Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Kup bilet na autobus Katowice – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:30 – 13:10 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Codziennie

07:30 – 17:35 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Śr, Cz

09:30 – 19:30 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

10:50 – 21:55 KatowiceLviv

11 godz. 5 min.

Pn, Cz, Sb

10:50 – 21:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Cz, Sb

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Cz

12:55 – 06:30 KatowiceLviv

17 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

12:55 – 06:30 KatowiceLviv

17 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:05 – 21:20 KatowiceLviv

8 godz. 15 min.

Codziennie

13:05 – 21:50 KatowiceLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

13:45 – 22:30 KatowiceLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 23:45 KatowiceLviv

9 godz. 15 min.

Nd

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Sb

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

15:50 – 01:40 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Nd

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Pn, Wt, Sb

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Pn, Wt, Sb

16:30 – 03:15 KatowiceLviv

10 godz. 45 min.

Codziennie

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Śr

16:30 – 04:50 KatowiceLviv

12 godz. 20 min.

Codziennie

16:30 – 06:55 KatowiceLviv

14 godz. 25 min.

Codziennie

16:40 – 03:10 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Cz, Sb

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

17:15 – 05:30 KatowiceLviv

12 godz. 15 min.

Cz

17:15 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Cz

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

18:00 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Sb, Nd

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 godz. 45 min.

Pn, Pt

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 godz. 15 min.

Wt, Sb

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Pt

18:20 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Cz

18:45 – 04:30 KatowiceLviv

9 godz. 45 min.

Pn, Cz, Sb

18:45 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Pn, Cz, Sb

18:50 – 04:20 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt

18:50 – 04:00 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Wt

18:55 – 05:00 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

18:55 – 05:00 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:05 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Codziennie

19:05 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

19:15 – 07:30 KatowiceLviv

12 godz. 15 min.

Codziennie

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:30 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Śr, Sb

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 godz. 5 min.

Wt, Sb

20:00 – 06:00 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Pt

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Pt, Sb

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Sb

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Wt, Sb

20:40 – 07:30 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Wt

20:40 – 08:00 KatowiceLviv

11 godz. 20 min.

Wt

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Cz

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Cz

21:00 – 06:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Codziennie

21:00 – 05:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

21:10 – 06:40 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

21:10 – 07:10 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

21:20 – 08:35 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Codziennie

21:20 – 08:10 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:20 – 08:10 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Wt, Sb, Nd

21:30 – 10:00 KatowiceLviv

12 godz. 30 min.

Wt, Pt, Sb

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:35 – 07:40 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Pn, Cz, Nd

21:35 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 45 min.

Pn, Cz, Nd

21:50 – 08:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

21:50 – 07:30 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

22:00 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Sb, Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb, Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

23:59 – 10:00 KatowiceLviv

10 godz. 1 min.

Pn, Wt, Pt

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ROCA TravelLviv - Krakow

Autobus delikatnie spóźniony do Lwowa. Zdecydowanym minusem że był zdecydowanie starszy i mniej komfortowy niż to przedstawiono na zdjęciu. Kierowca "wygospodarował" dwa miejsca obok siebie co należy docenić. Staliśmy około 6 godzin na granicy, co nie było jednak winą przewoźnika. Raczej OK.

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information