За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Катовіце - Львів

Купити квитки на автобус Катовіце - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:10 – 11:15 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Кожен день

01:10 – 11:45 КатовіцеЛьвів

10 год. 35 хв.

Кожен день

02:00 – 08:30 КатовіцеЛьвів

6 год. 30 хв.

Вт, Сб

08:35 – 19:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

08:35 – 20:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 25 хв.

Ср

08:35 – 20:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 25 хв.

Ср

09:45 – 19:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

10:50 – 21:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

11:30 – 21:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Чт

12:00 – 21:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

12:00 – 21:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

13:10 – 05:05 КатовіцеЛьвів

15 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

13:30 – 00:30 КатовіцеЛьвів

11 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

13:40 – 23:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:10 – 00:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 01:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 02:30 КатовіцеЛьвів

12 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

14:30 – 23:45 КатовіцеЛьвів

9 год. 15 хв.

Нд

14:40 – 00:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

14:40 – 00:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

14:40 – 00:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

15:15 – 01:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 25 хв.

Нд

15:20 – 01:45 КатовіцеЛьвів

10 год. 25 хв.

Кожен день

15:30 – 02:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 01:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Кожен день

15:55 – 01:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

15:55 – 01:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 5 хв.

Кожен день

16:30 – 05:00 КатовіцеЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 05:00 КатовіцеЛьвів

12 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 03:10 КатовіцеЛьвів

10 год. 40 хв.

Ср

16:50 – 02:55 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Кожен день

17:10 – 03:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Пн

17:10 – 03:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Пн

17:30 – 02:20 КатовіцеЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 03:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Нд

17:30 – 03:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Кожен день

17:50 – 05:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:50 – 04:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:55 – 03:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 5 хв.

Вт, Пт

18:00 – 05:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 0 хв.

Пт

18:00 – 05:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 0 хв.

Чт

18:00 – 04:45 КатовіцеЛьвів

10 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт

18:05 – 03:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

18:05 – 00:20 КатовіцеЛьвів

6 год. 15 хв.

Кожен день

18:05 – 03:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 5 хв.

Кожен день

18:45 – 06:30 КатовіцеЛьвів

11 год. 45 хв.

Чт

18:45 – 06:30 КатовіцеЛьвів

11 год. 45 хв.

Пн

18:55 – 05:25 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

18:55 – 05:25 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

18:55 – 03:55 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

19:00 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср, Нд

19:00 – 04:40 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:00 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:00 – 04:40 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Ср, Нд

19:20 – 05:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Ср, Сб

19:20 – 05:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

19:40 – 06:45 КатовіцеЛьвів

11 год. 5 хв.

Вт, Сб

20:00 – 06:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Пт

20:05 – 06:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Пт

20:30 – 04:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

20:35 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Вт, Сб

20:35 – 06:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Сб

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

20:55 – 06:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Пн, Чт

21:10 – 06:40 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

21:10 – 07:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

21:30 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Пт

21:35 – 08:25 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

21:40 – 07:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Вт, Сб

22:00 – 07:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Ср, Нд

22:00 – 07:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Ср, Нд

22:25 – 08:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 25 хв.

Нд

22:25 – 08:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 25 хв.

Нд

22:40 – 07:00 КатовіцеЛьвів

8 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

22:40 – 07:00 КатовіцеЛьвів

8 год. 20 хв.

Пт

23:40 – 09:15 КатовіцеЛьвів

9 год. 35 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

23:40 – 09:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

23:50 – 09:15 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

23:50 – 09:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

23:55 – 07:50 КатовіцеЛьвів

7 год. 55 хв.

Пт, Сб, Нд

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Как для такого длинного маршрута Познань-Харьков,автобус хотелось бы комфортнее.

PKP Denysivka-PlusМосква - Житомир

В автобусе не чисто, нет одноразовых подголовников, откидные столики грязные, окна грязные. Индивидуальные светильники не работают, ручки на спинке кресел поломанные, сетки внизу порванные. Фотографии автобуса не соответствуют действительности. Однако, водители хорошие, отзывчивые, приветливые и помогают. Водителям 4 звёзды, за автобус 2.

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

Ужасный автобус, хамовитые водителя. Лучше поезд.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

никому не советую, ужас..... И автобус и водителя,

FOP Ostapchuk/AgatВинница - Краков

Їхав з Вінниці до Кракова, поїздкою цілком задоволений. Автобус досить новий і комфортний, водії хороші, зупинялись коли треба, постійно всіх перераховували щоб нікого не загубити, молодці. Рекомендую!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information