Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Ivano-Frankivsk

Kup bilet na autobus Katowice – Ivano-Frankivsk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ivano-Frankivsk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Ivano-Frankivsk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ivano-Frankivsk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
03:50 – 18:20 KatowiceIvano-Frankivsk

14 godz. 30 min.

Wt, Pt

12:55 – 08:30 KatowiceIvano-Frankivsk

19 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

12:55 – 08:30 KatowiceIvano-Frankivsk

19 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:10 – 04:00 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 50 min.

Codziennie

14:40 – 03:10 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 30 min.

Codziennie

14:40 – 03:00 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 20 min.

Codziennie

15:55 – 04:10 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 15 min.

Codziennie

16:50 – 07:20 KatowiceIvano-Frankivsk

14 godz. 30 min.

Codziennie

18:55 – 08:55 KatowiceIvano-Frankivsk

14 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

19:00 – 08:40 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 40 min.

Śr, Nd

19:00 – 08:40 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:20 – 08:45 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:35 – 12:00 KatowiceIvano-Frankivsk

14 godz. 25 min.

Codziennie

21:35 – 11:00 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 25 min.

Pn

22:25 – 12:20 KatowiceIvano-Frankivsk

13 godz. 55 min.

Sb, Nd

23:40 – 12:35 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 12:35 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:55 – 12:00 KatowiceIvano-Frankivsk

12 godz. 5 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Ivano-Frankivsk w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ivano-Frankivsk. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information