Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Katowice – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
13:10 – 10:20 KatowiceIvano-Frankivsk

21 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:10 – 10:20 KatowiceIvano-Frankivsk

21 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:10 – 04:00 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 50 min.

Codziennie

14:40 – 03:00 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 03:10 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 30 min.

Codziennie

15:30 – 05:20 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 50 min.

Codziennie

15:55 – 04:10 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 15 min.

Codziennie

16:50 – 07:20 KatowiceIvano-Frankivsk

14 godz. 30 min.

Codziennie

18:05 – 06:10 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 5 min.

Codziennie

18:55 – 08:55 KatowiceIvano-Frankivsk

14 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

19:00 – 08:40 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 40 min.

Śr, Nd

19:00 – 08:40 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:20 – 08:45 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:35 – 12:00 KatowiceIvano-Frankivsk

14 godz. 25 min.

Codziennie

22:25 – 12:20 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 55 min.

Nd

22:25 – 12:20 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 55 min.

Pn, Nd

23:40 – 12:35 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 12:35 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:55 – 12:00 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 5 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ivano-Frankivsk. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Сподобались приємні та веселі водії.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Доехали быстро и хорошо! На границе простояли 3 часа, так как была пересменка. В целом перевозчики очень хорошие и отзывчивые люди :)

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Москва

хороший рейс

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

D.M.D. GroupБрно - Львов

Поездка 19.08.17 из Брно. Сервис понравился, персонал внимательный, доброжелательный. Автобус удобный, расстояние между рядами сидений достаточное для человека ростом 197 см, единственно, что нумерация мест не совпадала со схемой при покупке (брал место у прохода. оказалось - у окна. Заполненность - примерно 2/3. В пути…

PKP Denysivka-PlusИвано-Франковск - Прага

Поїздкою задоволена.Бажано мати можливість напитись кави або чаю. Рекомендую.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information