Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:10 – 11:45 KatowiceLviv

10 hod. 35 min.

Denně

01:10 – 11:15 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

02:00 – 08:30 KatowiceLviv

6 hod. 30 min.

Út, So

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Čt, Pá, So

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 hod. 25 min.

St

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 hod. 25 min.

St

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Čt

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

15:20 – 01:45 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Denně

15:30 – 01:50 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

15:30 – 02:20 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

16:10 – 02:25 KatowiceLviv

10 hod. 15 min.

Út

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

St

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Po

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Po

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Ne

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

17:50 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 04:40 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Út

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 hod. 45 min.

Po, Út, Pá

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

Čt

18:05 – 03:10 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 hod. 15 min.

Denně

18:05 – 03:30 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Čt

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Po

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

St, Ne

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

St, Ne

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

St, So

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 hod. 5 min.

Út, So

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Út, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, So

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Čt

21:00 – 06:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

21:10 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

21:10 – 06:40 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 07:30 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Út, So

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Ne

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 hod. 55 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

FOP Ostapchuk/AgatВинница - Краков

Їхав з Вінниці до Кракова, поїздкою цілком задоволений. Автобус досить новий і комфортний, водії хороші, зупинялись коли треба, постійно всіх перераховували щоб нікого не загубити, молодці. Рекомендую!

D.M.D. GroupПрага - Львов

В Прагу ехала ЛЕО, поэтому обратнная поездка не понравилась. Нет туалета, не предлагали воду, чай, кофе. С местами была неразбериха.

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

ROCA TravelЛьвов - Карловы Вары

Полностью поддерживаю ранее оставленные комментарии и отзывы. При посадке посадочные места были заняты. Большая просьба не включать видео ночью, особенно если прошли границу в 02.30 ночи и просто по человечески хочется СПАТЬ. Маршрут вообще не соответствует запланированному. Такое впечатления, что водители решали свои вопросы бизнеса.…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Доехали быстро и хорошо! На границе простояли 3 часа, так как была пересменка. В целом перевозчики очень хорошие и отзывчивые люди :)

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

D.M.D. GroupБрно - Львов

Поездка 19.08.17 из Брно. Сервис понравился, персонал внимательный, доброжелательный. Автобус удобный, расстояние между рядами сидений достаточное для человека ростом 197 см, единственно, что нумерация мест не совпадала со схемой при покупке (брал место у прохода. оказалось - у окна. Заполненность - примерно 2/3. В пути…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací