Według czasu
Według ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 05:30 PrahaIvano-Frankivsk

19 godz. 30 min.

Sb

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 35 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

12:00 – 13:25 PrahaIvano-Frankivsk

25 godz. 25 min.

Pn, Pt

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

13:00 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 godz. 50 min.

Codziennie

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 godz. 0 min.

Codziennie

14:00 – 10:10 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 10 min.

Pn, Nd

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 20 min.

Sb, Nd

14:30 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 30 min.

Pn, Cz, Nd

14:30 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 30 min.

Pn

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 14:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 godz. 20 min.

Pn, Wt, Pt

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:20 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

16:30 – 14:20 PrahaIvano-Frankivsk

21 godz. 50 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 godz. 0 min.

Pt, Sb, Nd

19:30 – 12:50 PrahaIvano-Frankivsk

17 godz. 20 min.

Cz, Sb

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information