Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Lviv

Kup bilet na autobus Krakow – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:20 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 00:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Sb

00:20 – 09:30 KrakowLviv Odjazd z 00:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Sb

01:15 – 07:50 KrakowLviv Odjazd z 01:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

6 godz. 35 min.

Trasa

Pt, Sb, Nd

01:25 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Pt

01:25 – 09:15 KrakowLviv Odjazd z 01:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Pt

01:30 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Pt

01:30 – 09:15 KrakowLviv Odjazd z 01:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:15 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 45 min.

Trasa

Pn, Pt

01:40 – 10:50 KrakowLviv Odjazd z 01:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 10:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb

01:45 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 01:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

02:50 – 11:45 KrakowLviv Odjazd z 02:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 11:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 55 min.

Trasa

Codziennie

02:50 – 11:15 KrakowLviv Odjazd z 02:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 11:15 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 25 min.

Trasa

Codziennie

03:00 – 08:30 KrakowLviv Odjazd z 03:00 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 08:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

5 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Sb

10:25 – 19:55 KrakowLviv Odjazd z 10:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 19:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Cz, Sb

10:55 – 19:00 KrakowLviv Odjazd z 10:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 19:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 5 min.

Trasa

Pt, Sb

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjazd z 11:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Śr

11:10 – 20:00 KrakowLviv Odjazd z 11:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 20:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Śr

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

12:30 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 12:45 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 21:00 do: ul.Kuznevyča 2

8 godz. 15 min.

Trasa

Cz

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 13:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 (górna płyta st. 14 - 17) Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

13:20 – 21:00 KrakowLviv Odjazd z 13:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 21:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

15:00 – 05:05 KrakowLviv Odjazd z 15:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

14 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:00 – 01:00 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:00 do:

9 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

16:00 – 02:30 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

16:00 – 00:30 KrakowLviv Odjazd z 16:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 00:30 do:

8 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 00:10 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 00:10 do: W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109

7 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 00:05 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 00:05 do: W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109

7 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

16:30 – 00:20 KrakowLviv Odjazd z 16:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 00:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 01:40 KrakowLviv Odjazd z 17:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 40 min.

Trasa

Nd

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Sb

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:10 – 01:30 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:30 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Pn, Sb

17:10 – 01:45 KrakowLviv Odjazd z 17:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

17:25 – 01:30 KrakowLviv Odjazd z 17:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:30 do:

8 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

17:25 – 01:00 KrakowLviv Odjazd z 17:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:00 do:

7 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 01:50 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 02:20 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 02:10 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 40 min.

Trasa

Codziennie

17:30 – 01:40 KrakowLviv Odjazd z 17:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 01:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 02:25 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 25 min.

Trasa

Wt

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

11 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

18:00 – 03:10 KrakowLviv Odjazd z 18:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:10 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 10 min.

Trasa

Śr

18:20 – 02:55 KrakowLviv Odjazd z 18:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:55 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 02:20 KrakowLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

19:00 – 03:50 KrakowLviv Odjazd z 19:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjazd z 19:05 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 50 min.

Trasa

Pt

19:05 – 02:55 KrakowLviv Odjazd z 19:05 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

19:25 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:25 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 19:25 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:30 – 03:00 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:00 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

7 godz. 30 min.

Trasa

Pn

19:30 – 02:45 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:45 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 15 min.

Trasa

Cz, Nd

19:30 – 02:40 KrakowLviv Odjazd z 19:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:40 do: W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21

7 godz. 10 min.

Trasa

Pn

19:35 – 02:40 KrakowLviv Odjazd z 19:35 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 02:40 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

19:35 – 04:50 KrakowLviv Odjazd z 19:35 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:50 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

19:45 – 03:55 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:55 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

8 godz. 10 min.

Trasa

Sb

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 15 min.

Trasa

Pt

19:45 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 15 min.

Trasa

Cz

19:45 – 03:25 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 03:25 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 40 min.

Trasa

Sb

19:45 – 04:45 KrakowLviv Odjazd z 19:45 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

9 godz. 0 min.

Trasa

Wt

20:20 – 06:45 KrakowLviv Odjazd z 20:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:45 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:20 – 07:10 KrakowLviv Odjazd z 20:20 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:10 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

10 godz. 50 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:10 do:

7 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Nd

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:10 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:10 do:

7 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 20:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do:

8 godz. 10 min.

Trasa

Śr, Nd

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Pn

20:40 – 05:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:30 do: PKP, miasto przystanek autobusowy 29, w pobliżu parkingu

8 godz. 50 min.

Trasa

Śr, Sb

20:40 – 05:25 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 45 min.

Trasa

Pt

20:40 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 20:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 50 min.

Trasa

Cz

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Pt

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 0 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:00 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 0 min.

Trasa

Wt

21:30 – 05:00 KrakowLviv Odjazd z 21:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 05:00 do:

7 godz. 30 min.

Trasa

Sb

21:30 – 06:00 KrakowLviv Odjazd z 21:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 30 min.

Trasa

Pt

21:30 – 06:45 KrakowLviv Odjazd z 21:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:45 do:

9 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Sb

21:50 – 04:40 KrakowLviv Odjazd z 21:50 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 04:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

6 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

22:15 – 06:30 KrakowLviv Odjazd z 22:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:30 do:

8 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Sb

22:15 – 06:05 KrakowLviv Odjazd z 22:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:05 do:

7 godz. 50 min.

Trasa

Wt, Sb

22:30 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 22:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

22:30 – 06:40 KrakowLviv Odjazd z 22:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:40 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 10 min.

Trasa

Codziennie

22:40 – 06:05 KrakowLviv Odjazd z 22:40 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 06:05 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 25 min.

Trasa

Pn, Cz

23:00 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Parking Wawel, hotel Sheraton Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 0 min.

Trasa

Pt

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:00 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:00 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 20 min.

Trasa

Codziennie

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 40 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:50 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:50 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 40 min.

Trasa

Cz, Sb, Nd

23:10 – 08:25 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec, ul. Strijska 109

9 godz. 15 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

23:10 – 09:20 KrakowLviv Odjazd z 23:10 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:20 do: Dworzec, ul. Strijska 109

10 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Śr, Pt

23:15 – 07:30 KrakowLviv Odjazd z 23:15 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:30 do: Dworzec, ul. Strijska 109

8 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Sb

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 30 min.

Trasa

Cz, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

8 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 08:25 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 08:25 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

8 godz. 55 min.

Trasa

Cz, Nd

23:30 – 09:00 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 09:00 do: Dworzec PKP, parking, pl. Dvorcova 1

9 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:30 – 07:20 KrakowLviv Odjazd z 23:30 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:20 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:00 do: pl. Dvorcova 1, AS №8

7 godz. 5 min.

Trasa

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

23:55 – 07:00 KrakowLviv Odjazd z 23:55 od: Dw. MDA ul. Bosacka 18 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec, ul. Strijska 109

7 godz. 5 min.

Trasa

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Lviv w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Krakow oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Lviv. Czas wpodróży: czas podróży do Ukraina, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

Terletskiy/EWHDLviv - Rzeszow

If the bus is not totally booked I think it's an good ride which I would evaluate with 4 starts. If its booked 100% and you need to sit in the first row its not very comfortable. Especially when you spend like 6 hours in…

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information