Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky z Polsko do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta z Katowice do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 08:30 KatowiceLviv Odjezd v 01:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 30 min.

Linka

Út, So

01:10 – 11:15 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Vlak. Nádr. ul. Andrzeja Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

01:10 – 11:45 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Vlak. Nádr. ul. Andrzeja Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 35 min.

Linka

Denně

01:10 – 11:45 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Vlak. Nádr. ul. Andrzeja Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 35 min.

Linka

Denně

01:10 – 11:15 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Vlak. Nádr. ul. Andrzeja Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

08:35 – 19:00 KatowiceLviv Odjezd v 08:35 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 19:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Pá, So

09:05 – 19:55 KatowiceLviv Odjezd v 09:05 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Čt, So

09:30 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 09:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

St

09:30 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 09:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Út, St, Pá, Ne

09:30 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 09:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Út, Pá, Ne

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 10:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 10:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 4 Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

9 hod. 30 min.

Linka

Čt

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:10 – 05:05 KatowiceLviv Odjezd v 13:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:05 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

15 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:30 – 00:30 KatowiceLviv Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 00:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

14:10 – 01:00 KatowiceLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:30 – 02:30 KatowiceLviv Odjezd v 14:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

12 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Pá

14:40 – 00:20 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Denně

14:40 – 00:05 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:05 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 25 min.

Linka

Denně

14:40 – 00:10 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:10 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

15:20 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Po, So

15:20 – 01:45 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:45 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Denně

15:20 – 01:45 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:45 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Po, So

15:20 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

15:20 – 01:35 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:35 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 15 min.

Linka

Denně

15:30 – 02:10 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:10 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:20 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

15:30 – 01:40 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:40 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

15:30 – 01:50 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

15:45 – 02:25 KatowiceLviv Odjezd v 15:45 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 40 min.

Linka

Po, Čt

15:55 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 35 min.

Linka

Denně

15:55 – 01:00 KatowiceLviv Odjezd v 15:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 5 min.

Linka

Denně

16:30 – 03:10 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 40 min.

Linka

St

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:50 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 16:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, So

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, So

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:25 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:55 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

17:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 03:50 KatowiceLviv Odjezd v 17:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:50 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 17:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 17:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:55 – 03:25 KatowiceLviv Odjezd v 17:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 03:25 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

So

17:55 – 03:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 03:55 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 0 min.

Linka

So

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

11 hod. 0 min.

Linka

Čt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 0 min.

Linka

18:05 – 04:50 KatowiceLviv Odjezd v 18:05 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 04:50 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 45 min.

Linka

Denně

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 18:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 45 min.

Linka

Čt

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 18:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 45 min.

Linka

Po

19:00 – 06:45 KatowiceLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:00 – 07:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:10 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

12 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

19:20 – 05:30 KatowiceLviv Odjezd v 19:20 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:30 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

10 hod. 10 min.

Linka

St, So

19:20 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 19:20 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So

20:05 – 06:00 KatowiceLviv Odjezd v 20:05 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 55 min.

Linka

20:30 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 55 min.

Linka

So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 55 min.

Linka

Út, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Út, So

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 10 min.

Linka

Po, Čt

21:10 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Vlak. Nádr. ul. Andrzeja Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:10 – 06:40 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Vlak. Nádr. ul. Andrzeja Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:10 – 06:40 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Vlak. Nádr. ul. Andrzeja Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:10 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Vlak. Nádr. ul. Andrzeja Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:35 – 08:25 KatowiceLviv Odjezd v 21:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv Odjezd v 22:25 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Ne

23:00 – 07:50 KatowiceLviv Odjezd v 23:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Pá, So, Ne

23:40 – 09:00 KatowiceLviv Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

9 hod. 20 min.

Linka

Po, Pá

23:40 – 09:15 KatowiceLviv Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

9 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

23:50 – 09:15 KatowiceLviv Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

9 hod. 25 min.

Linka

Po, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1

9 hod. 10 min.

Linka

Po, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta z Polsko do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací