Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Lviv

Kup bilet na autobus Katowice – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:10 – 11:15 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

01:10 – 11:45 KatowiceLviv

10 godz. 35 min.

Codziennie

02:00 – 08:30 KatowiceLviv

6 godz. 30 min.

Wt, Sb

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

08:35 – 19:00 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Cz, Pt, Sb

08:35 – 20:00 KatowiceLviv

11 godz. 25 min.

Śr

09:45 – 19:20 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

10:50 – 21:00 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:30 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Cz

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

12:00 – 21:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

13:10 – 05:05 KatowiceLviv

15 godz. 55 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 00:30 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Pn, Pt

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 22:40 KatowiceLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

14:10 – 01:00 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

14:10 – 00:30 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

14:30 – 02:30 KatowiceLviv

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

14:40 – 00:05 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

14:40 – 00:10 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

14:40 – 00:20 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

15:15 – 01:40 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

15:20 – 01:45 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

15:30 – 02:20 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

15:30 – 02:10 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Codziennie

15:30 – 01:40 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 01:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

15:55 – 01:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

15:55 – 01:30 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Codziennie

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Wt

16:00 – 03:15 KatowiceLviv

11 godz. 15 min.

Wt

16:10 – 02:25 KatowiceLviv

10 godz. 15 min.

Wt

16:30 – 03:10 KatowiceLviv

10 godz. 40 min.

Śr

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 05:00 KatowiceLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

16:45 – 01:20 KatowiceLviv

8 godz. 35 min.

Pt, Sb

16:50 – 02:55 KatowiceLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Pn

17:10 – 03:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Pn

17:25 – 02:55 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Pt

17:25 – 02:55 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

17:30 – 02:20 KatowiceLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Nd

17:30 – 03:50 KatowiceLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

17:50 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:50 – 04:40 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:55 – 03:00 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Wt

18:00 – 04:45 KatowiceLviv

10 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Pt

18:00 – 05:00 KatowiceLviv

11 godz. 0 min.

Cz

18:05 – 03:10 KatowiceLviv

9 godz. 5 min.

Codziennie

18:05 – 00:20 KatowiceLviv

6 godz. 15 min.

Codziennie

18:05 – 03:30 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Codziennie

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Cz

18:45 – 06:30 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Pn

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

18:55 – 03:55 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

18:55 – 05:25 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 07:10 KatowiceLviv

12 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Śr, Nd

19:00 – 04:40 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 06:45 KatowiceLviv

11 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

19:00 – 04:10 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Nd

19:20 – 05:00 KatowiceLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

19:20 – 05:30 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Śr, Sb

19:40 – 06:45 KatowiceLviv

11 godz. 5 min.

Wt, Sb

20:05 – 06:00 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Pt

20:30 – 04:40 KatowiceLviv

8 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

20:35 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Wt, Sb

20:35 – 06:30 KatowiceLviv

9 godz. 55 min.

Wt, Sb

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

20:55 – 06:05 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Cz

21:00 – 06:00 KatowiceLviv

9 godz. 0 min.

Pt

21:10 – 07:20 KatowiceLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

21:10 – 06:40 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Codziennie

21:30 – 07:00 KatowiceLviv

9 godz. 30 min.

Pt

21:35 – 08:25 KatowiceLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 07:30 KatowiceLviv

9 godz. 50 min.

Wt, Sb

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:00 – 07:20 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Śr, Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

22:25 – 08:50 KatowiceLviv

10 godz. 25 min.

Nd

22:40 – 07:00 KatowiceLviv

8 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

23:40 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:40 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:15 KatowiceLviv

9 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:50 – 09:00 KatowiceLviv

9 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

23:55 – 07:50 KatowiceLviv

7 godz. 55 min.

Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Katowice oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

D.M.D. GroupЛьвов - Краков аэропорт

Просто ужас!!Водії хами,добирались до Коаоква 14 годин зі Львова.Не рекомендую нікому цього перевізника.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

Ужас опоздали на 7 часов в Москву с Киева

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

Lux-Reisen P.W. Marek SobczakKrakow - Lviv

Я мала куплений квиток через інтернет. Мій автобус від'їхав на 10 хвилин раніше ніж за розкладом, після мого дзвінка до оператора, мене підсадили до інакшого перевізника. Пояснили мені, що було забагато пасажирів і вони беруть до себе на борт з іншого рейсу. (Як може бути…

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

ПП КовальЛьвов - Бельско-Бяла

Перевозчик супер.Уже вторая поездка.Рекомендую

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information