Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Kup bilet na autobus Katowice – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:05 – 10:50 KatowiceLviv Odjazd z 00:05 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

00:05 – 10:50 KatowiceLviv Odjazd z 00:05 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

01:10 – 11:45 KatowiceLviv Odjazd z 01:10 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 11:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

01:10 – 11:15 KatowiceLviv Odjazd z 01:10 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 11:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

02:00 – 08:30 KatowiceLviv Odjazd z 02:00 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

6 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

08:35 – 19:00 KatowiceLviv Odjazd z 08:35 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 19:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 25 min.

Trasa

Pt, Sb

08:35 – 20:00 KatowiceLviv Odjazd z 08:35 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 25 min.

Trasa

Śr

08:35 – 20:00 KatowiceLviv Odjazd z 08:35 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 25 min.

Trasa

Śr

09:05 – 19:55 KatowiceLviv Odjazd z 09:05 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 19:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Sb

09:45 – 19:20 KatowiceLviv Odjazd z 09:45 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 19:20 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

9 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjazd z 10:50 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

10:50 – 21:00 KatowiceLviv Odjazd z 10:50 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 21:00 KatowiceLviv Odjazd z 11:30 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 4 Przyjazd do 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

9 godz. 30 min.

Trasa

Cz

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjazd z 12:00 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

12:00 – 21:00 KatowiceLviv Odjazd z 12:00 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

13:10 – 05:05 KatowiceLviv Odjazd z 13:10 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

15 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:10 – 00:30 KatowiceLviv Odjazd z 14:10 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 00:30 do:

10 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

14:10 – 01:00 KatowiceLviv Odjazd z 14:10 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 01:00 do:

10 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

14:30 – 02:30 KatowiceLviv Odjazd z 14:30 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 02:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

12 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

14:40 – 00:10 KatowiceLviv Odjazd z 14:40 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 00:10 do: W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109

9 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

14:40 – 00:20 KatowiceLviv Odjazd z 14:40 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 00:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

14:40 – 00:05 KatowiceLviv Odjazd z 14:40 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 00:05 do: W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109

9 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

15:15 – 01:40 KatowiceLviv Odjazd z 15:15 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 25 min.

Trasa

Nd

15:20 – 01:45 KatowiceLviv Odjazd z 15:20 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

15:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjazd z 15:30 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

15:30 – 01:40 KatowiceLviv Odjazd z 15:30 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

15:30 – 01:50 KatowiceLviv Odjazd z 15:30 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

15:30 – 02:10 KatowiceLviv Odjazd z 15:30 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

15:55 – 01:30 KatowiceLviv Odjazd z 15:55 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 01:30 do:

9 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

15:55 – 01:00 KatowiceLviv Odjazd z 15:55 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 01:00 do:

9 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

16:10 – 02:25 KatowiceLviv Odjazd z 16:10 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 15 min.

Trasa

Wt

16:30 – 03:10 KatowiceLviv Odjazd z 16:30 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 03:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 40 min.

Trasa

Śr

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjazd z 16:30 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

12 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 05:00 KatowiceLviv Odjazd z 16:30 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

12 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

16:45 – 01:20 KatowiceLviv Odjazd z 16:45 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 01:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 35 min.

Trasa

Wt, Pt, Sb, Nd

16:50 – 02:55 KatowiceLviv Odjazd z 16:50 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 02:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjazd z 17:10 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 03:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjazd z 17:10 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 03:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn

17:10 – 03:20 KatowiceLviv Odjazd z 17:10 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 03:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Sb

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjazd z 17:25 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 30 min.

Trasa

Pt

17:25 – 02:55 KatowiceLviv Odjazd z 17:25 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

17:30 – 02:20 KatowiceLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 02:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 03:50 KatowiceLviv Odjazd z 17:30 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:50 – 04:40 KatowiceLviv Odjazd z 17:50 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:50 – 05:00 KatowiceLviv Odjazd z 17:50 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:55 – 03:00 KatowiceLviv Odjazd z 17:55 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 03:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 5 min.

Trasa

Wt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

11 godz. 0 min.

Trasa

Cz

18:00 – 04:45 KatowiceLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 04:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv Odjazd z 18:00 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 godz. 0 min.

Trasa

Pt

18:05 – 04:50 KatowiceLviv Odjazd z 18:05 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 45 min.

Trasa

Wt

18:05 – 00:20 KatowiceLviv Odjazd z 18:05 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 00:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

6 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjazd z 18:45 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 45 min.

Trasa

Pn

18:45 – 06:30 KatowiceLviv Odjazd z 18:45 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

11 godz. 45 min.

Trasa

Cz

18:55 – 05:25 KatowiceLviv Odjazd z 18:55 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 05:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

18:55 – 05:25 KatowiceLviv Odjazd z 18:55 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 05:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

19:00 – 06:45 KatowiceLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

11 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

19:00 – 07:10 KatowiceLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

12 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjazd z 19:10 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 04:10 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Śr, Nd

19:10 – 04:10 KatowiceLviv Odjazd z 19:10 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 04:10 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjazd z 19:10 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 04:40 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

19:10 – 04:40 KatowiceLviv Odjazd z 19:10 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 04:40 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:20 – 05:00 KatowiceLviv Odjazd z 19:20 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:20 – 05:30 KatowiceLviv Odjazd z 19:20 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 05:30 do: PKP, miasto przystanek autobusowy 29, w pobliżu parkingu

10 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Sb

19:40 – 06:45 KatowiceLviv Odjazd z 19:40 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 06:45 do:

11 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Sb

20:05 – 06:00 KatowiceLviv Odjazd z 20:05 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 55 min.

Trasa

Pt

20:30 – 04:40 KatowiceLviv Odjazd z 20:30 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 04:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 10 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

20:35 – 06:30 KatowiceLviv Odjazd z 20:35 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 06:30 do:

9 godz. 55 min.

Trasa

Wt, Sb

20:35 – 06:05 KatowiceLviv Odjazd z 20:35 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 06:05 do:

9 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjazd z 20:50 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjazd z 20:50 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv Odjazd z 20:50 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

20:55 – 06:05 KatowiceLviv Odjazd z 20:55 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Cz

21:00 – 06:00 KatowiceLviv Odjazd z 21:00 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 06:00 do: ul.Kuznevyča 2

9 godz. 0 min.

Trasa

Pt

21:10 – 06:40 KatowiceLviv Odjazd z 21:10 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 06:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

21:10 – 07:20 KatowiceLviv Odjazd z 21:10 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

21:30 – 07:00 KatowiceLviv Odjazd z 21:30 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 30 min.

Trasa

Pt

21:35 – 08:25 KatowiceLviv Odjazd z 21:35 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

21:40 – 07:30 KatowiceLviv Odjazd z 21:40 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 07:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Sb

22:00 – 07:20 KatowiceLviv Odjazd z 22:00 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 07:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:00 – 07:20 KatowiceLviv Odjazd z 22:00 od: ul. Piotra Skargi 6 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

22:25 – 08:50 KatowiceLviv Odjazd z 22:25 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 25 min.

Trasa

Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv Odjazd z 22:25 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 25 min.

Trasa

Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv Odjazd z 22:40 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 07:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

23:40 – 09:15 KatowiceLviv Odjazd z 23:40 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Pt

23:40 – 09:00 KatowiceLviv Odjazd z 23:40 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Pt

23:50 – 09:00 KatowiceLviv Odjazd z 23:50 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Pt

23:50 – 09:15 KatowiceLviv Odjazd z 23:50 od: Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Pt

23:55 – 07:50 KatowiceLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 55 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Katowice oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

ROCA TravelЛьвов - Краков

Ехала из Львова (то есть не из начальной точки), автобус опоздал минут на 40, и потом еще минут 20 собирал всех, кто ехал этим автобусом. Несмотря на то, что у меня в билете был указан номер места, фактически номеров в автобусе нет и необходимо садиться…

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Ridici velice mili a vstřícní. Velike minus za toalety mimo provoz.

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Я ехала из Кракова в Ивано Франковск. Доехали быстро. Автобус чистый. Водители обратили внимание, что я еду с двумя детьми и пересадили поближе, чтоб детей не укачивало и мне было удобно. Это не может не радовать. Спасибо большое!

D.M.D. GroupПрага - Львов

Честно говоря был приятно удивлён поездкой, автобус не новый, но чистый аккуратный, работает вайфай, водители опрятные, общительные! Соотношение цены и качества замечательное!

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information