Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Khmelnytskyi

Kup bilet na autobus Krakow – Khmelnytskyi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Khmelnytskyi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Khmelnytskyi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Khmelnytskyi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
03:00 – 13:00 KrakowKhmelnytskyi

10 godz. 0 min.

Wt, Sb

09:00 – 22:25 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 25 min.

Codziennie

09:00 – 22:25 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 25 min.

Codziennie

10:55 – 23:30 KrakowKhmelnytskyi

12 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:00 – 04:30 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 30 min.

Wt, Pt

15:00 – 09:35 KrakowKhmelnytskyi

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 03:40 KrakowKhmelnytskyi

12 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb

16:00 – 06:50 KrakowKhmelnytskyi

14 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:00 – 07:00 KrakowKhmelnytskyi

14 godz. 0 min.

Nd

17:10 – 06:45 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 06:45 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 35 min.

Codziennie

18:00 – 07:30 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 30 min.

Śr

18:00 – 11:30 KrakowKhmelnytskyi

17 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 09:40 KrakowKhmelnytskyi

14 godz. 40 min.

Codziennie

19:35 – 06:00 KrakowKhmelnytskyi

10 godz. 25 min.

Wt, Sb

19:35 – 06:00 KrakowKhmelnytskyi

10 godz. 25 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Nd

19:50 – 09:00 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 10 min.

Pt

20:40 – 10:40 KrakowKhmelnytskyi

14 godz. 0 min.

Śr, Sb

21:30 – 11:50 KrakowKhmelnytskyi

14 godz. 20 min.

Wt

21:30 – 11:50 KrakowKhmelnytskyi

14 godz. 20 min.

Wt

21:50 – 10:40 KrakowKhmelnytskyi

12 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:50 – 10:50 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

23:00 – 10:30 KrakowKhmelnytskyi

11 godz. 30 min.

Pt

23:20 – 12:30 KrakowKhmelnytskyi

13 godz. 10 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Khmelnytskyi w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Khmelnytskyi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ООО ТуристОдесса - Москва

Благодарю за поездку. Ехала Москва-Одесса рейс. Автобус комфортабельный, водители часто делали остановки. За сутки,в любом случае, устаеешь в положении сидя, и тем не менее, отрицательных эмоций не возникло. Спасибо!

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

FOP Ostapchuk/AgatТернополь - Ополе

В цілому поїздкою задоволена. Серед недоліків - часті зупинки по дорозі на дуже короткий час (Хіба що перекурити, не більше).Під час зупинок навіть на працюючих АЗС не було змоги випити чаю.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

ООО ТуристОдесса - Киев

хороший перевозчик все актуально хорошо

ООО ТуристБухарест - Одесса

Первый раз воспользовался рейсом Бухарест - Одесса, автобус приехал в Одессу даже на час раньше, вежливый водитель, так как за три часа до отправления я уже был в Бухаресте то без проблем оставил багаж в офисе компании, за что еще раз благодарен. Стоимость билета тоже…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information