Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Автобуси Катовіце - Львів

Купити квитки на автобус Катовіце - Львів: де і як замовити автобусні квитки з Польщі в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися з Катовіце в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:10 – 11:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 01:10 від: Ж.Д Вокзал, ул. Andrzeja Прибуття в 11:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

01:10 – 11:15 КатовіцеЛьвів Відправлення в 01:10 від: Ж.Д Вокзал, ул. Andrzeja Прибуття в 11:15 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

01:10 – 11:15 КатовіцеЛьвів Відправлення в 01:10 від: Ж.Д Вокзал, ул. Andrzeja Прибуття в 11:15 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

01:10 – 11:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 01:10 від: Ж.Д Вокзал, ул. Andrzeja Прибуття в 11:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

08:35 – 19:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 08:35 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 19:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 25 хв.

Маршрут

Пт, Сб

09:05 – 19:55 КатовіцеЛьвів Відправлення в 09:05 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 19:55 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Чт, Сб

09:30 – 20:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 09:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Пт, Нд

09:30 – 20:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 09:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Нд

09:30 – 20:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 09:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Ср

09:30 – 20:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 09:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Нд

10:50 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 10:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

11:30 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 11:30 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 4 Прибуття в 21:00 до: ул.Кузневича 2

9 год. 30 хв.

Маршрут

Чт

12:00 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 12:00 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 12:00 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:10 – 05:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 13:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 05:05 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

15 год. 55 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Нд

13:30 – 00:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 13:30 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 00:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

11 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

14:10 – 01:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

10 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

14:10 – 00:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 00:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

10 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

14:30 – 02:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 02:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

12 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Пт

14:40 – 00:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:40 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 00:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

14:40 – 00:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:40 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 00:10 до: Возле Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

14:40 – 00:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:40 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 00:05 до: Возле Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

15:20 – 01:35 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:20 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 01:35 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

15:30 – 02:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:10 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

15:30 – 20:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

4 год. 30 хв.

Маршрут

Чт, Нд

15:30 – 01:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:50 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

15:30 – 01:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:40 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

15:30 – 02:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:20 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

15:45 – 02:25 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:45 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Чт

15:55 – 01:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

15:55 – 01:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

16:30 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

12 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

16:30 – 03:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:30 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 03:10 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 40 хв.

Маршрут

Ср

16:30 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

12 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

16:50 – 02:55 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:55 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

17:10 – 03:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:10 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 03:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Сб

17:10 – 03:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:10 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 03:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Сб

17:30 – 03:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 03:50 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

17:30 – 02:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

17:50 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

11 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:50 – 04:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:55 – 03:55 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 03:55 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

17:55 – 03:25 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 03:25 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

18:00 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:00 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1

11 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

18:00 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:00 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

11 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

18:05 – 04:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:05 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 04:50 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

18:45 – 06:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:45 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

11 год. 45 хв.

Маршрут

Пн

18:45 – 06:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:45 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

11 год. 45 хв.

Маршрут

Чт

19:00 – 06:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:45 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

11 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

19:00 – 07:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:10 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

12 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

19:10 – 04:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:10 – 04:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:10 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:10 – 04:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Нд

19:10 – 04:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:10 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Нд

19:20 – 05:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:20 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 05:30 до: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 29, площа Двірцева, возле парковки

10 год. 10 хв.

Маршрут

Ср, Сб

19:20 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:20 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

20:05 – 06:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:05 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 55 хв.

Маршрут

Ср, Пт

20:35 – 06:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:35 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 55 хв.

Маршрут

Сб

20:35 – 06:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:35 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 55 хв.

Маршрут

Вт, Сб

20:35 – 06:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:35 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:05 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

20:35 – 06:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:35 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:05 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, ул. Дворцовая, 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Сб

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

20:55 – 06:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:05 до: Ж/Д вокзал, ул.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Чт

21:10 – 06:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:10 від: Ж.Д Вокзал, ул. Andrzeja Прибуття в 06:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

21:10 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:10 від: Ж.Д Вокзал, ул. Andrzeja Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

21:10 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:10 від: Ж.Д Вокзал, ул. Andrzeja Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

21:10 – 06:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:10 від: Ж.Д Вокзал, ул. Andrzeja Прибуття в 06:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

21:35 – 08:25 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:35 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 08:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Сб

22:25 – 08:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 22:25 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 25 хв.

Маршрут

Нд

23:00 – 07:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:00 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 50 хв.

Маршрут

Нд

23:40 – 09:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:40 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1

9 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Пт

23:40 – 09:15 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:40 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 09:15 до: Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1

9 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Пт

23:50 – 09:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:50 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1

9 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Пт

23:50 – 09:15 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:50 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 09:15 до: Ж/Д вокзал, парковка, ул.Дворцова 1

9 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Пт

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати з Польщі до Україну, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information