Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Czechy do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Praha do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 10:00 od: Przyjazd do 08:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

22 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 12:30 od: Przyjazd do 08:45 do:

20 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 13:00 od: Przyjazd do 12:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

23 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 13:30 od: Dworzec "Roztyly" Przyjazd do 08:50 do:

19 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 14:00 od: Przyjazd do 12:20 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

22 godz. 20 min.

Trasa

Nd

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 15:15 od: Przyjazd do 13:10 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

21 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 13:10 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

21 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 13:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

21 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 16:00 od: Przyjazd do 13:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

21 godz. 0 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 11:00 do: Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14

17 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjazd z 18:00 od: Przyjazd do 12:00 do:

18 godz. 0 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Ivano-Frankivsk. Czas wpodróży: czas podróży z Czechy do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information