Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 08:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

22 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 12:30 od: Przyjazd do 08:45 do:

20 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 12:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

23 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 13:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 08:50 do:

19 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 12:20 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

22 godz. 20 min.

Trasa

Nd

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 13:10 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

21 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 13:10 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

21 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 13:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

21 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 13:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

21 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

16:00 – 15:45 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 15:45 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

23 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 11:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

17 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 12:00 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Ivano-Frankivsk. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Рогатин

Menší počet zastávek na záchod nebo placené a na Ukrajině nefunkční, hrůza.

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Сервис не соответствовал описанию. Рассадка пассажиров не была согласно купленных мест!

D.M.D. GroupЖешув - Львов

Не рекомендую перевізника, білети були куплені але після своєї зупинки вже їх не було .

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Львов

Присоединяюсь к негативным коментам выше. И от себя хочу добавить - я, конечно же, не посредственный миллионер, но и Бангладеш наблюдать и, тем более, ощущать на себе не хочу. Хуже, наверное, только переполненые маршрутки в час пик. Поехать данным перевозчиком в будущем, меня заставит особая…

Nikolo CZ s.r.o.Плзень - Львов

Ну для начала ни один автобус из выше предложенных фото не был на этом маршруте, сиденья похожи на междугороднее перевозки! Одно спасало - хорошие водителя, но сервис ужаснейший! Вайфая всю дорогу не было, до часу ночи весь салон принудительно смотрел сериал а после нам врубили…

D.M.D. GroupDelatyn - Lviv

I have traveled from Delatyn to Lviv on January the 23rd. Despite I could not understand the language I had a very pleasant trip, and both the driver and the person checking the ticket have been very kind, proving as well helpful and attentive in…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information