Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:05 – 10:50 KatowiceLviv Odjezd v 00:05 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

00:05 – 10:50 KatowiceLviv Odjezd v 00:05 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 10:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

01:10 – 11:45 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 11:45 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 35 min.

Linka

Denně

01:10 – 11:15 KatowiceLviv Odjezd v 01:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 11:15 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

02:00 – 08:30 KatowiceLviv Odjezd v 02:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

6 hod. 30 min.

Linka

Út, So

08:35 – 19:00 KatowiceLviv Odjezd v 08:35 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 19:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Pá, So

08:35 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 08:35 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 25 min.

Linka

St

08:35 – 20:00 KatowiceLviv Odjezd v 08:35 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 20:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 25 min.

Linka

St

09:05 – 19:55 KatowiceLviv Odjezd v 09:05 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 19:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Po, St, Čt, So

09:45 – 19:20 KatowiceLviv Odjezd v 09:45 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 19:20 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

9 hod. 35 min.

Linka

Denně

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 10:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 10:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 4 Příjezd v 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

9 hod. 30 min.

Linka

Čt

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:10 – 05:05 KatowiceLviv Odjezd v 13:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

15 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:10 – 01:00 KatowiceLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv Odjezd v 14:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:30 – 02:30 KatowiceLviv Odjezd v 14:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

12 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

14:40 – 00:05 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:05 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 25 min.

Linka

Denně

14:40 – 00:10 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:10 do: Vedle Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv Odjezd v 14:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:15 – 01:40 KatowiceLviv Odjezd v 15:15 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Ne

15:20 – 01:45 KatowiceLviv Odjezd v 15:20 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 25 min.

Linka

Denně

15:30 – 02:10 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 40 min.

Linka

Denně

15:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

15:30 – 01:40 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

15:30 – 01:50 KatowiceLviv Odjezd v 15:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv Odjezd v 15:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 35 min.

Linka

Denně

15:55 – 01:00 KatowiceLviv Odjezd v 15:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 01:00 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 5 min.

Linka

Denně

16:10 – 02:25 KatowiceLviv Odjezd v 16:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 15 min.

Linka

Út

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21

12 hod. 30 min.

Linka

Denně

16:30 – 03:10 KatowiceLviv Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 03:10 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 40 min.

Linka

St

16:45 – 01:20 KatowiceLviv Odjezd v 16:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 01:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 35 min.

Linka

Út, Pá, So, Ne

16:50 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 16:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:55 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 5 min.

Linka

Denně

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:10 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Po, So

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:25 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjezd v 17:25 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, So

17:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjezd v 17:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 02:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

17:30 – 03:50 KatowiceLviv Odjezd v 17:30 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 20 min.

Linka

Denně

17:50 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 17:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 17:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:55 – 03:00 KatowiceLviv Odjezd v 17:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 03:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 5 min.

Linka

Út

18:00 – 04:45 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 04:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, Pá

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

11 hod. 0 min.

Linka

Čt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 18:00 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 0 min.

Linka

18:05 – 00:20 KatowiceLviv Odjezd v 18:05 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 00:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

6 hod. 15 min.

Linka

Denně

18:05 – 04:50 KatowiceLviv Odjezd v 18:05 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 hod. 45 min.

Linka

Út

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 18:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 45 min.

Linka

Čt

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 18:45 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 06:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

11 hod. 45 min.

Linka

Po

18:55 – 05:25 KatowiceLviv Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Pá

18:55 – 05:25 KatowiceLviv Odjezd v 18:55 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Pá

19:00 – 07:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:00 – 06:45 KatowiceLviv Odjezd v 19:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 hod. 45 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjezd v 19:10 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:10 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So

19:20 – 05:30 KatowiceLviv Odjezd v 19:20 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 05:30 do: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště

10 hod. 10 min.

Linka

St, So

19:20 – 05:00 KatowiceLviv Odjezd v 19:20 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:40 – 06:45 KatowiceLviv Odjezd v 19:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:45 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

11 hod. 5 min.

Linka

Út, So

20:05 – 06:00 KatowiceLviv Odjezd v 20:05 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 55 min.

Linka

20:30 – 04:40 KatowiceLviv Odjezd v 20:30 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 04:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

8 hod. 10 min.

Linka

Út, Čt, So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:30 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 55 min.

Linka

Út, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1

9 hod. 30 min.

Linka

Út, So

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 20:50 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 30 min.

Linka

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv Odjezd v 20:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 10 min.

Linka

Po, Čt

21:00 – 06:00 KatowiceLviv Odjezd v 21:00 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:00 do: ul.Kuznevyča 2

9 hod. 0 min.

Linka

21:10 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:20 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 10 min.

Linka

Denně

21:10 – 06:40 KatowiceLviv Odjezd v 21:10 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 06:40 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:30 – 07:00 KatowiceLviv Odjezd v 21:30 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:00 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 30 min.

Linka

21:35 – 08:25 KatowiceLviv Odjezd v 21:35 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:25 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 50 min.

Linka

Denně

21:40 – 07:30 KatowiceLviv Odjezd v 21:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 07:30 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

9 hod. 50 min.

Linka

Út, So

22:00 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 22:00 z: ul. Piotra Skargi 6 Příjezd v 07:20 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:00 – 07:20 KatowiceLviv Odjezd v 22:00 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 07:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:25 – 08:50 KatowiceLviv Odjezd v 22:25 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv Odjezd v 22:25 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

10 hod. 25 min.

Linka

Ne

22:40 – 07:00 KatowiceLviv Odjezd v 22:40 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 hod. 20 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

23:40 – 09:00 KatowiceLviv Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 20 min.

Linka

Po, Pá

23:40 – 09:15 KatowiceLviv Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 35 min.

Linka

Po, Pá

23:50 – 09:15 KatowiceLviv Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:15 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 25 min.

Linka

Po, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv Odjezd v 23:50 z: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8 Příjezd v 09:00 do: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1

9 hod. 10 min.

Linka

Po, Pá

23:55 – 07:50 KatowiceLviv Odjezd v 23:55 z: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Příjezd v 07:50 do: Aut. Nádr., ul. Strijska 109

7 hod. 55 min.

Linka

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusМосква - Киев

Из Киева в Москву ехала автобусом Одесса-Москва, стоимость билета 500 грн., комфортабельный автобус, приятные, профессиональные водители. В Москве были на час раньше указанного времени прибытия. Обратная поездка 16.07.17 вашим перевозчиком по маршруту Москва-Винница- Черновцы запомнится навсегда.Стоимость билета 746 грн. комфорта О, автобус грязный, водители безразличны…

Terletskiy/EWHDЛьвов - Катовице

В автобусі брудно. Водій постійно кричав під час сну пасажирів і вживав нецензурну лексику. Цим перевізником більше їхати не буду.

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

ROCA TravelЛьвов - Краков

Ехала из Львова (то есть не из начальной точки), автобус опоздал минут на 40, и потом еще минут 20 собирал всех, кто ехал этим автобусом. Несмотря на то, что у меня в билете был указан номер места, фактически номеров в автобусе нет и необходимо садиться…

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Ridici velice mili a vstřícní. Velike minus za toalety mimo provoz.

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Я ехала из Кракова в Ивано Франковск. Доехали быстро. Автобус чистый. Водители обратили внимание, что я еду с двумя детьми и пересадили поближе, чтоб детей не укачивало и мне было удобно. Это не может не радовать. Спасибо большое!

D.M.D. GroupПрага - Львов

Честно говоря был приятно удивлён поездкой, автобус не новый, но чистый аккуратный, работает вайфай, водители опрятные, общительные! Соотношение цены и качества замечательное!

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací