Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:05 – 10:50 KatowiceLviv Odjezd v 00:05 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

01:00 – 08:30 KatowiceLviv Odjezd v 01:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 30 min.

Linka

Út, So

01:10 – 11:45 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 35 min.

Linka

Denně

01:10 – 11:15 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

08:35 – 19:00 KatowiceLviv Odjezd v 08:35 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 19:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Pá, So

09:05 – 19:55 KatowiceLviv Odjezd v 09:05 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Čt, So

09:30 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 09:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

St

09:30 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 09:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

St

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 10:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 10:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 4 Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

9 hod. 30 min.

Linka

Čt

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:10 – 05:05 KatowiceLviv Odjezd v 13:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

15 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:10 – 01:00 KatowiceLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:30 – 02:30 KatowiceLviv Odjezd v 14:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

12 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Pá

14:40 – 00:05 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:05 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 25 min.

Linka

Denně

14:40 – 00:10 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:10 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:15 – 01:40 KatowiceLviv Odjezd v 15:15 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Ne

15:20 – 01:45 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Po, So

15:20 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

15:20 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

15:20 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Po, So

15:20 – 01:45 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Denně

15:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

15:30 – 01:40 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

15:30 – 01:50 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

15:30 – 02:10 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 35 min.

Linka

Denně

15:55 – 01:00 KatowiceLviv Odjezd v 15:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 5 min.

Linka

Denně

16:10 – 02:25 KatowiceLviv Odjezd v 16:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 15 min.

Linka

Út

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 03:10 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 40 min.

Linka

St

16:50 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 16:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, So

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, So

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:25 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Čt, Pá, So

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:25 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, So

17:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 03:50 KatowiceLviv Odjezd v 17:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:50 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 17:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 17:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:55 – 03:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 03:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 0 min.

Linka

So

17:55 – 03:25 KatowiceLviv Odjezd v 17:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 03:25 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

So

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

11 hod. 0 min.

Linka

Čt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 0 min.

Linka

18:05 – 04:50 KatowiceLviv Odjezd v 18:05 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 45 min.

Linka

Denně

18:05 – 00:20 KatowiceLviv Odjezd v 18:05 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 00:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 15 min.

Linka

Denně

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 18:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 45 min.

Linka

Po

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 18:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 45 min.

Linka

Čt

19:00 – 07:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:00 – 06:45 KatowiceLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

19:20 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 19:20 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:20 – 05:30 KatowiceLviv Odjezd v 19:20 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:30 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

10 hod. 10 min.

Linka

St, So

20:05 – 06:00 KatowiceLviv Odjezd v 20:05 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 55 min.

Linka

20:30 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 55 min.

Linka

Út, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Út, So

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 10 min.

Linka

Po, Čt

21:10 – 06:40 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:10 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:35 – 08:25 KatowiceLviv Odjezd v 21:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv Odjezd v 22:25 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Ne

22:40 – 07:00 KatowiceLviv Odjezd v 22:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr. №8, pl. Dvorcova 1

8 hod. 20 min.

Linka

Po, Út, Pá, So

23:40 – 09:00 KatowiceLviv Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 20 min.

Linka

Po, Pá

23:40 – 09:15 KatowiceLviv Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

23:50 – 09:15 KatowiceLviv Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 25 min.

Linka

Po, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 10 min.

Linka

Po, Pá

23:55 – 07:50 KatowiceLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 55 min.

Linka

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

ROCA TravelКарловы Вары - Львов

Водителя супер! Приветливые, внимательные. Но автобус не очень( туалет в автобусе не работал ((

FOP OSTAPCZUK/AgatТернополь - Краков

Автобус синий неоплан....нет вайфая.нет юсб зарядки гаджетов. На седушке возле прохода дует в глаза.пришлось ехать всю дорогу в кепке.

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Сервис не соответствовал описанию. Рассадка пассажиров не была согласно купленных мест!

D.M.D. GroupЖешув - Львов

Не рекомендую перевізника, білети були куплені але після своєї зупинки вже їх не було .

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací