Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Kup bilet na autobus Katowice – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:00 – 08:30 KatowiceLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Sb

08:00 – 17:35 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

08:00 – 17:35 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Cz

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

13:05 – 21:50 KatowiceLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

13:05 – 21:20 KatowiceLviv

8 godz. 15 min.

Codziennie

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Nd

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

13:40 – 23:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

14:30 – 23:45 KatowiceLviv

9 godz. 15 min.

Nd

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

15:20 – 01:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 01:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

15:30 – 02:20 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Pn

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Pn

16:30 – 04:55 KatowiceLviv

12 godz. 25 min.

Codziennie

16:30 – 04:55 KatowiceLviv

12 godz. 25 min.

Codziennie

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Śr

16:30 – 07:00 KatowiceLviv

14 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 07:00 KatowiceLviv

14 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Nd

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

17:35 – 04:50 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:50 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:50 – 04:40 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Wt, Pt

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Pt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Cz

18:05 – 03:30 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

18:05 – 03:10 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 godz. 15 min.

Codziennie

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Pn

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Cz

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Śr, Nd

19:05 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Codziennie

19:05 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

19:15 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

19:15 – 07:30 KatowiceLviv

12 godz. 15 min.

Codziennie

19:15 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

19:15 – 07:30 KatowiceLviv

12 godz. 15 min.

Codziennie

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Śr, Sb

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Śr, Sb

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 godz. 5 min.

Wt, Sb

19:50 – 07:00 KatowiceLviv

11 godz. 10 min.

Wt

19:50 – 07:00 KatowiceLviv

11 godz. 10 min.

Wt, Sb

20:00 – 06:00 KatowiceLviv

10 godz. 0 min.

Pt

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Pt

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Sb

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Wt, Sb

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Cz

21:30 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Pt

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 07:30 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Wt, Sb

21:50 – 07:30 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

21:50 – 08:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Pn, Sb

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Sb, Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Pn, Sb, Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:10 – 09:50 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Cz

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

OK Garant/AgatКатовице - Львов

Швидка і комфортна поїздка

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Спасибо все хорошо

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

OK Garant/AgatЛьвов - Краков

Отлично доехали, хороший автобус, доброжелательные водители! Плюс в Польше был бесплатный wifi в автобусе.

OK Garant/AgatLviv - Krakow

Everythink fine, staff OK, driver very helpful :-)

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information