Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Kup bilet na autobus Krakow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Śr, Sb

00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Sb

00:30 – 09:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pn

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 godz. 35 min.

Pt, Sb, Nd

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Codziennie

02:50 – 11:45 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Codziennie

02:50 – 11:15 KrakowLviv

8 godz. 25 min.

Codziennie

03:00 – 08:30 KrakowLviv

5 godz. 30 min.

Wt, Sb

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Śr

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Śr

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Cz, Pt, Sb

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Cz

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

15:00 – 05:05 KrakowLviv

14 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 23:10 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Codziennie

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Nd

17:10 – 01:45 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Codziennie

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Codziennie

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

17:30 – 01:50 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 02:20 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

18:00 – 05:00 KrakowLviv

11 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 02:25 KrakowLviv

8 godz. 25 min.

Wt

18:00 – 05:00 KrakowLviv

11 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Śr

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Codziennie

18:20 – 01:20 KrakowLviv

7 godz. 0 min.

Pt, Sb

18:45 – 03:20 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Pn

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

19:20 – 03:10 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

19:20 – 03:30 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

19:25 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:25 – 04:40 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Pn

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Cz, Nd

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pn

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 godz. 45 min.

Codziennie

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Cz

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Wt

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Nd

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pt

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Śr, Nd

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Pn

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Cz

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Wt

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pn, Pt

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:30 – 05:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Sb

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Wt, Sb

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pt

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 godz. 20 min.

Wt, Pt

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Wt, Sb

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Wt, Sb

22:30 – 06:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

22:30 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

22:30 – 06:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pt

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Cz

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pt

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 godz. 10 min.

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 godz. 40 min.

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

23:15 – 07:30 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Wt, Sb

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Śr, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Śr, Nd

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 godz. 55 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

SVD TransПрага - Киев

1. Хотя при покупке билета есть возможность выбрать места, по факту - твои места могут быть заняты, а тебя посадят куда-нибудь, куда получится. 2. В автобусах такого класса обычно предусматривается чай-кофе, хотя бы пару раз за рейс (больше суток), у нас - не было. 3.…

D.M.D. GroupПрага - Львов

В Прагу ехала ЛЕО, поэтому обратнная поездка не понравилась. Нет туалета, не предлагали воду, чай, кофе. С местами была неразбериха.

ООО ТуристМосква - Киев

Не работал wifi и ламы над головой для чтения. Заранее купил билет но не успел его распечатать билет и впервые наткнулся на проблему в этой ситуации (обычно у водителей есть распечатка списка пассажиров)

SVD TransКраков - Киев

Покупала билеты через интернет, при покупке можно было выбрать конкретные номера билетов. Реальный автобус был с абсолютно другим расположением мест, при посадке в середине рейса автобуса, мои места уже были заняты. У людей, которые заняли выкупленные мною места был точно такой же билет, с такими…

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Частково поламались на кордоні, але впринципі якщо б не поламались то приїхали так як вказано на сайті. Чисто, зручно, швидко.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Дуже хороша поїздка,але дуже довго стояли на кордоні.До перевізника нема претензій

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

Калуженов/ЕВХДКраков - Львов

Автобус должен был в Кракове в 15.30 , опоздал примерно на 1час 20 мин.Отдельное спасибо диспетчерам, отвечали на мои звонки)).Границу прошли без долгой задержки.Но на территории Украины автобус часто глох. Вместо заявленных 22.40 во Львове были около часа ночи. Комфорта бы получше)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information