Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:10 – 11:15 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

01:10 – 11:45 KatowiceLviv

10 hod. 35 min.

Denně

02:00 – 08:30 KatowiceLviv

6 hod. 30 min.

Út, So

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 hod. 25 min.

St

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 hod. 25 min.

St

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Čt

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, Čt, So

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

14:30 – 23:45 KatowiceLviv

9 hod. 15 min.

Ne

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

15:20 – 01:45 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Denně

15:30 – 02:20 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

15:30 – 01:50 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

St

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 hod. 30 min.

Denně

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Po

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Po

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Ne

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

17:50 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 04:40 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Út, Pá

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 hod. 45 min.

Po, Út, Pá

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 0 min.

Čt

18:05 – 03:10 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

18:05 – 03:30 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 hod. 15 min.

Denně

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Čt

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Po

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

St, Ne

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

St, Ne

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

St, So

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 hod. 5 min.

Út, So

20:00 – 06:00 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 10 min.

Út, Čt, So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Út, So

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, So

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Čt

21:10 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

21:10 – 06:40 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

21:40 – 07:30 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Út, So

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Ne

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Ne

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 hod. 55 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Как для такого длинного маршрута Познань-Харьков,автобус хотелось бы комфортнее.

PKP Denysivka-PlusМосква - Житомир

В автобусе не чисто, нет одноразовых подголовников, откидные столики грязные, окна грязные. Индивидуальные светильники не работают, ручки на спинке кресел поломанные, сетки внизу порванные. Фотографии автобуса не соответствуют действительности. Однако, водители хорошие, отзывчивые, приветливые и помогают. Водителям 4 звёзды, за автобус 2.

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

Ужасный автобус, хамовитые водителя. Лучше поезд.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

никому не советую, ужас..... И автобус и водителя,

FOP Ostapchuk/AgatВинница - Краков

Їхав з Вінниці до Кракова, поїздкою цілком задоволений. Автобус досить новий і комфортний, водії хороші, зупинялись коли треба, постійно всіх перераховували щоб нікого не загубити, молодці. Рекомендую!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací