За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Львів - Катовіце

Купити квитки на автобус Львів - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 09:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Ср, Сб

00:40 – 07:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

00:40 – 07:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Кожен день

02:00 – 09:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

03:30 – 12:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Нд

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

06:00 – 15:20 ЛьвівКатовіце

9 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

06:05 – 14:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 35 хв.

Кожен день

06:40 – 14:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 15:15 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Кожен день

07:30 – 16:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Вт

07:40 – 16:40 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

08:00 – 17:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Вт, Ср

08:00 – 18:30 ЛьвівКатовіце

10 год. 30 хв.

Сб

08:10 – 16:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

10:10 – 18:10 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

10:50 – 18:10 ЛьвівКатовіце

7 год. 20 хв.

Кожен день

12:00 – 22:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Вт

12:20 – 19:00 ЛьвівКатовіце

6 год. 40 хв.

Кожен день

12:20 – 19:00 ЛьвівКатовіце

6 год. 40 хв.

Ср

12:20 – 19:00 ЛьвівКатовіце

6 год. 40 хв.

Кожен день

12:30 – 22:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 30 хв.

Вт

12:40 – 21:10 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Чт, Сб

13:00 – 22:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

13:10 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

13:10 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

13:40 – 21:45 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Чт, Сб

14:00 – 22:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт

14:20 – 21:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Чт, Сб

14:30 – 23:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:55 – 23:55 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Сб

15:00 – 23:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 23:50 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Вт, Сб

15:30 – 23:55 ЛьвівКатовіце

8 год. 25 хв.

Сб

16:00 – 00:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Пт

16:25 – 00:35 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Пт, Сб

16:30 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Пн

16:30 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Вт

16:30 – 23:55 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Чт

17:15 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

17:30 – 02:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Нд

18:15 – 02:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 01:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

18:30 – 02:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Пн, Пт

18:30 – 03:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 01:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Ср, Чт

18:45 – 02:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Кожен день

19:00 – 02:10 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

19:20 – 02:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:40 – 02:30 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

19:50 – 02:40 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 05:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

20:00 – 04:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Пт

20:10 – 05:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Нд

20:25 – 04:35 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Вт, Пт, Сб

20:40 – 05:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Нд

20:50 – 05:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 06:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

21:00 – 05:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 04:35 ЛьвівКатовіце

7 год. 35 хв.

Вт, Пт, Сб

21:20 – 04:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

21:20 – 04:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

21:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

21:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

21:40 – 07:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:40 – 07:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:40 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 05:20 ЛьвівКатовіце

7 год. 40 хв.

Ср, Сб, Нд

21:40 – 07:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:45 – 07:15 ЛьвівКатовіце

9 год. 30 хв.

Пн

21:55 – 08:25 ЛьвівКатовіце

10 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Пт

22:00 – 07:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Пн

22:05 – 05:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Кожен день

22:10 – 07:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 15 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

22:10 – 05:20 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

22:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 05:25 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Вт, Ср, Сб, Нд

22:30 – 08:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 55 хв.

Кожен день

22:30 – 06:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 35 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 06:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:20 – 06:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:45 – 15:10 ЛьвівКатовіце

15 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:45 – 15:10 ЛьвівКатовіце

15 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:55 – 09:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 30 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Катовіце в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

МодультрансИвано-Франковск - Ополе

Вцілому позитивно. Автобус не старий,але сидіння занадто жорсті. Під завершення поїздки боліли сідниці. По території України не було вай- фай. Підключили аж за 150 км після кордону в Польщі.

Vital euro transЛьвов - Катовице

Поездка без происшествий.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПВроцлав - Запорожье

Все устраивает

Bohemia Voyage / EWHDКарловы Вары - Львов

Все супер!

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oВаршава - Черновцы

Вчасно, +- зручно

Menyok FOPЧенстохова - Львов

На добру четвірку.

Bohemia Voyage / EWHDKatowice - Vinnytsia

Ехал маршутом Катовице-Винница, все хорошо и комфортно.

ФОП ОстапчукТернополь - Вроцлав

Все було нормально, чисто

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information