Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Khmelnytskyi

Kup bilet na autobus Katowice – Khmelnytskyi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Khmelnytskyi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Khmelnytskyi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Khmelnytskyi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:30 – 18:30 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 0 min.

Śr, Pt, Sb

02:30 – 18:30 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 0 min.

Codziennie

08:05 – 21:40 KatowiceKhmelnytskyi

13 godz. 35 min.

Codziennie

08:05 – 21:40 KatowiceKhmelnytskyi

13 godz. 35 min.

Śr, Cz

12:55 – 10:35 KatowiceKhmelnytskyi

21 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

12:55 – 10:35 KatowiceKhmelnytskyi

21 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:40 – 03:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

13:45 – 03:00 KatowiceKhmelnytskyi

13 godz. 15 min.

Codziennie

14:30 – 06:50 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 20 min.

Codziennie

14:40 – 04:10 KatowiceKhmelnytskyi

13 godz. 30 min.

Sb

15:20 – 06:45 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 25 min.

Codziennie

15:50 – 07:00 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 10 min.

Nd

16:30 – 07:30 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 0 min.

Śr

16:30 – 11:30 KatowiceKhmelnytskyi

19 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 05:20 KatowiceKhmelnytskyi

12 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 09:40 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:00 – 09:15 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 15 min.

Pn, Pt

18:05 – 06:00 KatowiceKhmelnytskyi

11 godz. 55 min.

Wt, Sb

18:20 – 09:00 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 40 min.

Pt

18:50 – 08:25 KatowiceKhmelnytskyi

13 godz. 35 min.

Wt

18:55 – 10:10 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 15 min.

Cz

18:55 – 09:50 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 55 min.

Codziennie

18:55 – 09:50 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 55 min.

Codziennie

19:10 – 09:35 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 25 min.

Codziennie

19:10 – 09:35 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 25 min.

Codziennie

19:30 – 10:40 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 10 min.

Śr

20:30 – 10:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 10 min.

Codziennie

20:30 – 10:50 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 20 min.

Codziennie

21:20 – 12:50 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 30 min.

Wt, Sb

21:30 – 15:00 KatowiceKhmelnytskyi

17 godz. 30 min.

Wt, Pt, Sb

21:50 – 12:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 40 min.

Codziennie

21:50 – 12:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 40 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Khmelnytskyi w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Khmelnytskyi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation