Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Khmelnytskyi

Kup bilet na autobus Katowice – Khmelnytskyi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Khmelnytskyi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Khmelnytskyi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Khmelnytskyi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:00 – 13:00 KatowiceKhmelnytskyi

11 godz. 0 min.

Wt, Sb

08:00 – 22:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 40 min.

Wt, Pt, Nd

08:35 – 23:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 55 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

13:10 – 09:35 KatowiceKhmelnytskyi

20 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 04:30 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

13:40 – 03:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 06:50 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:15 – 07:00 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 45 min.

Nd

15:20 – 06:45 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 25 min.

Codziennie

16:30 – 07:30 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 0 min.

Śr

16:30 – 11:30 KatowiceKhmelnytskyi

19 godz. 0 min.

Codziennie

17:30 – 09:40 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 10 min.

Codziennie

18:00 – 09:00 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 0 min.

Pt

18:05 – 06:00 KatowiceKhmelnytskyi

11 godz. 55 min.

Codziennie

19:20 – 10:40 KatowiceKhmelnytskyi

15 godz. 20 min.

Śr, Sb

19:50 – 11:50 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 0 min.

Wt

19:50 – 11:50 KatowiceKhmelnytskyi

16 godz. 0 min.

Wt

20:30 – 10:50 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

20:30 – 10:50 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

20:30 – 10:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

21:30 – 10:30 KatowiceKhmelnytskyi

13 godz. 0 min.

Pt

21:50 – 12:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 godz. 40 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Khmelnytskyi w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Khmelnytskyi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

ПП КовальЛьвов - Бельско-Бяла

Перевозчик супер.Уже вторая поездка.Рекомендую

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хорошая поездка.Быстро,с пониманием к пассажирам.

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information