Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Kup bilet na autobus Krakow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 00:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Sb

00:20 – 09:30 KrakowLviv Odjazd z 00:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Sb

01:15 – 07:50 KrakowLviv Odjazd z 01:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

6 godz. 35 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

01:25 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Pt

01:25 – 09:15 KrakowLviv Odjazd z 01:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Pt

01:30 – 09:15 KrakowLviv Odjazd z 01:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Pt

01:30 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

01:40 – 10:50 KrakowLviv Odjazd z 01:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

01:40 – 10:50 KrakowLviv Odjazd z 01:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

01:45 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

02:50 – 11:45 KrakowLviv Odjazd z 02:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 11:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

02:50 – 11:15 KrakowLviv Odjazd z 02:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 11:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

03:00 – 08:30 KrakowLviv Odjazd z 03:00 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

5 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

10:10 – 20:00 KrakowLviv Odjazd z 10:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Śr

10:10 – 20:00 KrakowLviv Odjazd z 10:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Śr

10:25 – 19:55 KrakowLviv Odjazd z 10:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 19:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Sb

10:55 – 19:00 KrakowLviv Odjazd z 10:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 19:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 5 min.

Trasa

Pt, Sb

11:30 – 19:20 KrakowLviv Odjazd z 11:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 19:20 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:45 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

8 godz. 15 min.

Trasa

Cz

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 13:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 13:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17) Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

15:00 – 05:05 KrakowLviv Odjazd z 15:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:00 – 02:30 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 00:30 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 00:30 do:

8 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 01:00 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:00 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 00:05 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 00:05 do: W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109

7 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 00:20 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 00:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 00:10 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 00:10 do: W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 01:40 KrakowLviv Odjazd z 17:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 40 min.

Trasa

Nd

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

17:25 – 01:30 KrakowLviv Odjazd z 17:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:30 do:

8 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

17:25 – 01:00 KrakowLviv Odjazd z 17:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:00 do:

7 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 02:10 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 01:40 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 01:50 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 02:20 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 03:10 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Śr

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 02:25 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 25 min.

Trasa

Wt

18:20 – 02:55 KrakowLviv Odjazd z 18:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

18:20 – 01:20 KrakowLviv Odjazd z 18:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Pt, Sb, Nd

19:00 – 02:20 KrakowLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 03:50 KrakowLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjazd z 19:05 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjazd z 19:05 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 50 min.

Trasa

Pt

19:25 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 19:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:25 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Cz, Nd

19:30 – 02:40 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:40 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

7 godz. 10 min.

Trasa

Pn

19:30 – 03:00 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Cz, Nd

19:35 – 04:50 KrakowLviv Odjazd z 19:35 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Wt

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Pt

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 15 min.

Trasa

Cz

19:45 – 03:00 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Wt

19:45 – 04:45 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

20:20 – 07:10 KrakowLviv Odjazd z 20:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:20 – 06:45 KrakowLviv Odjazd z 20:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Nd

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:10 do:

7 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Nd

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:10 do:

7 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:40 – 05:25 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Cz

20:40 – 05:25 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt

20:40 – 05:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:30 do: PKP, miasto przystanek autobusowy 29, w pobliżu parkingu

8 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Sb

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Pn

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

21:30 – 06:45 KrakowLviv Odjazd z 21:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:45 do:

9 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Sb

21:30 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

7 godz. 30 min.

Trasa

Sb

21:30 – 06:00 KrakowLviv Odjazd z 21:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Pt

21:50 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 21:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

6 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 22:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do:

8 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Sb

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjazd z 22:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:05 do:

7 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Sb

22:30 – 06:40 KrakowLviv Odjazd z 22:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 06:00 KrakowLviv Odjazd z 22:30 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 06:00 do: ul.Kuznevyča 2

7 godz. 30 min.

Trasa

Pt

22:30 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 22:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

22:40 – 06:05 KrakowLviv Odjazd z 22:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Cz

23:00 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 0 min.

Trasa

Pt

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 40 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:25 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

23:15 – 07:30 KrakowLviv Odjazd z 23:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Sb

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 30 min.

Trasa

Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

8 godz. 55 min.

Trasa

Nd

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

8 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 55 min.

Trasa

Nd

23:55 – 08:50 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 55 min.

Trasa

Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Krakow oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

OOO TuristBucuresti - Odessa

We nearly missed the bus as it wasn't clear where the station is in Bucharest. The bus was not the standard expected. No wifi. It took 2.5 hours to cross the 4 passport controls and every time we had to sit waiting in a hot…

Terletskiy/EWHDЛьвов - Катовице

В автобусі брудно. Водій постійно кричав під час сну пасажирів і вживав нецензурну лексику. Цим перевізником більше їхати не буду.

ООО ТуристМосква - Одесса

минусы - не работал wi-fi. телевизор работал в салоне, за поездку посмотрел 3 сезона сериала "пёс". а я этого не хотел. нет стюарда, только 2 водителя. на остановках можно было купить только беляш с капустой. плюсы - доехали итог - пользуйтесь ecolines

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

OOO TuristMoskva - Kiev

Ужасно... Водители очень грубые, хамы. Автобус грязный и плохо пахнить. Больше никогда не буду пользоваться этой фирмой!!!

TOV NasorokhKrakow - Praha

Udogodnienia w autokarze nie są zgodne z opisem, tj. nie było czynnej toalety (ale średnio co 2h mieliśmy postój, więc spoko :) ), nie było gniazdek elektrycznych, trochę stary autokar (wyczuwać można było podobny zapach do plackart w ukraińskich kolejach), ale przejazd w sumie OK,…

ROCA TravelЛьвов - Краков

Ехала из Львова (то есть не из начальной точки), автобус опоздал минут на 40, и потом еще минут 20 собирал всех, кто ехал этим автобусом. Несмотря на то, что у меня в билете был указан номер места, фактически номеров в автобусе нет и необходимо садиться…

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Комфортний автобус, ввічливі водії, які з розумінням ставляться до в сього, навіть коли виникають якісь труднощі то з усмішкою допомагають. На кордоні коли забрали паспорти і всі скучали пригостили запашною кавою а також включили цікавий скріалчиі і доречі не дуже голосно, щоб не заважджати іншим…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information