Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 13:25 PrahaIvano-Frankivsk

25 godz. 25 min.

Pn, Pt

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 20 min.

Sb, Nd

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 godz. 0 min.

Pt, Sb, Nd

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ivano-Frankivsk. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

Nikolo CZ s.r.o.Градец Кралове - Львов

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový

PKP Denysivka-PlusБрно - Львов

Поездкой доволен всё на высшем уровне.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusПрага - Ивано-Франковск

Чудесная поездка. Автобус подали согласно графика. Состояние машины на высоте. Мерс чистый. Во время поездки подавали кофе, чай, конфеты. Остановок достаточно для дальней поездки. Шофера приятные, внимательные, обходительные. Чувствуется их опыт. Мониторы действующие, наушники выдавали на время поездки. В пункт назначения прибыли даже раньше назначенного…

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

PKP Denysivka-PlusOlomouc - Stryi

Все дуже добре шофера приємні все ок

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ныса

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information