Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Kup bilet na autobus Lviv – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Ukraina do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Lviv do Katowice najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 08:20 LvivKatowice Odjazd z 00:20 od: Przyjazd do 08:20 do: Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja

8 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

00:20 – 15:10 LvivKatowice Odjazd z 00:20 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 15:10 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8

14 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Pt, Nd

01:10 – 08:30 LvivKatowice Odjazd z 01:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

01:10 – 08:20 LvivKatowice Odjazd z 01:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

01:35 – 08:20 LvivKatowice Odjazd z 01:35 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

6 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

01:35 – 08:30 LvivKatowice Odjazd z 01:35 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

6 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

01:40 – 08:45 LvivKatowice Odjazd z 01:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

-16 godz. -55 min.

Trasa

Cz, Nd

02:10 – 08:45 LvivKatowice Odjazd z 02:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

-17 godz. -25 min.

Trasa

Cz, Nd

02:20 – 09:05 LvivKatowice Odjazd z 02:20 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 09:05 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

6 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

02:30 – 10:00 LvivKatowice Odjazd z 02:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 10:00 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8

7 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

03:30 – 12:30 LvivKatowice Odjazd z 03:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 12:30 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8

9 godz. 0 min.

Trasa

Śr

06:00 – 15:20 LvivKatowice Odjazd z 06:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 15:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Śr, Pt, Sb

06:55 – 14:40 LvivKatowice Odjazd z 06:55 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 14:40 do: ul. Piotra Skargi 6

7 godz. 45 min.

Trasa

Wt

06:55 – 14:40 LvivKatowice Odjazd z 06:55 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 14:40 do: ul. Piotra Skargi 6

7 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Sb

06:55 – 14:40 LvivKatowice Odjazd z 06:55 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 14:40 do: ul. Piotra Skargi 6

7 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

08:00 – 18:30 LvivKatowice Odjazd z 08:00 od: ul.Kuznevyča 2 Przyjazd do 18:30 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4

10 godz. 30 min.

Trasa

Sb

08:00 – 16:35 LvivKatowice Odjazd z 08:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 16:35 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

10:10 – 18:20 LvivKatowice Odjazd z 10:10 od: Przyjazd do 18:20 do: Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja

8 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

10:10 – 18:20 LvivKatowice Odjazd z 10:10 od: Przyjazd do 18:20 do: Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja

8 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

10:50 – 18:20 LvivKatowice Odjazd z 10:50 od: Przyjazd do 18:20 do: Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja

7 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

10:50 – 18:20 LvivKatowice Odjazd z 10:50 od: Przyjazd do 18:20 do: Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja

7 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

11:30 – 20:40 LvivKatowice Odjazd z 11:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 20:40 do: ul. Piotra Skargi 6

9 godz. 10 min.

Trasa

Wt

11:30 – 20:40 LvivKatowice Odjazd z 11:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 20:40 do: ul. Piotra Skargi 6

9 godz. 10 min.

Trasa

Sb

13:00 – 22:00 LvivKatowice Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 22:00 do: ul. Piotra Skargi 6

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:00 – 22:00 LvivKatowice Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 22:00 do: ul. Piotra Skargi 6

9 godz. 0 min.

Trasa

Sb

13:10 – 21:30 LvivKatowice Odjazd z 13:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 21:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

13:10 – 21:30 LvivKatowice Odjazd z 13:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 21:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

13:40 – 21:45 LvivKatowice Odjazd z 13:40 od: Przyjazd do 21:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 5 min.

Trasa

Cz, Sb

13:40 – 21:45 LvivKatowice Odjazd z 13:40 od: Przyjazd do 21:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 5 min.

Trasa

Cz

14:00 – 21:00 LvivKatowice Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 21:00 do: Przystanek na żądanie

7 godz. 0 min.

Trasa

Cz

14:20 – 21:45 LvivKatowice Odjazd z 14:20 od: Przyjazd do 21:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 25 min.

Trasa

Cz

14:20 – 21:45 LvivKatowice Odjazd z 14:20 od: Przyjazd do 21:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 25 min.

Trasa

Cz, Sb

14:25 – 23:20 LvivKatowice Odjazd z 14:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 23:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:30 – 23:50 LvivKatowice Odjazd z 15:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 23:50 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 20 min.

