• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Львів - Катовіце

Купити квитки на автобус Львів - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Львів в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 09:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Ср, Сб

00:40 – 07:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Кожен день

00:40 – 07:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

02:00 – 09:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

03:45 – 09:35 ЛьвівКатовіце

5 год. 50 хв.

Чт

03:45 – 09:35 ЛьвівКатовіце

5 год. 50 хв.

Чт

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

04:15 – 11:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Кожен день

05:45 – 15:20 ЛьвівКатовіце

9 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

05:45 – 14:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 35 хв.

Кожен день

06:20 – 14:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 15:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

07:30 – 15:15 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Кожен день

07:30 – 15:15 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 17:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Ср

12:00 – 21:15 ЛьвівКатовіце

9 год. 15 хв.

Вт

12:20 – 19:00 ЛьвівКатовіце

6 год. 40 хв.

Кожен день

12:20 – 19:00 ЛьвівКатовіце

6 год. 40 хв.

Кожен день

12:20 – 19:00 ЛьвівКатовіце

6 год. 40 хв.

Кожен день

12:30 – 21:15 ЛьвівКатовіце

8 год. 45 хв.

Вт

13:00 – 22:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:00 – 22:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Сб, Нд

13:10 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

13:10 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 21:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

13:40 – 21:45 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

13:40 – 21:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Пн

14:00 – 22:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:05 – 21:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Пн

14:20 – 21:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

14:20 – 23:50 ЛьвівКатовіце

9 год. 30 хв.

Вт, Сб

14:30 – 23:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 55 хв.

Кожен день

14:55 – 23:55 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Сб

15:00 – 23:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 25 хв.

Кожен день

15:10 – 22:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 40 хв.

Чт, Пт, Сб, Нд

15:30 – 23:55 ЛьвівКатовіце

8 год. 25 хв.

Сб

16:00 – 00:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Пт

16:25 – 00:35 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

16:30 – 23:55 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Чт

16:30 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Пн

16:30 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Вт, Чт

17:00 – 00:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 00:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 01:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Вт, Пт

17:00 – 00:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 40 хв.

Кожен день

17:00 – 00:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 00:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

17:15 – 01:20 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Кожен день

18:00 – 01:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Чт, Нд

18:10 – 02:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Кожен день

18:15 – 02:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

18:15 – 02:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:15 – 02:30 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Кожен день

18:20 – 00:30 ЛьвівКатовіце

6 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 02:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 02:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 01:10 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

18:30 – 03:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

18:40 – 01:45 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Ср, Чт, Нд

18:45 – 02:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Кожен день

18:45 – 02:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 45 хв.

Кожен день

18:50 – 01:30 ЛьвівКатовіце

6 год. 40 хв.

Кожен день

19:00 – 01:45 ЛьвівКатовіце

6 год. 45 хв.

Чт, Нд

19:00 – 02:10 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

19:05 – 02:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

19:20 – 02:40 ЛьвівКатовіце

7 год. 20 хв.

Кожен день

19:40 – 02:30 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

19:45 – 05:45 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

19:45 – 05:45 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Чт, Нд

19:50 – 02:40 ЛьвівКатовіце

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:00 – 05:00 ЛьвівКатовіце

9 год. 0 хв.

Кожен день

20:10 – 05:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Нд

20:20 – 07:10 ЛьвівКатовіце

10 год. 50 хв.

Кожен день

20:25 – 04:35 ЛьвівКатовіце

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 07:50 ЛьвівКатовіце

11 год. 20 хв.

Пт

20:30 – 05:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

20:30 – 05:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

20:40 – 05:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 20 хв.

Нд

20:50 – 05:40 ЛьвівКатовіце

8 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:50 – 05:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 35 хв.

Кожен день

21:00 – 04:35 ЛьвівКатовіце

7 год. 35 хв.

Кожен день

21:05 – 07:10 ЛьвівКатовіце

10 год. 5 хв.

Кожен день

21:20 – 04:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

21:20 – 05:25 ЛьвівКатовіце

8 год. 5 хв.

Кожен день

21:20 – 04:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 30 хв.

Вт, Сб

21:30 – 06:00 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Кожен день

21:30 – 07:30 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Пн

21:35 – 05:25 ЛьвівКатовіце

7 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:40 – 07:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:40 – 07:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:40 – 07:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:40 – 07:30 ЛьвівКатовіце

9 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 05:20 ЛьвівКатовіце

7 год. 40 хв.

Ср, Сб, Нд

22:00 – 05:15 ЛьвівКатовіце

7 год. 15 хв.

Кожен день

22:05 – 05:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 25 хв.

Кожен день

22:20 – 06:35 ЛьвівКатовіце

8 год. 15 хв.

Пт, Нд

22:30 – 06:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 35 хв.

Кожен день

22:30 – 05:25 ЛьвівКатовіце

6 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:30 – 05:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:40 – 07:10 ЛьвівКатовіце

8 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

22:40 – 04:50 ЛьвівКатовіце

6 год. 10 хв.

Сб

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівКатовіце

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 06:05 ЛьвівКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

23:10 – 09:40 ЛьвівКатовіце

10 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

23:20 – 06:30 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:40 – 06:50 ЛьвівКатовіце

7 год. 10 хв.

Кожен день

23:45 – 15:10 ЛьвівКатовіце

15 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:45 – 14:55 ЛьвівКатовіце

15 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:45 – 15:10 ЛьвівКатовіце

15 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:45 – 14:55 ЛьвівКатовіце

15 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

23:50 – 07:50 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Ср, Сб

23:50 – 07:50 ЛьвівКатовіце

8 год. 0 хв.

Ср, Сб

23:55 – 09:25 ЛьвівКатовіце

9 год. 30 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Львів швидко доїхати до центру Катовіце в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Львів і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусВроцлав - Житомир

Дякую за подорож! Майже все добре крім WiFi, з якого не можливо було здійснити вхід до мережі інтернет( корисувався своїм мобільним інтернетом). Але все інше було файно.Водії та стюардеса чудові. Служба підтими рейсу працювала на всі 5 зірок. Ще раз дякую.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Валбжих

Коротко.. Очень хорошо )

Vital euro transПрага - Катовице

Дуже зручно. Планшети на спинках сидінь працювали. Водії були ввічливими.

Vital euro transЛьвов - Пльзень

Цей екіпаж був один з найкращих. Повага до права на тишу та відпочинок в дорозі. Ніякої фонової музики, за що вельми вдячна.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

Організація трошки хромає. Навіщо збирали паспорти на митниці не пояснили, ми вже самі здогадались. А так все зручно, підкачала тільки митниці і митний контроль

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Дякую. Все Було відмінно.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

Надзвичайно задоволена якістю поїздки. Окрема подяка стюардесі Анні. Буду радити лише ваш бус. Ж можливість підзарядки телефону, чай, кава, та увага до кожного з пасажирів. Ви на вірному шляху. Дякую

ФОП ОстапчукЛьвов - Краков

Автобус чистий,водії дуже круті попались,зручні крісла,повезло,що їхало мало людей і майже кожен міг сидіти сам на двох місцях

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя