Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Kup bilet na autobus Katowice – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
03:50 – 14:40 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Wt, Pt

07:30 – 17:35 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Pt, Sb

09:05 – 19:55 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Pn, Cz, Sb

09:30 – 19:30 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Cz

13:05 – 21:50 KatowiceLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

13:05 – 21:20 KatowiceLviv

8 godz. 15 min.

Codziennie

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

13:45 – 22:30 KatowiceLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

13:45 – 22:30 KatowiceLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

13:45 – 22:30 KatowiceLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

13:45 – 23:00 KatowiceLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

13:45 – 23:00 KatowiceLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

13:45 – 23:00 KatowiceLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 23:45 KatowiceLviv

9 godz. 15 min.

Nd

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Sb

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Pn

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Pn

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Śr

16:30 – 04:50 KatowiceLviv

12 godz. 20 min.

Codziennie

16:30 – 06:55 KatowiceLviv

14 godz. 25 min.

Codziennie

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

17:15 – 05:30 KatowiceLviv

12 godz. 15 min.

Cz

17:15 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Pn

17:15 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Cz

17:15 – 05:30 KatowiceLviv

12 godz. 15 min.

Pn

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Nd

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Wt

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 godz. 45 min.

Pn, Pt

18:05 – 03:10 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 godz. 15 min.

Wt, Sb

18:05 – 03:30 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Pt

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Cz

18:50 – 04:00 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Wt

18:50 – 04:20 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:05 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Codziennie

19:05 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

19:15 – 07:30 KatowiceLviv

12 godz. 15 min.

Codziennie

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:30 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Śr, Sb

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 godz. 5 min.

Wt, Sb

20:00 – 06:00 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Pt

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Pt, Sb

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Wt, Sb

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Sb

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Cz

21:20 – 08:15 KatowiceLviv

10 godz. 55 min.

Wt, Sb, Nd

21:30 – 10:00 KatowiceLviv

12 godz. 30 min.

Wt, Pt, Sb

21:35 – 07:40 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Pn

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:35 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 45 min.

Pn

21:50 – 08:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

21:50 – 07:30 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Sb, Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:10 – 09:50 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Cz

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Отправка назначена на 15:30. Начали звонить в 14:30, что автобус уезжает в 15:00. Пришлось брать такси и спешить на вокзал.Шансон действительно поднадоел. И фильм на всю ночь - кому то хочется спать, а не фильмы смотреть.

ФОП Данилевич/EWHDЛьвов - Лодзь

Дякую Вам за чудовий сервіс, за невідкладне реагування, допомогу, швидке відписування, за своєчасність прибуття автобуса (їхали з Вами 10.05.2018 Київ-Познань зі Львова о 21.00) !!!! Приємно працювати з надавачами послуг, котрі дбають про клієнта!

Denysivka-PlusLviv - Krakow

Good, fast, comfortable and even helped us with our ticket problem. Has charger, wifi, tv and free snacks. 5/5

ROCA TravelПрага - Львов

Поїздкою задоволений , кондиціонер працював, адекватні водії

ФОП Данилевич/EWHDКиев - Ченстохова

Ехал из Киева в Ченстахова и обратно. Персоналом доволен, а вот автобус не мешало бы обновить. Для таких дальних поездок по 20+ часов он явно не подходит. Не хватает розеток, не работает кондиционер

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

ФОП Данилевич/EWHDКиев - Пётркув-Трыбунальски

Не буду говорить о моментах поездки, но огромное спасибо водителям - которые и багаж помогут поднести маме с ребенком, в отличии от попутчиков (которые обещают помочь, а потом кот с хвостом). Думалось, что будет хуже, но оказалось нормально.

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Поездка комфортная, был Wi-Fi, только жалко,что нет туалета в автобусе.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information