Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Kup bilet na autobus Krakow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Śr, Sb

00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Sb

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 godz. 35 min.

Pt, Sb, Nd

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:40 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 20 min.

Pn

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Codziennie

02:50 – 11:15 KrakowLviv

8 godz. 25 min.

Codziennie

02:50 – 11:45 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Codziennie

03:00 – 08:30 KrakowLviv

5 godz. 30 min.

Wt, Sb

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Śr

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Śr

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Cz, Pt, Sb

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Cz

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 05:05 KrakowLviv

14 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Pt

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Nd

17:10 – 01:45 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Codziennie

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Codziennie

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

17:30 – 01:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

17:30 – 01:50 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 02:20 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 02:10 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

18:00 – 05:00 KrakowLviv

11 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 02:25 KrakowLviv

8 godz. 25 min.

Wt

18:00 – 05:00 KrakowLviv

11 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Śr

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Codziennie

18:20 – 01:20 KrakowLviv

7 godz. 0 min.

Pt, Sb

18:25 – 03:15 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Wt

18:45 – 03:20 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Pn

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

19:05 – 02:55 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

19:05 – 02:55 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Pt

19:20 – 03:10 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

19:20 – 03:30 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

19:25 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:25 – 04:40 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Pn

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Cz, Nd

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pn

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 godz. 45 min.

Codziennie

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Wt

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Cz

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Nd

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pt

20:20 – 07:10 KrakowLviv

10 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:20 – 06:45 KrakowLviv

10 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Śr, Nd

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Pn

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Cz

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pn, Pt

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Wt

21:30 – 05:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Sb

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Wt, Sb

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pt

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 godz. 20 min.

Wt, Pt

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Wt, Sb

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Wt, Sb

22:30 – 06:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

22:30 – 06:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pt

22:30 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Cz

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pt

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 godz. 10 min.

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 godz. 40 min.

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

23:15 – 07:30 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Wt, Sb

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Śr, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Śr, Nd

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 godz. 55 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Krakow oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

D.M.D. GroupЛьвов - Краков аэропорт

Просто ужас!!Водії хами,добирались до Коаоква 14 годин зі Львова.Не рекомендую нікому цього перевізника.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

Ужас опоздали на 7 часов в Москву с Киева

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

Lux-Reisen P.W. Marek SobczakKrakow - Lviv

Я мала куплений квиток через інтернет. Мій автобус від'їхав на 10 хвилин раніше ніж за розкладом, після мого дзвінка до оператора, мене підсадили до інакшого перевізника. Пояснили мені, що було забагато пасажирів і вони беруть до себе на борт з іншого рейсу. (Як може бути…

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information