Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Kup bilet na autobus Lviv – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 godz. 20 min.

Codziennie

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Codziennie

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Śr, Nd

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Codziennie

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

06:20 – 13:55 LvivKatowice

7 godz. 35 min.

Codziennie

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Wt

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Wt

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 godz. 30 min.

Sb

10:10 – 18:20 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Codziennie

10:50 – 18:20 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Codziennie

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Sb

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Wt

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Cz, Sb

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Pn, Pt

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Codziennie

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 godz. 5 min.

Cz, Sb

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 godz. 40 min.

Śr, Nd

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 godz. 40 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 godz. 40 min.

Wt, Pt

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 godz. 25 min.

Cz, Sb

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Wt, Sb

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Pt

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Pt

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Nd

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Pt, Sb

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Pn

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 godz. 55 min.

Wt

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 godz. 10 min.

Śr, Cz, Pt

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

18:00 – 01:45 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Śr

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 godz. 50 min.

Codziennie

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Codziennie

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Sb

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 godz. 45 min.

Codziennie

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 godz. 15 min.

Pt

19:00 – 06:40 LvivKatowice

11 godz. 40 min.

Pt, Nd

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 godz. 40 min.

Codziennie

19:00 – 02:10 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Codziennie

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 godz. 10 min.

Pt

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Codziennie

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt, Sb

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 godz. 30 min.

Wt, Sb

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 godz. 0 min.

Codziennie

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 godz. 30 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 45 min.

Pn

22:00 – 08:20 LvivKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 godz. 10 min.

Pn, Pt

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 godz. 35 min.

Codziennie

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 godz. 0 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 godz. 55 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

22:35 – 08:20 LvivKatowice

9 godz. 45 min.

Codziennie

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 godz. 5 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ФОП ПолянскийКатовице - Львов

Ехали с Катовице во Львов. Автобус опоздал в Катовице на полчаса, а с учётом того, что лил дождь и какого-то укрытия по типу обычного автовокзала в Катовице нет, это вызвало некий дискомфорт. Но до границы доехали достаточно быстро и если бы не мужчина с перегаром…

Яцив ФОПКатовице - Львов

Автобус прибыл на минут 15-20 раньше, это порадовало. Места в салоне -заходи занимай свободное, неочень удобно если ты с детьми и рядом мест может неоказатся, мне повезло. Спинки не откидывались, кондиционеры невыключались! дули в голову неспрячишся никуда. довольно таки чисто, на границе в туалет не…

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Нормально, автобус небольшой, туалет закрыт, розетка одна ), вроде обещали вай-фай на польской стороне, не проверял, водители дружелюбные.

Мега ТрансВроцлав - Львов

Все было хорошо, доехали вовремя, даже немного с опережением в графике. Водители вежливые, внимательные к пассажирам и к дорожному движению. От поездки осталось хорошее впечатление. Хочется сказать еще раз: "Спасибо!"

Збаразьке АТП-16140Владимир-Волынский - Хелм

Одна з кращих моїх поїздок. Комфортний, великий автобус. В салоні чистота. Водії - професіонали своєї справи.Гарне співвідношення ціни й якості. Рекомендую цей рейс та перевізника і сам буду ним користуватись.

Збаразьке АТП-16140Львов - Пшемысль

Дуже гарна поїздка, дуже класний перевізник. Автобус шикарний, водії просто супер, сервіс на вищому рівні. Wi-Fi працював, давали теплий чай, на кордоні переглядали відео, то ж затримка пройшла незамітно. Все супер!!! Рекомендую!!!

ModultransLviv - Rzeszow

A few hours delay and no one knows why? Driver that misses road? Too little place for both bagagge and passengers? Come on!

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Прага

Поездка прошла очень хорошо. К водителям претензий никаких - все было очень культурно, вежливо и аккуратно. Доехали легко, на таможне долго не стояли.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information