DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Katowice - Khmelnytskyi

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Khmelnytskyi: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Khmelnytskyi. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Khmelnytskyi a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Khmelnytskyi levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:30 – 18:30 KatowiceKhmelnytskyi

16 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 18:00 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 30 min.

Denně

02:30 – 17:50 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 20 min.

Ne

02:30 – 17:50 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 20 min.

Ne

03:10 – 18:30 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 20 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

12:55 – 10:35 KatowiceKhmelnytskyi

21 hod. 40 min.

Út, Čt, Ne

12:55 – 10:35 KatowiceKhmelnytskyi

21 hod. 40 min.

Út, Čt, Ne

12:55 – 10:35 KatowiceKhmelnytskyi

21 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

12:55 – 10:35 KatowiceKhmelnytskyi

21 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

13:40 – 03:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

13:40 – 03:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

13:45 – 04:15 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 30 min.

Denně

13:45 – 04:15 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 30 min.

Denně

13:45 – 04:15 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 06:10 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 40 min.

Denně

15:20 – 06:45 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 25 min.

Denně

15:20 – 06:45 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 25 min.

Út

15:20 – 06:45 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 25 min.

Út

15:30 – 07:00 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

15:30 – 07:00 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 30 min.

So

16:00 – 05:40 KatowiceKhmelnytskyi

13 hod. 40 min.

Denně

16:20 – 07:30 KatowiceKhmelnytskyi

15 hod. 10 min.

Ne

16:30 – 11:30 KatowiceKhmelnytskyi

19 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 09:45 KatowiceKhmelnytskyi

17 hod. 15 min.

Út, Pá

17:00 – 07:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 30 min.

St

17:30 – 07:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 0 min.

Denně

18:20 – 09:00 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 40 min.

Pá, So

18:50 – 08:25 KatowiceKhmelnytskyi

13 hod. 35 min.

Út

19:05 – 08:10 KatowiceKhmelnytskyi

13 hod. 5 min.

Denně

20:20 – 10:15 KatowiceKhmelnytskyi

13 hod. 55 min.

So, Ne

20:30 – 10:50 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 20 min.

Denně

20:30 – 10:40 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 10 min.

Denně

21:15 – 12:10 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 55 min.

Denně

21:30 – 12:10 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 40 min.

Denně

21:30 – 12:10 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 40 min.

Denně

21:50 – 12:30 KatowiceKhmelnytskyi

14 hod. 40 min.

Denně

21:50 – 11:10 KatowiceKhmelnytskyi

13 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 15:00 KatowiceKhmelnytskyi

16 hod. 50 min.

Út, St, Pá, So, Ne

22:40 – 10:40 KatowiceKhmelnytskyi

12 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Khmelnytskyi v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Khmelnytskyi. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací