Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Katowice

Kup bilet na autobus Praha – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 16:30 PrahaKatowice

9 godz. 30 min.

Śr

08:30 – 17:50 PrahaKatowice

9 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

09:00 – 17:55 PrahaKatowice

8 godz. 55 min.

Wt, Pt

09:00 – 14:50 PrahaKatowice

5 godz. 50 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 18:00 PrahaKatowice

9 godz. 0 min.

Cz

09:00 – 17:30 PrahaKatowice

8 godz. 30 min.

Nd

09:30 – 18:00 PrahaKatowice

8 godz. 30 min.

Pt

09:30 – 18:00 PrahaKatowice

8 godz. 30 min.

Cz

09:30 – 18:00 PrahaKatowice

8 godz. 30 min.

Pt

11:20 – 18:55 PrahaKatowice

7 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

11:30 – 18:45 PrahaKatowice

7 godz. 15 min.

Pn

11:30 – 18:45 PrahaKatowice

7 godz. 15 min.

Cz

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:30 – 20:35 PrahaKatowice

8 godz. 5 min.

Wt, Sb

12:30 – 19:20 PrahaKatowice

6 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 20:55 PrahaKatowice

7 godz. 55 min.

Pn, Cz

14:00 – 22:25 PrahaKatowice

8 godz. 25 min.

Nd

14:00 – 22:25 PrahaKatowice

8 godz. 25 min.

Pn, Nd

18:00 – 23:55 PrahaKatowice

5 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

OK Garant/AgatЛьвов - Краков

Отлично доехали, хороший автобус, доброжелательные водители! Плюс в Польше был бесплатный wifi в автобусе.

OK Garant/AgatLviv - Krakow

Everythink fine, staff OK, driver very helpful :-)

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Сподобались приємні та веселі водії.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Доехали быстро и хорошо! На границе простояли 3 часа, так как была пересменка. В целом перевозчики очень хорошие и отзывчивые люди :)

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Москва

хороший рейс

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information