00 РівнеКатовіце

13 год. 30 хв.

Вт, Ср

03:50 – 16:40 РівнеКатовіце

12 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

04:00 – 18:30 РівнеКатовіце

14 год. 30 хв.

Сб

10:00 – 22:40 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт

13:50 – 09:25 РівнеКатовіце

19 год. 35 хв.

Кожен день

14:30 – 02:00 РівнеКатовіце

11 год. 30 хв.

Нд

15:00 – 05:35 РівнеКатовіце

14 год. 35 хв.

Чт, Нд

15:15 – 02:30 РівнеКатовіце

11 год. 15 хв.

Пн, Пт

17:20 – 06:00 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Кожен день

17:20 – 06:00 РівнеКатовіце

12 год. 40 хв.

Кожен день

18:20 – 07:30 РівнеКатовіце

13 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 07:25 РівнеКатовіце

13 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 07:25 РівнеКатовіце

13 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 07:25 РівнеКатовіце

13 год. 5 хв.

Кожен день

18:40 – 07:25 РівнеКатовіце

12 год. 45 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

19:00 – 09:00 РівнеКатовіце

14 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 05:20 РівнеКатовіце

10 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 06:50 РівнеКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 09:00 РівнеКатовіце

12 год. 0 хв.

Ср, Сб

22:40 – 09:05 РівнеКатовіце

10 год. 25 хв.

Кожен день

23:55 – 15:10 РівнеКатовіце

15 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 15:10 РівнеКатовіце

15 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Катовіце в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Все сложилось удачно: автобус чистьій, обслуживание хорошее,легкие фильмьі,достаточно оперативное прохождение границьі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПВроцлав - Запорожье

Все устраивает

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Автобус приехал четко по времени без опозданий . Вайфой работал на территории Польши, в Украине ловил плохо.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Все ок. Окрім того, що на кордоні стояли 10 годин. І все змазалось. Нажаль..

Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

Ехала из Праги очень довольна, в следующий раз еще поеду

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Очень-очень-очень комфортная поездка. Спасибо водителям и стюардессе!!! Рекомендую NASZBUS!

ФОП ЛевицькаРовно - Вроцлав

Дуже хороші та чемні водії, автобус в чистому станні)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Гарна подорож. Бус прибув до Києва своєчасно. В подорожі працював туалет, що не мало важливо. Також пригощали кавою. Водії приємні. Дуже дякую за гарного перевізника. Хай вам щастить. Наступного разу теж планую скористатися послугами Тульчинського АТП.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information