За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Катовіце

Купити квитки на автобус Львів - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:20 – 15:10 ЛьвівКатовіце

14 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

00:40 – 07:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

01:10 – 08:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 20 хв.

Кожен день

01:35 – 08:30 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

02:00 – 09:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

02:30 – 10:00 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Кожен день

03:30 – 12:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Ср, Нд

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 15:20 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

06:20 – 13:55 ЛьвівКатовіце

7 год. 35 хв.

Кожен день

06:55 – 14:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Вт

06:55 – 14:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Вт

08:00 – 18:30 ЛьвівКатовіце

10 год. 30 хв.

Сб

08:00 – 17:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Ср

09:40 – 18:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 40 хв.

Кожен день

10:10 – 18:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Кожен день

10:20 – 18:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

10:50 – 18:20 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 20:40 ЛьвівКатовіце

9 год. 10 хв.

Вт

11:30 – 20:40 ЛьвівКатовіце

9 год. 10 хв.

Сб

12:40 – 21:10 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Чт, Сб

13:00 – 22:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

13:10 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

13:10 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

13:40 – 21:45 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Чт, Сб

14:00 – 22:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 40 хв.

Ср

14:00 – 22:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:00 – 22:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 40 хв.

Вт, Пт

14:00 – 21:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт

14:20 – 21:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Чт, Сб

14:30 – 23:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

15:30 – 23:50 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Вт, Сб

16:00 – 00:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Нд

16:00 – 00:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Пт

16:25 – 00:35 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Пт, Сб

16:30 – 01:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 55 хв.

Вт

16:30 – 01:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 55 хв.

Пн

16:30 – 01:40 ЛьвівКатовіце

9 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

17:15 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

18:15 – 02:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 01:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 01:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Ср

18:45 – 02:55 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Сб

18:45 – 02:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Кожен день

18:50 – 03:05 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Пт

19:00 – 02:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 40 хв.

Кожен день

19:00 – 02:10 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

19:30 – 02:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

19:40 – 02:30 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 04:10 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Пт

20:00 – 05:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

20:50 – 05:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Кожен день

21:00 – 05:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

21:20 – 04:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

21:20 – 04:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

21:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

21:30 – 06:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

21:30 – 06:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

21:35 – 05:25 ЛьвівКатовіце

7 год. 50 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

21:45 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Пн

22:00 – 08:20 ЛьвівКатовіце

10 год. 20 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:10 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 05:20 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Пн, Пт

22:10 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:10 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:30 – 05:25 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 06:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 35 хв.

Кожен день

22:35 – 08:20 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Кожен день

23:00 – 06:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:40 – 08:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

Як з Львів швидко доїхати до центру Катовіце в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ФОП ПолянскийЛьвов - Краков

Поїздка пройшла добре. Автобус відправився зі Львова вчасно. Водії дуже привітні.

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Доехал без проблем. Спасибо водителям и перевозчику.

P-TRANS/ФОП АмброзякЛьвов - Гданьск

Поездка отвратительна! Кроме адекватных водителей больше хорошего вспомнить нечего! В пути сломались, попали в ДТП. Приехали в Гданьск вместо 13,00 в 18,45! Спасибо что все живы-здоровы!!! Больше этим перевозчиком не поедем!

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

МодультрансОполе - Львов

добре організовані водії: у дорозі були 11 год, був інтернет, ціна найдешевша. Другий раз поїду знову зними

P-TRANS/FOP AmbroziakLviv - Czestochowa

Zniszczone siedzenia, nie działająca toaleta, ukraiński kabaret w tv na cały regulator przez 10 z 14 godzin podróży.

ModultransWroclaw - Lviv

Quick and efficient. Not wasting time during the breaks.

МодультрансКраков - Долина

В основному нормально, якщо не враховувати двох-годинне запізнення(запізнився у Краків із Вроцлава на 2год (???)). Один пасажир запізнився на поїзд зі Львова. І та ж проблема: розсілися по одному + сумка, а ти просишся як до них додому. Водії участі у розсадці пасажирів не беруть.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information