Trasa

Wt, Sb

16:00 – 00:30 LvivKatowice Odjazd z 16:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 00:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 30 min.

Trasa

Pt

16:25 – 00:35 LvivKatowice Odjazd z 16:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 00:35 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 10 min.

Trasa

Pt, Sb

16:30 – 01:25 LvivKatowice Odjazd z 16:30 od: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1 Przyjazd do 01:25 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8

8 godz. 55 min.

Trasa

Pn

16:30 – 01:40 LvivKatowice Odjazd z 16:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 01:40 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Cz

16:30 – 01:25 LvivKatowice Odjazd z 16:30 od: PKP, miasto przystanek autobusowy 10, w pobliżu parkingu Przyjazd do 01:25 do: ul. Piotra Skargi 6

8 godz. 55 min.

Trasa

Wt

17:15 – 01:20 LvivKatowice Odjazd z 17:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 01:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

17:15 – 01:20 LvivKatowice Odjazd z 17:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 01:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

18:00 – 01:45 LvivKatowice Odjazd z 18:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 01:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 45 min.

Trasa

Śr, Pt

18:00 – 01:45 LvivKatowice Odjazd z 18:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 01:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 45 min.

Trasa

Cz

18:15 – 01:40 LvivKatowice Odjazd z 18:15 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 01:40 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8

7 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

18:30 – 03:00 LvivKatowice Odjazd z 18:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 03:00 do: ul. Piotra Skargi 6

8 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

18:30 – 01:45 LvivKatowice Odjazd z 18:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 01:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 15 min.

Trasa

Cz

18:45 – 02:55 LvivKatowice Odjazd z 18:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 02:55 do: ul. Piotra Skargi 6

8 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Sb

18:45 – 01:40 LvivKatowice Odjazd z 18:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 01:40 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8

6 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 03:40 LvivKatowice Odjazd z 19:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 03:40 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Nd

19:30 – 03:45 LvivKatowice Odjazd z 19:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 03:45 do: ul. Piotra Skargi 6

8 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

20:00 – 05:00 LvivKatowice Odjazd z 20:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8

9 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

20:50 – 05:40 LvivKatowice Odjazd z 20:50 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 05:40 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:00 – 05:30 LvivKatowice Odjazd z 21:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 05:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

21:30 – 05:30 LvivKatowice Odjazd z 21:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 05:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

21:35 – 05:25 LvivKatowice Odjazd z 21:35 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 05:25 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Sb

21:45 – 07:30 LvivKatowice Odjazd z 21:45 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:30 do: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8

9 godz. 45 min.

Trasa

Pn

22:00 – 07:00 LvivKatowice Odjazd z 22:00 od: PKP, miasto przystanek autobusowy 29, w pobliżu parkingu Przyjazd do 07:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

22:10 – 07:30 LvivKatowice Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 07:30 LvivKatowice Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:10 – 07:30 LvivKatowice Odjazd z 22:10 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 07:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 05:30 LvivKatowice Odjazd z 22:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 05:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Sb

22:30 – 06:05 LvivKatowice Odjazd z 22:30 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 06:05 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 05:25 LvivKatowice Odjazd z 22:30 od: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8 Przyjazd do 05:25 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

6 godz. 55 min.

Trasa

Śr, Sb

23:00 – 09:00 LvivKatowice Odjazd z 23:00 od: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 Przyjazd do 09:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

10 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 09:00 LvivKatowice Odjazd z 23:00 od: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 Przyjazd do 09:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

10 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 06:30 LvivKatowice Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:00 – 08:20 LvivKatowice Odjazd z 23:00 od: Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 06:05 LvivKatowice Odjazd z 23:00 od: Dworzec, ul. Strijska 109, po lewej stronie bariery, trolejbus zatrzymać Przyjazd do 06:05 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

23:25 – 06:30 LvivKatowice Odjazd z 23:25 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 06:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:35 – 08:20 LvivKatowice Odjazd z 23:35 od: Przyjazd do 08:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 45 min.

Trasa

Codziennie

23:40 – 08:00 LvivKatowice Odjazd z 23:40 od: Dworzec, ul. Strijska 109 Przyjazd do 08:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:40 – 08:20 LvivKatowice Odjazd z 23:40 od: Przyjazd do 08:20 do: Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja

8 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Lviv oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Katowice. Czas wpodróży: czas podróży z Ukraina do Polska, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information