• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Катовіце - Львів

Купити квитки на автобус Катовіце - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:30 – 14:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 30 хв.

Кожен день

02:30 – 13:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

03:10 – 13:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

03:10 – 13:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

03:10 – 14:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

03:10 – 14:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

05:50 – 15:40 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

08:05 – 17:50 КатовіцеЛьвів

9 год. 45 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

09:30 – 19:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

10:50 – 22:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

10:50 – 19:00 КатовіцеЛьвів

8 год. 10 хв.

Пн

12:55 – 06:30 КатовіцеЛьвів

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

12:55 – 06:30 КатовіцеЛьвів

17 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

12:55 – 06:30 КатовіцеЛьвів

17 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

12:55 – 06:30 КатовіцеЛьвів

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

13:25 – 21:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 15 хв.

Кожен день

13:25 – 22:10 КатовіцеЛьвів

8 год. 45 хв.

Кожен день

13:40 – 23:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:45 – 22:30 КатовіцеЛьвів

8 год. 45 хв.

Кожен день

13:45 – 22:30 КатовіцеЛьвів

8 год. 45 хв.

Кожен день

13:45 – 22:30 КатовіцеЛьвів

8 год. 45 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:10 – 00:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 01:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

14:30 – 23:45 КатовіцеЛьвів

9 год. 15 хв.

Нд

14:30 – 02:30 КатовіцеЛьвів

12 год. 0 хв.

Кожен день

14:40 – 00:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Сб

14:40 – 00:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

14:40 – 00:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

14:40 – 00:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

15:00 – 23:55 КатовіцеЛьвів

8 год. 55 хв.

Пт

15:00 – 23:55 КатовіцеЛьвів

8 год. 55 хв.

Пт

15:15 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 15 хв.

Пн, Вт, Сб

15:15 – 01:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Сб

15:15 – 01:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

15:15 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 15 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

15:20 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Вт

15:20 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:55 – 01:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

15:55 – 01:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 5 хв.

Кожен день

16:20 – 02:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Нд

16:30 – 01:00 КатовіцеЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 06:55 КатовіцеЛьвів

14 год. 25 хв.

Кожен день

16:30 – 04:50 КатовіцеЛьвів

12 год. 20 хв.

Кожен день

16:40 – 03:10 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:50 – 02:55 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Кожен день

17:00 – 03:10 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Ср

17:15 – 05:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 45 хв.

Чт

17:15 – 05:30 КатовіцеЛьвів

12 год. 15 хв.

Чт

17:30 – 03:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Чт, Нд

17:30 – 02:20 КатовіцеЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 03:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Кожен день

17:55 – 03:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 5 хв.

Вт

17:55 – 03:55 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Вт, Сб

17:55 – 03:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

17:55 – 03:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

17:55 – 03:25 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Сб

17:55 – 03:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

17:55 – 03:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

18:00 – 04:45 КатовіцеЛьвів

10 год. 45 хв.

Пн, Пт

18:05 – 03:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

18:05 – 05:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 55 хв.

Кожен день

18:05 – 00:20 КатовіцеЛьвів

6 год. 15 хв.

Кожен день

18:10 – 03:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

18:10 – 03:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

18:20 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Пт, Сб

18:20 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Чт

18:50 – 04:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт

18:50 – 04:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Вт

18:50 – 05:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

18:55 – 05:25 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

18:55 – 04:55 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

18:55 – 05:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 45 хв.

Чт

18:55 – 04:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

18:55 – 03:55 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

18:55 – 05:10 КатовіцеЛьвів

10 год. 15 хв.

Чт

19:00 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Ср, Нд

19:00 – 04:40 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:00 – 04:40 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Ср, Нд

19:00 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

19:05 – 03:45 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

19:10 – 05:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

19:10 – 05:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Пн, Пт, Нд

19:15 – 07:30 КатовіцеЛьвів

12 год. 15 хв.

Кожен день

19:20 – 05:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

19:20 – 05:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

19:20 – 05:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

19:20 – 05:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

20:05 – 06:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Вт, Пт, Сб

20:30 – 04:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:35 – 06:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

20:35 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

20:40 – 08:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 20 хв.

Вт

20:40 – 07:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Вт

20:50 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:55 – 06:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Пн, Чт

21:00 – 06:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Кожен день

21:00 – 05:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

21:35 – 07:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Кожен день

21:35 – 08:25 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

21:35 – 07:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 45 хв.

Кожен день

21:50 – 07:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:50 – 07:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 08:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:00 – 07:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Ср, Нд

22:00 – 07:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Ср, Нд

22:00 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 08:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Пн, Пт

22:00 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 10:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 50 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

22:25 – 08:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 25 хв.

Нд

22:40 – 07:10 КатовіцеЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

22:40 – 07:00 КатовіцеЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:40 – 09:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:50 – 07:10 КатовіцеЛьвів

7 год. 20 хв.

Сб

23:50 – 07:10 КатовіцеЛьвів

7 год. 20 хв.

Сб

23:50 – 09:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:55 – 08:30 КатовіцеЛьвів

8 год. 35 хв.

Пт, Сб, Нд

23:55 – 08:00 КатовіцеЛьвів

8 год. 5 хв.

Пт, Сб, Нд

23:59 – 10:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 1 хв.

Пн, Вт, Пт

Маршрут на карті

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Львів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хороший водій. Прибув вчасно.

ПП КовальВинница - Пардубице

Поїздкою задоволені, прибули вчасно за розкладом, ніяких проблем і форс мажорів у дорозі не було. Водії чемні, ввічливі, позитивні. Всім рекомендую рейс Хмільник - Прага

Денисовка-ПлюсЧерновцы - Прага

Мне понравилось, всем советую

ROCA TravelЛьвов - Карловы Вары

Все пройшло чудово.хороша компанія.рекомендую

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Автобус прибув за годину до відправки.Водії чемні.Присутній Інтернет,резетки для зарядки.Приїхав автобус бистріше ніж вказано в білетів.Задоволений.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

С вокзала забрали вовремя, границу прошли за 2 часа. В Прагну приехали на полтора часа раньше. Поездкой довольна!

ROCA TravelКарловы Вары - Львов

Великий чистий автобус. Водії ввічливі, допомагають поставити речі. Оскільки пасажирів було дуже мало, зупинки були короткі, доїхали до Львова на 3 години раніше запланованого часу . Один мінус - не було WI-FI.

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Водії були досить чемні. Відчувався досвід і швидке пересування за маршрутом. Але автобус Неоплан-116 не був обладнаний можливістю зарядити мобільні пристрої та не працював туалет. Зате бездоганно працював WiFi. Митницю "Мостиська" з Польщі в Україну в ніч 13-14 січня 2019 пройшли за 50 хв. В…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя