• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Катовіце - Львів

Купити квитки на автобус Катовіце - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:30 – 12:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

02:30 – 12:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Нд

02:30 – 12:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Кожен день

02:30 – 13:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Нд

02:30 – 13:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

02:30 – 13:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Кожен день

02:30 – 13:20 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Нд

02:30 – 12:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Нд

03:10 – 12:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

12:10 – 22:35 КатовіцеЛьвів

10 год. 25 хв.

Вт, Нд

12:10 – 23:25 КатовіцеЛьвів

11 год. 15 хв.

Вт, Нд

12:50 – 22:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Вт

12:55 – 06:30 КатовіцеЛьвів

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

12:55 – 06:30 КатовіцеЛьвів

17 год. 35 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

12:55 – 06:30 КатовіцеЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Чт, Нд

12:55 – 06:30 КатовіцеЛьвів

17 год. 35 хв.

Вт, Чт, Нд

13:40 – 23:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

13:45 – 23:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Кожен день

13:45 – 22:30 КатовіцеЛьвів

8 год. 45 хв.

Кожен день

13:45 – 23:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Кожен день

13:45 – 23:50 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Кожен день

13:45 – 23:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 15 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:00 – 22:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

14:10 – 01:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 50 хв.

Кожен день

14:10 – 00:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Кожен день

14:30 – 01:30 КатовіцеЛьвів

11 год. 0 хв.

Кожен день

14:40 – 00:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Кожен день

14:40 – 00:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

14:40 – 00:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 00:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб

15:15 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 15 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

15:15 – 01:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 45 хв.

Пн, Вт, Сб

15:15 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 15 хв.

Пн, Вт, Сб

15:20 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Вт

15:20 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Вт

15:20 – 01:30 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Кожен день

15:30 – 01:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Сб

15:30 – 01:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

15:30 – 02:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Пт

15:55 – 01:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

15:55 – 01:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 5 хв.

Кожен день

16:00 – 01:50 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Кожен день

16:20 – 02:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Нд

16:30 – 06:55 КатовіцеЛьвів

14 год. 25 хв.

Кожен день

16:30 – 04:50 КатовіцеЛьвів

12 год. 20 хв.

Кожен день

16:30 – 01:40 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Кожен день

16:40 – 03:05 КатовіцеЛьвів

10 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:40 – 03:10 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

16:40 – 03:10 КатовіцеЛьвів

10 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

16:50 – 02:55 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Кожен день

17:00 – 03:10 КатовіцеЛьвів

10 год. 10 хв.

Ср

17:15 – 05:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 45 хв.

Чт

17:15 – 05:30 КатовіцеЛьвів

12 год. 15 хв.

Чт

17:30 – 03:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Чт, Нд

17:30 – 02:20 КатовіцеЛьвів

8 год. 50 хв.

Кожен день

17:30 – 03:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 35 хв.

Кожен день

17:55 – 03:25 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Сб

17:55 – 03:55 КатовіцеЛьвів

10 год. 0 хв.

Вт, Сб

18:10 – 03:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

18:10 – 03:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

18:20 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Чт

18:20 – 03:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

18:20 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 50 хв.

Пт, Сб

18:20 – 03:50 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Кожен день

18:45 – 06:30 КатовіцеЛьвів

11 год. 45 хв.

Вт, Сб

18:50 – 04:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Вт

18:50 – 04:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт

18:55 – 05:10 КатовіцеЛьвів

10 год. 15 хв.

Чт

18:55 – 05:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 45 хв.

Чт

18:55 – 03:55 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

19:00 – 04:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Кожен день

19:00 – 04:40 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

19:05 – 03:45 КатовіцеЛьвів

8 год. 40 хв.

Кожен день

19:10 – 06:30 КатовіцеЛьвів

11 год. 20 хв.

Вт, Сб

19:15 – 07:30 КатовіцеЛьвів

12 год. 15 хв.

Кожен день

19:20 – 05:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

19:20 – 05:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

19:55 – 03:35 КатовіцеЛьвів

7 год. 40 хв.

Вт, Нд

20:05 – 06:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Вт, Пт

20:10 – 04:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 04:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

20:10 – 04:10 КатовіцеЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

20:10 – 04:10 КатовіцеЛьвів

8 год. 0 хв.

Кожен день

20:20 – 05:45 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Пн, Чт, Сб

20:20 – 06:15 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Сб, Нд

20:20 – 06:15 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Пн, Чт, Сб

20:30 – 04:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 04:40 КатовіцеЛьвів

8 год. 10 хв.

Кожен день

20:35 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

20:35 – 06:05 КатовіцеЛьвів

9 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

20:40 – 07:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 20 хв.

Кожен день

20:50 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:50 – 06:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:00 – 07:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 40 хв.

Нд

21:15 – 07:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 55 хв.

Кожен день

21:30 – 07:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:30 – 07:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:35 – 07:20 КатовіцеЛьвів

9 год. 45 хв.

Пн, Сб

21:35 – 07:40 КатовіцеЛьвів

10 год. 5 хв.

Пн, Сб

21:50 – 07:30 КатовіцеЛьвів

9 год. 40 хв.

Кожен день

21:50 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Нд

21:50 – 07:10 КатовіцеЛьвів

9 год. 20 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 07:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 10:00 КатовіцеЛьвів

11 год. 50 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

22:40 – 07:10 КатовіцеЛьвів

8 год. 30 хв.

Кожен день

22:40 – 07:00 КатовіцеЛьвів

8 год. 20 хв.

Кожен день

23:50 – 07:10 КатовіцеЛьвів

7 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

23:50 – 07:10 КатовіцеЛьвів

7 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

23:50 – 09:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:50 – 09:15 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:50 – 09:00 КатовіцеЛьвів

9 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:50 – 09:15 КатовіцеЛьвів

9 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб, Нд

23:55 – 08:00 КатовіцеЛьвів

8 год. 5 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

23:55 – 08:30 КатовіцеЛьвів

8 год. 35 хв.

Пн, Пт, Сб, Нд

23:59 – 10:00 КатовіцеЛьвів

10 год. 1 хв.

Пн, Вт, Пт

Маршрут на карті

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Львів в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПП КовальЛьвов - Пшемысль

Загалом непогано. Було б ще краще, якби не пасажир позаду мене, якого весь час нудило від перепою.

West-Travel S.R.O/AgatHradec Králové - Lviv

Все було добре. Той жовтий автобус був дуже зручний і що є найголовніше були нормальні, ввічливі водії. Поїздкою дуже задоволений)

ROCA TravelЛьвов - Карловы Вары

Дякую за поїздку! Їхали з мамою до Карлових Вар, були на терміналі на 3 год. раніше запланованого часу. В автобусі було тепло і комфортно, дуже привітні водії.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Задоволений поїздкою.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Брно

На кордоні стояли довго, але доїхали вчасно, великий плюс. Туалет як завжди не працює.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Поїздка з Праги до Києва була цілком задовільна. Приїхали навіть на 2 години раніше графіка (23 години у дорозі). Зупинок робили достатньо, доїхали без інцидентів. На борту пригощали кавою й чаєм. Автобус відповідав вартості квитка (1500 грн), тому претензій нема. Але деяким пасажирам не пощастило,…

OK Garant/AgatГрадец Кралове - Львов

Дякую! Дуже комфортно доїхав.

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хороший водій. Прибув вчасно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя