• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:30 – 12:30 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 12:20 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Ne

02:30 – 13:20 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Ne

02:30 – 13:00 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

02:30 – 12:30 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 13:20 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Ne

02:30 – 13:00 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

02:30 – 12:20 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Ne

03:10 – 12:30 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

12:10 – 22:35 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Út, Ne

12:10 – 23:25 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Út, Ne

12:50 – 22:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Út

12:55 – 06:30 KatowiceLviv

17 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

12:55 – 06:30 KatowiceLviv

17 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

12:55 – 06:30 KatowiceLviv

17 hod. 35 min.

Út, Čt, Ne

12:55 – 06:30 KatowiceLviv

17 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, Čt, So

13:45 – 23:50 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

13:45 – 22:30 KatowiceLviv

8 hod. 45 min.

Denně

13:45 – 23:50 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

13:45 – 23:50 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

13:45 – 23:00 KatowiceLviv

9 hod. 15 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 01:30 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

Denně

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 00:30 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

St, Čt, So

15:15 – 01:30 KatowiceLviv

10 hod. 15 min.

Po, Út, So

15:15 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 45 min.

Po, Út, So

15:15 – 01:30 KatowiceLviv

10 hod. 15 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Út

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Út

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

15:30 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

So

15:30 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

15:30 – 02:00 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 01:50 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Denně

16:20 – 02:10 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Ne

16:30 – 01:40 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Denně

16:30 – 06:55 KatowiceLviv

14 hod. 25 min.

Denně

16:30 – 04:50 KatowiceLviv

12 hod. 20 min.

Denně

16:40 – 03:05 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, So

16:40 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, So

16:40 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Út, Čt, So

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

17:00 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

St

17:15 – 05:30 KatowiceLviv

12 hod. 15 min.

Čt

17:15 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Čt

17:30 – 03:05 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Čt, Ne

17:55 – 03:55 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

Út, So

17:55 – 03:25 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, So

18:10 – 03:30 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Denně

18:10 – 03:30 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Denně

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Pá, So

18:20 – 03:50 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

18:20 – 03:20 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Čt

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Út, So

18:50 – 04:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Út

18:50 – 04:20 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

18:55 – 05:10 KatowiceLviv

10 hod. 15 min.

Čt

18:55 – 05:40 KatowiceLviv

10 hod. 45 min.

Čt

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Denně

19:05 – 03:45 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

19:10 – 06:30 KatowiceLviv

11 hod. 20 min.

Út, So

19:15 – 07:30 KatowiceLviv

12 hod. 15 min.

Denně

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:20 – 05:40 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:55 – 03:35 KatowiceLviv

7 hod. 40 min.

Út, Ne

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Út, Pá

20:10 – 04:10 KatowiceLviv

8 hod. 0 min.

Denně

20:10 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 30 min.

Denně

20:10 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 30 min.

Denně

20:10 – 04:10 KatowiceLviv

8 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 06:15 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Po, Čt, So

20:20 – 06:15 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

So, Ne

20:20 – 05:45 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Po, Čt, So

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 10 min.

Denně

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 10 min.

Denně

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Út, Čt, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, Čt, So

20:40 – 07:00 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 07:40 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

Ne

21:15 – 07:10 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Denně

21:30 – 07:10 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

21:30 – 07:10 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

21:35 – 07:40 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Po, So

21:35 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 45 min.

Po, So

21:50 – 07:10 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Denně

21:50 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Ne

21:50 – 07:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 10:00 KatowiceLviv

11 hod. 50 min.

Út, St, Pá, So, Ne

22:40 – 07:10 KatowiceLviv

8 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

23:50 – 07:10 KatowiceLviv

7 hod. 20 min.

Po, Čt, So

23:50 – 07:10 KatowiceLviv

7 hod. 20 min.

Po, Čt, So

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

23:55 – 08:30 KatowiceLviv

8 hod. 35 min.

Po, Pá, So, Ne

23:55 – 08:00 KatowiceLviv

8 hod. 5 min.

Po, Pá, So, Ne

23:59 – 10:00 KatowiceLviv

10 hod. 1 min.

Po, Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací