Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Kup bilet na autobus Lviv – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 09:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 godz. 20 min.

Codziennie

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Codziennie

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Codziennie

02:30 – 10:00 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Codziennie

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Śr, Nd

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Pt

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

06:05 – 14:40 LvivKatowice

8 godz. 35 min.

Codziennie

06:40 – 14:40 LvivKatowice

8 godz. 0 min.

Codziennie

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Wt

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Wt

07:00 – 13:55 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

07:30 – 16:30 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Wt

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 godz. 30 min.

Sb

08:00 – 17:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Śr

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Sb

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Wt

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Cz, Sb

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 22:30 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 godz. 5 min.

Cz, Sb

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 godz. 40 min.

Śr

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 godz. 40 min.

Wt, Pt

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt

14:20 – 23:05 LvivKatowice

8 godz. 45 min.

Śr, Sb

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 godz. 25 min.

Cz, Sb

14:20 – 23:05 LvivKatowice

8 godz. 45 min.

Sb

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Wt, Sb

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Cz, Pt

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Cz, Sb

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Cz, Pt, Sb

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Pt, Sb

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Wt

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Pn

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 02:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Nd

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 godz. 50 min.

Codziennie

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Codziennie

18:40 – 01:45 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Śr

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Sb

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Codziennie

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 godz. 15 min.

Pt

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 godz. 15 min.

Nd

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 godz. 40 min.

Codziennie

19:00 – 02:10 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Codziennie

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 godz. 50 min.

Codziennie

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Pt

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Codziennie

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt, Sb

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt, Sb

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 godz. 0 min.

Codziennie

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 godz. 0 min.

Codziennie

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 45 min.

Pn

21:55 – 08:25 LvivKatowice

10 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:05 – 05:30 LvivKatowice

7 godz. 25 min.

Codziennie

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:30 – 08:25 LvivKatowice

9 godz. 55 min.

Codziennie

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 godz. 0 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 godz. 35 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:35 – 09:25 LvivKatowice

9 godz. 50 min.

Codziennie

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:55 – 09:25 LvivKatowice

9 godz. 30 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Рома-бус/ЕВХДХарьков - Катовице

Ехала маршрут Харьков-Катовице, из Харькова до Киева доехали на комфортабельном бусе, в Киеве пересели на большой автобус, были предложены чай, кофе, водичка. Водители все умнички, дорога была и с мокрым снегом, и при сильном тумане...

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

ФОП ПолянскийВроцлав - Львов

Єдиний мінус - тісні місця для сидіння пасажирів. Все решта було добре

Yatsiv FOPKalush - Praha

Доїхали швидко і в час. Одне що не було wifi

МодультрансКраков - Калуш

Хорошая организация, прибытие вовремя, тепло и комфортно в автобусе.

МодультрансКраков - Ивано-Франковск

На задних местах довольно шумно.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information