Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Kup bilet na autobus Katowice – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:10 – 11:45 KatowiceLviv

10 godz. 35 min.

Codziennie

01:10 – 11:15 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

02:00 – 08:30 KatowiceLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Sb

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Cz, Pt, Sb

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Cz

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

15:20 – 01:45 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

15:30 – 01:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

15:30 – 02:20 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

16:10 – 02:25 KatowiceLviv

10 godz. 15 min.

Wt

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Śr

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Pn

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Pn

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Nd

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

17:50 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:50 – 04:40 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Wt

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Cz

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Pt

18:05 – 03:10 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 godz. 15 min.

Codziennie

18:05 – 03:30 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Cz

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Pn

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Śr, Sb

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 godz. 5 min.

Wt, Sb

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Pt

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Wt, Sb

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Sb

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Cz

21:00 – 06:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pt

21:10 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

21:10 – 06:40 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Pt

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 07:30 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Wt, Sb

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

FOP Ostapchuk/AgatВинница - Краков

Їхав з Вінниці до Кракова, поїздкою цілком задоволений. Автобус досить новий і комфортний, водії хороші, зупинялись коли треба, постійно всіх перераховували щоб нікого не загубити, молодці. Рекомендую!

D.M.D. GroupПрага - Львов

В Прагу ехала ЛЕО, поэтому обратнная поездка не понравилась. Нет туалета, не предлагали воду, чай, кофе. С местами была неразбериха.

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

ROCA TravelЛьвов - Карловы Вары

Полностью поддерживаю ранее оставленные комментарии и отзывы. При посадке посадочные места были заняты. Большая просьба не включать видео ночью, особенно если прошли границу в 02.30 ночи и просто по человечески хочется СПАТЬ. Маршрут вообще не соответствует запланированному. Такое впечатления, что водители решали свои вопросы бизнеса.…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Доехали быстро и хорошо! На границе простояли 3 часа, так как была пересменка. В целом перевозчики очень хорошие и отзывчивые люди :)

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

D.M.D. GroupБрно - Львов

Поездка 19.08.17 из Брно. Сервис понравился, персонал внимательный, доброжелательный. Автобус удобный, расстояние между рядами сидений достаточное для человека ростом 197 см, единственно, что нумерация мест не совпадала со схемой при покупке (брал место у прохода. оказалось - у окна. Заполненность - примерно 2/3. В пути…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information