• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Катовіце

Купити квитки на автобус Прага - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 17:00 ПрагаКатовіце

9 год. 30 хв.

Ср

08:30 – 18:20 ПрагаКатовіце

9 год. 50 хв.

Чт

08:30 – 19:15 ПрагаКатовіце

10 год. 45 хв.

Кожен день

09:00 – 18:20 ПрагаКатовіце

9 год. 20 хв.

Пт, Сб

09:00 – 14:50 ПрагаКатовіце

5 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

09:00 – 18:20 ПрагаКатовіце

9 год. 20 хв.

Чт

10:00 – 17:15 ПрагаКатовіце

7 год. 15 хв.

Чт

10:30 – 18:50 ПрагаКатовіце

8 год. 20 хв.

Вт

11:00 – 17:30 ПрагаКатовіце

6 год. 30 хв.

Кожен день

11:00 – 17:30 ПрагаКатовіце

6 год. 30 хв.

Чт, Нд

11:20 – 18:55 ПрагаКатовіце

7 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 20:50 ПрагаКатовіце

8 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 20:50 ПрагаКатовіце

8 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 20:50 ПрагаКатовіце

8 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 20:50 ПрагаКатовіце

8 год. 50 хв.

Кожен день

12:30 – 19:20 ПрагаКатовіце

6 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

12:30 – 20:35 ПрагаКатовіце

8 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

13:00 – 20:20 ПрагаКатовіце

7 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

16:00 – 23:59 ПрагаКатовіце

7 год. 59 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 23:59 ПрагаКатовіце

7 год. 29 хв.

Пн, Вт, Пт

18:00 – 23:55 ПрагаКатовіце

5 год. 55 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

19:00 – 03:10 ПрагаКатовіце

8 год. 10 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Катовіце в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПП КовальЛьвов - Пшемысль

Загалом непогано. Було б ще краще, якби не пасажир позаду мене, якого весь час нудило від перепою.

West-Travel S.R.O/AgatHradec Králové - Lviv

Все було добре. Той жовтий автобус був дуже зручний і що є найголовніше були нормальні, ввічливі водії. Поїздкою дуже задоволений)

ROCA TravelЛьвов - Карловы Вары

Дякую за поїздку! Їхали з мамою до Карлових Вар, були на терміналі на 3 год. раніше запланованого часу. В автобусі було тепло і комфортно, дуже привітні водії.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Задоволений поїздкою.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Брно

На кордоні стояли довго, але доїхали вчасно, великий плюс. Туалет як завжди не працює.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Поїздка з Праги до Києва була цілком задовільна. Приїхали навіть на 2 години раніше графіка (23 години у дорозі). Зупинок робили достатньо, доїхали без інцидентів. На борту пригощали кавою й чаєм. Автобус відповідав вартості квитка (1500 грн), тому претензій нема. Але деяким пасажирам не пощастило,…

OK Garant/AgatГрадец Кралове - Львов

Дякую! Дуже комфортно доїхав.

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хороший водій. Прибув вчасно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя