Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Катовіце - Хмельницький

Купити квитки на автобус Катовіце - Хмельницький: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Хмельницький. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Хмельницький і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Хмельницький дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:30 – 16:50 КатовіцеХмельницький

14 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

14:30 – 03:00 КатовіцеХмельницький

12 год. 30 хв.

Кожен день

15:20 – 06:45 КатовіцеХмельницький

15 год. 25 хв.

Кожен день

16:00 – 05:40 КатовіцеХмельницький

13 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 05:40 КатовіцеХмельницький

13 год. 40 хв.

Кожен день

16:30 – 11:30 КатовіцеХмельницький

19 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

17:10 – 07:30 КатовіцеХмельницький

14 год. 20 хв.

Пн, Чт, Нд

18:20 – 09:00 КатовіцеХмельницький

14 год. 40 хв.

Пт, Сб

18:20 – 09:00 КатовіцеХмельницький

14 год. 40 хв.

Пт, Сб

18:50 – 10:10 КатовіцеХмельницький

15 год. 20 хв.

Вт, Пт

19:05 – 07:40 КатовіцеХмельницький

12 год. 35 хв.

Кожен день

20:30 – 10:50 КатовіцеХмельницький

14 год. 20 хв.

Кожен день

20:30 – 10:40 КатовіцеХмельницький

14 год. 10 хв.

Кожен день

21:20 – 13:20 КатовіцеХмельницький

16 год. 0 хв.

Чт

21:50 – 13:00 КатовіцеХмельницький

15 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:50 – 11:10 КатовіцеХмельницький

13 год. 20 хв.

Кожен день

21:50 – 12:30 КатовіцеХмельницький

14 год. 40 хв.

Кожен день

22:10 – 15:00 КатовіцеХмельницький

16 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:40 – 13:00 КатовіцеХмельницький

14 год. 20 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Хмельницький в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Хмельницький. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Гречанюк ВікторЛодзь - Хмельницький

Все відмінно!!!

ОріонбусКатовіце - Херсон

інтернет після перетину PL кордону зник. Маршрут (Катовіце16.00--Херсон 17.00) приїхав на кінцеву набагато раніше. Що не може не порадувати. Водії (Віталій, другого не пам.) відповідальні, ввічливі. Дякую.

ОріонбусХмельницький - Варшава

Все швидко і якісно

Піщанське АТП 10540/НашбусХмельницький - Краків

Щиро дякую за добру поїздку. Через те що на кордоні довго стояли, дуже важливо було що діяв туалет і шофер турбувався про тепло для пасажирів. В майбутньому буду користуватися Вашими послугами. Дяку

Піщанське АТП 10540/НашбусЛьвів - Свідниця

Поїздка пройшла добре. Швидко доїхали. Водії вічливі.

Піщанське АТП 10540/НашбусВроцлав - Хмельницкий

Загалом поїздка сподобалась, тепло та комфортно. Був один неадекватний пасажир, який вів себе без поваги, сварився та провокував водія на сварку, виражався нецензурною лексикою, обзивав його і т.д. Велика повага водію, який стримався і замяв сварку.

Піщанське АТП 10540/НашбусСвідниця - Житомир

Все на кращому рівні. Водії супер. Всім раджу.

Піщанське АТП 10540/НашбусКраков - Киев

Зручно, швидко й безпечно - 50% заповнюваність на сучасному етапі це безумовно перевага

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя