Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Kup bilet na autobus Katowice – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:10 – 11:15 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

01:10 – 11:45 KatowiceLviv

10 godz. 35 min.

Codziennie

02:00 – 08:30 KatowiceLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Sb

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Cz

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

14:30 – 23:45 KatowiceLviv

9 godz. 15 min.

Nd

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

15:20 – 01:45 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

15:30 – 02:20 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 01:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Śr

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Pn

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Pn

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Nd

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

17:50 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:50 – 04:40 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Wt, Pt

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Pt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Cz

18:05 – 03:10 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

18:05 – 03:30 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 godz. 15 min.

Codziennie

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Cz

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Pn

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Śr, Sb

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 godz. 5 min.

Wt, Sb

20:00 – 06:00 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Pt

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Pt

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Wt, Sb

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Sb

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Cz

21:10 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

21:10 – 06:40 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Pt

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 07:30 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Wt, Sb

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Pt

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Как для такого длинного маршрута Познань-Харьков,автобус хотелось бы комфортнее.

PKP Denysivka-PlusМосква - Житомир

В автобусе не чисто, нет одноразовых подголовников, откидные столики грязные, окна грязные. Индивидуальные светильники не работают, ручки на спинке кресел поломанные, сетки внизу порванные. Фотографии автобуса не соответствуют действительности. Однако, водители хорошие, отзывчивые, приветливые и помогают. Водителям 4 звёзды, за автобус 2.

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

Ужасный автобус, хамовитые водителя. Лучше поезд.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

никому не советую, ужас..... И автобус и водителя,

FOP Ostapchuk/AgatВинница - Краков

Їхав з Вінниці до Кракова, поїздкою цілком задоволений. Автобус досить новий і комфортний, водії хороші, зупинялись коли треба, постійно всіх перераховували щоб нікого не загубити, молодці. Рекомендую!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information