Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Kup bilet na autobus Lviv – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:30 – 09:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Śr, Sb, Nd

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 godz. 20 min.

Codziennie

01:10 – 08:20 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Codziennie

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

01:35 – 08:20 LvivKatowice

6 godz. 45 min.

Codziennie

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Codziennie

02:30 – 10:00 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Codziennie

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Śr, Sb

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

06:20 – 13:55 LvivKatowice

7 godz. 35 min.

Codziennie

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Wt

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Wt

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 godz. 30 min.

Sb

10:10 – 18:20 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Codziennie

10:50 – 18:20 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Codziennie

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Wt

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Sb

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Cz, Sb

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 godz. 5 min.

Cz, Sb

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt

14:00 – 21:00 LvivKatowice

7 godz. 0 min.

Cz

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 godz. 40 min.

Wt, Pt

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 godz. 25 min.

Cz, Sb

14:25 – 23:20 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Wt, Sb

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Nd

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Pt

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Pt

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Pt, Sb

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Wt

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Śr, Cz

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Pn

17:00 – 01:05 LvivKatowice

8 godz. 5 min.

Śr, Cz, Nd

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:30 – 01:05 LvivKatowice

7 godz. 35 min.

Śr, Cz, Nd

18:00 – 01:45 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Śr

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 godz. 50 min.

Codziennie

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Codziennie

18:35 – 02:55 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Wt, Cz, Nd

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Sb, Nd

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Codziennie

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 godz. 15 min.

Pt

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 godz. 15 min.

Nd

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 godz. 40 min.

Codziennie

19:00 – 06:40 LvivKatowice

11 godz. 40 min.

Nd

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Codziennie

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Pt

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

20:35 – 02:55 LvivKatowice

6 godz. 20 min.

Nd

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Codziennie

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt, Sb

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt, Sb

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Śr, Sb, Nd

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 godz. 0 min.

Codziennie

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Śr, Sb, Nd

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 45 min.

Pn

22:00 – 08:20 LvivKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Pn, Pt

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 godz. 0 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 godz. 35 min.

Codziennie

22:35 – 08:20 LvivKatowice

9 godz. 45 min.

Codziennie

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Codziennie

23:00 – 08:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Sb

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 06:30 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:25 – 06:30 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Katowice. Czas wpodróży: czas podróży do Polska, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Варшава

Ехала 11 августа Львов -Варшава , в целом поездка нормальная, водители адекватные и вежливые, но диспетчера не владеют правдивой информацией, за час до отъезда я позвонила на всякий случай уточнить информацию о рейсе, автобус должен был заезжать на ЖД вокзал, для меня это было принципиально,…

Lviv Nikolaev the thrip was late to reach the destination over 45 minutes

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

Имела честь ехать в рейсе Гданьск-Киев в августе 2017 года. Поездку можно оценить на 4 балла из 5. К водителям никаких замечаний нет, хорошие люди. К девушкам не приставали. Очень важно, что работал кондиционер! Огромная радость настигла нас нежданно, так как прибыли на место назначения…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусВроцлав - Киев

Очень комфортно, водители профессионалы, пользуемся этим перевозчиком постоянно, рекомендуем!!!

Принципал/агент TDV Kovelske ATP/Z-TIMENovohrad-Volynskyi - Kovel

Було швидко, зручно, і чисто. Писля 3 години кондиціонер зламався і було жарко але не найгірше. Рекомендую.

Яцив ФОПКраков - Львов

Водію абсолютно байдуже на пасажирів - отримати відповідь на питання неможливо. Відправились з Кракова майже на 10 хв раніше зазначеного в квитку часу, пізніше чув суперечку водія по телефону щодо того, що залишились пасажири з квитками. Я радий, що сам хоч встиг. Кондиціонерів чи вентиляції…

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

ДУЖЕ РАДЖУ ПЕРЕДЗВОНЮВАТИ навіть за 5 годин до відправлення!!!!! Так склалося, що і туди і назад по мене поверталися, або чекали на виїзді з міста. Через це поїздка виявилася екстремальною. Це по-вині перевізника( Хто їде через ТЕРНОПІЛЬ майте на увазі, що він на автовокзал не…

Мега ТрансВроцлав - Тернополь

Все було добре, сподобалися водії: позитивні і ввічливі.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information