Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 20 min.

Nd

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 20 min.

Nd

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 godz. 0 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Praha oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Ivano-Frankivsk. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Всё очень хорошо, водители вежливые, автобус чистый, приехали в срок. Спасибо.

PKP Denysivka-PlusВинница - Москва

Фото не соответствуют реальному автобусу на котором ехал. Тв и мультимедии нет. Часть кресел со сломанными спинками, в разложенном состоянии не фиксируются. Грязь в салоне, на столике перед пассажиром, стекла в жирных следах от рук и голов предыдущих бедолаг. Ехал на втором этаже, кондея нет,…

PKP Denysivka-PlusВинница - Москва

Убитый автобус жара всю дорогу, добирались сутки, автобус опоздал в Москву на 4 часа, а в Винницу на 1 час

D.M.D. GroupKrakow - Ivano-Frankivsk

Переваги: автобус вчасно завжди приїжджає; зручність; Побажання: зробіть діючий wifi не тільки на території Чехії; поважайте чужі сумки, а не закидуйте їх як-небудь у багажне відділення

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information