Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:05 – 10:50 KatowiceLviv Odjezd v 00:05 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

01:10 – 11:45 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 35 min.

Linka

Denně

01:10 – 11:15 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

02:00 – 08:30 KatowiceLviv Odjezd v 02:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 30 min.

Linka

Út, So

08:35 – 19:00 KatowiceLviv Odjezd v 08:35 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 19:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Pá, So

09:05 – 19:55 KatowiceLviv Odjezd v 09:05 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Čt, So

09:30 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 09:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

St

09:30 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 09:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

St

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 10:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 10:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 4 Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

9 hod. 30 min.

Linka

Čt

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:10 – 05:05 KatowiceLviv Odjezd v 13:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

15 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:10 – 00:30 KatowiceLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:10 – 01:00 KatowiceLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

14:30 – 02:30 KatowiceLviv Odjezd v 14:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

12 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

14:40 – 00:10 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:10 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Denně

14:40 – 00:05 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:05 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 25 min.

Linka

Denně

15:15 – 01:40 KatowiceLviv Odjezd v 15:15 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Ne

15:20 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

15:20 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Po, So

15:20 – 01:45 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Po, So

15:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

15:30 – 01:40 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

15:30 – 01:50 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

15:30 – 02:10 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 35 min.

Linka

Denně

15:55 – 01:00 KatowiceLviv Odjezd v 15:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 5 min.

Linka

Denně

16:10 – 02:25 KatowiceLviv Odjezd v 16:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 15 min.

Linka

Út

16:30 – 03:10 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 40 min.

Linka

St

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:50 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 16:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:25 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, So

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:25 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

17:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 03:50 KatowiceLviv Odjezd v 17:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:50 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 17:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 17:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:55 – 03:25 KatowiceLviv Odjezd v 17:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 03:25 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

So

17:55 – 03:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 03:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 0 min.

Linka

So

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

11 hod. 0 min.

Linka

Čt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 0 min.

Linka

18:00 – 04:45 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: Square Wilhelm Szewczyk, 1 Příjezd v 04:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 45 min.

Linka

Út

18:05 – 04:50 KatowiceLviv Odjezd v 18:05 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 45 min.

Linka

Denně

18:05 – 00:20 KatowiceLviv Odjezd v 18:05 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 00:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 15 min.

Linka

Denně

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 18:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 45 min.

Linka

Po

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 18:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 45 min.

Linka

Čt

18:55 – 05:25 KatowiceLviv Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

19:00 – 06:45 KatowiceLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:00 – 07:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

19:20 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 19:20 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:20 – 05:30 KatowiceLviv Odjezd v 19:20 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:30 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

10 hod. 10 min.

Linka

St, So

19:40 – 06:45 KatowiceLviv Odjezd v 19:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

11 hod. 5 min.

Linka

Út, So

20:05 – 06:00 KatowiceLviv Odjezd v 20:05 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 55 min.

Linka

20:30 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 55 min.

Linka

Út, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Út, So

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 10 min.

Linka

Po, Čt

21:10 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:10 – 06:40 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:30 – 07:00 KatowiceLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

21:35 – 08:25 KatowiceLviv Odjezd v 21:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

21:40 – 07:30 KatowiceLviv Odjezd v 21:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 07:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Út, So

22:00 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 22:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 07:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:00 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 22:00 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 07:20 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:25 – 08:50 KatowiceLviv Odjezd v 22:25 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Ne

22:40 – 07:00 KatowiceLviv Odjezd v 22:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Po, Út, Pá, So, Ne

23:40 – 09:15 KatowiceLviv Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

23:40 – 09:00 KatowiceLviv Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 20 min.

Linka

Po, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 10 min.

Linka

Po, Pá

23:50 – 09:15 KatowiceLviv Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 25 min.

Linka

Po, Pá

23:55 – 07:50 KatowiceLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 55 min.

Linka

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací