За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Катовіце

Купити квитки на автобус Львів - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 15:10 ЛьвівКатовіце

14 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:30 – 09:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Ср, Сб

00:30 – 09:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Ср, Сб

00:40 – 07:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

02:00 – 09:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

02:00 – 09:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

02:30 – 10:00 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Кожен день

02:30 – 10:00 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 12:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Ср, Нд

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 15:20 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

06:05 – 14:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 35 хв.

Кожен день

06:40 – 14:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

06:55 – 14:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Вт

06:55 – 14:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Вт

07:00 – 13:55 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

07:30 – 16:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Вт

08:00 – 16:35 ЛьвівКатовіце

8 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

08:00 – 18:30 ЛьвівКатовіце

10 год. 30 хв.

Сб

08:00 – 17:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Вт, Ср

12:00 – 22:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Вт

12:30 – 22:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 30 хв.

Вт

12:40 – 21:10 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Чт, Сб

13:00 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

13:00 – 22:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

13:10 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

13:10 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 22:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

13:40 – 21:45 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Чт, Сб

14:00 – 21:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт

14:00 – 22:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:20 – 23:05 ЛьвівКатовіце

8 год. 45 хв.

Сб

14:20 – 23:05 ЛьвівКатовіце

8 год. 45 хв.

Сб

14:20 – 21:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Чт, Сб

14:30 – 23:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 23:50 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Вт, Сб

16:00 – 00:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Чт, Пт

16:25 – 00:35 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Пт, Сб

16:30 – 01:40 ЛьвівКатовіце

9 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

16:30 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Вт

16:30 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Пн

17:15 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:30 – 02:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Нд

18:15 – 02:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 01:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 01:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Ср

18:45 – 02:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Кожен день

18:50 – 03:05 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Нд

18:50 – 03:05 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Пт

19:00 – 02:10 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

19:40 – 02:30 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 04:10 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Пт

20:00 – 05:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:50 – 05:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Кожен день

21:00 – 05:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:20 – 04:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

21:20 – 04:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

21:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

21:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

21:35 – 05:25 ЛьвівКатовіце

7 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:35 – 05:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 55 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:45 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Пн

21:55 – 08:25 ЛьвівКатовіце

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Пт

22:00 – 07:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Пн

22:05 – 05:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Кожен день

22:10 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 05:20 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

22:30 – 06:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 35 хв.

Кожен день

22:30 – 05:25 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 08:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 55 хв.

Кожен день

22:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 06:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:20 – 06:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:55 – 09:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 30 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Катовіце в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

МодультрансЛьвов - Катовице

Поїздка пройшла добре. Приємні і ввічливі водії. Шкода що не було де підзарядити телефон.

Все было супер. Поездкой и обслуживанием довольны

ФОП Семкович И.М.Львов - Краков

Все хорошо, несмотря на то что со Львова выехали на 40 минут позже графика в Краков доехали на 40 раньше графика. Единственный недостаток - нет wi-fi и кофе. Перевозчик ответственный - рекомендую

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЖитомир - Краков

Ogólnie nie było źle, można dać czwórkę. Jak dla mnie, w autobusie było za gorąco. Fotel na którym siedziałem nie dał się skutecznie odsunąć w bok. Pani od kawy i herbaty była sympatyczna i uprzejma. Panowie kierowcy nie byli specjalnie uprzejmi i przyjaźni, bagaże traktowali…

ModultransВаршава - Коломыя

Плюси: є вай фай, телевізор. Дуже тепло. Зарядка телефону у водіїв. Мінуси. Не по місцях.

Все было замечательно !

ПрАТ Тульчинське АТП 10507 (НАШБУС.СOM)Вроцлав - Житомир

Один з кращих перевізників!!! Їду вже другий раз рейсом Житомир-Вроцлав і назад) Привітливий персонал, стюардеса, безкоштовно чай, кава, почастували цукерками, дрібниця, але приємно))))) В кінці подорожі приємним подарунком була фірмова ручка!) Може мені здалось, але два рази повторювалось те саме, що приїзджаємо з великим запізненням,…

Яцив ФОППрага - Ужгород

Вся поездка была комфортной

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information