Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Kup bilet na autobus Krakow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Polska do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Krakow do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 00:20 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Sb

00:20 – 09:30 KrakowLviv Odjazd z 00:20 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Sb

01:25 – 09:15 KrakowLviv Odjazd z 01:25 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

7 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Pt

01:25 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:25 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

7 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Pt

01:30 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

01:30 – 09:15 KrakowLviv Odjazd z 01:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

7 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Pt

01:45 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:45 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

02:00 – 08:30 KrakowLviv Odjazd z 02:00 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

6 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

02:50 – 11:15 KrakowLviv Odjazd z 02:50 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 11:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

02:50 – 11:45 KrakowLviv Odjazd z 02:50 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 11:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

10:25 – 19:55 KrakowLviv Odjazd z 10:25 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 19:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

10:55 – 19:00 KrakowLviv Odjazd z 10:55 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 19:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 5 min.

Trasa

Pt, Sb

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjazd z 11:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Śr

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjazd z 11:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Pt, Nd

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjazd z 11:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Nd

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:45 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

8 godz. 15 min.

Trasa

Cz

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 13:20 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 13:20 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

15:00 – 05:05 KrakowLviv Odjazd z 15:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:05 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 00:30 KrakowLviv Odjazd z 15:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 00:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

15:25 – 23:50 KrakowLviv Odjazd z 15:25 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 23:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 01:00 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:00 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 00:30 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 00:30 do:

8 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 02:30 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

16:30 – 00:20 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 00:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 00:10 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 00:10 do: W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 00:05 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 00:05 do: W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109

7 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

16:55 – 02:25 KrakowLviv Odjazd z 16:55 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Cz

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:45 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:45 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Sb

17:10 – 01:35 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:35 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:30 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:30 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Sb

17:25 – 01:30 KrakowLviv Odjazd z 17:25 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:30 do:

8 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

17:25 – 01:00 KrakowLviv Odjazd z 17:25 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:00 do:

7 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 01:40 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:40 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 01:50 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 01:50 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 03:50 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 03:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 20 min.

Trasa

Cz

17:30 – 02:20 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:20 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 02:10 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:10 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 03:10 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 03:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Śr

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:20 – 02:55 KrakowLviv Odjazd z 18:20 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 03:50 KrakowLviv Odjazd z 19:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 03:50 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 02:20 KrakowLviv Odjazd z 19:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjazd z 19:05 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:55 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

19:10 – 03:45 KrakowLviv Odjazd z 19:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 03:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 35 min.

Trasa

Nd

19:25 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 19:25 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:25 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:25 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 03:00 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 03:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn

19:30 – 02:40 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:40 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

7 godz. 10 min.

Trasa

Pn

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Cz, Nd

19:35 – 04:50 KrakowLviv Odjazd z 19:35 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 04:50 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Pt

19:45 – 03:25 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 03:25 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 40 min.

Trasa

Sb

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

9 godz. 15 min.

Trasa

Cz

19:45 – 03:55 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 03:55 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 10 min.

Trasa

Sb

20:20 – 06:45 KrakowLviv Odjazd z 20:20 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:45 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:20 – 07:10 KrakowLviv Odjazd z 20:20 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 07:10 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 04:10 do:

7 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Nd

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 04:10 do:

7 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Nd

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Cz

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Pn

20:40 – 05:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:30 do: PKP, miasto przystanek autobusowy 29, w pobliżu parkingu

8 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Sb

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:30 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

7 godz. 30 min.

Trasa

Sb

21:30 – 06:00 KrakowLviv Odjazd z 21:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Pt

21:50 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 21:50 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

6 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjazd z 22:15 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:05 do:

7 godz. 50 min.

Trasa

Sb

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 22:15 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do:

8 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Sb

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 22:15 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do:

8 godz. 15 min.

Trasa

Sb

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjazd z 22:15 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:05 do:

7 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Sb

22:30 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 22:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 06:40 KrakowLviv Odjazd z 22:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

22:40 – 06:05 KrakowLviv Odjazd z 22:40 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 06:05 do: Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Cz

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 40 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:25 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

8 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, ul. Dvorcova 1

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:55 – 07:50 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 55 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Krakow oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży z Polska do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information