За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Катовіце - Львів

Купити квитки на автобус Катовіце - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:05 – 10:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 00:05 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 10:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

01:10 – 11:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 01:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 11:45 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

01:10 – 11:15 КатовіцеЛьвів Відправлення в 01:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 11:15 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

02:00 – 08:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 02:00 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 08:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

6 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Сб

08:35 – 19:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 08:35 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 19:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 25 хв.

Маршрут

Пт, Сб

09:05 – 19:55 КатовіцеЛьвів Відправлення в 09:05 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 19:55 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Чт, Сб

09:30 – 20:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 09:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Ср

09:30 – 20:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 09:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 20:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Ср

10:50 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 10:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

10:50 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 10:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

11:30 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 11:30 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 4 Прибуття в 21:00 до: ул.Кузневича 2

9 год. 30 хв.

Маршрут

Чт

12:00 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 12:00 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

12:00 – 21:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 12:00 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 21:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

13:10 – 05:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 13:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 05:05 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

15 год. 55 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:10 – 00:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 00:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

10 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

14:10 – 01:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

10 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

14:30 – 02:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 02:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

12 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

14:40 – 00:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:40 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 00:05 до: Возле Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

14:40 – 00:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:40 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 00:10 до: Возле Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

14:40 – 00:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 14:40 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 00:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

15:15 – 01:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:15 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 25 хв.

Маршрут

Нд

15:20 – 01:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:20 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

15:20 – 01:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:20 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

15:20 – 01:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:20 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 01:30 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Сб

15:20 – 01:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:20 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 01:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

15:20 – 01:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:20 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 01:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Сб

15:30 – 02:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:20 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

15:30 – 01:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

15:30 – 01:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

15:30 – 02:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:10 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

15:55 – 01:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

15:55 – 01:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 15:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 01:00 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

16:10 – 02:25 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 15 хв.

Маршрут

Вт, Пт

16:30 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

12 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

16:30 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая 21

12 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

16:30 – 03:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:30 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 03:10 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 40 хв.

Маршрут

Ср

16:50 – 02:55 КатовіцеЛьвів Відправлення в 16:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:55 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

17:10 – 03:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:10 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 03:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Пн

17:10 – 03:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:10 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 03:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Пн

17:25 – 02:55 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:25 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 02:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

17:25 – 02:55 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:25 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 02:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 30 хв.

Маршрут

Пт

17:30 – 02:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 02:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

17:30 – 03:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:30 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 03:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

17:50 – 04:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 04:40 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:50 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

11 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

17:55 – 03:25 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 03:25 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 30 хв.

Маршрут

Сб

17:55 – 03:55 КатовіцеЛьвів Відправлення в 17:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 03:55 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 0 хв.

Маршрут

Сб

18:00 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:00 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

11 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

18:00 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:00 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 05:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

11 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

18:00 – 04:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:00 від: пл. Вильгельма Шевчика, 1 Прибуття в 04:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 45 хв.

Маршрут

Вт

18:05 – 04:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:05 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 04:50 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

10 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

18:05 – 00:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:05 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 00:20 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

6 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

18:45 – 06:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:45 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

11 год. 45 хв.

Маршрут

Пн

18:45 – 06:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:45 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 06:30 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

11 год. 45 хв.

Маршрут

Чт

18:55 – 05:25 КатовіцеЛьвів Відправлення в 18:55 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 05:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Пт

19:00 – 07:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:10 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

12 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

19:00 – 06:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:00 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:45 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

11 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

19:10 – 04:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:10 – 04:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:10 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Нд

19:10 – 04:10 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:10 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:10 – 04:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:10 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:40 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Нд

19:20 – 05:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:20 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 40 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

19:20 – 05:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:20 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 05:30 до: Ж/Д вокзал, остановка городского автобуса 29, площа Двірцева, возле парковки

10 год. 10 хв.

Маршрут

Ср, Сб

19:40 – 06:45 КатовіцеЛьвів Відправлення в 19:40 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:45 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

11 год. 5 хв.

Маршрут

Вт, Сб

20:05 – 06:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:05 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 55 хв.

Маршрут

Пт

20:30 – 04:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:30 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 04:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

8 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

20:35 – 06:30 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:35 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:30 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 55 хв.

Маршрут

Вт, Сб

20:35 – 06:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:35 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:05 до: Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

9 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Сб

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

20:50 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:50 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

20:55 – 06:05 КатовіцеЛьвів Відправлення в 20:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:05 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Чт

21:10 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:20 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

21:10 – 06:40 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:10 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 06:40 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

21:30 – 07:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:30 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

9 год. 30 хв.

Маршрут

Пт

21:35 – 08:25 КатовіцеЛьвів Відправлення в 21:35 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 08:25 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 50 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

22:00 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 22:00 від: ul. Piotra Skargi 6 Прибуття в 07:20 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

9 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

22:00 – 07:20 КатовіцеЛьвів Відправлення в 22:00 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 07:20 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

9 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

22:25 – 08:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 22:25 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

10 год. 25 хв.

Маршрут

Нд

22:40 – 07:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 22:40 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:00 до: пл.Дворцова 1, Автостанция №8

8 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

23:40 – 09:15 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:40 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 09:15 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

9 год. 35 хв.

Маршрут

Пн, Пт

23:40 – 09:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:40 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

9 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Пт

23:50 – 09:15 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:50 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 09:15 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

9 год. 25 хв.

Маршрут

Пн, Пт

23:50 – 09:00 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:50 від: Автовокзал, st. Piotra Skargi 8 Прибуття в 09:00 до: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1

9 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Пт

23:55 – 07:50 КатовіцеЛьвів Відправлення в 23:55 від: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Прибуття в 07:50 до: Автовокзал, ул. Стрийска 109

7 год. 55 хв.

Маршрут

Пт, Сб, Нд

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Львів в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

ROCA TravelКарловы Вары - Львов

Водителя супер! Приветливые, внимательные. Но автобус не очень( туалет в автобусе не работал ((

FOP OSTAPCZUK/AgatТернополь - Краков

Автобус синий неоплан....нет вайфая.нет юсб зарядки гаджетов. На седушке возле прохода дует в глаза.пришлось ехать всю дорогу в кепке.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information