Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:30 – 13:10 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

Denně

07:30 – 17:35 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

St, Čt

09:30 – 19:30 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

Denně

10:50 – 21:55 KatowiceLviv

11 hod. 5 min.

Po, Čt, So

10:50 – 21:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Po, Čt, So

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Čt

12:55 – 06:30 KatowiceLviv

17 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:55 – 06:30 KatowiceLviv

17 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:05 – 21:50 KatowiceLviv

8 hod. 45 min.

Denně

13:05 – 21:20 KatowiceLviv

8 hod. 15 min.

Denně

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, Čt, So

13:45 – 22:30 KatowiceLviv

8 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 23:45 KatowiceLviv

9 hod. 15 min.

Ne

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Denně

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

So

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

15:50 – 01:40 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Ne

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 hod. 5 min.

Denně

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Po, Út, So

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Po, Út, So

16:30 – 03:15 KatowiceLviv

10 hod. 45 min.

Denně

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 40 min.

St

16:30 – 04:50 KatowiceLviv

12 hod. 20 min.

Denně

16:30 – 06:55 KatowiceLviv

14 hod. 25 min.

Denně

16:40 – 03:10 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Po, Čt, So

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

17:15 – 05:30 KatowiceLviv

12 hod. 15 min.

Čt

17:15 – 05:00 KatowiceLviv

11 hod. 45 min.

Čt

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 hod. 50 min.

Denně

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 hod. 20 min.

Denně

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 hod. 45 min.

Po, Pá

18:00 – 03:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

So, Ne

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 hod. 15 min.

Út, So

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

Čt

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 50 min.

18:45 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 25 min.

Po, Čt, So

18:45 – 04:30 KatowiceLviv

9 hod. 45 min.

Po, Čt, So

18:50 – 04:20 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út

18:50 – 04:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Út

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

18:55 – 05:00 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

18:55 – 05:00 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Denně

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

St, Ne

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

St, Ne

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:05 – 05:00 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Denně

19:05 – 05:30 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

Denně

19:15 – 07:30 KatowiceLviv

12 hod. 15 min.

Denně

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:30 – 05:30 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

St, So

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 hod. 5 min.

Út, So

20:00 – 06:00 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Pá, So

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 hod. 10 min.

Denně

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Út, So

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 55 min.

Út, So

20:40 – 07:30 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Út

20:40 – 08:00 KatowiceLviv

11 hod. 20 min.

Út

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 hod. 30 min.

Po, Čt

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Čt

21:00 – 05:40 KatowiceLviv

8 hod. 40 min.

Denně

21:00 – 06:10 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Denně

21:10 – 07:10 KatowiceLviv

10 hod. 0 min.

Denně

21:10 – 06:40 KatowiceLviv

9 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 08:35 KatowiceLviv

11 hod. 15 min.

Denně

21:20 – 08:10 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

21:20 – 08:10 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Út, So, Ne

21:30 – 10:00 KatowiceLviv

12 hod. 30 min.

Út, Pá, So

21:35 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 45 min.

Po, Čt, Ne

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 hod. 50 min.

Denně

21:35 – 07:40 KatowiceLviv

10 hod. 5 min.

Po, Čt, Ne

21:50 – 08:00 KatowiceLviv

10 hod. 10 min.

Denně

21:50 – 07:30 KatowiceLviv

9 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Pá, So, Ne

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

St, Pá, So, Ne

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 hod. 0 min.

Denně

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 hod. 25 min.

So, Ne

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

Po, St, Pá

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 hod. 20 min.

Denně

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 hod. 55 min.

Pá, So, Ne

23:59 – 10:00 KatowiceLviv

10 hod. 1 min.

Po, Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací