Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Khmelnytskyi

Kup bilet na autobus Katowice – Khmelnytskyi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Khmelnytskyi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Khmelnytskyi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Khmelnytskyi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:00 – 13:00 KatowiceKhmelnytskyi

11 godz. 0 min.

Wt, Sb

07:30 – 22:25 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 55 min.

Codziennie

07:30 – 22:25 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 55 min.

Codziennie

08:35 – 23:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

13:10 – 09:35 KatowiceKhmelnytskyi

20 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 04:30 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 0 min.

Wt, Pt

13:40 – 03:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 06:50 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:15 – 07:00 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 45 min.

Nd

15:20 – 06:45 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 25 min.

Codziennie

15:20 – 06:45 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 25 min.

Codziennie

16:30 – 11:30 KatowiceKhmelnytskyi

19 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 07:30 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 0 min.

Śr

17:30 – 09:40 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:05 – 06:00 KatowiceKhmelnytskyi

11 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Nd

18:05 – 06:00 KatowiceKhmelnytskyi

11 godz. 55 min.

Wt, Sb

18:20 – 09:00 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 40 min.

Pt

19:20 – 10:40 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 20 min.

Śr, Sb

19:50 – 11:50 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 0 min.

Wt

19:50 – 11:50 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 0 min.

Wt

20:30 – 10:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 10 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:30 – 10:50 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:30 – 10:30 KatowiceKhmelnytskyi

13 godz. 0 min.

Pt

21:50 – 12:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 40 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Khmelnytskyi w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Khmelnytskyi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

FOP Ostapchuk/AgatТернополь - Ополе

В цілому поїздкою задоволена. Серед недоліків - часті зупинки по дорозі на дуже короткий час (Хіба що перекурити, не більше).Під час зупинок навіть на працюючих АЗС не було змоги випити чаю.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

ПП КовальХмельницкий - Прага

Водіі клас. Всe добрe,маршрут знають, проблeм нeбуло. Нeжданчік чeкав вжe в Чeхіі, коли нeсподівоно зупинили копи. Всe було добрe. Хай щастить.

ПП КовальЛьвов - Пардубице

Всё отлично!

FOP Ostapchuk/AgatWroclaw - Vinnytsia

Нарікань до поїздки немає. Автобус нормальний, відносно комфортний, поїздка була доволі спокійна (без шансону і серіальчиків на всю ніч). З мінусів - водії дещо не в настрої були. і брак вай-фай в автобусі. Все інше влаштовувало.

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information