Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Kup bilet na autobus Krakow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Sb

00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Śr, Sb

00:30 – 09:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pn

00:50 – 09:50 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Cz

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 godz. 35 min.

Pt, Sb, Nd

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Codziennie

04:30 – 13:10 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

05:30 – 14:40 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Wt, Pt

09:00 – 17:35 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Wt, Śr, Cz, Nd

10:25 – 19:55 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Cz, Sb

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Pt

11:30 – 19:30 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Codziennie

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Cz

13:45 – 21:30 KrakowLviv

7 godz. 45 min.

Pn

13:45 – 22:00 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Pn

14:35 – 21:20 KrakowLviv

6 godz. 45 min.

Codziennie

14:35 – 21:50 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Codziennie

14:50 – 06:30 KrakowLviv

15 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 05:05 KrakowLviv

14 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 22:30 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 22:30 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Codziennie

15:00 – 23:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 23:10 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

15:00 – 23:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 23:45 KrakowLviv

7 godz. 45 min.

Nd

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 00:10 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Sb

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Nd

17:10 – 01:30 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Pn

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Pn

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Codziennie

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Śr

18:00 – 04:50 KrakowLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

18:00 – 06:55 KrakowLviv

12 godz. 55 min.

Codziennie

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Codziennie

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

19:00 – 05:30 KrakowLviv

10 godz. 30 min.

Cz

19:00 – 05:30 KrakowLviv

10 godz. 30 min.

Pn

19:00 – 05:00 KrakowLviv

10 godz. 0 min.

Cz

19:00 – 05:00 KrakowLviv

10 godz. 0 min.

Pn

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Pn

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pn

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Cz, Nd

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 godz. 45 min.

Codziennie

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Pt

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Wt

19:50 – 04:10 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Pt

19:50 – 04:10 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Cz

20:15 – 04:00 KrakowLviv

7 godz. 45 min.

Wt

20:15 – 04:20 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Wt

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Śr, Nd

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:40 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

20:40 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

20:45 – 07:30 KrakowLviv

10 godz. 45 min.

Codziennie

20:50 – 05:30 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

20:50 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pt

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pt, Sb

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Wt, Sb

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 godz. 50 min.

Codziennie

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 godz. 20 min.

Wt, Pt

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Wt, Sb

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Wt, Sb

22:30 – 05:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

22:30 – 07:10 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

22:30 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

22:30 – 06:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

22:30 – 06:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

22:30 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Cz

22:40 – 08:15 KrakowLviv

9 godz. 35 min.

Wt, Sb, Nd

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Pn

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 10:00 KrakowLviv

11 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

23:00 – 07:40 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Pn

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

23:20 – 08:50 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

23:20 – 09:20 KrakowLviv

10 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:20 – 08:00 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

23:20 – 09:20 KrakowLviv

10 godz. 0 min.

Cz, Sb, Nd

23:20 – 08:50 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:20 – 07:30 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Śr, Pt, Nd

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Śr, Pt, Nd

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Codziennie

23:45 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Codziennie

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 godz. 55 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Sb, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Codziennie

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Lviv w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhKrakow - Karlovy Vary

Bardzo sprawny i komfortowy przejazd na trasie Kraków-Karlowe Vary. Dziękuję!

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information