Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 05:30 PrahaIvano-Frankivsk

19 godz. 30 min.

Sb

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 13:25 PrahaIvano-Frankivsk

25 godz. 25 min.

Pn, Pt

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 godz. 0 min.

Codziennie

13:00 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 godz. 50 min.

Codziennie

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 20 min.

Nd

14:00 – 10:10 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 10 min.

Pn

14:00 – 10:10 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 10 min.

Nd

14:30 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 30 min.

Pn, Cz, Nd

14:30 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 30 min.

Pn

16:00 – 14:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 20 min.

Pn, Wt, Pt

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 0 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

16:30 – 14:20 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 50 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 godz. 0 min.

Pt, Sb, Nd

19:30 – 12:50 PrahaIvano-Frankivsk

17 godz. 20 min.

Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ivano-Frankivsk. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation