Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Katowice

Kup bilet na autobus Praha – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 16:30 PrahaKatowice

9 godz. 30 min.

Śr

08:30 – 18:20 PrahaKatowice

9 godz. 50 min.

Cz

08:30 – 19:15 PrahaKatowice

10 godz. 45 min.

Codziennie

09:00 – 14:50 PrahaKatowice

5 godz. 50 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 18:20 PrahaKatowice

9 godz. 20 min.

Cz

09:00 – 18:00 PrahaKatowice

9 godz. 0 min.

Sb, Nd

09:00 – 18:20 PrahaKatowice

9 godz. 20 min.

Pt

09:30 – 18:20 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Pt

10:00 – 17:15 PrahaKatowice

7 godz. 15 min.

Cz

10:30 – 18:50 PrahaKatowice

8 godz. 20 min.

Wt

11:20 – 18:55 PrahaKatowice

7 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:30 – 19:20 PrahaKatowice

6 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 20:35 PrahaKatowice

8 godz. 5 min.

Wt, Cz, Sb

13:00 – 20:55 PrahaKatowice

7 godz. 55 min.

Pn, Cz

13:00 – 21:35 PrahaKatowice

8 godz. 35 min.

Codziennie

14:30 – 21:35 PrahaKatowice

7 godz. 5 min.

Pn

16:00 – 23:59 PrahaKatowice

7 godz. 59 min.

Pn, Wt, Pt

16:30 – 23:59 PrahaKatowice

7 godz. 29 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 23:55 PrahaKatowice

5 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ROCA TravelLviv - Krakow

Autobus delikatnie spóźniony do Lwowa. Zdecydowanym minusem że był zdecydowanie starszy i mniej komfortowy niż to przedstawiono na zdjęciu. Kierowca "wygospodarował" dwa miejsca obok siebie co należy docenić. Staliśmy około 6 godzin na granicy, co nie było jednak winą przewoźnika. Raczej OK.

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information