Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:10 – 11:45 KatowiceLviv

10 hod. 35 min.

Denně

01:10 – 11:15 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

02:00 – 08:30 KatowiceLviv

6 hod. 30 min.

Út, So

08:00 – 17:35 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 hod. 25 min.

St

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Po, St, Pá, So

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 hod. 25 min.

St

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Čt

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 23:45 KatowiceLviv

9 hod. 15 min.

Ne

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

15:20 – 01:45 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Denně

15:30 – 01:50 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

15:30 – 02:20 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Po

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Po

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

St

16:30 – 04:55 KatowiceLviv

12 hod. 25 min.

Denně

16:30 – 07:00 KatowiceLviv

14 hod. 30 min.

Denně

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Ne

17:50 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 04:40 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Út, Pá

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

Čt

18:05 – 03:10 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

18:05 – 03:30 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 hod. 15 min.

Denně

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Po

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Čt

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

St, Ne

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

St, Ne

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

St, So

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 hod. 5 min.

Út, So

19:50 – 07:00 KatowiceLviv

11 hod. 10 min.

Út

19:50 – 07:00 KatowiceLviv

11 hod. 10 min.

Út

20:00 – 06:00 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Út, So

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Čt

21:10 – 06:40 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

21:10 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

21:30 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 07:30 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Út, So

21:50 – 08:00 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

21:50 – 07:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Ne

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Po, Ne

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, So

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

23:10 – 09:50 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

Čt

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 hod. 55 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

OK Garant/AgatЛьвов - Краков

Отлично доехали, хороший автобус, доброжелательные водители! Плюс в Польше был бесплатный wifi в автобусе.

OK Garant/AgatLviv - Krakow

Everythink fine, staff OK, driver very helpful :-)

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Сподобались приємні та веселі водії.

Mykolayivske ATP-14627 / AgatЛьвов - Краков

Без зауважень

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací