Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Katowice

Kup bilet na autobus Praha – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 16:30 PrahaKatowice

9 godz. 30 min.

Śr

08:30 – 18:20 PrahaKatowice

9 godz. 50 min.

Cz

08:30 – 19:15 PrahaKatowice

10 godz. 45 min.

Codziennie

08:30 – 19:15 PrahaKatowice

10 godz. 45 min.

Codziennie

09:00 – 17:30 PrahaKatowice

8 godz. 30 min.

Nd

09:00 – 18:20 PrahaKatowice

9 godz. 20 min.

Pt

09:00 – 14:50 PrahaKatowice

5 godz. 50 min.

Wt, Cz, Nd

09:00 – 17:55 PrahaKatowice

8 godz. 55 min.

Wt

09:00 – 18:20 PrahaKatowice

9 godz. 20 min.

Cz

09:30 – 18:20 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Pt

10:00 – 17:15 PrahaKatowice

7 godz. 15 min.

Cz

11:20 – 18:55 PrahaKatowice

7 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:00 – 20:50 PrahaKatowice

8 godz. 50 min.

Codziennie

12:30 – 19:20 PrahaKatowice

6 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 20:35 PrahaKatowice

8 godz. 5 min.

Wt, Sb

13:00 – 20:55 PrahaKatowice

7 godz. 55 min.

Pn, Cz

14:00 – 22:25 PrahaKatowice

8 godz. 25 min.

Sb, Nd

18:00 – 23:55 PrahaKatowice

5 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

ROCA TravelКраков - Львов

мне нравиться это...но другой автобус..да автобус быстро ехать ...и раньше прибитые домой!

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Отличная поездка.Отзывчивые водители.Относительно быстро прошли границу.Рекомендую

PKP Denysivka-PlusБрно - Львов

Поездкой доволен всё на высшем уровне.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusПрага - Ивано-Франковск

Чудесная поездка. Автобус подали согласно графика. Состояние машины на высоте. Мерс чистый. Во время поездки подавали кофе, чай, конфеты. Остановок достаточно для дальней поездки. Шофера приятные, внимательные, обходительные. Чувствуется их опыт. Мониторы действующие, наушники выдавали на время поездки. В пункт назначения прибыли даже раньше назначенного…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information