Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 08:30 KatowiceLviv

6 hod. 30 min.

Út, So

07:30 – 17:35 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

07:30 – 17:35 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Po, St, Pá, So

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 hod. 25 min.

St

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 hod. 25 min.

St

09:05 – 19:55 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Po, Čt, So

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Čt

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

13:05 – 21:50 KatowiceLviv

8 hod. 45 min.

Denně

13:05 – 21:20 KatowiceLviv

8 hod. 15 min.

Denně

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

Út, Pá

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 23:45 KatowiceLviv

9 hod. 15 min.

Pá, So, Ne

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Po

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Po

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

St

16:30 – 04:50 KatowiceLviv

12 hod. 20 min.

Denně

16:30 – 06:55 KatowiceLviv

14 hod. 25 min.

Denně

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

17:15 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Čt

17:15 – 05:30 KatowiceLviv

12 hod. 15 min.

Čt

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Ne

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:35 – 04:50 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Út

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 hod. 45 min.

Po, Pá

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 hod. 45 min.

Po, Pá

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 hod. 15 min.

Út, So

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Čt

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

St, Ne

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

St, Ne

19:05 – 05:00 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Denně

19:05 – 05:30 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Denně

19:15 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

19:15 – 07:30 KatowiceLviv

12 hod. 15 min.

Denně

19:15 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

19:15 – 07:30 KatowiceLviv

12 hod. 15 min.

Denně

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

St, So

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 hod. 5 min.

Út, So

19:50 – 07:00 KatowiceLviv

11 hod. 10 min.

Út

19:50 – 07:00 KatowiceLviv

11 hod. 10 min.

Út

20:00 – 06:00 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Út, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, So

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Čt

21:30 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

21:50 – 08:00 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

21:50 – 07:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Út, Čt, So

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Ne

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

So, Ne

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:10 – 09:50 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

Čt

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 hod. 55 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

FOP Ostapchuk/AgatТернополь - Ополе

В цілому поїздкою задоволена. Серед недоліків - часті зупинки по дорозі на дуже короткий час (Хіба що перекурити, не більше).Під час зупинок навіть на працюючих АЗС не було змоги випити чаю.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

ROCA TravelКраков - Львов

мне нравиться это...но другой автобус..да автобус быстро ехать ...и раньше прибитые домой!

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Отличная поездка.Отзывчивые водители.Относительно быстро прошли границу.Рекомендую

PKP Denysivka-PlusБрно - Львов

Поездкой доволен всё на высшем уровне.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací