Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Kup bilet na autobus Krakow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 09:30 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Śr, Sb

00:20 – 09:00 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Śr, Sb

00:30 – 09:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pn

00:50 – 09:50 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Cz

01:15 – 07:50 KrakowLviv

6 godz. 35 min.

Pt, Sb, Nd

01:25 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:25 – 09:15 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:30 – 09:15 KrakowLviv

7 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

01:45 – 09:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Codziennie

02:50 – 11:15 KrakowLviv

8 godz. 25 min.

Codziennie

02:50 – 11:45 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Codziennie

03:00 – 08:30 KrakowLviv

5 godz. 30 min.

Wt, Sb

09:30 – 17:35 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Wt, Pt, Nd

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Śr

10:10 – 20:00 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Śr

10:55 – 19:00 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

11:30 – 19:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

12:30 – 21:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 21:00 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Cz

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

13:20 – 21:00 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

15:00 – 00:30 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt

15:00 – 23:10 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

15:00 – 05:05 KrakowLviv

14 godz. 5 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 22:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 01:00 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 23:45 KrakowLviv

7 godz. 45 min.

Nd

16:00 – 02:30 KrakowLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

16:00 – 00:30 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 00:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

16:30 – 00:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Codziennie

16:30 – 00:05 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

17:00 – 01:40 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Nd

17:10 – 01:45 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Codziennie

17:25 – 01:30 KrakowLviv

8 godz. 5 min.

Codziennie

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Pn

17:25 – 03:15 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Pn

17:25 – 01:00 KrakowLviv

7 godz. 35 min.

Codziennie

17:30 – 01:50 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 02:20 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

17:30 – 02:45 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 07:00 KrakowLviv

13 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 04:55 KrakowLviv

10 godz. 55 min.

Codziennie

18:00 – 03:10 KrakowLviv

9 godz. 10 min.

Śr

18:20 – 02:55 KrakowLviv

8 godz. 35 min.

Codziennie

19:00 – 03:50 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

19:00 – 02:20 KrakowLviv

7 godz. 20 min.

Codziennie

19:20 – 03:30 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 03:10 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Codziennie

19:25 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:25 – 04:40 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 30 min.

Pn

19:30 – 02:45 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Cz, Nd

19:30 – 02:40 KrakowLviv

7 godz. 10 min.

Pn

19:35 – 00:20 KrakowLviv

4 godz. 45 min.

Codziennie

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Nd

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Pt

19:45 – 03:00 KrakowLviv

7 godz. 15 min.

Wt, Pt

19:45 – 04:45 KrakowLviv

9 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt, Sb

19:45 – 05:00 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Cz

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 03:55 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:10 KrakowLviv

7 godz. 40 min.

Śr, Nd

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Śr, Nd

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

20:40 – 05:30 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Cz

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

20:40 – 06:30 KrakowLviv

9 godz. 50 min.

Pn

20:40 – 05:25 KrakowLviv

8 godz. 45 min.

Codziennie

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Wt

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pn, Pt

21:00 – 05:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:30 – 06:45 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Wt, Sb

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pt

21:30 – 06:00 KrakowLviv

8 godz. 30 min.

Pt

21:30 – 07:00 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Wt

21:30 – 07:00 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Wt

21:50 – 04:40 KrakowLviv

6 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

22:10 – 08:30 KrakowLviv

10 godz. 20 min.

Wt, Pt

22:15 – 06:30 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Wt, Sb

22:15 – 06:05 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Wt, Sb

22:30 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 50 min.

Codziennie

22:30 – 06:40 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

22:40 – 06:05 KrakowLviv

7 godz. 25 min.

Pn, Cz

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 07:00 KrakowLviv

8 godz. 0 min.

Pt

23:00 – 07:20 KrakowLviv

8 godz. 20 min.

Codziennie

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 09:20 KrakowLviv

10 godz. 10 min.

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:50 KrakowLviv

9 godz. 40 min.

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:25 KrakowLviv

9 godz. 15 min.

Codziennie

23:15 – 07:30 KrakowLviv

8 godz. 15 min.

Wt, Sb

23:20 – 07:30 KrakowLviv

8 godz. 10 min.

Codziennie

23:20 – 08:00 KrakowLviv

8 godz. 40 min.

Codziennie

23:30 – 08:25 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Śr, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv

7 godz. 50 min.

Śr, Nd

23:30 – 09:00 KrakowLviv

9 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:50 – 09:45 KrakowLviv

9 godz. 55 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Śr, Pt, Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Pn, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv

7 godz. 5 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv

8 godz. 55 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

TOV NasorokhПрага - Львов

Ехала из Праги до Львова. Автобус комфортабельный, сидения удобные, но wi-fi не работал. Водители вежливые, отвечали на все вопросы, были дополнительные санитарные остановки. Во время прохождении таможни разносили кофе/чай и конфеты. Из минусов - очень долго стояли на польской таможне, 4,5 часа. Украинскую таможню прошли…

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

TOV NasorokhБрно - Львов

Ехала 15 ноября с Брно до Львова. Приятная команда, ребята профессионалы. Спасибо!

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

OK Garant/AgatЛьвов - Краков

Отлично доехали, хороший автобус, доброжелательные водители! Плюс в Польше был бесплатный wifi в автобусе.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information